Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    False start nincs. Azaz rajtnál 1-es és gáz. Ottmarad.
    Futamerednény okés.
    De sajna futam után beragad, a frissitett szerver is. Ott kell felette őrködni és kézzel újraindiitani...

    Más valaki vmi anomáliát tapasztalt?

  2. #27
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Más valaki vmi anomáliát tapasztalt?
    Konkrétan a szerver számlájára írható dolgot nem.

    Azért akadnak furaságok:
    Melléklet 10651

    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 05. 22:27.

  3. #28
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan a szerver számlájára írható dolgot nem.
    A beragadó szerver problémán kívül nálam sem jelentkezett semmi. Itt minden rendben volt, nem láttam lagot, furán mozgó autót, semmit. Borzasztóan élveztem ezt az estét, azt hiszem ez lesz az én szimulátorom, nem az AC...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  4. #29

    fura

    Mondjuk még a gyakorlás alatt a célegyenes ráfordító kanyarban valaki hátulról nekem jött, és fejre állt a honda az érdekes volt.

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerdán más szerveren nálam is volt olyan, hogy rajtnál nem tudtam sebességbe tenni az autót. Hátramenet, majd utána sikerült egyesbe tenni.

  6. #31
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerdán más szerveren nálam is volt olyan, hogy rajtnál nem tudtam sebességbe tenni az autót. Hátramenet, majd utána sikerült egyesbe tenni.
    Én sebességbe tettem, kuplung gomb, aztán felengedem... és semmi, mintha üresben lenne... utána durrrrr hátulról
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 05. 23:08.

  7. #32
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerdán más szerveren nálam is volt olyan, hogy rajtnál nem tudtam sebességbe tenni az autót. Hátramenet, majd utána sikerült egyesbe tenni.
    Ilyen nálam is volt tegnap a Szabival a Masters szeron.
    Benn ragadt 6-ba úgy kellett rajtolni..... majd egyszer csak meggondolta és lehetett váltani.....

  8. #33
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    fasza volt én mindenkit láttam
    jó volt az a két kerekes mutatványod
    ezzel lehet valamit kezdeni ruteren állítani?
    anno gt5 ben volt ilyen de azzal mindenki szenvedett

    mentünk még egy versenyt Balázs láttál végig?

    Na igen a 2 kerekezés az baba volt ,gondoltam elmegyek így a célig
    https://youtu.be/XyTAq1y-d7s
    https://youtu.be/XyTAq1y-d7s

  9. #34
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Rippl Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk még a gyakorlás alatt a célegyenes ráfordító kanyarban valaki hátulról nekem jött, és fejre állt a honda az érdekes volt.
    Az a qualin volt. Mentem mögötted belső íven és mikor melléd értem, rám húztad a kormányt. Gondolom nem láttál.
    Minden esetre szépen fejre álltál.

  10. #35
    Mivel menti a játék a versenyeket automatikusan,nem csak az online-t,így gondoltam felteszem a tegnapi online teszt futamot.
    Ha valaki nem akarja végig nézni 5:05-6:06-ig érdemes belenézni.
    A közel 13 perc, 25GB-ot tesz ki,persze átkonvertáltam hogy ne kelljen sokáig töltögetnie.

    https://youtu.be/B66bSJzutZs
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 06. 09:12.

  11. #36
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel menti a játék a versenyeket automatikusan,nem csak az online-t,így gondoltam felteszem a tegnapi online teszt futamot.
    Ha valaki nem akarja végig nézni 5:05-6:06-ig érdemes belenézni.
    A közel 13 perc, 25GB-ot tesz ki,persze átkonvertáltam hogy ne kelljen sokáig töltögetnie.
    https://youtu.be/B66bSJzutZs
    Jó a videó
    Elmehetnél cirkuszba olyat röhögtem este
    Jó verseny volt mind kettő.
    Nálam egy két autó remegett,ahogy elnézem vagy a netemmel volt gond vagy csak simán bug volt ami velem történt
    Jó lesz ez, a hangok kívűlről is nagyon jók.
    Remélem javítják ezeket a hibákat ,és optimalizálni is fogják egy kicsit.
    Ha tudok én biztos indulok egy két versenyen

  12. #37
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Jó verseny volt mind kettő...
    Bizony jó volt. Az milyen szép lett volna, ha az utolsó kanyarban még meg tudlak előzni.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  13. #38
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel menti a játék a versenyeket automatikusan,nem csak az online-t,így gondoltam felteszem a tegnapi online teszt futamot.
    Ha valaki nem akarja végig nézni 5:05-6:06-ig érdemes belenézni.
    A közel 13 perc, 25GB-ot tesz ki,persze átkonvertáltam hogy ne kelljen sokáig töltögetnie.
    https://youtu.be/B66bSJzutZs
    Jó volt a tegnapi verseny, az a mutatvány meg külön tetszett.
    Versenyen csak a végét láttam. Jó volt visszanézni.

  14. #39
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó a videó
    Elmehetnél cirkuszba olyat röhögtem este
    Jó verseny volt mind kettő.
    Nálam egy két autó remegett,ahogy elnézem vagy a netemmel volt gond vagy csak simán bug volt ami velem történt
    Jó lesz ez, a hangok kívűlről is nagyon jók.
    Remélem javítják ezeket a hibákat ,és optimalizálni is fogják egy kicsit.
    Ha tudok én biztos indulok egy két versenyen
    Na igen élveztem én is az egész versenyt.
    Nagyon kerestem az íveket ...meg a pályát ,most mentem rajta először a gyakorlás és időmérővel együtt.
    Nekem ez a Lada bejövős,utána jön a Chevi,BMW,a többi nem gyerebe,Civic,a Seat nem lesznek a kedvenceim.
    Jó kis előzgetések voltak oda vissza.
    Kis Kristóftól elnézést de elémforogtál a kanyarban nem nagyon volt sok választásom....
    Mivel a törés nem volt bekapcsolva? vagy ennyire strapabíró a Lada így nem éreztem hátrányát az ütközés után,remélem te sem vesztettél sok kocsielemet,habár már akkor is hiányzott a lökösöd és a géptetőd.
    Ami a játékot illeti van bőven még vele munka minden téren ,
    Ha ezek megvalósulnak(kérdés mikor?) úgy érzem lehet belőle olyan, amire bajnokságot-kat építhetnek a szervezők.
    Remélem én is hogy lesz folytatás a szervezők részéről,még ha csak Fun(teszt jelleggel is) szívesen csatlakozok.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a videót!

    Azt ugye tudod, hogy a kamerákat lehet kezelni a NumPad-ról, meg a PgUp, PgDn, Ins, Del, Home, End gombokkal is...

  16. #41
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    24
    Szabi, lehetne kérni (majd), hogy Hungaroring vagy Monza legyen a szerveren mint pálya? Az ingyenes tartalmak elég hervasztóak, akit meg kicsit is érdekel a játék, már feccölt bele annyit (a felmérés alapján is), hogy legalább ez a két pálya megvan már.

  17. #42
    Idézet Eredetileg Mooney írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, lehetne kérni (majd), hogy Hungaroring vagy Monza legyen a szerveren mint pálya? Az ingyenes tartalmak elég hervasztóak, akit meg kicsit is érdekel a játék, már feccölt bele annyit (a felmérés alapján is), hogy legalább ez a két pálya megvan már.
    ez valóban jó ötlet, mert gondolom a többség megvette már a wtcc13as pakkot, de több pályát már tuti

  18. #43
    nem is tudom már kitől bocsi még, de t1 nél begúszott a honda segge, majd átcsapódott a másik irányba én meg elkaptam


    mondjuk így elég izgi volt az estém, hogy 2 gyerekfürdetés között volt kb 20 percem egy futamra jóformán gyakorlás nélkül. ha megfelelne másnak is a teszt esetleg 8 előttre, akkor az szerencsésebb lenne

    amúgy nálam nem volt szaggatás és semmi bibi, így medium grafikán. régebben volt gond max grafikán online, de így is szép volt a kép igazából

  19. #44
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a videót!

    Azt ugye tudod, hogy a kamerákat lehet kezelni a NumPad-ról, meg a PgUp, PgDn, Ins, Del, Home, End gombokkal is...
    Ja ja valami rémlik majd legközelebb

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Mooney írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, lehetne kérni (majd), hogy Hungaroring vagy Monza legyen a szerveren mint pálya? Az ingyenes tartalmak elég hervasztóak, akit meg kicsit is érdekel a játék, már feccölt bele annyit (a felmérés alapján is), hogy legalább ez a két pálya megvan már.
    Igen persze, úgy csináljuk majd, hogy lesznek Fun/teszt futamok a népszerű fizetős és az ingyenes tartalmakkal is.

    Viszont a R3E felmérésen eddig több mint 60-an szavaztak, viszont csak alig 30-an töltötték ki a táblát, tehát nekem ebből az jön le, hogy vagy ennyien vannak akiknek nincs még fizetős tartalmuk, vagy csak lusták kitölteni a táblát!


    Ma estére és holnap délutánra is tervezünk valamit, egyelőre még rendezzük sorainkat, de hamarosan jövünk az infókkal, figyeljétek a fórumot!

    R3E FunRace: WTCC - Hungaroring
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 06. 15:46.

  21. #46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen persze, úgy csináljuk majd, hogy lesznek Fun/teszt futamok a népszerű fizetős és az ingyenes tartalmakkal is.

    Viszont a R3E felmérésen eddig több mint 60-an szavaztak, viszont csak alig 30-an töltötték ki a táblát, tehát nekem ebből az jön le, hogy vagy ennyien vannak akiknek nincs még fizetős tartalmuk, vagy csak lusták kitölteni a táblát!


    Ma estére és holnap délutánra is tervezünk valamit, egyelőre még rendezzük sorainkat, de hamarosan jövünk az infókkal, figyeljétek a fórumot!
    Jogos a felvetés
    Bocsi csak figyelmetlen voltam
    De már pótoltam....
    Táblázat kitöltve.

  22. #47
    Következő verseny kb mikor lesz?

  23. #48
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Következő verseny kb mikor lesz?
    Ejj, de rá vagy izgulva!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Következő verseny kb mikor lesz?
    Jövő péntekig most "sajnos" tele a naptárunk Race07 és Assetto Corsa futamokkal, úgyhogy egyelőre még nekünk is ki kell találni, hogy hova tudjuk besűríteni az R3E futamokat...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 15. 00:34.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ejj, de rá vagy izgulva!


    Háát végre összeraktam a gépem,megvan a kormányom úgyhogy természetesen mostmár játszani szeretnék

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •