Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 38 (38 összesen)

Téma: Steam

  1. #26
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És winreinstall esetén, hogyan mondod meg a steam-nek hogy kézzel felmásolva, márfentvan a gépen minden file, ne töltsön le, írjon újra mindent?
    Ha esetleg C meghajtón van a Steam, akkor átmásolod valahova. Telepítés után visszamásolod, indítod a Steam.exe-ét és minden marad a régiben. Ha nem C van, akkor másolni se kell semmit.
    A mentéseket a dokumentumokból nem menti a backup, csak a common mappában lévő fájlokat. Azt azért megjegyzem, hogy nekem nem működött a visszaállítás és ezzel nem voltam egyedül. Nem tudom javították-e az évek alatt, de a legbiztonságosabb kézzel másolni (a dok. könyvtár tartalmát is).
    Utoljára módosította: Morgo; 2018. 10. 25. 19:11.


  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Hjo, köszi a válaszokat. Meglássuk. Egyrészt jó lenne a felesleges szaroktól megszabadulni, tiszta install, de ami meg kéne azokat újrarakni, állítgatni sincs túlsok kedvem.

  3. #28

    Race Room probléma.

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a Race Room nem indul el a parancsikonra kattintva. A Steam ből pedig csak a 32bit es indítással fut. A rendszerem 64-bit-es. Nem tudom mit tudnák tenni.. Valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is.

  4. #29
    Idézet Eredetileg Jerkó Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a Race Room nem indul el a parancsikonra kattintva. A Steam ből pedig csak a 32bit es indítással fut. A rendszerem 64-bit-es. Nem tudom mit tudnák tenni.. Valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is.
    Szia, elvileg mennie kell ha csak nem a RaceRoom (64bit) Steam VR módban próbálod indítani.
    De innen biztos indulnia kell:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\raceroom racing experience\Game\x64\RRRE64

  5. #30
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, elvileg mennie kell ha csak nem a RaceRoom (64bit) Steam VR módban próbálod indítani.
    De innen biztos indulnia kell:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\raceroom racing experience\Game\x64\RRRE64
    Köszi, de sajnos innen se indul.. Felugrik egy hiba üzenet, 0xc000007b nem tudott megfelelően elindulni. 32bit módban a steam ból továbbra is hibátlanul fut..

  6. #31
    Idézet Eredetileg Jerkó Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, de sajnos innen se indul.. Felugrik egy hiba üzenet, 0xc000007b nem tudott megfelelően elindulni. 32bit módban a steam ból továbbra is hibátlanul fut..
    Ugye a Windowsod 64 bites? Ez nem konkrétan a játékhoz kapcsolódó hiba, ahogy olvasom jellemzően DirectX probléma.

    Először meg kéne keresned a Steam\steamapps\common\Steamworks Shared\_CommonRedist mappát, nézd meg, hogy van-e benne DirectX telepítő valamilyen dátum (pl. Jun2010) elnevezésű mappában, a lényeg hogy legyen a fájlok között egy DXSETUP.exe. Ha nincs, akkor pl. be tudod szerezni innen.

    Elméletileg a Windows\system32 mappában találnod kellene egy ilyen nevű fájlt: xinput1_3.dll. Ezt ki kellene törölni (de csak ezt az egyet, van több hasonló elnevezésű állomány), a legtöbb esetben ez okozza ezt a hibajelenséget. Ezt követően pedig telepítsd újra a DirectX-et vagy a fenti Steam mappából, vagy ha ott nincs, akkor a linkelt oldalról. Nem garantálom, hogy ez megoldja, de sokaknak ez a módszer segített.

    Ha ez sem segít, akkor még a fenti _CommonRedist mappából megpróbálhatod újratelepíteni az egyéb DotNet és vcredist elnevezésű telepítőket.

  7. #32
    Akkor esetleg még a steam könyvtár/ RaceRoom Racing Experience-n jobb klick/tulajdonságok/helyi fájlok/játékfájlok épségének ellenőrzését is megpróbálhatod

  8. #33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye a Windowsod 64 bites? Ez nem konkrétan a játékhoz kapcsolódó hiba, ahogy olvasom jellemzően DirectX probléma.

    Először meg kéne keresned a Steam\steamapps\common\Steamworks Shared\_CommonRedist mappát, nézd meg, hogy van-e benne DirectX telepítő valamilyen dátum (pl. Jun2010) elnevezésű mappában, a lényeg hogy legyen a fájlok között egy DXSETUP.exe. Ha nincs, akkor pl. be tudod szerezni innen.

    Elméletileg a Windows\system32 mappában találnod kellene egy ilyen nevű fájlt: xinput1_3.dll. Ezt ki kellene törölni (de csak ezt az egyet, van több hasonló elnevezésű állomány), a legtöbb esetben ez okozza ezt a hibajelenséget. Ezt követően pedig telepítsd újra a DirectX-et vagy a fenti Steam mappából, vagy ha ott nincs, akkor a linkelt oldalról. Nem garantálom, hogy ez megoldja, de sokaknak ez a módszer segített.

    Ha ez sem segít, akkor még a fenti _CommonRedist mappából megpróbálhatod újratelepíteni az egyéb DotNet és vcredist elnevezésű telepítőket.
    Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! A helyzet változatlan. Megpróbáltam mindent a leírtak szerint. 64 bit es a rendszerem igen. Akkor beletörődöm, indítom ilyen körülményesen.. Remélem a későbbiekben amennyiben a szervereken játszom, ez semmilyen kellemetlenséget nem okoz majd.

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Summer Sale 2019

    Steam-en nyári vásár van júl.9-ig.

    Nekem nem rémlik hogy szezonális vásárok alkalmával a raceroom-os pack-okra (steam-en belűl), vagy rfactor2-es item-ekre olynagy kedvezmény szokott volna lenni. Nem úgy mint most!
    rFactor2: https://store.steampowered.com/items...filter=Packsgy
    RaceRoom: https://store.steampowered.com/searc...&term=raceroom
    Plusz persze az AC-s cuccok, de azok szoktak lenni: https://store.steampowered.com/searc...%20Simulazioni

  10. #35
    Különben azt érdemes megjegyezni, hogy RaceRoom esetén nem feltétlenül éri meg közvetlenül Steamen vásárolni, a RaceRoom saját boltjában is épp nyári akció van, minden különálló autóra és pályára 50%, minden csomagra 25% kedvezménnyel: http://game.raceroom.com/store/
    Illetve a vásárláshoz szükséges vRP-t a RaceRoom Shopon keresztül megvéve még tovább lehet faragni az áron: https://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24

    (Például a Premium pack ára most 7500 vRP, a Shopban pedig 7500 vRP-t 75 helyett 50 euroért meg lehet venni, tehát a jelenlegi összes tartalom megvehető egyben egy teljes játék áráért.)

    És ugye RaceRoom esetén egy adott kategóriából elég egyetlen autóval rendelkezni ahhoz, hogy akár multiplayer futamokon részt vehessünk.

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Humble Just Drive Bundle

    https://www.humblebundle.com/games/just-drive
    Steam-es versenyzős játékok

    1$ = wrc7 & mxgp & motogp15
    6.8$ = pcars & dirt4 ....
    12$ = pcars2 & AC ...

  12. #37
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Steam Summer Sale 2020

    Jeje, elindult a nyári vásár.
    Júl.9-ig mindenre van mindenféle akció.
    https://store.steampowered.com

    Assetto Corsa -75% = 5€
    Assetto Corsa Ultimate Edition -88% = 10€
    Assetto Corsa Competizione -40% = 24€
    Assetto Corsa Competizione IGT DLC -15% = 12,7€
    rFactor 2 -50% = 15€
    rFactor 2 item-ek, dlc-k a shopban újrarakva. ~50%
    Project Cars 2 -85% = 9€
    Dirt Rally 2 -75% = 8,7€
    Automobilista -50% = 12€
    Automobilista Ultimate -75% = 13,5€
    Automobilista 2 EA 0% = 37€
    Raceroom régebbi DLC-k -50% (saját shopban is akciók)
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 06. 26. 14:32.

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    új GRID (2019) + Dirt 4 = 4€
    https://www.fanatical.com/en/bundle/reaper-bundle-6
    Szóval ha valakit érdekel a fentebbi 2 játék, steam-es kódként megveheti a kettőt 4 euro-ért. Talán ennyit érhetnek...
    Okt.15-ig él az akció.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •