Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    Jrt joel real timing szakertot keresek

    Sziasztok,

    Szeretnem hasznalni vr alatt a jrt nevu szoftvert. A progi mukodik vr be is ki tudom rakni. A problemam ott van hogy ugy latom hogy bizonyos nezeteket csak verseny alatt tudok tesztelni. Sima gyakorlasnal nem tolti be a jrt.

    Igazabol amit en szeretnek az egy sima sorrend kijelzo ami a kovetkezo elemeket mutatja az aktualis helyezes sorrendjeben egymas alatt:
    Nev, safety rating, delta az elotte levo versenyzohoz kepest, irating, irating elorejelzes higy mennyit valtozna ha most lenne vege a futamnak.

    Hasznalja valaki igy vagy hasonlo beallitasokkal? Legyszi segitsetek hogy hogy oldottatok meg a beallitasokat es a tesztelest ugy hogy egy futamot nem kukaztatok le teljesen.

    Elore is koszi

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Szeretnem hasznalni vr alatt a jrt nevu szoftvert. A progi mukodik vr be is ki tudom rakni. A problemam ott van hogy ugy latom hogy bizonyos nezeteket csak verseny alatt tudok tesztelni. Sima gyakorlasnal nem tolti be a jrt.

    Igazabol amit en szeretnek az egy sima sorrend kijelzo ami a kovetkezo elemeket mutatja az aktualis helyezes sorrendjeben egymas alatt:
    Nev, safety rating, delta az elotte levo versenyzohoz kepest, irating, irating elorejelzes higy mennyit valtozna ha most lenne vege a futamnak.

    Hasznalja valaki igy vagy hasonlo beallitasokkal? Legyszi segitsetek hogy hogy oldottatok meg a beallitasokat es a tesztelest ugy hogy egy futamot nem kukaztatok le teljesen.

    Elore is koszi
    Én még 2 éve próbálgattam VR alatt kb, azóta nem. Az új AI elleni módot nem érzékeli véletlenül versenyzésnek a JRT? Mert akkor ott tudod tesztelni

  3. #3
    Koszi a tippet..meglesem hatha mukodik

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •