Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (225 összesen)
  1. #51
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Zsolt Szeklencei írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem az enyémeket, béna voltam, hagyjuk... Viszont: első kör, 10-es kanyar. Kérlek nézd meg hogy a mezőnyből hányan mennek ki négy kerékkel és hányan nem. Ők mind vajon prequalban és a verseny többi részében is így kezelik ugyanezt a kanyart?

    És ez most nem szőrszálhasogatás, nekem ez a második versenyem, teljesen just for fun. De ha ez egy tesztbajnokság, gondoltam megjegyzem hogy mi nem tűnik fairnek.
    Megnéztem én is, 4-5 autó, tipikusan orrtolós alfa, mercik ott veszélyben vannak, nekem legalábbis elkerülendő terület volt.
    Pont ezen a részen nem lehet sok időt nyerni, bár alfával nem próbáltam. Látva az alfások íveit, elképzelhető, hogy azzal megjátszható egyenesen a kanyar, de ez semmiképp sem kirívó szabálytalanság
    Sikánok az érdekesebb kérdések...szerintem. Imolában pl az első két gyors sikán első fele simán vágható volt, és ideális is.
    A műfű, és a kerékvető a szabályok szerint nem képezik a pálya részét, de ezekért még nem szoktak büntiket, legfeljebb figyelmeztetéseket osztani.

    Legideálisabb rendszer tényleg a simbinnél volt (2 figyelmeztetés után stop & go), bár ott is picit engedékeny volt a rendszer, de legalább nem teljesen valóságtól elrugaszkodott.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 06. 15. 12:33.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Volt már róla szó, de ismerhetsz annyira, hogy kikerestem a precíz meghatározást:

    c) A pilótáknak a pályán kell haladniuk minden esetben. A félreértés elkerülése végett: a fehér vonalak,
    amelyek meghatározzák a pálya szegélyét, a pálya részének tekintendők,
    de a rázókövek már nem.
    Amennyiben az autó elhagyja a pályát bármilyen okból, és nem meríti ki a 2 (d) pontot, úgy a versenyző
    visszatérhet a pályára, mindazonáltal ezt a manővert csak biztonságosan végezheti el, és úgy, hogy ezzel
    nem szerez semmilyen előnyt. Akkor tekinthető úgy, hogy a versenyző elhagyta a pályát, ha az autó
    egyetlen része sem érintkezik a pályával.


    Továbbá ide vág még:


    d) Súlyos vezetéstechnikai hibák ismétlődése, vagy a jármű feletti uralom nyilvánvaló hiánya esetén (például
    a pálya elhagyása) ezt jelenteni kell a felügyelőknek, akik az illető versenyzőt a kizárásig büntethetik.
    e) Nem engedélyezett egy autót indokolatlanul lassan, vagy kiszámíthatatlanul vezetni, vagy olyan módon,
    hogy az veszélyt jelentsen a többi versenyzőre.


    A forrás: 2015.06.03 - FIA Nemzetközi Sportkódex - L függeléke 2015
    http://www.mnasz.hu/letoltes/FIA_Nem...gelek_2015.pdf
    Már csak az a kérdés hogy alkalmazzák é egy adott szituban versenyen.
    Természetesen az itteni online futamokról beszélek.
    Vagy ha jelzik a felügyelőnek ő ,hogy is ítéli meg ezt, vagy hogy értelmezi,mert nekem elég egyértelmű, de nem biztos hogy mindenkinek az lesz.???

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ha jól értem, a fenti szabály azt jelenti, hogy ha a kocsi bármelyik kereke csak 1 millimétert is hozzáér még a fehér vonalhoz, akkor az még szabályos.
    Nálunk jelenleg nem ez a szabály van érvényben, hanem sok éve már egységesen a "2 kerék teljes terjedelmével mindig a vonalon belül" elv.
    Az pedig meg már megint csak egy harmadik dolog, hogy az adott program hol mekkora vágásért ad büntetést..

    Hogy itt milyen szabály van érvényben, az csak rajtunk múlik, számtalan véget nem érő diskurzusunk volt már erről, sőt szavazás is, majd megkeresem a topikokat is, akit esetleg érdekel.
    Mindenesetre bármilyen szabályt is fogadunk el és léptetünk életbe, pont nem vágni és a pont a határon autózni mindig is piszok nehéz lesz, ezen semmi nem fog változtatni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 16. 09:26.

  4. #54
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értem, a fenti szabály azt jelenti, hogy ha a kocsi bármelyik kereke csak 1 millimétert is hozzáér még a fehér vonalhoz, akkor az még szabályos.
    Nálunk jelenleg nem ez a szabály van érvényben, hanem sok éve már egységesen a "2 kerék teljes terjedelmével mindig a vonalon belül" elv.
    én mindig is ezen az elven mentem szal a vonal az még szabályos,sztem belsőből sokkal jobban érezni ezt a határt mint azt hogy a vonalon belül 2 kerékkel 1 mm-re a vonaltól
    vissza lehet tenni az ellenörzést de nem leszünk vele előrébb mert bizonyos kanyarokban simán elenged,ezt meg pár kör alatt kiis fogja használni a mezőny nagy része és akkor nem csináltunk semmit

    én maradnék annál a verziónál hogy szúrópróba szerüen kiválszt a VB most mindegy mennyi versenyzőt és át nézi a körét vagy átnézzük ebben szerintem betudunk segíteni legalább az eseteket összeszedni nekik,plsz maradna a szabadon óvás is.
    pl.5 vágás után 2 figy-10 után buá,15-után dq
    eggyenlőre nem nagyon van más lehetőség,de hát ötleteljünk
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #55
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Én csak annyit dobnék be, ötletként, nem szorosan ehhez kapcsolódóan, hogy milenne ha névtelenül lehetne benyújtani óvásokat? Nemlenne sértődés, nem lenne annyira személyes, és talán több jelzés is érkezne. Kapcsolatok menüpont szerűen lehetne ezt használni. Akár még az űrlapot is kibööviithetjük (körszám, tettesek).

  6. #56
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Ha valaki annyira névtelenül akar feljelentgetni arra ott a privát üzenet.

  7. #57
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nem lenne egyszerűbb visszakapcsolni azt, amit a játék nyújt? Azaz az autómatikus vágás büntetést? Csak kérdezem!

  8. #58
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne egyszerűbb visszakapcsolni azt, amit a játék nyújt? Azaz az automatikus vágás büntetést? Csak kérdezem!
    Egyetértek. Akkor vannak úgymond azonos feltételek mindenkinek, különben mindig lesz ebből vita.

  9. #59
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Az autómatikus vágáskezeléssel az a probléma, hogy nem figyelmeztetést vagy stop-and-go-t ad hanem gyakorlatilag állóra kell féketned a gépet kint a pályán ami nem kicsit baleset veszélyes. Ráadásul teljesen inkonzisztensen szórja a büntetéseket: van ahol simán enged vágni máshol meg már ha két kerékkel kimész is megbüntet. Az se túl ösztönző, hogy ha például szándékosan kivezeted az autót, hogy elkerülj egy ütközést az előtted cikázókkal amivel amúgy is másodperceket vesztesz, még jól meg is büntet a program. Viszont ha inkább kikoccolod a konkurenciát nem fogsz semmilyen áthajtásos vagy egyéb büntetést kapni. Időmérőre van kitalálva ez a rendszer, versenyben viszont életképtelen.
    Utoljára módosította: antapeti; 2015. 11. 06. 12:47.

  10. #60
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az automatikus vágáskezeléssel az a probléma, hogy nem figyelmeztetést vagy stop-and-go-t ad hanem gyakorlatilag állóra kell fékezned a gépet kint a pályán ami nem kicsit baleset veszélyes. Ráadásul teljesen inkonzisztensen szórja a büntetéseket: van ahol simán enged vágni máshol meg már ha két kerékkel kimész is megbüntet. Az se túl ösztönző, hogy ha például szándékosan kivezeted az autót, hogy elkerülj egy ütközést az előtted cikázókkal amivel amúgy is másodperceket vesztesz, még jól meg is büntet a program. Viszont ha inkább kikoccolod a konkurenciát nem fogsz semmilyen áthajtásos vagy egyéb büntetést kapni. Időmérőre van kitalálva ez a rendszer, versenyben viszont életképtelen.
    Jogos ez is. Akkor döntsön a "Vének tanácsa", akik már pár éve versenyeznek.

  11. #61
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az autómatikus vágáskezeléssel az a probléma, hogy nem figyelmeztetést vagy stop-and-go-t ad hanem gyakorlatilag állóra kell féketned a gépet kint a pályán ami nem kicsit baleset veszélyes. Ráadásul teljesen inkonzisztensen szórja a büntetéseket: van ahol simán enged vágni máshol meg már ha két kerékkel kimész is megbüntet. Az se túl ösztönző, hogy ha például szándékosan kivezeted az autót, hogy elkerülj egy ütközést az előtted cikázókkal amivel amúgy is másodperceket vesztesz, még jól meg is büntet a program. Viszont ha inkább kikoccolod a konkurenciát nem fogsz semmilyen áthajtásos vagy egyéb büntetést kapni. Időmérőre van kitalálva ez a rendszer, versenyben viszont életképtelen.
    Megkövetlek, igazad van!

  12. #62
    https://www.youtube.com/watch?v=t7cjr0dsRnM 5000 Irating
    Itt is mennyien kimennek, és mégse kapnak semmit
    én maradnék az alap büntetési rendszernél, VB nek is kevesebb gondja lenne, nekünk is. ha vigyázunk egymásra, akkor nem kell kikerülni senkit. a vágásokkal/szélesítésekkel a legtöbbeteknek úgy sem lesz baja, nem? úgy is csak én szélesítek,de azért ott helyben megkapom majd a büntit

  13. #63
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=t7cjr0dsRnM 5000 Irating
    Itt is mennyien kimennek, és mégse kapnak semmit
    én maradnék az alap büntetési rendszernél, VB nek is kevesebb gondja lenne, nekünk is. ha vigyázunk egymásra, akkor nem kell kikerülni senkit. a vágásokkal/szélesítésekkel a legtöbbeteknek úgy sem lesz baja, nem? úgy is csak én szélesítek,de azért ott helyben megkapom majd a büntit
    iRacingbe minden off track 1x,kvazi buntetve van,hiszen 17x utan DQ jar.

  14. #64
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Őszintén szólva szerintem nincs baj a mostani rendszerrel, csak meg kell tanulni vonalon belül autózni stabilan. Az A1-Ringen az első kanyarban sztem sikerült is mindenkinek, vagy pattogtál, meg repkedtél. Így kellene mindenhol (természetesen nekem is), és nem lenne semmi gond.
    Nem a rendszerben kell keresni a hibát hanem magunkban, és nem bullshittel megmagyarázni hogy mekkora királyok vagyunk, mikor mindenhol egyértelműen le vannak írva a szabályok, amik azt hiszem, nem most lettek kitalálva....
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  15. #65
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva szerintem nincs baj a mostani rendszerrel, csak meg kell tanulni vonalon belül autózni stabilan. Az A1-Ringen az első kanyarban sztem sikerült is mindenkinek, vagy pattogtál, meg repkedtél.
    Igen, de például ugyanott Raceroom-ban simán mehettél a műfüvön (ott nincs méretes hurka), meg a 2. és az utolsó kanyarban is. Tudom, az egy másik játék, de a szabályok általában ugyanazok itt is, ott is.
    Ezekkel azért annyit nem feltétlen lehet nyerni, hogy behozzak körönként 3-4 másodpercet, így versenyen a közvetlen vetélytársak úgyis felnyomnának, ha folyamatosan vágnék. Aki meg sokkal gyorsabb, az simán ellép ettől függetlenül. Ha a versenyzők és a VB is figyeli ezt, nem hiszem, hogy valaki konzekvensen ebből lényeges előnyt tudna kovácsolni hosszabb távon. Én biztosan elég kínosnak érezném, ha emiatt kapnék egy diszkvalifikációt, mert szorgalmasan gyűjtöttem volna a panaszokat.

  16. #66
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a rendszerben kell keresni a hibát hanem magunkban, és nem bullshittel megmagyarázni hogy mekkora királyok vagyunk, mikor mindenhol egyértelműen le vannak írva a szabályok, amik azt hiszem, nem most lettek kitalálva....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #67
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ezt a vágásos dolgot most Ákos esete jól felpörgette, és az ahogy hozzá áll a dologhoz.

    A szabályaink már jó ideje így vannak, nem is kell változtatni, max tényleg úgy ahogy Cola is írja, hogy a kerék érintse a vonalat és kész, én is így megyek, nem is szokott belőle gond lenni.
    Az hogy az iracingba meg kukutyinba meg a marson ki mit és hogyan csinál, full érdektelen.

    Ákos nem 15évesen kell bebizonyítanod, hogy Cola-t vagy bármelyik ufó öreget meg tudod verni a bajnoskságban, arra lesz még időd.
    Te szererncsés helyzetben vagy, mert annyi időd van gyakorolni amennyit akarsz, anno mi is így voltunk ezzel amikor ennyi idősek voltunk(sajnos most már nem így van ), viszont ha saját elmondásod szerint sem szerzel vele előnyt akkor mond meg mi a retkes ***** nem tudsz szabályossan menni???
    De még ezzel sem lenne probléma, de még itt osztod az észt, hogy irigykedünk az eredményeidre meg ilyenek, az meg sem fordul a fejedben, hogy ha a szabályokat betartva mennél, akkor sokkal inkább elismernék a tudásod?

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szerintem most már függetlenítsük el ezt a témát Ákostól és hagyjuk békén a srácot, nem véletlenül zártam le a másik topikot...

    Nem kell ennyire túlreagálni a dolgokat (egyik oldalnak sem) és nem is itt kell megívni az élet nagy csatáit az igazság nevében.
    Az esetek be lettek jelentve, ki lesznek vizsgálva és szükség esetén pedig a felelősségre vonás is megtörténik, pont.

    Ide pedig jöhetnek az építő jellegű ötletek, vélemények a vágások kezelését illetően személyektől függetlenül.

  19. #69
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem most már függetlenítsük el ezt a témát Ákostól és hagyjuk békén a srácot, nem véletlenül zártam le a másik topikot...

    Nem kell ennyire túlreagálni a dolgokat (egyik oldalnak sem) és nem is itt kell megívni az élet nagy csatáit az igazság nevében.
    Az esetek be lettek jelentve, ki lesznek vizsgálva és szükség esetén pedig a felelősségre vonás is megtörténik, pont.

    Ide pedig jöhetnek az építő jellegű ötletek, vélemények a vágások kezelését illetően személyektől függetlenül.
    Azt tegyük hozzá hogy olyan vágásokról beszélünk most, amit a valóságban nem szoktak büntetni (kéne, de eltekintenek tőle ). Nem olyan mértékűen "vágott" se Ákos se senki más aminek így ki kéne verni a biztosítékot. Sokan régóta itt vagyunk és ha még visszaemlékeztek GTR2vel és GTL-lel hogy mentünk hát 1-1.5 méterrel sok helyen füvön az apexen belül fordultunk és akkor ebből nem volt semmi gond(persze akkor nem volt a fehér vonalon belüli szabály).
    Jogosnak tartom a büntetéseket és kell is büntetni a vágást, de azt viszont nem hogy kvázi lecsalózzuk az embereket mert a kanyar kijáraton 30-50 cmerrel kiengedték az autót a zöld műanyagra. Főleg úgyhogy sokan az érintettek közül setupokkal, videókkal segítik mindenkinek a felkészülését futamokra.
    Megérteném ezeket az indulatokat, ha 2 körönként valaki átvágta volna telibe a nurbugringi síkánt másodperces előnyt szerezve, de ilyen kis pöcsömnyi szélesítésekre véleményem szerint kellő mértékű figyelmeztetéseket kiosztotta a VB és kész nem kell ebbe többet belemagyarázni.

  20. #70
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem most már függetlenítsük el ezt a témát Ákostól és hagyjuk békén a srácot, nem véletlenül zártam le a másik topikot...

    Nem kell ennyire túlreagálni a dolgokat (egyik oldalnak sem) és nem is itt kell megívni az élet nagy csatáit az igazság nevében.
    Az esetek be lettek jelentve, ki lesznek vizsgálva és szükség esetén pedig a felelősségre vonás is megtörténik, pont.

    Ide pedig jöhetnek az építő jellegű ötletek, vélemények a vágások kezelését illetően személyektől függetlenül.
    Ötletnek pedig van egy pit lane penalty app nevű dolog, amit másik ligák használnak is. Elvileg ez azt tudja hogy időmérőn elveszi a vágott kört futamon pedig 3 vágás után add egy áthajtásos büntit.
    Azt nem tudom, hogy ez az app mennyire profin kezeli a vágást és pontosan hogy működik, de ha viszonylag korrekt akkor az asseto lassítós baromságát ki lehetne ezzel küszöbölni és lehetne a program által engedett pályahasználatot a fehér vonal helyett figyelembe venni. (persze csak akkor ha ténylegesen korrektül ellenőrzi a vágásokat).

  21. #71
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Ötletnek pedig van egy pit lane penalty app nevű dolog, amit másik ligák használnak is. Elvileg ez azt tudja hogy időmérőn elveszi a vágott kört futamon pedig 3 vágás után add egy áthajtásos büntit.
    Azt nem tudom, hogy ez az app mennyire profin kezeli a vágást és pontosan hogy működik, de ha viszonylag korrekt akkor az asseto lassítós baromságát ki lehetne ezzel küszöbölni és lehetne a program által engedett pályahasználatot a fehér vonal helyett figyelembe venni. (persze csak akkor ha ténylegesen korrektül ellenőrzi a vágásokat).
    Vágást ugyanúgy értékeli mint a gyári, onnan veszi az adatokat. egy picit ha piszkálná Kunos, hogy pl vegye figyelembe, hogy mennyire esik ki az ember apályáról, fékez-e közben stb nagy baj nem lenne vele. alapvetően a gyári pályákon jól meg van írva hol enged és hol nem vágni még egy picit sem . Baj akkor van, ha pl . az ember baleset miatt kényszerül offtracra, ott is kiosztja ...

    Én egy olyan appal amiben állítható lenne , hogy hány vágás után adjon büntit teljesen elégedett lennék. Teszem azt 10-15 vágás lehetőséget, még balesettel, elfékezéssel, túlhajtásal is be lehet osztani egy 1,5 órás versenyen . Ha az elfogy onnan azért már jogos a bünti, 5-6 figyelmeztetés után már csak oda lehet figyelni ...

  22. #72
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Van egy cutter nevű app nem tudom, hogyan működik. (A múlt héten mintha már valaki javasolta ezt.)

    Tapatalk-ról

  23. #73
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Baj akkor van, ha pl . az ember baleset miatt kényszerül offtracra, ott is kiosztja ...
    Ha jól értem elsőre csak egy figyelmeztetést kapsz, ami sokkal jobban hangzik mint, hogy most rögtön lassíts 35-re.

  24. #74
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vágást ugyanúgy értékeli mint a gyári, onnan veszi az adatokat. egy picit ha piszkálná Kunos, hogy pl vegye figyelembe, hogy mennyire esik ki az ember apályáról, fékez-e közben stb nagy baj nem lenne vele. alapvetően a gyári pályákon jól meg van írva hol enged és hol nem vágni még egy picit sem . Baj akkor van, ha pl . az ember baleset miatt kényszerül offtracra, ott is kiosztja ...

    Én egy olyan appal amiben állítható lenne , hogy hány vágás után adjon büntit teljesen elégedett lennék. Teszem azt 10-15 vágás lehetőséget, még balesettel, elfékezéssel, túlhajtásal is be lehet osztani egy 1,5 órás versenyen . Ha az elfogy onnan azért már jogos a bünti, 5-6 figyelmeztetés után már csak oda lehet figyelni ...

    -a PLP nem oszt büntit minden pályaelhagyásért...tudja h mennyivel hagytad el a pályát, ha lassítasz és nem csőgázzal jössz vissza a pályára , akkor nem adja a figyelmeztetést sem...

    - elégedett lehetsz , mert meg lehet szabni h hány figyelmeztetést után ossza ki a boxutcaáthajtásos büntetést...

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A PLP-ben a pálya határát lehet valahogy állítani, hogy mit tekintsen vágásnak és mit nem?
    A fehér vonalhoz hozzá lehet lőni 100%-ban, vagy ez mindig az aktuális pálya készítőjétől függ, hogy Ő éppen mit állított be vágásnak?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •