Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél szívesen? (5 választható)

  • WTCC 2013

    77 41,85%
  • Group 5 Classic

    24 13,04%
  • DTM 1992

    53 28,80%
  • DTM 2013-2014

    88 47,83%
  • GT1

    18 9,78%
  • GT2

    35 19,02%
  • GT3 / ADAC GT Masters

    92 50,00%
  • GT egyéb

    15 8,15%
  • Touring Classic

    37 20,11%
  • WTCC 2014

    128 69,57%
  • Radical SR9 Cup

    15 8,15%
  • BMW M1 Procar / Audi 90 Quattro

    17 9,24%
  • Prototype series / Daytona Prototype

    16 8,70%
  • Silhouette Series

    8 4,35%
  • German Nationals

    7 3,80%
Szavazók
184 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (115 összesen)
  1. #76
    Mivel nagy jelentősége nincs, ezért csak halkan jelzem, hogy a táblázat szerint a GTR1 csomag ingyenes, ami csak félig igaz, mert a Saleen valóban az, de van még egy Ford GT is, ami viszont 299 virtuálisRoPi.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nagy jelentősége nincs, ezért csak halkan jelzem, hogy a táblázat szerint a GTR1 csomag ingyenes, ami csak félig igaz, mert a Saleen valóban az, de van még egy Ford GT is, ami viszont 299 virtuálisRoPi.
    Ez a többi "Free" kategóriára is igaz, viszont itt a lényeg az, hogy ha adott kategóriával indítunk futamot, akkor mindenki tud jönni, attól függetlenül, hogy van-e vásárolt autója, vagy sem..

  3. #78
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a többi "Free" kategóriára is igaz, viszont itt a lényeg az, hogy ha adott kategóriával indítunk futamot, akkor mindenki tud jönni, attól függetlenül, hogy van-e vásárolt autója, vagy sem..
    OKrendbennemszóltam.

  4. #79
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nagy jelentősége nincs, ezért csak halkan jelzem, hogy a táblázat szerint a GTR1 csomag ingyenes, ami csak félig igaz, mert a Saleen valóban az, de van még egy Ford GT is, ami viszont 299 virtuálisRoPi.
    Tegnap csapattam a Forddal egy versenyen ,még jobb is mint a saleen,nekem legaláb is jobban vezethető + jól kiláttam belőle.

  5. #80
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Holnap este 8-ig, minden (kivéve a csomagok, ha jól látom) 50% kedvezménnyel vásárolható meg a raceroom weboldalán.

  6. #81
    Lol en most vettem meg a wtcc 2014 et ,de nem pack-ba,hanem kulon ,igy kb 5 euroba kerult.persze csak 1 festessel" minden tipus ,de jol van ez igy nekem

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    Lol en most vettem meg a wtcc 2014 et ,de nem pack-ba,hanem kulon ,igy kb 5 euroba kerult.persze csak 1 festessel" minden tipus ,de jol van ez igy nekem
    Pedig de fognak hiányozni azok Citroen-es festések!

  8. #83
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    Lol en most vettem meg a wtcc 2014 et ,de nem pack-ba,hanem kulon ,igy kb 5 euroba kerult.persze csak 1 festessel" minden tipus ,de jol van ez igy nekem
    Tegnap én is ezen voltam kiakadva. Vettem jó pár kocsit, erre látom, hogy csak egy festés jár hozzá. Ez leginkább a WTCC Hondánál fájt. Azért Zengő-s festés nélkül nem az igazi. De ma bepótoltam, vettem Citroen-es festéseket is. Nem mindegy a név :P

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Bekerült a frissen megjelent Paul Richard a táblázatba.

    Kérjük, ha beszereztek valamilyen új tartalmat, akkor egyben frissítsétek a táblázatot is, mert a versenyek szervezésével így tudunk mi is az igények felé menni.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    a következő online táblázatban pedig kérjükmindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    a következő online táblázatban kérjük mindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés
    A feni táblán két fül van, egy a pályákhoz és egy a kocsi kategóriákhoz, kérjük mindkettőt töltsétek ki. Az felső sorba a Masters fórum nevetek kerüljön
    Megjelent Spa-Francorchamps és bekerült a fenti táblázatba!

    Kérjük mindenki aktualizálja a meglévő RaceRoom tartalmait a táblában (kocsik és pályák) és amit összegyűlik elég Spa tulajdonos, indítjuk is a szervert egy jó kis FunRace-hez!

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 17. 19:26.

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Most hétvégén 30%-os kedvezmény van minden RaceRoom kocsira és pályára... ha bezsebeltek valamilyen új tartalmat, akkot kérjük ne felejtsétek el frissíteni a közös listánkat sem!


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A következő online táblázatban kérjük mindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés

    • A feni táblán két fül van, egy a pályákhoz és egy a kocsi kategóriákhoz, kérjük mindkettőt töltsétek ki. Az felső sorba a Masters fórum nevetek kerüljön!

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Bekerült az Audi Sport TT Cup 2015 is az online listánkba, ha összejön egy kergetőzéshez elegendő mezőny, akkor már izzítjuk is a szervert!


  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!



    Amit mindenképpen megéri beszerezni a RaceRoom Store-ból:

    • WTCC 2014 Pack - a TC1-es gépeket tartalmazó csomag, ami a hamarosan induló új bajnokságunk fontos alkotórésze lesz!
    • DTM Experience 2014 - A teljes DTM-es mezőnyön felül 9 db európai pályát is tartalmaz, zömében ezeket használjuk mi is a futamaink során!
    • European Track Pack - 15 híres pályát tartalmaz, köztük Monza és Hungaroring. Olcsóbban jöhetsz ki, ha DTM Pack után veszed meg!
    • American Track Pack - 4 híres amcsi pályát tartalmaz: Sonoma, Laguna Seca, Mid Ohio, Indianapolis




    FONTOS!!!
    Ha beszereztek egy új autót, vagy pályát, kérjük mindenképpen írjátok be a R3E Felmérés topik elején található online táblázatba!!
    Az új WTCC bajnokság pályáit és a jövőbeli Fun futamokat az alapján fogjuk összeállítani, hogy milyen tartalmakkal rendelkeztek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 15. 19:32.

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kérjük mindenki frissítse a táblázatban, hogy mely pályákkal és kocsikkal rendelkezi!

    Köszönjük!

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A következő online táblázatban pedig mindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés !!!

    • A feni táblán két fül van, egy a pályákhoz és egy a kocsi kategóriákhoz, kérjük mindkettőt töltsétek ki. Az felső sorba a Masters fórum nevetek kerüljön!

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!
    Ma este vége az akciónak!

    Ha szeretnétek például amcsi pályákat a hamarosan induló WTCC bajokságba, akkor még most szerezzétek be őket és feltétlenül írjátok be az online táblázatba!

  16. #91
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Üdv.Mikor lesz kirakva a fix pálya lista ami kell a bajnokságba?Azért kérdezem,mert én csak azokat venném akkor meg....tudom érdemesebb lenne a pakkokat megvenni,de én így szeretném.Még annyit,hogy esetleg lehet szezon közben is vásárolni pályát?Például az utsó 3 pályát csak később venném meg.

  17. #92
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.Mikor lesz kirakva a fix pálya lista ami kell a bajnokságba?Azért kérdezem,mert én csak azokat venném akkor meg....tudom érdemesebb lenne a pakkokat megvenni,de én így szeretném.Még annyit,hogy esetleg lehet szezon közben is vásárolni pályát?Például az utsó 3 pályát csak később venném meg.
    A pályalistáról nem tudok nyilatkozni, de elég ha az éppen aktuális pályát veszed meg.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #93
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A pályalistáról nem tudok nyilatkozni, de elég ha az éppen aktuális pályát veszed meg.
    Értem,köszi

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.Mikor lesz kirakva a fix pálya lista ami kell a bajnokságba?Azért kérdezem,mert én csak azokat venném akkor meg....tudom érdemesebb lenne a pakkokat megvenni,de én így szeretném.Még annyit,hogy esetleg lehet szezon közben is vásárolni pályát?Például az utsó 3 pályát csak később venném meg.
    Pályát bármikor vehetsz, az már más kérdés, hogy érdemes-e.

    A következő bajnokság pályái mind kizárólag a European Tack Pack-ból fognak kikerülni, de ha egyesével veszed meg őket, akkor könnyen lehet, hogy dupla pénzt fogsz otthagyni értük. Ha már rendelkezel pályákkal a Pack-ból, akkor azok ára levonásra kerül a vételárból, így nem kell újra kifizetned.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 27. 21:52.

  20. #95
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pályát bármikor vehetsz, az már más kérdés, hogy érdemes-e.

    A következő bajnokság pályái mind kizárólag a European Tack Pack-ból fognak kikerülni, de ha egyesével veszed meg őket, akkor könnyen lehet, hogy dupla pénzt fogsz otthagyni értük. Ha már rendelkezel pályákkal a Pack-ból, akkor azok ára levonásra kerül a vételárból, így nem kell újra kifizetned.
    Ezt akartam tudni,akkor elég ha a ezt a pakkot megveszem.Köszi az infót!

  21. #96
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Lehetne Sonoma is. Van direkt WTCC vonalvezetése.

  22. #97
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne Sonoma is. Van direkt WTCC vonalvezetése.
    Meg lehetne Spa, meg Macau, meg Paul Richard is... de a kutya nem vette meg ezeket a pályákat...

  23. #98
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    A 40 + os pályákat miért nem rakjátok be?
    Ez kiszurás azokkal szemben akik áldoztak rá.
    Mid Ohio,Sonoma,Suzuka,Laguna Seca,Indianapolis,Zolder stb
    Bajnokságonként mondjuk lenne 1-2 eldobós futam be lennének rakva komolyabb pályák és akinek az nincs meg és nem akar rá költeni az sem bukik azmiattmert nem vette meg.
    Spa ,Bathurst Macau ezeket csak azért kihagyni mert kevesen vették meg szerintem hiba.
    Biztos van olyan is aki meg venné ha lenne rajta verseny de így minek.

  24. #99
    De még az európai pack-ban is vannak mellőzött pályák, pl. Moszkva, Sachsenring, Slovakia. Az amerikai pakk is megvan elég sok embernek, hogy érdemes legyen betenni, egyetértek Zolival. Legalább a pakkok tartalmát érdemes lenne jobban kihasználni.
    És én is azért nem veszek meg egyes nevesebb pályákat külön, mert csak a saját örömömre nem feltétlen körözgetnék, mondjuk Spa-ban évente kétszer.

  25. #100
    Meg a Nord is lassan itt van...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •