Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: Ma esti Spa?

  1. #1

    Thumbs up Ma esti Spa?

    Az lenne a kérdésem a tisztelt "pilótáktól", hogy ma este vagy holnap összetudnánk-e hozni egy futamot Spában a lobbyban? Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e? "elég tudatlan vagyok még ebben a multis dologban" Ha igen, megbeszélnénk az időpontot, a jelszót, stb.
    Várom a válaszokat!!
    Ilyenkor mi ennek a módja? Valakinek kreálni kell egy versenyt? Hogy is van ez?

  2. #2
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Ma esti Spa?

    Én benne vagyok, épp pronálgatom a kormányt, de van mit javulni

    17-kor mit szolnál?

  3. #3

    Re: Ma esti Spa?

    Szerintem túl korai, mert még a többiek nem tudnak az egészről semmit. Amugy van erre szerinted mód, hogy így versenyezzünk?

  4. #4

    Re: Ma esti Spa?

    Ha összejönne szerintem ugyanazt a szabályzatot kellene használni amit szoktatok (segítség csak az aut. kuplung). Vagy 50%-os futamot vagy 2x33%-ost kellene futni "véleményem szerint".

  5. #5

    Re: Ma esti Spa?

    Szerver már LeMans-ra van állítva a pénteki futam miatt, de este 8-tól én benne vagyok egy LeMans-ban (vagy később). A Spa is jó ötlet, de akkor a GTL-t javaslom

  6. #6

    Re: Ma esti Spa?

    Nem lehetne valahogy megoldani Peti, hogy Spa-ban versenyezzünk? "már csak azért mert tegnap úgy megjártam" Csak a gtr-masters.hu szerverén tudunk játszani? Nagyon király lenne egy 50%-os futam ma!!!!!

  7. #7

    Re: Ma esti Spa?

    Sajna még nincs GT LEGENDS-em, de ha Spa nem megy akkor legyen Lemans.
    Annyi a gondom vele nekem, hogy még egy kört se mentem a lemansi pályán. Hátha összegyűlnénk egy páran?!

  8. #8

    Re: Ma esti Spa?

    Ezekkel a hirtelen felindulásból szervezett futamokkal az a gond, hogy sokan nem olvassák félóránként a fórumot és így nem értesülnek a futamról. Ebből kifolyólag valőszinűleg nem lesz túl sok versenyző. Sajna.
    Egy 8 órai LeMans-ban benne lennék. Versenytáv?

    Egyébként örvendek, hogy néhány lelkes sporttársal lettünk gazdagabbak.
    Utoljára módosította: Antal István; 2005. 12. 27. 18:58.

  9. #9

    Re: Ma esti Spa?

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Ezekkel a hirtelen felindulásból szervezett futamokkal az a gond, hogy sokan nem olvassák félóránként a fórumot és így nem értesülnek a futamról. Ebből kifolyólag valőszinűleg nem lesz túl sok versenyző. Sajna.
    Egy 8 órai LeMans-ban benne lennék. Versenytáv?

    Egyébként örvendek, hogy néhány lelkes sporttársal lettünk gazdagabbak.
    Legyen 1 óra., időmérő és warmup a szokásos., én jövök, 20.30-ra legkésőbb ott leszek.

  10. #10

    Re: Ma esti Spa?

    Részemről rendben.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •