Oldal: 19 / 20 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 UtolsóUtolsó
Találatok: 451 - 475 (481 összesen)
  1. #451
    Gt4-el ugyanez a helyzet. Megkezdem a mértkört, kamera váltás, ledobás. Sehol nem történt eddig ez, csak itt.

  2. #452
    Megtaláltam a hibát! Ha valkinek hasonló problémája lenne, a win10 a hiba rrre.exe-én kell nyomatni egy kompatibilitási problémák megoldását! Ezt követően mentem egy próbát, és láss csodát, nem dobott le. Mondjuk kicsit már ettem a kefét így a kb negyedik napon...

  3. #453
    Jó, visszavonom! Egyrészt nem jelent meg a weboldalon a köridőm, másrészt egyetlen kört tudtam menni, azóta megint ledobál.

  4. #454
    Mickiewicz Máté Szervező MoT3C logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 07.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    Netedel nincs gond, géped más programokban stabil?

  5. #455
    Egész véletlenül nem a 32bites verzióval játszol? Mivel a Nordschleife hatalmas a többi pályához képest, nagyobb memóriaterületre van szüksége, elképzelhető, hogy emiatt futsz problémákba.

  6. #456
    Netem stabil, gépem atom, nem 32bitessel nyomom. Minden jó, ha nem multiba megyek, akkor nincs gond (kipróbáltam, hogy a pálya maga a probléma, vagy sem). Amúgy a hiba pontosan ugyanazon a ponton keletkezik minden alkalommal. Hungaroring óta vagyok itt veletek, se ott, se Sonomába nem történt ilyen.

  7. #457
    Mickiewicz Máté Szervező MoT3C logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 07.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    Géped milyen ? Mennyi az fpsed kb, grafikai beállításokkal érdemes még foglalkozni ha többi pályán jó volt, lehet tényleg kevés a memoria vagy akár vga memoriája.

  8. #458
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Netem stabil, gépem atom, nem 32bitessel nyomom. Minden jó, ha nem multiba megyek, akkor nincs gond (kipróbáltam, hogy a pálya maga a probléma, vagy sem). Amúgy a hiba pontosan ugyanazon a ponton keletkezik minden alkalommal. Hungaroring óta vagyok itt veletek, se ott, se Sonomába nem történt ilyen.
    Egy steamen beluli reinstall meg fogja oldani a problemat szerintem. Nem vesznek el az adataid, beallitasaid, semmi.

    Uninstall-> Install

  9. #459
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy steamen beluli reinstall meg fogja oldani a problemat szerintem. Nem vesznek el az adataid, beallitasaid, semmi.

    Uninstall-> Install
    ezt akartam semmiképp sem kivitelezni! De már megtörtént, most próbálom.

  10. #460
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Megkerdezhetem, hogy miert?

  11. #461
    Miért nem akartam újra rakni? Mert általában nálam felmerül valami olyan probléma, ami senkit nem érint. Lásd, ledob a szerver. Ha teszem azt, félóra lenne az egész projekt, akkor ha a közelben vagyok, lesz az 3 óra is! Akkor is ha nem én csinálom. Pl pont elmegy a net letöltés közben, pedig két éve nem volt vele gond.... meg ilyenek. Mindegy, megcsináltam, nem volt gond. Mentem is tesztet, nem dobott le. (Igaz most használtam a levágást, korábban nem) Volt is vmi érvényes, de 107en kívüli időm, de nincs beírva. Kezdem feladni...

  12. #462
    Idézet Eredetileg MoT3C írta Hozzászólás megtekintése
    Géped milyen ? Mennyi az fpsed kb, grafikai beállításokkal érdemes még foglalkozni ha többi pályán jó volt, lehet tényleg kevés a memoria vagy akár vga memoriája.
    Ugyanezt a pályát beállítom 40 feletti autóval, és semmi gond nincs. Nem ez lesz a megfejtés.

  13. #463
    Mai kísérleteim rovat. Tegnap uninstal/reinstal. Teszt, ledob. Ma természetesen ledob, de mentem singlebe, ott oké. Jó mondom, kipróbálom 32bitbe. Feljövök, 8 perc van. Ok, azért elindulok. Idő lejár, nem tesz át racéba, újra kezdi számolni az időt... kilépek, majd vissza. Megyek egy felvezetőt, mondom felveszem telóval, hogy mi történik, erre mikor 3 percet maszatolok a videóval, nem dob le... vissza garage de még egy felvezetőre plusz mértkörre nincs idő (közben ittam egy kávét, meg telesírtam az abroszt, azért). Oké, garage. Garagéból szépen áttesz a next sessionra. Akkor csak jó lesz már. Újra időmérés, indul a mért kör, megint ledob

  14. #464
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Masters prekin csak akkor jelenik meg az időmérőn futott érvényes köridőd, ha az után jövő futamon is résztveszel (elindulsz?). Lásd pl futamkiírásban: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7215

    Ha kameraváltásnál fagy, dob ki, akkor ne válts nézetet, vagy máskor, boxból kiguruláskor válts. Esetleg menj jópár kört másik kamera nézetben.
    Ha a pálya egy bizonyos részén dob le, esetleg, menj rajta át másképp, máskor.
    Régi simbin-es játékokban egypár embernél előfordult hogy első kör rajtvonal átszelésekor ledobta a program (nemigen lett rá megoldás).
    Ha mondjuk mindig 10 perc után dob le a játék, lehet pont addigra melegszik túl valami a gépedben. Monitorozd.
    Ha mást nem dob le a játék, tudnak kameranézetet váltani, akkor valami a gond valószínű nálad lehet. A szerverünkön nem blokkolunk senkit, nincs semmiféle megkülönböztető szűrő.
    Nordschleife amúgy elég nagy pálya, sok textúra, nagyobb memóriaigény, lehet azzal van összefüggésben.

  15. #465
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Masters prekin csak akkor jelenik meg az időmérőn futott érvényes köridőd, ha az után jövő futamon is résztveszel (elindulsz?). Lásd pl futamkiírásban: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7215

    Ha kameraváltásnál fagy, dob ki, akkor ne válts nézetet, vagy máskor, boxból kiguruláskor válts. Esetleg menj jópár kört másik kamera nézetben.
    Ha a pálya egy bizonyos részén dob le, esetleg, menj rajta át másképp, máskor.
    Régi simbin-es játékokban egypár embernél előfordult hogy első kör rajtvonal átszelésekor ledobta a program (nemigen lett rá megoldás).
    Ha mondjuk mindig 10 perc után dob le a játék, lehet pont addigra melegszik túl valami a gépedben. Monitorozd.
    Ha mást nem dob le a játék, tudnak kameranézetet váltani, akkor valami a gond valószínű nálad lehet. A szerverünkön nem blokkolunk senkit, nincs semmiféle megkülönböztető szűrő.
    Nordschleife amúgy elég nagy pálya, sok textúra, nagyobb memóriaigény, lehet azzal van összefüggésben.
    Nem én váltok nézetet! Magátol ugrik egy másik nézetre, a második kanyarnál! Nem bizonyos idő után dob le, hanem bizonyos helyen! Nem monitoroztam, hogy túl melegszik-e, mivel singleben 40+ autó mellett nincs gond, ugyanitt, akkor szerintem kizárhatjuk ezt a lehetőséget. Amúgysem kifagy, vagy ilyesmi, csak ledob a szerverről, a multiplayer szerverkeresőhöz. Még azt megpróbálom, hogy végigtolom géptető nézetben (arra vált a fülkenézetből), aztán szerintem feladom. Komolyan, belefájdult már a fejem...

  16. #466
    Eredmény: egy köridőt sikerült produkálni (géptetőn, gondolhatod jól ment ), következő sessionban megint ledobott. Annyi, hogy most kiírta a raceroom, hogy something went wrong. Eddig ez nem volt.

  17. #467
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Nem én váltok nézetet! Magátol ugrik egy másik nézetre, a második kanyarnál! Nem bizonyos idő után dob le, hanem bizonyos helyen! Nem monitoroztam, hogy túl melegszik-e, mivel singleben 40+ autó mellett nincs gond, ugyanitt, akkor szerintem kizárhatjuk ezt a lehetőséget. Amúgysem kifagy, vagy ilyesmi, csak ledob a szerverről, a multiplayer szerverkeresőhöz. Még azt megpróbálom, hogy végigtolom géptető nézetben (arra vált a fülkenézetből), aztán szerintem feladom. Komolyan, belefájdult már a fejem...
    Ha atvalt motorhazteto nezetbe, az azt jelenti, hogy megszakadt a netkapcsolat. Nyugodtan probald ki, hogy kihuzod a kabelt/wifi dongelt/akarmit, pont ez lesz a hatas.

  18. #468
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha atvalt motorhazteto nezetbe, az azt jelenti, hogy megszakadt a netkapcsolat. Nyugodtan probald ki, hogy kihuzod a kabelt/wifi dongelt/akarmit, pont ez lesz a hatas.
    Patent de 100x nem szakadhat meg ugyanott! Amúgy most az egész raceroom feladta a harcot, el sem tudom indítani, mert a went wrong jön fel folyamat. De legalább lett egy beírt köröm, mégha mit sem ér, így szerda óta... már boldogan fekszem le aludni

  19. #469
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Patent de 100x nem szakadhat meg ugyanott! Amúgy most az egész raceroom feladta a harcot, el sem tudom indítani, mert a went wrong jön fel folyamat. De legalább lett egy beírt köröm, mégha mit sem ér, így szerda óta... már boldogan fekszem le aludni
    Most épp megint váratlan szerverkarbantartás van náluk.

  20. #470
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most épp megint váratlan szerverkarbantartás van náluk.
    ja, remélem az én hibámat javítják éppen!

  21. #471
    Ez de nehéz szülés volt... nos, pont a váratlan leállás előtt váltottam nézetet, géptetőre, a fülke helyett. Amióta újra indították, egyszer sem dobott le! Viszont most nem merem vissza rakni fülkére

  22. #472
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Ez de nehéz szülés volt... nos, pont a váratlan leállás előtt váltottam nézetet, géptetőre, a fülke helyett. Amióta újra indították, egyszer sem dobott le! Viszont most nem merem vissza rakni fülkére
    Ne nyúlj semmihez! A szerdai futamig, a raceroom-ból ki se lépj!

  23. #473
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ne nyúlj semmihez! A szerdai futamig, a raceroom-ból ki se lépj!
    úgy-úgy! De még a házat sem hagyom el addig!

  24. #474
    Nekem csak simán "Something went wrong" volt tegnap egymás után jó sokszor, amikor akartam valami kört futni, de jó esetben a főmenüig jutottam el csupán

  25. #475
    Na, de szuper... elveszett minden beállításom, profilom...
    olyan mintha most telepítettem volna a játékot, minden alapbeállításon van, plusz a mentett kormány profilom is hello.

Oldal: 19 / 20 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •