Oldal: 18 / 18 ElsőElső ||| 8 14 15 16 17 18
Találatok: 426 - 433 (433 összesen)
    Sziasztok!

Ma újra kellett telepítenem a Windows 10-et, és azóta nem indul el a RaceRoom. (Sőt a Project Cars és az Automobilista sem.) Amikor rákattintok a játék indítására, akkor elkezdeni telepíteni a Direct X-et (gondolom a 9-est), de aztán megáll, és nem csinál semmit. Az rFactor és az rFactor2 működik és az Assetto Corsa is. Bár az utóbbinál is el akarja kezdeni telepíteni a Direct X-et, de abbahagyja és elindul a játék.

Mi lehet a gond? Próbáltam adminként elindítani mindent, a játékot, a Stemeat, próbáltam kézzel felrakni a Direct X9-et, de kiakad, nem megy fel.

Mi lehet a gond?

Üdv minden Master-nek!

Frissen regisztrált lelkes amatőr vagyok, aki segítségre szorul már az első RR lépéseknél. Pár nappal ezelőtt regisztráltam a topik tárgyát képező játékba. Eddig bill-lel nyomtam pár kört (minden probléma nélkül), de most elővettem az egy ideje porosodó G27-et és jött a hidegzuhany. A játék felismeri a kormányt, de a gáz- és fékpedált nem. A kuplung viszont gázként funkcionál. Illetve a boxban a kocsi rögtön rükvercbe teszi magát automatice. A Control Setting-ben sem mozdul a gáz és fék jelzőcsíkja. Ellenőríztem a Logitech Profilerben, ott a kormány+ pedálsor OK. Bementem a jó öreg GPL-be ott is működik minden. Ergo szerintem a G27 rendben van.
    Win7(64) van fenn a gépen, ha ez jelent valamit ebben az esetben.

Ha esetleg valaki tud valamilyen gyógyírt erre a problémára, előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: öreg csóka vagyok, úgyhogy óvatosan az IT-s szlenggel, mert abban még a google translate sem segít nekem.

Idézet Eredetileg MuNo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv minden Master-nek!

Frissen regisztrált lelkes amatőr vagyok, aki segítségre szorul már az első RR lépéseknél. Pár nappal ezelőtt regisztráltam a topik tárgyát képező játékba. Eddig bill-lel nyomtam pár kört (minden probléma nélkül), de most elővettem az egy ideje porosodó G27-et és jött a hidegzuhany. A játék felismeri a kormányt, de a gáz- és fékpedált nem. A kuplung viszont gázként funkcionál. Illetve a boxban a kocsi rögtön rükvercbe teszi magát automatice. A Control Setting-ben sem mozdul a gáz és fék jelzőcsíkja. Ellenőríztem a Logitech Profilerben, ott a kormány+ pedálsor OK. Bementem a jó öreg GPL-be ott is működik minden. Ergo szerintem a G27 rendben van.
    Win7(64) van fenn a gépen, ha ez jelent valamit ebben az esetben.

Ha esetleg valaki tud valamilyen gyógyírt erre a problémára, előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: öreg csóka vagyok, úgyhogy óvatosan az IT-s szlenggel, mert abban még a google translate sem segít nekem.
    Elvileg alapból tudnia kéne. Azt nem írtad, hogy megpróbáltad-e Control settings - Primary functions menüben a pedálokat beállítani ( ha már egyszer nem ismeri fel)
    .

Vagy azt is kipróbálhatod, hogy kihúzod az USB csatlakozóból a kormányt, a Control settings - Controller Profiles menüben kitörlöd az előzőleg felismert kormányt vagy mindent amit lehet és újra csatlakoztatod a G27-et.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 01. 11. 13:37.

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Control settings - Primary functions menüben a pedálokat beállítani ( ha már egyszer nem ismeri fel)
    Grazie mille Maestro!

Már az első tipp beletrafált.

Köszi még egyszer!

Idézet Eredetileg MuNo írta Hozzászólás megtekintése
    Grazie mille Maestro!

Már az első tipp beletrafált.

Köszi még egyszer!
    Igazán nincs mit

Sziasztok!

Sikerült kölcsönlopnom egy öreg G25-öt az öreg DFGT helyett...
    Ha tudnátok hozzá ingame, illetve profiler beállításokat linkelni, azt nagyon megköszönném!

Üdv!

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.416
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sikerült kölcsönlopnom egy öreg G25-öt az öreg DFGT helyett...
    Ha tudnátok hozzá ingame, illetve profiler beállításokat linkelni, azt nagyon megköszönném!

Üdv!
    G27-re állítgattam még be így, de nagy különbség nem lehet a G25-el sem:
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    G27-re állítgattam még be így, de nagy különbség nem lehet a G25-el sem:
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/
    Húúú... Nagyon köööösziiii...

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ||| 8 14 15 16 17 18

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •