Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (38 összesen)

Téma: Steam

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Steam

    A Steam-mel kapcsolatos általános témák és kérdések topikja!



    http://store.steampowered.com/
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 04. 23:12.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Újdonság a Steam-en: Pénz visszatérítés

    Röviden: 14 napon belül visszakérheted bármilyen a Steam-en vásárolt szoftver árát, ha kevesebb mint 2 órát játszottál vele.
    Hosszabban: http://store.steampowered.com/steam_refunds/

  3. #3
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Újdonság a Steam-en: Pénz visszatérítés

    Röviden: 14 napon belül visszakérheted bármilyen a Steam-en vásárolt szoftver árát, ha kevesebb mint 2 órát játszottál vele.
    Hosszabban: http://store.steampowered.com/steam_refunds/
    Kitűnő ötlet! Mostanában sokan hiányolták a demókat, itt a tökéletes helyettesítő megoldás. (Sőt még jobb is.) Bár valószínűleg nagyon gyenge a videókártyám a Project Cars-hoz, ma este kipróbálom Majd beszámolok a pénzvisszafizetés tapasztalatairól!

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Steam nyári vásár van jun.22-ig.

    Többek között AC, és a Dream pack is akciós (-30%)
    Valamint R3E experiencek is (-50%) (dtm13,dtm14,dtm92,gtm14)

  5. #5
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    A friss címek ennél lejjebb nem nagyon mennek, de a fix akciókkal érdemes a sale végét megvárni, sosem lehet tudni. Ma már egy elárazást behúztam, váltáskor érdemes sasszemmel figyelni.


  6. #6
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Sziasztok!

    Tegnap délelőtt Steam wallet feltöltést kezdeményeztem K&H Mastercard kártyáról. Pénzt levonták a Steam egyenlegen megjelent a pénz. Este kaptam egy emailt, hogy visszautalták a pénzt. Próbáltam megkeresni az okát, de nem igazán sikerült kiderítenem. A kártyával már a fél világon fizettem különböző pénznemekben. Még nem kaptam vissza a pénzt a számlámra, de erre néhány napot írt a Steam. Van valakinek valami ötlete mi lehet a gond?

    Előre is köszi,

  7. #7
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap délelőtt Steam wallet feltöltést kezdeményeztem K&H Mastercard kártyáról. Pénzt levonták a Steam egyenlegen megjelent a pénz. Este kaptam egy emailt, hogy visszautalták a pénzt. Próbáltam megkeresni az okát, de nem igazán sikerült kiderítenem. A kártyával már a fél világon fizettem különböző pénznemekben. Még nem kaptam vissza a pénzt a számlámra, de erre néhány napot írt a Steam. Van valakinek valami ötlete mi lehet a gond?

    Előre is köszi,
    Ilyet még nem láttam, mindenesetre érdekes.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #8
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Assetto Corsa programomat mindkét Dream Packkal együtt elcserélném.
    Euro Truck Simulátor, Cities, de igazából bármi érdekel ami normális.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Workshop item-re való feliratkozások, reinstall után is megmaradnak?
    Mostitt elsősorban rF2-ről szól a fáma.
    Az autómatikusok közül amik nem érdekeltek, azokról leiratkoztam, valamikre meg ugye feliratkoztam.
    Újrarakás után, az auto-subscription nemfog bekavarni?

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Workshop item-re való feliratkozások, reinstall után is megmaradnak?
    Mostitt elsősorban rF2-ről szól a fáma.
    Az autómatikusok közül amik nem érdekeltek, azokról leiratkoztam, valamikre meg ugye feliratkoztam.
    Újrarakás után, az auto-subscription nemfog bekavarni?
    Az eddigi tapasztalatom alapján ugyanúgy működik a Workshop, mint maga a játékkönyvtár, nem vész el semmi, automatikusan letölti/frissíti az itemeket, amikre feliratkoztál, egészen a leiratkozásig. (Sajnos mivel nálam Suzuka nem akar települni, elég sokat szórakoztam mostanság ezzel a témával, de legalább a fejlesztők segítőkésznek bizonyultak, úgyhogy lehet végül sikerül megoldani.)

  11. #11
    Dirt Rally akciós és ingyenes a hétvégén!

  12. #12
    Age of wonders 3 kiegekkel megvan valakinek?

  13. #13
    Ha valakit érdekel, versenyjáték hét van ezen az oldalon, minden nap 18:00-kor új akció kerül ki:
    https://www.chrono.gg/

    Az üzleti modelljük picit érdekesnek tűnik, de a neten található infók alapján ők tényleg a kiadóktól/fejlesztőktől veszik a kulcsokat és nem szürke piacos mókolás, remélem tényleg így van.

  14. #14
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit érdekel, versenyjáték hét van ezen az oldalon, minden nap 18:00-kor új akció kerül ki:
    https://www.chrono.gg/

    Az üzleti modelljük picit érdekesnek tűnik, de a neten található infók alapján ők tényleg a kiadóktól/fejlesztőktől veszik a kulcsokat és nem szürke piacos mókolás, remélem tényleg így van.
    Hűűű, itt aztán jó árak vannak, köszi! Az AC Competizione csak 19 dollár, az Automobilista pedig mindössze hat! Aztán a PCars2 is 75%-os kedvezménnyel szerezhető be. Egyébként minden nap bővül a kínálat, de az előző sem szűnik meg, úgyhogy érdemes kivárni a hétvégét. (Mi jöhet még? PCars1? Az F1 sorozat régebbi darabjai? Netán rFactor2?)

    Egyértelmű, hogy ez egy komoly cégről van szó, itt van róluk egy cikk.

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ezekkel a kódokkal amúgy csak egy baj van...ezekre nem érvényes a 2órás refund :/
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #16
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel a kódokkal amúgy csak egy baj van...ezekre nem érvényes a 2órás refund :/
    Az lehet, de ha tudod hogy meg akarod venni akkor megéri. Sajnos nekem még az ACC nem kapott "muszáj megvennem" plecsnit, mert túlságosan optimalizálatlan ahhoz hogy VR-ban normálisan fusson nálam

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az lehet, de ha tudod hogy meg akarod venni akkor megéri. Sajnos nekem még az ACC nem kapott "muszáj megvennem" plecsnit, mert túlságosan optimalizálatlan ahhoz hogy VR-ban normálisan fusson nálam
    Krisztian! Most megveszed, nem jatszol vele, aztan 8 honap mulva, mikor kesz lesz, letoltod es hasznalod. Felaron.

    En is igy vagyok vele, mint te. VR nelkul gurultam vele 10 kort es kesz. Nem downgradel az ember

  18. #18
    PCARS2 esetében mondjuk lehet érdemes ezen is elgondolkodni, mert ennek a verziónak a teljes ára 90€ ~ 30K Steamen és az összes DLC-hez is hozzáférést biztosít, míg az előbbi oldalon az alapjáték szerepel az akcióban (persze feleennyiért), amihez a Season Pass önmagában kerül ennyibe (30€). Bár én még ennyiért is vonakodok, bizonyos autó-pálya kombinációkkal egészen tűrhető, de van ami meg kimondottan pocsék benne.

  19. #19
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel a kódokkal amúgy csak egy baj van...ezekre nem érvényes a 2órás refund :/
    Vásárold meg a Steam-en, próbáld ki, és 2 óra múlva kérj visszatérítést. Ha teszik, vedd meg a másik helyen olcsóé

  20. #20
    Még mindig hozzá lehet férni az ACC-hez olcsóbban...

    https://www.instant-gaming.com/fr/31..._term=prospect

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Steam backup.
    Ha készítek egy biztonságit egy játékról -esetünkben Assetto-ról -, akkor ami a steamapps/ac könyvtárban van, minden file-ról készít másolatot (modpályák, modkocsik,conentmanager,appok,skinek,stb), vagy csak a hivatalos, steam-es file-okról (amit integrity ellenörzés alatt átnézne)? Illetve a MyDocuments/ac-s dolgokat is maradéktalanul lementené (replay,screenshotok,beállítások)?

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Steam backup.
    Ha készítek egy biztonságit egy játékról -esetünkben Assetto-ról -, akkor ami a steamapps/ac könyvtárban van, minden file-ról készít másolatot (modpályák, modkocsik,conentmanager,appok,skinek,stb), vagy csak a hivatalos, steam-es file-okról (amit integrity ellenörzés alatt átnézne)? Illetve a MyDocuments/ac-s dolgokat is maradéktalanul lementené (replay,screenshotok,beállítások)?
    Én csak simán átmásolom a két könyvtárat ha backup-ra van szükségem.

  23. #23
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak simán átmásolom a két könyvtárat ha backup-ra van szükségem.
    És winreinstall esetén, hogyan mondod meg a steam-nek hogy kézzel felmásolva, márfentvan a gépen minden file, ne töltsön le, írjon újra mindent?

  24. #24
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És winreinstall esetén, hogyan mondod meg a steam-nek hogy kézzel felmásolva, márfentvan a gépen minden file, ne töltsön le, írjon újra mindent?
    Megadod neki a mappát játék telepítésnél ahol a mentésed van (vagy visszamásolod a szokásos helyre) és ő ezt észreveszi és tádáám

  25. #25
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És winreinstall esetén, hogyan mondod meg a steam-nek hogy kézzel felmásolva, márfentvan a gépen minden file, ne töltsön le, írjon újra mindent?
    Ilyesmire még nem használtam. Nem tudom hogy reinstall után is működik e.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •