Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél szívesen? (5 választható)

  • WTCC 2013

    77 41,85%
  • Group 5 Classic

    24 13,04%
  • DTM 1992

    53 28,80%
  • DTM 2013-2014

    88 47,83%
  • GT1

    18 9,78%
  • GT2

    35 19,02%
  • GT3 / ADAC GT Masters

    92 50,00%
  • GT egyéb

    15 8,15%
  • Touring Classic

    37 20,11%
  • WTCC 2014

    128 69,57%
  • Radical SR9 Cup

    15 8,15%
  • BMW M1 Procar / Audi 90 Quattro

    17 9,24%
  • Prototype series / Daytona Prototype

    16 8,70%
  • Silhouette Series

    8 4,35%
  • German Nationals

    7 3,80%
Szavazók
184 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 115 (115 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Meg a Nord is lassan itt van...

    Azt várjuk már mi is, WTCC futam bejövős lesz rajta

  2. #102
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Meg lehetne Spa, meg Macau, meg Paul Richard is... de a kutya nem vette meg ezeket a pályákat...
    Spa = 11
    Paul Richard = 12
    Macau = 25
    Sonoma = 42 tagnak van meg, amiből jó ha a fele ott lesz rendszeresen a versenyeken.
    Ha valaki megmondja, hogyan kell abc szerint sorba rakni a R3E track & Cars táblázatban a neveket akkor szívesen összevetem azzal az 53 taggal aki R3E WTCC -re szavazott a túraautós szavazáson, hogy nekik meg van-e pl. Sonoma, vagy valamelyik másik pálya.

    Utoljára módosította: ipojan; 2016. 01. 25. 23:18.

  3. #103
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A RaceRoom felmérésből az látszik, a DTM 2015-ös csomag csak 7 embernek van meg, míg a DTM 2013-assal 59, a '14-essel pedig 28 ember rendelkezik. Nem lett volna célszerűbb a régebbi autóknak szervert indítani?
    Kitöltöttem a táblázatot, de rosszak az összegző függvények, úgyhogy pl. az enyémet se számolta hozzá.

  4. #104
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    A táblázat összesítő-cellái - a Series fülön - nem számolnak az összes oszloppal.

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    A 40 + os pályákat miért nem rakjátok be?
    Ez kiszurás azokkal szemben akik áldoztak rá.
    Mid Ohio,Sonoma,Suzuka,Laguna Seca,Indianapolis,Zolder stb
    Bajnokságonként mondjuk lenne 1-2 eldobós futam be lennének rakva komolyabb pályák és akinek az nincs meg és nem akar rá költeni az sem bukik azmiattmert nem vette meg.
    Spa ,Bathurst Macau ezeket csak azért kihagyni mert kevesen vették meg szerintem hiba.
    Biztos van olyan is aki meg venné ha lenne rajta verseny de így minek.
    Első körben a cél alapvetően a RaceRoom népszerűsítése és egy minél masszívabb versenyző bázis felépítése... az pedig mindenkinek a közös érdeke, hogy minél többen legyünk a futamokon. Viszont míg a RaceRoom fanatikusok a pályáktól függetlenül valószínűleg mindenképpen eljönnek a futamokra, addig a bizonytalankodókat, vagy a szoftverrel csak most ismerkedőket már nehezebb meggyőzni: minél magasabb belépési korlátok állítunk, annál kevesebben jönnek majd el. Épp ezért szeretnék költségeket minél alacsonyabban tartani és a csatlakozási feltételeket is minél inkább egyszerűsíteni, ezért döntöttünk úgy, hogy mindössze csak 1 db pályapack-re lesz szükség most induló WTCC Bajnokságban. Reméljük így egész szezon alatt még többen leszünk és az új csatlakozókat sem riasztjuk el.



    Aztán a következő bajnokságban majd ismét lehet variálni a pályákon és reméljük akkor már a RaceRoom-os versenyzők száma is nagyobb lesz.

    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Sonoma = 42 tagnak van meg, amiből jó ha a fele ott lesz rendszeresen a versenyeken.
    Ha valaki megmondja, hogyan kell abc szerint sorba rakni a R3E track & Cars táblázatban a neveket akkor szívesen összevetem azzal az 53 taggal aki R3E WTCC -re szavazott a túraautós szavazáson, hogy nekik meg van-e pl. Sonoma, vagy valamelyik másik pálya.
    Köszi, de ezt a kimutatást mi már megcsináltuk magunknak, a pályák közti rangsor 99%-ban azonos a szavazásban résztvevőket és összes kitöltőt összehasonlítva is... és sajnos az amerikai pályák népszerűsége nem éri el a összes pályára vetített átlagot sem, ellenben a European Track Pack pályái egyértelműen a legnépszerűbb pályák és azok közül is bőven van mit válogatni. Ezért jobbnak láttuk az Amcsi pályák bevetését későbbre halasztani.

    Idézet Eredetileg rolika79 írta Hozzászólás megtekintése
    A táblázat összesítő-cellái - a Series fülön - nem számolnak az összes oszloppal.
    Köszi az infót, a javítottam.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 27. 21:55.

  6. #106
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Ez így korrekt!

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A következő online táblázatban pedig mindenki jelölje be, hogy jelenleg mely tartalmakkal rendelkezik, vagy melyeket tervezi biztosan megvenni a közeljövőben:

    R3E - Tracks & Cars felmérés[

    A feni táblán két fül van, egy a pályákhoz és egy a kocsi kategóriákhoz, kérjük mindkettőt töltsétek ki. Az felső sorba a Masters fórum nevetek kerüljön!

    Frissült a tábla az új tartalmakkal (WTCC 2015, Nordschleife, stb...), kérjük mindenki jelölje be mije van, köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 04. 22:03.

  8. #108
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Csak egy ötlet. Endurance futamokat lehetne ezzel a szimmel nyomni? Van mindenkinek ingyenes P1 és P2 autója is.
    Egy olyan tavasztól őszig, havonta 1 futam pl.

    szerk: Most olvastam, hogy csak a nord-on van 24+ box
    Utoljára módosította: ipojan; 2016. 04. 27. 22:47.

  9. #109
    Nem akarok belekontárkodni a Series listába, de már az Audi 90 Quattro sem árválkodik egyedül, egy ideje van GTO Car Pack, a Mustang GT3 pedig bekerült a fő GTR3 kategóriába, szóval már nem szükséges külön feltüntetni (illetve azóta van Formula RR4 és Tatuus F4 is ).

  10. #110
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok belekontárkodni a Series listába, de már az Audi 90 Quattro sem árválkodik egyedül, egy ideje van GTO Car Pack, a Mustang GT3 pedig bekerült a fő GTR3 kategóriába, szóval már nem szükséges külön feltüntetni (illetve azóta van Formula RR4 és Tatuus F4 is ).

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok belekontárkodni a Series listába, de már az Audi 90 Quattro sem árválkodik egyedül, egy ideje van GTO Car Pack, a Mustang GT3 pedig bekerült a fő GTR3 kategóriába, szóval már nem szükséges külön feltüntetni (illetve azóta van Formula RR4 és Tatuus F4 is ).
    Köszi, hogy jelezted, aktualizáltam a listát, aki hibát lát, az szóljon bátran!

    Illetve most akciósak a kocsik és a pályák a R3E Store-ban, illetve az összes DLC csomag a R3E Steam-en (50% minden!!! ), aki beszerez valamit, az kérjük frissítse a tartalmait az első hozzászólásban található Online táblázatban!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 24. 08:35.

  12. #112
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Megjelent a DTM 2016, az Audi TT RS VLN és a KTM X-Bow RR, aki beszerez valami új autót vagy pályát, az kérjük frissítse a tartalmait az első hozzászólásban található Online táblázatban!





    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 14. 09:49.

  13. #113
    Célszerű lenne frissíteni a táblázatot, mert Sepang és Imola hiányzik belőle, pedig a versenynaptár része mindkettő. Próbáltam kitölteni, de így nem tudtam mindent beírni.

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Célszerű lenne frissíteni a táblázatot, mert Sepang és Imola hiányzik belőle, pedig a versenynaptár része mindkettő. Próbáltam kitölteni, de így nem tudtam mindent beírni.
    A két pályát betettem, van bármilyen más új tartalom még?
    Új kocsik nincsenek?

  15. #115
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A két pályát betettem, van bármilyen más új tartalom még?
    Új kocsik nincsenek?
    BMW M235i Racing Cup
    FR3 Cup
    FR X-17 Cup
    FR US Cup

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •