Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    Belsőnézeti probléma

    Szasztok!!!

    Végre valahára meglepett a Jézuska, (így innen is csókoltatom a családom) úgyhogy én is bekerültem a diliház GTR osztályára. Szokásos install procedúra, a StarForce készítőinek csuklásraingrlése stb-stb. Játék indul, és aztán csak sasolás.....a belsőnézetben föl-le ugrál a kép....??? Futás a fórumra....oké-oké, tudommá'. "Gyorsulásierő" állítgatása (hogy ezt ki fordította le?!). Hatás: semmi....a belsőnézet ugrál. Most akkor mi van, mi a teendő?! Az autó orrán ülve mégsem lehetek "real"!!
    Előre is köszi a segítséget!!!

  2. #2

    Re: Belsőnézeti probléma

    Ez remek kis mondat volt.
    Idézet Eredetileg Zolee írta
    én is bekerültem a diliház GTR osztályára
    Hogy érted azt, hogy fel-le ugrál a kép? A cockpit rezgésére gondolsz vagy mire? Ezt fejtsd ki kérlek bővebben.

    Én a magyar verziómat "megmagyarítottam" ezzel a két okossággal:
    http://www.gtr-masters.hu/download/o...radio_v0.9.zip
    http://www.gtr-masters.hu/download/o...r_GTRv1400.zip

  3. #3

    Re: Belsőnézeti probléma

    Nos, a "képugrálást"-t pontosítíanám.....belső nézetben az "autó", a műszerfal föl-le ugrál.....kb annyira, mint amennyire az üléspoziciót lehet állítani. A pálya a táj fix, azzal semmi baj, akár vezethetnék így is de mivel tanulóvezető vagyok, nem ártana látnom a műszerek adatait.(Meg valljuk be, elég hülyén néz ki)
    Az okosítást én is végrehajtom majd, csak előbb ezen a hülyeségen legyek úrrá....mondjuk az 1.4-es patch gyárilag fönt van....

  4. #4

    Re: Belsőnézeti probléma

    Sajna erre nem tudok mit mondani. Ilyennel még nem találkoztam.

  5. #5

    Re: Belsőnézeti probléma

    Pedig ez szerintem biztos, hogy a G-force simulation állításával korrigálható, illetve még a world movement-et is érdemes megnézned.

    Ha ezek nem segítenek akkor én se tudom mi lehet a probléma

  6. #6

    Re: Belsőnézeti probléma

    Az állítgatásokon túl vagyok. Arról nem is beszélve, hogyha állok a depóban akkor az anyaföld gravitációján kívül más már nem "ráncigálhatná" az autót.
    De sajna más bajt is fölfedeztem.....a Motec Interpreter sem megy. Se a játékból, se azon kívül...valami hibaüzenetet nyom és ennyi.
    Az Nvidia drájverből a legfrisebb van, a játékot újrainstalláltam....egyéb 5let?!

  7. #7

    Re: Belsőnézeti probléma

    Nem volt fennt véletlenül a "virágbolti verzió"?
    Ha fennt volt teljesen korrektül szedted le? (registri-ben sincs semmilyen szemét)
    A demo nincs fennt esetleg?
    Ha tudod esetleg próbáld meg másik meghajtóra telepíteni v. egy olyan gépre, ahol még semmilyen verzió nem volt fenn.

    Ennél több ötletem nincs. Sajna.

  8. #8

    Re: Belsőnézeti probléma

    Mindent lepucoltam már az elején...volt "virágbolti" (höhö, ez jó), volt demo is, de mindent kiirtottam, még a registry-ből is. Most azon filózom, hogy megpróbálom másik vinyóra installálni....próbálkozom, mást nem tehetek. A végére marad még a format c: típusú megoldás. Az az érdekes, hogy tegnap körülnéztem a hivatalos fórumon, de igazából még csak hasonló problémával se találkoztam.

  9. #9
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Belsőnézeti probléma

    Nem vagyok biztos a megoldásban, de egy próbát megér, mietőtt formatálsz.
    Valószínű azért nem indul a motec a játékon belülről, mert nem ugyanoda telepítetted, mint a virágbolti verziót.
    Indítsd el a motecet úgy, hogy nem fut a játék. Ezt a játék könyvtárán belül a motec/interpreter/mintwin.exe-vel teheted meg.
    Ezután file megnyitása. A felugró ablak alján lesz egy Directory gomb, azon belül a tallozó segítségével keresd meg motec/logged data könyvtárt, és ok-ézd le.
    Ha minden igaz, akkor innentől kezdve már működni fog a motec.

  10. #10

    Re: Belsőnézeti probléma

    Nos, uraim a belsőnézet ugra-bugra megoldódott!! Uninstallálni kellet egy Cam2Pan nevezetű programot, ami egy fejmozgást követő program. (TrackIR szerűség és mégsem az). Ma reggel lett gyanús a dolog....

    A MoTeC nyomorra meg sajnos nem megoldás a programon kívüli indítás...ugyanis pontosan ugyanazzal a hibaüzenettel csókoltat. Megpróbálom leírni, hátha mond valakinek valamit.

    "System Error &H800700E (-2147024770)"

    Ennyi...Mellesleg azóta újratelepítettem a programot töbször is különböző vinyókra, a registry-t is átfésültem mindenféle maradék után (még a demót is kipucoltam). A demóban működött a Motec

  11. #11

    Re: Belsőnézeti probléma

    A MOTEC.COM-ról töltsd le a a MOTEC interpreter-t és instaláld, utánna inditsd el a programból! nekem ez bejött!

  12. #12

    Re: Belsőnézeti probléma

    Neked is volt ilyen nyomorod?!...már kezdtem azt hinni, hogy az "aurámmal" van valamilyen baj....
    Na majd meglátjuk....

  13. #13

    Re: Belsőnézeti probléma

    Köszönöm a segítségeket!!! Minden probléma megoldódott, ezért hálából megtanulok jól vezetni és mindenkit szénné verek!!!
    Csak győzzétek kivárni!!!

    Kösz mégegyszer!!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •