Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (57 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    RaceRoom (R3E) - Masters szerver!!

    Elindult a RaceRoom szerverünk!


    Server1: GTR-Masters.hu - GT3
    Server2: GTR-Masters.hu - WTCC
    Pass: masters

    RaceRoom versenyek: R3E szervezett futamok!


    Hamarosan írunk ki tesztfutamokat is, illetve tervezünk tartani egy stressz tesztet is, ahol mind felhasználói és mind szerver oldalról megnézzük, hogy megfelelő minőségben fut-e a rendszer terhelés alatt!
    Addig is kérjük ezt a felmérést töltsétek ki az R3E-val kapcsolatban: RaceRoom (R3E) Felmérés!!





    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 14. 10:11.

  2. #2
    Nekem pirossal van jelölve, „-” pinggel.
    Ötlet?

    Kieg.:
    Na így mindjárt más. Úgylátszik nem kell ennyire kapkodni, kicsit több idő kell neki, amíg összeszedi magát?!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 04. 10:31.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem pirossal van jelölve, „-” pinggel.
    Ötlet?
    Most nézd meg, újraindítottam.

    Lehet nem indul újra magától, ha vége a menetnek
    Vagy futam alatt nem lehet csatlakozni és meg kel várni a menet végét és az új Qual-t

    ... azért még rá kell jönni itt pár dologra.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 04. 10:35.

  4. #4
    Arra van valami beállítás, hogy ha nincs fen senki akkor tovább lépjen? Mert úgy tűnik egy ideje már magával versenyez a szerver... :O és az nagyon nem lesz jó.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Arra van valami beállítás, hogy ha nincs fen senki akkor tovább lépjen? Mert úgy tűnik egy ideje már magával versenyez a szerver... :O és az nagyon nem lesz jó.
    Nem tudom, ilyen beállítást nem találtam, hogy ismétlődjön.
    Viszont 6-8 futamot be lehet állítani egymás után, így most benyomtam ugyan azt egymás után 6-szor, az utolsó pedig maximális időre tettem, így remélem egy darabig elketyeg magában, amíg rá nem jövünk a megoldásra.

  6. #6
    Nálam három pálya van bent, forog szépen. Ha verseny előtt kilépek, akkor visszaáll practice-ra. Ha bent vagyok versenyen, akkor ha vége, megkérdezi hogy újra vagy tovább, és lép, bár jó lassan. Ha kilépek, megy tovább rendben.
    Néha pályaváltáskor ledob, nem tudom az okát, valamint most éppen négyszer van a listában minden szerver

  7. #7
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam három pálya van bent, forog szépen. Ha verseny előtt kilépek, akkor visszaáll practice-ra. Ha bent vagyok versenyen, akkor ha vége, megkérdezi hogy újra vagy tovább, és lép, bár jó lassan. Ha kilépek, megy tovább rendben...
    Akkor lehetséges, hogy verseny közben lépett (vagy dobta?) ki az egyetlen versenyző(t) és ezt nehezen emészti egyelőre.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam három pálya van bent, forog szépen. Ha verseny előtt kilépek, akkor visszaáll practice-ra. Ha bent vagyok versenyen, akkor ha vége, megkérdezi hogy újra vagy tovább, és lép, bár jó lassan. Ha kilépek, megy tovább rendben.
    Néha pályaváltáskor ledob, nem tudom az okát, valamint most éppen négyszer van a listában minden szerver


    Most már 6 szerver van (persze nem cska a GT-Masterses szerverből, mindegyikből hat) és az a durva hogy egyikre sem enged be. Kiválasztom a szervert, kiválasztom az autót (őőőő, egyébként csak a 2013-mas DTM pakk van benne a 2014-est sehol sem látom), beírom a jelszót és semmi. Nem történik az égvilágon semmi. :/

    Cirka 1 éve indították a legelső multiplayer alphat.....ahhoz képest nem túl előrehaladott állapotban vannak.

  9. #9
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Beírom a jelszót és visszadob az autó választó képernyőre.
    Ez után kiválasztom az autót és megint kéri a jelszót, és kezdődik előröl.
    Biztos, hogy jól írom be a jelszót, nem azzal van a gond.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Én délelőtt még be tudtam lépni, de a biztonság kedvéért most újraindítottam.
    Viszont nem tudom letesztelni, mert csak a szervert érem el melóhelyről, kliensem nincs..

  11. #11
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én délelőtt még be tudtam lépni, de a biztonság kedvéért most újraindítottam.
    Viszont nem tudom letesztelni, mert csak a szervert érem el melóhelyről, kliensem nincs..
    Most sem tudok belépni, mindegy majd ránézek este felé.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Szervert látni, de autókiválasztás, és a jelszó beiirása után visszadob, és azt iirja hogy "no response from the server".
    Szerver keresőben pedig, a kval mintha beragadt volna, 0 perc van hátra, és nemtud race-re váltani.

  13. #13
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szervert látni, de autókiválasztás, és a jelszó beiirása után visszadob, és azt iirja hogy "no response from the server".
    Ua.
    Ráadásul minden 2. indításnál befagy a program a nyomjon meg egy gombot képernyőn, és innen csak a feladatkezelőből kilőve lehet visszamenni az asztalra. Szóval ez még nem az igazi.

  14. #14
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Szintén ezt irja ki nekem is, a jelszó beirása után "no response from server".

    Csináltam saját szervert is kiváncsiságból, de oda sem tudok belépni, ugyanezt irja ki a jelszó beirása után.

    Olyan ez mint a mesében, hoztam is ajándékot, de mégsem, gyalog jöttem de mégsem, müködök is, de mégsem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ua.
    Ráadásul minden 2. indításnál befagy a program a nyomjon meg egy gombot képernyőn, és innen csak a feladatkezelőből kilőve lehet visszamenni az asztalra. Szóval ez még nem az igazi.
    Jó hát AC-nál is ezt volt az indulásnál, adjunk nekik pár napot, hogy utolérjék magukat és javítsák a hibákat... itt a nyár, ráérünk.

    Ami mindenesetre jó hír, hogy tegnap este és ma reggel is fel tudtunk menni páran a Masters szerverre, szóval láttuk már működni!

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Újraindiitottam a szervert, most megy.
    Valahol valamikor beragad...

    Szerk. Megint beragadt, elvileg fentvoltam depóban, de amikor race-re váltott ledobhatott, ésmost a szerverkeresőben a race van 0s-en beragadva.
    60percesre újralőttem.
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 06. 04. 15:55.

  17. #17
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Újraindiitottam a szervert, most megy.
    Valahol valamikor beragad...

    Szerk. Megint beragadt, elvileg fentvoltam depóban, de amikor race-re váltott ledobhatott, ésmost a szerverkeresőben a race van 0s-en beragadva.
    60percesre újralőttem.
    Tedd át a versenyen az indulást 'Rolling start'-ról 'Standing start'-ra.

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Tedd át a versenyen az indulást 'Rolling start'-ról 'Standing start'-ra.
    Azon volt, eddigis. Tegnap láttam, volt szerencsém a repülőrajt szerencsétlenkedéseihez (egymás hátán, repülő autók, fekete kép).

  19. #19
    A DTM1992 pack nem teljes, nincs benne az Audi v8, miért?
    ADAC2014-ben pedig a chevrolet nincs benne, miért?
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A DTM1992 pack nem teljes, nincs benne az Audi v8, miért?
    ADAC2014-ben pedig a chevrolet nincs benne, miért?
    Nem akartunk 200 típust beletenni, nem tudjuk mennyire terheli a rendszert, ezért csak a legnépszerűbbeket tettük bele a kategóriákon belül, így is elég népes lett a lista.
    Nem elég ennyi elsőre egy szerver teszthez?

  21. #21
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Nem elég ennyi elsőre egy szerver teszthez?
    GT-R-rel* elég lenne, de így?


    *hogy kell ezt helyesen írni?
    Megvan: „Ha lenne GT-R...”
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 04. 18:11.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  22. #22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akartunk 200 típust beletenni, nem tudjuk mennyire terheli a rendszert, ezért csak a legnépszerűbbeket tettük bele a kategóriákon belül, így is elég népes lett a lista.
    Nem elég ennyi elsőre egy szerver teszthez?
    Másnak biztos elég, aki szereti a Mercit és a BMW-t. Más márkát szoktam vezetni.Ebből a körből most kimaradok
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  23. #23
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azon volt, eddigis. Tegnap láttam, volt szerencsém a repülőrajt szerencsétlenkedéseihez (egymás hátán, repülő autók, fekete kép).
    Nem az egymáson átrepülő autók miatt mondtam.

    "Strange problems at race start in MP: We are still investigating but majority of the problems seem to occur when player in position 1 either disconnects or gets kicked out by not pressing ready during the 60 seconds of garage phase. We are looking into these issues but as a quick workaround we might disable the garage phase altogether.

    Some issues might also be linked with rolling start on race session. Hosts might want to stick to standing race start for now while we're investigating the issue."

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak biztos elég, aki szereti a Mercit és a BMW-t. Más márkát szoktam vezetni.Ebből a körből most kimaradok
    Ne haragudj Tibi, de ez a teszt most nem a márkákról szól, hanem a online rendszer és a netkód teszteléséről, a lehetőségek végig próbálásáról és a hibák feltárásról.
    Teljesen irreleváns ki melyik verdát szokta hajtani, egyelőre menni kell próbálgatni a rendszert tök mindegy melyik verdával... rövidesen lesznek majd futamok is, ott majd lehet válogatni.

    Egyébként most is több mint 20 fajta autó van a szerveren, ezek közül csak találsz egyet, ami szimpatikus.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 04. 19:14.

  25. #25
    Eddig nem tapasztaltam semi gondot a csatlakozásnál.
    Több kocsit is kipróbáltam és többször is felmentem a szeróra.
    Eddig jó
    Csak gondoltam vissza jelzek hamár megy a szeró.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •