Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél szívesen? (5 választható)

  • WTCC 2013

    77 41,85%
  • Group 5 Classic

    24 13,04%
  • DTM 1992

    53 28,80%
  • DTM 2013-2014

    88 47,83%
  • GT1

    18 9,78%
  • GT2

    35 19,02%
  • GT3 / ADAC GT Masters

    92 50,00%
  • GT egyéb

    15 8,15%
  • Touring Classic

    37 20,11%
  • WTCC 2014

    128 69,57%
  • Radical SR9 Cup

    15 8,15%
  • BMW M1 Procar / Audi 90 Quattro

    17 9,24%
  • Prototype series / Daytona Prototype

    16 8,70%
  • Silhouette Series

    8 4,35%
  • German Nationals

    7 3,80%
Szavazók
184 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (115 összesen)
  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Chrome-ot. Nem jelenik meg kattinthatóan a dolog, eddig minden rendben volt a fórummal Chrome alól.
    Előzményeknél próbáld meg kiüríteni a cache-t, cookie-kat, hátha magához tér, mert nálam is simán bejön.


  2. #27
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Hogy mondja mindig anyám? Fiam sose öregedj meg. Persze hogy nem az üvöltő sorra kattintok, hanem a kék sorban próbálok kattintgatni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  3. #28
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Civic?
    Ha már C, akkor csak és kizárólag Civic!!!!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #29
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már C, akkor csak és kizárólag Civic!!!!
    Szerinted. A többit meglátjuk, ha kijön a '14es wtcc pack.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Hát azért én kétlem, hogy annyira valóságosan modelleznék le hogy a Citroen alaphangon 1 másodperccel jobb lesz mint a többi... Ha pedig igen, akkor kíváncsi leszek hányan veszik meg a többi autót


  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Kérdés!

    Hogy van R3E-ben? Ahoz hogy körözz az összes a szerveren beállított/engedélyezett autónak meg kell lennie, vagy elég 1 is?

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés!

    Hogy van R3E-ben? Ahoz hogy körözz az összes a szerveren beállított/engedélyezett autónak meg kell lennie, vagy elég 1 is?
    Elég, ha 1 autó megvan. Vegyük például a WTCC2013-at. Megveszed mondjuk csak a Hondát, de ettől még tudsz versenyezni a Cruze-ok, Seat-ok, stb ellen.

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért én kétlem, hogy annyira valóságosan modelleznék le hogy a Citroen alaphangon 1 másodperccel jobb lesz mint a többi... Ha pedig igen, akkor kíváncsi leszek hányan veszik meg a többi autót
    Nemakarok ellőni semmi poént, de WTCC13-ban is eltérőek az autók. Hogycsak a BMW-t mondjam motorerőben gyengébb. Erre azvolt mondva hogy azért merta BMW akkormár kiszálló ágban volt a sportágból.
    Ugyanez a helyzet van AC-ben, régi DTM-ben, hogy ottis a BMW elég esélytelen bármire is, elvileg ottis azért, mert a valós életben sem volt sehol.
    Kérdés tehát hogy ez a fajta valósághoz ragaszkodó egyenlőtlenség kell-e a felhasználóknak, vagy a sziinesebb eredmény érdekében lehet-e csalni?
    Titkon remélem a dedi server miatt, a profibb ligások nyomni fogják ezt, és a fejlesztők egy kicsit egyenliitenek, finomiitanak a kocsikon (ami egy kategóriában van).

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ami azért érdekes, hogy szavazás aktuális állás aszerint a WTCC után arra a két kategóriára van a legnagyobb igény, amivel Assetto Corsa-ban már jelenleg is futnak bajnokságaink... (GT3 és DTM Classic)

    Nem tudom, hogy lesz még a jövő és eszem ágában sincs semmit előre elhatározni... de amennyiben a tesztek és a Fun futamok után közösen úgy határozunk, hogy van helye az R3E-nek nálunk és komoly bajnokságot is indítunk vele, akkor izgalmas/érdekes lesz majd kitalálni, hogy fognak a különböző szimulátorok és kategóriák egymás mellett majd jól megférni nálunk. Egyáltalán nem aggódom a dolgot miatt, mert biztosan kitalálunk majd vmi ügyes megoldást, csak felmerült bennem a gondolat...

    De már ki is találtam vmit!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 03. 14:27.

  10. #35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...De már ki is találtam vmit!
    Összeresztjük a 3 kategóriát egy 12 órás keretében Bathurstben?
    Légyszilégyszilégyszi...

  11. #36
    Engem, mint túlkoros újoncot minden megoldás érdekel

    Kár, hogy a Race07-tal ellentétben még a fele sincs benne a játékban a WTCC pályáinak. Viszont a DTM 2013-as, 2014-es szezonjának valamennyi helyszíne megvásárolható, sőt az ADAC GT Masters sorozatból (2013, 2014) is csak Spa-Francorchamps hiányzik.
    Utoljára módosította: Sury; 2015. 06. 03. 16:48.

  12. #37
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Szettem volna kitölteni a táblázatot,de nem jön össze! Mindig kiírja hogy a file nem elérhető, és töltsem be újra!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szettem volna kitölteni a táblázatot,de nem jön össze! Mindig kiírja hogy a file nem elérhető, és töltsem be újra!
    Tipp: Esetleg próbáld meg Gúgli Chrome-al, ugye ezek az online googli doksik avval a legszupibbak...

  14. #39
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na srácok, belecsapunk a lecsóba... amint sikerült beröffenteni a saját szerverünk, jelentkezünk a Fun és teszt futam infókkal!
    Vasárnap estére mindenképpen készüljetek, de ha minden jól megy, akkor már előbb is indítunk valamit.

    Addig is szavazzatok és töltsétek ki a táblázatot az első hozzászólásban leírtak szerint!
    Bocsánat, hogy így újoncként beleszólok, de vasárnap este Forma-1 lesz. Szokta szimulátoros közösség nézni?

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, hogy így újoncként beleszólok, de vasárnap este Forma-1 lesz. Szokta szimulátoros közösség nézni?
    Én speciel már régen nem, de köszi hogy szóltál, kitalálunk valamit, elvégre ott van előtte az egész hétvége...

  16. #41
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Nekem azóta is szívájdalmam, hogy vége lett a GT-nek!

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem azóta is szívájdalmam, hogy vége lett a GT-nek!
    Nem lett vége, csak átalakult. Holnap is lesz futam: link

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Elindult a szerverünk!

    Infók itt: R3E - Masters szerver!!


  19. #44
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Kipróbálom már én is ezt a csodát, de az itteni 2 hetes futamszervezés, meg egyéb nyalánkságok miatt épp a héten újítottam be 2 évre az iR-t...
    ...hogy aztán rájöjjek, hogy nem is értem miért kapálóztam az AC-vel eddig, hisz a mai napig megfizethetetlennek tartom, hogy amikor időm van bármikor futhatok egy profi körítéses futamot, ha kedvem szottyan

  20. #45
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted. A többit meglátjuk, ha kijön a '14es wtcc pack.
    Akkor se fogok beleülni ronda francia autóba.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  21. #46
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor se fogok beleülni ronda francia autóba.

  22. #47
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Ahhoz hogy valami jó legyen nem kell szépnek lennie. SZERENCSE HOGY A VILÁGBAJNOKI CÍMEKET SORSJEGYRE OSZTJÁK

    Ja és volt 1 szöszi barátnőm aki azt mondta a Honda CBR 1000F vasamra amikor hazavittem Idézem :NEM JÓ MERT FEHÉR, PIROS
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 06. 05. 22:13.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A fenti szavazás fényében a legnépszerűbb kategóriákból fogunk válogatni, de ügyelni fogunk nagyon rá, hogy a tesztek során minél kevesebb kocsit és pályát legyen szükséges megvásárolni.
    Ezért kérjük a fenti szavazáson adjátok le a voksaitokat a számotokra legvonzóbb 5 kategória mellett , a következő online táblázatban pedig mindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés
    Kérjük ne csak a szavazást, hanem a linkelt táblát is töltsétek ki, mert ez alapján fogjuk összeállítani a következő hetekben a fun/teszt futamok során használt pályák és kocsik listáját!

    Ma délután például a tábla szerint eddig legnépszerűbbnek bizonyuló kombóval toljuk: R3E FunRace: WTCC - Hungaroring

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ami azért érdekes, hogy szavazás aktuális állás aszerint a WTCC után arra a két kategóriára van a legnagyobb igény, amivel Assetto Corsa-ban már jelenleg is futnak bajnokságaink... (GT3 és DTM Classic)

    Nem tudom, hogy lesz még a jövő és eszem ágában sincs semmit előre elhatározni... de amennyiben a tesztek és a Fun futamok után közösen úgy határozunk, hogy van helye az R3E-nek nálunk és komoly bajnokságot is indítunk vele, akkor izgalmas/érdekes lesz majd kitalálni, hogy fognak a különböző szimulátorok és kategóriák egymás mellett majd jól megférni nálunk. Egyáltalán nem aggódom a dolgot miatt, mert biztosan kitalálunk majd vmi ügyes megoldást, csak felmerült bennem a gondolat...

    De már ki is találtam vmit!

    Azért mert ha a többségnek jobban tetszik ennek a játéknak az irányítása akkor ezzel fogunk menni GT versenyt és nem az AC-val és kész, vagy mind a kettővel, de az meg fogja osztani a létszámot.
    Taky azt mondta, hogy ennek sokkal inkább GTR szerű az irányítása, ami ha tényleg így van akkor nálam el is dőlt a két játék sorsa és nem fogok több pénzt az AC-be ölni, mert az irányítása még mindig nem jó, de ha ez meg élből sokkal jobb, akkor nem kérdés(nálam a grafika 1000-ed rangú dolog).

    Amúgy azért szavazunk a GT-re, mert a GTR2 óta nincs normális GT-s játék és sokaknak hiányzik, mert a wtcc-s autók teljesítménye nem elégít ki minket.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Amúgy azért szavazunk a GT-re, mert a GTR2 óta nincs normális GT-s játék és sokaknak hiányzik
    Mitől lesz egy játék normális GT-s játék?

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Taky azt mondta, hogy ennek sokkal inkább GTR szerű az irányítása, ami ha tényleg így van akkor nálam el is dőlt a két játék sorsa és nem fogok több pénzt az AC-be ölni, mert az irányítása még mindig nem jó, de ha ez meg élből sokkal jobb, akkor nem kérdés
    Nem nagyon értem mit értesz ez alatt, de igény szerint lesznek bőven tesztek GT gépekkel is a nyáron, akár párhuzamosan AC-vel és R3E-vel, ott majd eldől melyik platform lesz erre az alkalmasabb...

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •