Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (57 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig nem tapasztaltam semi gondot a csatlakozásnál.
    Több kocsit is kipróbáltam és többször is felmentem a szeróra.
    Eddig jó
    Csak gondoltam vissza jelzek hamár megy a szeró.

    Köszi.

    A gond az, hogy nem tudja magát tovább pörgetni.
    Ha vége a qual-nak és nincs fönt senki, akkor leáll.
    Ha vége a futamnak, akkor is... és még nem jöttem rá a trükkre, hogy ez folyamatosan menjen 0-24, ha vannak fönt, ha nincsenek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 04. 22:14.

  2. #27
    Az ékezetes betűket nem komálja. Egyébként nagyon szépen fut, a szokásos „belép valaki megakad a játék” effekttel. Jó lesz ez.

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ékezetes betűket nem komálja. Egyébként nagyon szépen fut, a szokásos „belép valaki megakad a játék” effekttel. Jó lesz ez.
    SimBin feature :-)

  4. #29
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ékezetes betűket nem komálja. Egyébként nagyon szépen fut, a szokásos „belép valaki megakad a játék” effekttel. Jó lesz ez.
    rF-be volt egy olyan feature a PLR fájlban, amivel pont ezt lehetett állítani. (De tovább megyek, már F1 Challenge-be is volt ilyen opció a PLR fájlban (és az még gMotor 1.0 volt!)).)

    Nem néztétek esetleg, hogy valamelyik fájlban, amely a felhasználó beállításait tárolja, nincs-e erre vonatkozó opció? (A látszólag megnyithatatlan fájlokat Jegyzettömbbel meg lehet nyitni, ha nincsenek lekódolva, pl. kormánybeállításokat tudom, hogy lehet így is piszkálgatni.)

  5. #30
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    rF-be volt egy olyan feature a PLR fájlban, amivel pont ezt lehetett állítani. (De tovább megyek, már F1 Challenge-be is volt ilyen opció a PLR fájlban (és az még gMotor 1.0 volt!)).)

    Nem néztétek esetleg, hogy valamelyik fájlban, amely a felhasználó beállításait tárolja, nincs-e erre vonatkozó opció? (A látszólag megnyithatatlan fájlokat Jegyzettömbbel meg lehet nyitni, ha nincsenek lekódolva, pl. kormánybeállításokat tudom, hogy lehet így is piszkálgatni.)
    Ránézünk, köszi!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nagyon szépen fut, a szokásos „belép valaki megakad a játék” effekttel.
    Hát most melyik módszer a legjobb?
    - Eddigi simbin-es, ha valaki feljön csak kiirja a kocsiját de nem látod, nincs ideje, szellemként akár össze is mehettek. csakha a boxba kimész akkor tölti be rendesen.
    - AC, bookingos, vagymi. A pályára csatlakozáskor az összes kocsit betölti előre. erőforráspazarló
    - Ha vki fellép utánad, akkor betölti az illető kocsiját, de lagot okoz a töltéskor.

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ma estére tervezünk egy kis teszt futamot, de nagy dobra nem akarjuk verni, mert ki tudja mennyi lesz vele szívás...

    Akinek van kedve hozzá és szeretne kicsit segíteni nekünk, azt örömmel várjuk este a szerveren!
    Pontos infók hamarosan itt a fórumon, gyertek!


    Kiírás: RaceRoom (R3E) - Tesztfutamok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 05. 19:03.

  8. #33
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    megyek!

    mikor kezdenénk?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  9. #34
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Én is ha nem jön közbe semmi

  10. #35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ma estére tervezünk egy kis teszt futamot, de nagy dobra nem akarjuk verni, mert ki tudja mennyi lesz vele szívás...

    Akinek van kedve hozzá és szeretne kicsit segíteni nekünk, azt örömmel várjuk este a szerveren!
    Pontos infók hamarosan itt a fórumon, gyertek!

    Azért remélem nem olyan késő este, mert megyek éjszakára dolgozni. :P

  11. #36
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát most melyik módszer a legjobb?...
    Ezek közül? Egyik sem. De nem értek a lovakhoz, nem tudom miért olyan nehéz megoldani megoldani az új játékosok zökkenő mentes betöltését.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek közül? Egyik sem. De nem értek a lovakhoz, nem tudom miért olyan nehéz megoldani megoldani az új játékosok zökkenő mentes betöltését.
    A dolog roppant egyszerű, vagy betöltődik az autó előre a memóriába, vagy csak menet közben, mikor kiválasztják. A betöltés viszont megterheli a gépet, ezért van a kis akadás.

  13. #38
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A dolog roppant egyszerű, vagy betöltődik az autó előre a memóriába, vagy csak menet közben, mikor kiválasztják. A betöltés viszont megterheli a gépet, ezért van a kis akadás.
    Azé' a 21. században ez ne legyen már egy megoldhatatlan valami.

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a szerver-t.

    A session váltást nem várjátok meg rajta, mert akkor befagy... ha kilépetek előtte akkor elvileg újraindul, elvileg
    És ha berakod Monzát ahányszor csak tudod (ismétlődő futamként)?

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    És ha berakod Monzát ahányszor csak tudod (ismétlődő futamként)?
    Nincs ismétlődés. Be tudok tenni egymás után max 6 programot, de nem lép tovább, akkro is indít kval és race-t, hanem állítom be és ott a végén megdöglik.

  16. #41
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs ismétlődés. Be tudok tenni egymás után max 6 programot, de nem lép tovább, akkro is indít kval és race-t, hanem állítom be és ott a végén megdöglik.
    Köszi a próbát, akkor sajna ez a trükk se jött be. Valami megoldásnak lenni kell, mert már voltam fenn olyan szerveren ami Hungaroringről átrakott Monzára mindenféle kidobás, szakadás nélkül (Szilágyi Dani, Hegyi Zsolti és Fári Dani társaságában).

  17. #42
    én is voltam ma több olyan pablik szerón, ahol szépen léptek tovább a pályák

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    én is voltam ma több olyan pablik szerón, ahol szépen léptek tovább a pályák
    Ha tudok olyan szerót, ahol ez jól működik, akkor kérlek írjátok le melyik az és milyen beállításokkal fut.
    Arra tudok gondolni, hogy esetleg az egyik "get real" beállítással akad össze, de 30 kombinációt nincs túl sok kedvem végigpróbálgatni...

  19. #44
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tudok olyan szerót, ahol ez jól működik, akkor kérlek írjátok le melyik az és milyen beállításokkal fut.
    Arra tudok gondolni, hogy esetleg az egyik "get real" beállítással akad össze, de 30 kombinációt nincs túl sok kedvem végigpróbálgatni...
    Ha jól emlékszem elég rövid volt a prac és a qualy, talán 5-10 perc, állórajt volt 15-20 perces futam és stopandgo büntetés.

  20. #45
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tudok olyan szerót, ahol ez jól működik, akkor kérlek írjátok le melyik az és milyen beállításokkal fut.
    Arra tudok gondolni, hogy esetleg az egyik "get real" beállítással akad össze, de 30 kombinációt nincs túl sok kedvem végigpróbálgatni...
    Igazság szerint eddig bármilyen szerverre mentem, Masters-t leszámítva simán tovább lépett! ...nem jelszavas Dediken mentem, tehát nem az R3E saját szerverein!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  21. #46
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Lehet hogy a jelszavazas kavar be neki valamiért.

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310-emről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #47
    Szerintem kell a P, Q és R is.
    Jelszóval és anélkül is működik.
    Több kategóriával és pályával is jó.

    Csatolt képek Csatolt képek

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Elindítottam 2 szervert is, az egyiken kivettem a jelszót, meg variáltam kicsit a beállításokkal, hátha valamelyikkel összeakad a léptető.. de csak a sötétben kotorászom, mert erre vonatkozó paraméter egyáltalán nincs a szerveren. Sajnos családi program miatt ma napközben nem lesz időm tesztelgetni, hogy mi lehet a nyűgje, de majd igyekszem rájönni.

    Bandy, köszi a képet, de ebben a felbontásban nem sok minden látszik rajta.

  24. #49

    GTR-Masters Szerverek

    A frissítést feltettem a szerverekre, mostmár újra elérhetőek a WTCC és GT3 gyakorló szervereink

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok!

    A WTCC futamok közti szerdákon nem akartok rendszeres csapatni vmit FUN jelleggel, lenne erre igény?

    Ha igen, akkor mondjátok az igényeket, ne heverjen már parlagon az a szerver!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •