Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: Steam

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.401
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És winreinstall esetén, hogyan mondod meg a steam-nek hogy kézzel felmásolva, márfentvan a gépen minden file, ne töltsön le, írjon újra mindent?
    Ha esetleg C meghajtón van a Steam, akkor átmásolod valahova. Telepítés után visszamásolod, indítod a Steam.exe-ét és minden marad a régiben. Ha nem C van, akkor másolni se kell semmit.
    A mentéseket a dokumentumokból nem menti a backup, csak a common mappában lévő fájlokat. Azt azért megjegyzem, hogy nekem nem működött a visszaállítás és ezzel nem voltam egyedül. Nem tudom javították-e az évek alatt, de a legbiztonságosabb kézzel másolni (a dok. könyvtár tartalmát is).
    Utoljára módosította: Morgo; 2018. 10. 25. 19:11.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.906
    Hjo, köszi a válaszokat. Meglássuk. Egyrészt jó lenne a felesleges szaroktól megszabadulni, tiszta install, de ami meg kéne azokat újrarakni, állítgatni sincs túlsok kedvem.

Race Room probléma.

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a Race Room nem indul el a parancsikonra kattintva. A Steam ből pedig csak a 32bit es indítással fut. A rendszerem 64-bit-es. Nem tudom mit tudnák tenni.. Valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is.

Idézet Eredetileg Jerkó Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a Race Room nem indul el a parancsikonra kattintva. A Steam ből pedig csak a 32bit es indítással fut. A rendszerem 64-bit-es. Nem tudom mit tudnák tenni.. Valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is.
    Szia, elvileg mennie kell ha csak nem a RaceRoom (64bit) Steam VR módban próbálod indítani.
    De innen biztos indulnia kell:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\raceroom racing experience\Game\x64\RRRE64

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, elvileg mennie kell ha csak nem a RaceRoom (64bit) Steam VR módban próbálod indítani.
    De innen biztos indulnia kell:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\raceroom racing experience\Game\x64\RRRE64
    Köszi, de sajnos innen se indul.. Felugrik egy hiba üzenet, 0xc000007b nem tudott megfelelően elindulni. 32bit módban a steam ból továbbra is hibátlanul fut..

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.837
    Idézet Eredetileg Jerkó Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, de sajnos innen se indul.. Felugrik egy hiba üzenet, 0xc000007b nem tudott megfelelően elindulni. 32bit módban a steam ból továbbra is hibátlanul fut..
    Ugye a Windowsod 64 bites? Ez nem konkrétan a játékhoz kapcsolódó hiba, ahogy olvasom jellemzően DirectX probléma.

Először meg kéne keresned a Steam\steamapps\common\Steamworks Shared\_CommonRedist mappát, nézd meg, hogy van-e benne DirectX telepítő valamilyen dátum (pl. Jun2010) elnevezésű mappában, a lényeg hogy legyen a fájlok között egy DXSETUP.exe. Ha nincs, akkor pl. be tudod szerezni innen.

Elméletileg a Windows\system32 mappában találnod kellene egy ilyen nevű fájlt: xinput1_3.dll. Ezt ki kellene törölni (de csak ezt az egyet, van több hasonló elnevezésű állomány), a legtöbb esetben ez okozza ezt a hibajelenséget. Ezt követően pedig telepítsd újra a DirectX-et vagy a fenti Steam mappából, vagy ha ott nincs, akkor a linkelt oldalról. Nem garantálom, hogy ez megoldja, de sokaknak ez a módszer segített.

Ha ez sem segít, akkor még a fenti _CommonRedist mappából megpróbálhatod újratelepíteni az egyéb DotNet és vcredist elnevezésű telepítőket.

Akkor esetleg még a steam könyvtár/ RaceRoom Racing Experience-n jobb klick/tulajdonságok/helyi fájlok/játékfájlok épségének ellenőrzését is megpróbálhatod

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye a Windowsod 64 bites? Ez nem konkrétan a játékhoz kapcsolódó hiba, ahogy olvasom jellemzően DirectX probléma.

Először meg kéne keresned a Steam\steamapps\common\Steamworks Shared\_CommonRedist mappát, nézd meg, hogy van-e benne DirectX telepítő valamilyen dátum (pl. Jun2010) elnevezésű mappában, a lényeg hogy legyen a fájlok között egy DXSETUP.exe. Ha nincs, akkor pl. be tudod szerezni innen.

Elméletileg a Windows\system32 mappában találnod kellene egy ilyen nevű fájlt: xinput1_3.dll. Ezt ki kellene törölni (de csak ezt az egyet, van több hasonló elnevezésű állomány), a legtöbb esetben ez okozza ezt a hibajelenséget. Ezt követően pedig telepítsd újra a DirectX-et vagy a fenti Steam mappából, vagy ha ott nincs, akkor a linkelt oldalról. Nem garantálom, hogy ez megoldja, de sokaknak ez a módszer segített.

Ha ez sem segít, akkor még a fenti _CommonRedist mappából megpróbálhatod újratelepíteni az egyéb DotNet és vcredist elnevezésű telepítőket.
    Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! A helyzet változatlan. Megpróbáltam mindent a leírtak szerint. 64 bit es a rendszerem igen. Akkor beletörődöm, indítom ilyen körülményesen.. Remélem a későbbiekben amennyiben a szervereken játszom, ez semmilyen kellemetlenséget nem okoz majd.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.906

Summer Sale 2019

Steam-en nyári vásár van júl.9-ig.

Nekem nem rémlik hogy szezonális vásárok alkalmával a raceroom-os pack-okra (steam-en belűl), vagy rfactor2-es item-ekre olynagy kedvezmény szokott volna lenni. Nem úgy mint most!
    rFactor2: https://store.steampowered.com/items...filter=Packsgy
    RaceRoom: https://store.steampowered.com/searc...&term=raceroom
    Plusz persze az AC-s cuccok, de azok szoktak lenni: https://store.steampowered.com/searc...%20Simulazioni

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.837
    Különben azt érdemes megjegyezni, hogy RaceRoom esetén nem feltétlenül éri meg közvetlenül Steamen vásárolni, a RaceRoom saját boltjában is épp nyári akció van, minden különálló autóra és pályára 50%, minden csomagra 25% kedvezménnyel: http://game.raceroom.com/store/
    Illetve a vásárláshoz szükséges vRP-t a RaceRoom Shopon keresztül megvéve még tovább lehet faragni az áron: https://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24

(Például a Premium pack ára most 7500 vRP, a Shopban pedig 7500 vRP-t 75 helyett 50 euroért meg lehet venni, tehát a jelenlegi összes tartalom megvehető egyben egy teljes játék áráért.)

És ugye RaceRoom esetén egy adott kategóriából elég egyetlen autóval rendelkezni ahhoz, hogy akár multiplayer futamokon részt vehessünk.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.906

Humble Just Drive Bundle

https://www.humblebundle.com/games/just-drive
    Steam-es versenyzős játékok

1$ = wrc7 & mxgp & motogp15
    6.8$ = pcars & dirt4 ....
    12$ = pcars2 & AC ...

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.906

Steam Summer Sale 2020

Jeje, elindult a nyári vásár.
    Júl.9-ig mindenre van mindenféle akció.
    https://store.steampowered.com

Assetto Corsa -75% = 5€
    Assetto Corsa Ultimate Edition -88% = 10€
    Assetto Corsa Competizione -40% = 24€
    Assetto Corsa Competizione IGT DLC -15% = 12,7€
    rFactor 2 -50% = 15€
    rFactor 2 item-ek, dlc-k a shopban újrarakva. ~50%
    Project Cars 2 -85% = 9€
    Dirt Rally 2 -75% = 8,7€
    Automobilista -50% = 12€
    Automobilista Ultimate -75% = 13,5€
    Automobilista 2 EA 0% = 37€
    Raceroom régebbi DLC-k -50% (saját shopban is akciók)
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 06. 26. 14:32.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •