Találatok: 1 - 17 (17 összesen)

Téma: AC FunRace: AC Cobra - Imola - 06.09

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    AC FunRace: AC Cobra - Imola - 06.09

    Friss hírek: DTM '93 Bajnokság - Imola!
    ---------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Áprilisban elrajtolt új bajnokságaink mellett a mókára is szakítunk időt és minden kedden FunRace-eket fogunk rendezni.
    Most kedden a GTL-es idők egyik legzabolátlanabb fenevadja, az AC Cobra kerül a terítékre, amit a híres Imola-ban fogunk meghajtani!



    Helyszín: Imola
    Időpont:
    2015.06.09 - kedd
    Autók: AC Cobra
    Kezdés: ~20:00 (nem lesz pontos kezdési időpont, a szerver folyamatosan megy és lehet rá csatlakozni)
    Időmérő: 8 perc
    Futamtáv:
    5 kör
    ABS: Factory
    TC:
    Factory
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu #Fun
    Szerver2: GTR-Masters.hu #Fun2
    Szerverjelszó:
    masters


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni.



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 10. 18:29. Indoklás: plk

  2. #2
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Próbálgattam a kocsit...hááát! Nem GTL az biztos!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgattam a kocsit...hááát! Nem GTL az biztos!
    Hát igen, de a kis Alfa GTA sem olyan, mint a GTL-ben volt, sokkal bizonytalanabb, "utcaibb"... viszont ezzel együtt is egy szerethető és ami még fontosabb, hihetőbb karakter.
    Illetve ez a Cobra szerintem nem is pontosan ugyan az verzió, amit a GTL-ben hajtottunk, tehát mindenképpen némi újratanulást igényel!


    Ha vki már betörte és van hozzá használathó setup-ja, azt örömmel fogadjuk!

  4. #4
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha vki már betörte és van hozzá használathó setup-ja, azt örömmel fogadjuk!
    Hát ez az, hogy használhatatlan... Setup ide-vagy oda!

  5. #5
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    121
    Számomra ez a setup használhatóbb, mint a gyári. De lehet csak számomra jobb vele... (Az időt meg ne nézzétek, tanulom még az autót erősen. )

    Szerk.: 02, még kevésbé "sétahintó".
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 06. 07. 23:30.

  6. #6
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, de a kis Alfa GTA sem olyan, mint a GTL-ben volt, sokkal bizonytalanabb, "utcaibb"... viszont ezzel együtt is egy szerethető és ami még fontosabb, hihetőbb karakter.
    Illetve ez a Cobra szerintem nem is pontosan ugyan az verzió, amit a GTL-ben hajtottunk, tehát mindenképpen némi újratanulást igényel!


    Ha vki már betörte és van hozzá használathó setup-ja, azt örömmel fogadjuk!

    Még próbálom majd azért párszor ezt a kocsit, de annyira nyeklik-nyaklik ez a kocsi, amit azért túlzónak gondolok. Mint valami sétahintó...!

  7. #7
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Még próbálom majd azért párszor ezt a kocsit, de annyira nyeklik-nyaklik ez a kocsi, amit azért túlzónak gondolok. Mint valami sétahintó...!
    A setup, amit csak Én tudok vezetni!
    TakyCobra1,59,399.zip

  8. #8
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Megpróbálok benézni, ha már ilyen cíííp autót lehet hajtani - de nekem a keddek nem szoktak jók lenni annyira :/

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Elindítottam a szervert, mindenki kösse fel jó alaposan a gatyót ehhez a géphez!

    Illetve továbbra is várjuk ide a javaslatokat a jövőbeli FunRace-ekre, hogy milyen autókat hajtanátok!

  10. #10
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    31
    Üzenetek
    147
    Sajnos nem talalom a megfelelo topicot ezert elnezest ide irok! Haverom most szeretne csatlakozni hozzank de technikai problemak adodtak. A kovetkezok a "tunetek". Ugyanarra a netre vagyunk felcsatlakozva es mindkettonknek 15-os a pingje. Megis a Botond elore hatra ugral 5 metert en viszont nem. A rajtnal mig a tobbiek boven allnak a pirosnal o mar el tud rajtolni. Es valamiert gyorsabb is tehat olyan erzes mintha neki mashogy telne az ido a jatekban. Tehat az mintha az idoszamlalassal lenne a baj. HELP!!

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem talalom a megfelelo topicot ezert elnezest ide irok! Haverom most szeretne csatlakozni hozzank de technikai problemak adodtak. HELP!!
    Assetto Corsa - Problémák

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Na, majdnem telt ház van!

    Majd várjuk ide a véleményeket a döggel kapcsolatban, illetve a "gyárin" kívül van még pár érdekesebb verzió is belőle, pozitív fogadtatás esetén ezeket is szeretnénk majd meghajtani a közeljövőben!

    Nem titok, hogy szeretnénk a nyár folyamán indítani egy kisebb sorozatot az igazi oldschool gépek valamelyikével (Lotus 49, Alfa Romeo GTA, Cobra...), ezért örülnénk minél több visszajelzésnek, hogy lássuk mi mennyire bejövős..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 09. 22:03.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Süti!
    Azt szeretem benne hogy mindegyik kör másképp alakul. Nem olyan mint pl GT-ben, hogy egy kicsit is lemaradok az apexről, akkor már tudom hogy oppsz itt +3 tized, jaj ott füstöltem picikét, azmár kuka kör. Éscsak körbe és körbe a 99,5%-ban ugyanolyan köröket. Itt ha lecsúszok az iivről, vagy nemérintek valamit, akkor is lehet jó kör, visszalehet hozni, belehet vállalni. Megeshet nem járatom csutkára a gépet, de olyan ösztönlény szerű...

  14. #14
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Nagyon jók voltak a tegnapi fun futamok. Köszönöm szépen.
    Fél nyolc és tíz között kb 6-7 futamot mentem kisebb megszakításokkal, és meg kell mondjam ilyen érett intelligens kultúráltan versenyző csapattal még nem találkoztam pedig 20 éve szimulátorozom, (mondjuk nem annyira intenzíven, de azért megfordultam már egy két helyen én is). Nyolc óra körül volt többször mikor majdnem megtelt a szerver, 24 emberrel.
    Nem tudom hogy ez a nehezebben kezelhető Shelby Cobra miatt, vagy egyszerűen ilyen gárda jött össze, de ha hiszitek ha nem, kivétel nélkül minden futamon elfordult a mezőny az első kanyarokban (tamburello) baleset nélkül. Mindenki figyelt a másikra, helyet hagyva... pedig nem mondanám, hogy elóvatoskodta volna mindenki mert sokszor láttam WR közeli köridőket. Nem voltak kamikaze bevetődések... le a kalappal.
    Szóval köszönöm még egyszer máskor is jövök
    Az autó mondjuk nem lett a kedvencem, nehéz eset, ráadásul a vége fele rájöttem, hogy 99%-ban el lehet váltani kuplung nélkül fel is meg le is, pl féktávon is visszaveszi a hármast kuplung és gázfröccs nélkül, így aztán ez azt okozta, hogy ma reggel munkába jövet kétszer váltottam kuplung nélkül az astrát.

  15. #15
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Szerintem is szuper a jargany, bar eleg sokat hibaztam, de ez annak is koszonheto, h probalok a leg elethubben menni, tehat "H"-ban es kuplunggal, ezert q hibazasi kehetoseg is sokkal tobb, de ez nem baj. Johet bajnoksag vele. ;-)

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  16. #16
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Pitti írta Hozzászólás megtekintése
    ...ma reggel munkába jövet kétszer váltottam kuplung nélkül az astrát.
    ...és nem brummogtál hozzá V8 hangon?

    Mondjuk nem tudom a futamokon mennyire indultál hátulról, de volt összeakadás elég sok a futamokon. Főleg a pályára visszajövetelnél voltak eléggé figyelmetlenek versenyzőtársaink.
    Az autót rettentő nehéz folyamatosan uralni. Ahogy Kristóf is írta, minden kör más és más. Sinka Danival is az első futamon amennyit hibáztunk... Nem sokszor láttam még ilyent! De az is igaz, hogy sokat még nem mentünk AC-ben ilyen autóval.
    Könnyen áldozata lehet a kocsinak az, aki a V8 üvöltését élvezve túl rövid féktávot akar venni, mert egy vonat féktávolságával kell számolni! Kigyorsításokon pedig a nyomaték tudja megviccelni azokat, akik azt gondolják, hogy az alacsony fordulaton nincs elég nyomaték ahhoz, hogy keresztbe rakja az autót!

    Köszi azoknak, akikkel tegnap csatázhattam kicsit!
    Élveztem ezt az 1 órát amit mentem, már hiányzott!

  17. #17
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nem tudom a futamokon mennyire indultál hátulról, de volt összeakadás elég sok a futamokon. Főleg a pályára visszajövetelnél voltak eléggé figyelmetlenek versenyzőtársaink.
    Középmezőnyben keveregtem jellemzően, lehet, hogy jó sok szerencsém is volt, de nem láttam előttem mögöttem sem komolyabb tömegbaleseteket... 9 óra körül egy futamot nyertem is 5. helyről 12 indulóval... Persze jó sok szerencsém is volt, én meg nem hibáztam...
    Nekem tetszett na... Mondjuk elég is volt az autóból most egy darabig, ...de akkor is szerintem jó csapat jött össze...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •