Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)

Téma: HTCM8 - Macau 2008 (Szezonzáró)

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A pontverseny mikor lesz hivatalos, mert a táblázat jelenleg két futamot von le a pontszámból, illetve a csapatverseny, se stimmel ha jól látom( erre egyébként Tomi hívta fel a figyelmemet), mert, ha Mihálszki Csabi nem Dape Alfa Romeo Racing tagja( a nevezésekben privátként szerepel), akkor a Mugen Racing Team 2. megszerezte a 2. helyet a pontversenyben.Na az lenne a király!!!
    Kicsit meg kell erőszakolnunk hozzá a honlapot, mert egy évadon belül jelenleg nem tud két különböző fajta számítási módot végezni. (1, vagy 2 eldobható futam)
    Ehhez nem értek, nem tudom mennyi időt vesz igénybe, így lehet lesz egy alternatív tábla 1-2 napon belül kiadva.

  2. #27
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Ebben a szezonban csak egyedül voltam Dape,Petryx és Shark sajnos nem tudott jönni Így gratu a Hondás srácoknak a második helyhez )

  3. #28
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a szezonban csak egyedül voltam Dape,Petryx és Shark sajnos nem tudott jönni Így gratu a Hondás srácoknak a második helyhez )
    Köszi a választ!
    Akkor jár a Mugen Racing Team 2-nek és különösen Dezső Tominak a

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Q1: Ez a kicsit vizes aszfalt érdekes volt. Bár az edzés alatt már hozzászoktam, meg az autót is sikerült hozzáigazítanom a Q 20 percében valahogy mindig történt valami így épp a végére sikerült csak összerni egy jobb kört a bentmaradáshoz

    Q2: Ahogy kell a felvezető körön lekoccoltam a korlátot kicsit félre állt a kormány de azért a 7. hely összejött.

    R1: Rajt izgi volt, repkedő autók, de sikerült jól kijönni belőle aztán elkeztem kergetni Ákost és el is voltunk egymással nagyjából a végéig. A közepe táján fel is ért ránk Tomcy. Legközelebb majd azt is tegyükbe a kiírásba, hogy nem csak előzni, de hátulról lekoccolni sem szabad senkit a Melcoban
    Rácz Dani jól rám ijesztett a keresztben álló BMWvel a Melco lejáraton. Köszönöm hogy nem tolattál hátrább. Épp elfértem.
    Jó kis meccsek voltak --> P5

    R2: Kicsit beragadtam a rajtnál jöttek a BMWk rendesen és nagyjából az első kör végére beállt az R1es formáció csak épp fordított sorrendben: Tomcy elöl Ákos pedig mogöttem. Nagyon nagy élmény volt. Nagyrészt 1mp belül volt a távolság elöttem is mögöttem is. Tomcy igaziból a visszajátszásból sem tudtam eldönteni, hogy csak az autót próbáltad összeszedni és emiatt váltottál oldalt, vagy direkt nyomtál a palánkra - de inkább az első verziónak tudom be a dolgot. A végére Ákos vérszemet kapott én meg kicsit szétcsúsztam, de azért sikerült mögöttem tartani. P4

    Sajnos a meló miatt sok futamot ki kellett hagynom, de ez a szezon záró nagyon jól sikerült. Szerintem számomra ez volt a Race07 záró buli is. Biztos sok szívás lesz az új játékokkal de ugy gondolom itt az ideje a váltásnak.

    Köszönet a szervezésért!
    Csak a kocsit szedtem össze, nem direkt volt. Bocsi.

  5. #30
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Gartulálok a Csapatnak az elért eredményért, nagyon nagyon köszönöm nekik a befektetett munkát ami meghozta a a gyümölcsét!


    A versenyről röviden, a vizes aszfalt nagyon jo volt, tetszett, sajna semmi időm nem volt készülni, ezért életem legrosszabb pq-ja volt.
    Az r1 rajt után a honda elintézte a kocsim végsebesség nem volt, a végét elrontottam így kicsúsztam a fordított sorrend miatti jó hely miatt.
    A 2. verseny már jobb volt de azért itt is kűzdöttem nagyon, látszott, hogy a két versenyen össztávja ib 2x annyi volt mint amennyit gyakorolni tudtam...

  6. #31
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kedves versenyzők!

    A megfelelő topicba kikerültek a büntetések a zárofordulóról, illetve mivel az utolsó futam volt így a bünti beváltások is megtörténtek (persze akit érint) úgyhogy büntetések szempontjából a szezont lezártnak tekintjük. Hamarosan egy hivatalos végeredményt is fogunk hirdetni javított ponttáblázatokkal, kérünk még egy pici türelmet!







Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •