Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (225 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Assetto Corsa - vágás kezelés

    Kérésre új külön topik a vágásoknak!

    Itt lentebb az előzmények olvashatók, a következő helyen meg az én összefoglalóm: Vágások kezelése a szimulátorokban


    -----------------------------------
    Pár alapvető dolgot leírnék a programok vágás kezeléséről, mert úgy látom sokan nincsenek vele tisztában...

    A programok alapvetően két fajta infót néznek (az rFactor, GTR2, GTL, Race07 legalábbis így működött és jó eséllyel a AC is):
    - kimentél-e a pályáról?
    - mennyi idő és távolság telt el a pálya elhagyása és a visszatérés között?


    Az első pont esetében van egy virtuális határvonal, amit sajnos mi nem látunk és sajnos a pályán lévő fehér vonallal sincs mindig teljesen összhangban, de a lényeg, hogy ezt nem szabad átlépni. Ezt határvonalat a pályakészítő határozza meg kanyaronként méterről méterre, sajnos mindezt változó következetességgel és hol jól, hol rosszul még a gyári pályáknál is. A Masters elvárás alapvetően általában szigorúbb mint ez a vonal, hiszen mi soha semmilyen körülmények között nem engedélyezzük a fehér vonal 3 kerékkel történő átlépését, a program ezzel szemben meg néhol engedékenyebb. Ha van olyan pályán olyan kanyar, ahol az AC a szigorúbb, azt kérlek jelezzétek!

    A második pont esetében pedig a program nézi, hogy mekkora távolságot tettél meg milyen idő alatt a pályán kívül és ha ezt túl gyorsnak ítéli, akkor ad csak büntetést. Ezért van az, hogy ha egy kanyarkombinációban lecsúszunk a pályáról, de a füvön keresztbe egyből vissza tudunk kecmeregni, akkor nagyon ügyelnünk kell rá, hogy ezt ne tegyük túl gyorsan. A program nem fogja tudni, hogy te ezzel a verdával ezzel a gumival az optimális tempódhoz képest így is benne hagytál 1, vagy 2 másodpercet ezért nem járna neked a bünti.... a program egy általános szintidővel számol, ezért nem érdemes itt kockáztatni, hanem kicsit direkt tötymörögni kell a kavicságyban... Ez a Race07-ben is így volt, ha a kavicson átvágódtál a pálya egyik pontjából a másikba, akkor ha ez a program általános megítélése szerint túl gyorsan történt, akkor megbüntettet, sőt ha extra gyorsnak ítélte, akkor egyből BUÁ-t adott figyu helyett, a következő esetben meg úgy emlékszem egyből kizárást. De ha visszafogtad magad is kicsit lassabban gázoltál át homokon, akkor bünti nélkül megúszhattad ugyan azt a vágást..


    Ezek sajnos a programozás korlátai, sosem fog olyan jól működni mintha emberek vizsgálnák, de ha értjük a működési elvét, akkor tudunk hozzá alkalmazkodni és el tudjuk kerülni a büntiket. Véleményem szerint még ez is nagyságrendekkel jobb mint a semmi, mert replay-eket manuálisan átnézni kész rémálom... higgyétek el, nem kevés órám van már benne és senkinek nem kívánom ezt a melót! Az óvás dolog tudjuk, hogy nem működik, egyrészt nagyon szubjektív, túl sok vágás marad következmény nélkül, másrészt rettentő időrabló is ezek bejelentése, vizsgálata, rendszabályozása és adminisztrációja is. Ha ezt a program bizonyos hatásfokkal magától is el tudja végezni, akkor én azt preferálom még akkor is, ha ez a részünkről is megkíván némi alkalmazkodást. Gondoljatok egy kicsit bele, fél óránkénti 10 másodperces kis egyéni kellemetlenség miatt sóznánk rá vki(k)re több órás melókat...


    Végül pedig megnéztem az egész témát kirobbantó esetet is: Cola Monza-ban kétszer is elvéti a T1-et és átcsúszik egyenesen a sikánon. Mindkét esetben Cola hamarabb ér el a pálya A pontjából B pontjába mintha ezt a pályán tette volna meg, szóval ilyen szempontból a program által kiosztott büntetést én jogosnak látom. A program nyilván nem vizsgálja azt, hogy Ok, de Cola lassabb tempóban érkezett meg B pontba, mintha a pályán jött volna, és így összességében nem nyert a dologgal, de hát istenem ez van, megvannak a rendszer maga korlátai. Amit nem tudok, hogy a második eset után miért zárta ki Cola-t a program a futamból annak ellenére, hogy letöltötte a büntetést? Ezt még meg kell vizsgálni, lehet hogy egy bug...



    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?
    Cola, nem hiszem, hogy a szerverők nyakába kéne azt varrni, hogy feltehetőleg találtál egy bug-ot az AC-ben és kicseszett veled a program. Nem tisztünk a futamok előtt minden extrém szituációt végigpróbálni, pont az a lényege a tesztbajnokságoknak, hogy az ilyesmire fény derüljön. Egyrészt szerver oldalról amúgy sincs túl sok opció a vágásokat illetően variálni (On/Off kb)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 15. 00:13.

  2. #2
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353

    Assetto Corsa - vágás kezelés

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    amúgy sincs túl sok opció a vágásokat illetően variálni (On/Off kb)
    Ha lehet véleményt nyilvánítani, akkor legyen OFF(kvalifikáción ON). Mostani formájában a futambeli büntetésnek az esetek nagy többségében semmi értelme. Ha valakinek gondja van az esetleges vágásokkal, tegye szóvá az óvásokban.

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lehet véleményt nyilvánítani, akkor legyen OFF(kvalifikáción ON). Mostani formájában a futambeli büntetésnek az esetek nagy többségében semmi értelme. Ha valakinek gondja van az esetleges vágásokkal, tegye szóvá az óvásokban.
    Így van, ne a program döntse el hogy mi számít vágásnak és mi nem.
    Erre van az óvás. Mindenkinek ott a lehetőség.
    Időmérőn is baromság, mert simán ad olyan&#232;rt is, amivel nem hogy nem szerzel előnyt de jó nagy hátrányt igen, erre még ez is.
    Itt a nordon meg pláne baromság.
    Egy az hogy 10perc a felvezető aztán a gyorskör, ez barátok közt is 20perc mire lesz valami.
    Mivel senki sem időmilliomos és mondjuk beszívsz egy büntetést olyanért ami nem lenne az, már dobhatod el, akkor jön megint 20perc amire lesz valami, és hopp eltelt az idő a semmibe...
    Elég nagy szopoatás a progi részéről hogy meg kell tenni egy full kört hogy mérje az időt, nem még ilyen hülyeséggel szivatni a népet.

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    megkérhetném hogy válaszolj normálisan?nem hinném hogy pont engem kéne kioktatni itt
    kérdés és javaslat volt részünkről és nem azt írtuk hogy nelegyen,miért kell egyből marhának nézni itt bármelyikőnket is ha valamit kér vagy tanácsol valamit?

    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?

    majd akkor jampecoljál nekem ha betudjátok állítani a szervert normálisan,kilesznek rakva időben a büntetések a ponttáblázatok stb...
    ennél normálisabban nem tudok válaszolni. főleg ha nem akarod felfogni amit írok, és attól hogy téged idéztelek attól még nem feltétlen rád gondoltam, bár ahogy a példa mutatja, a te sem voltál teljesen a helyzet magaslatán, hiszen nem tudom helyetted letölteni a verseny közben kapott büntidet....
    Ami büntiket nekem feldobott a futam alatt azok tök egyértelmű dolgok voltak. vagy XX km/h alá lassítok vagy YY másodpercig elveszem a gázt. Az AC-ben az elveszem a gázt azt jelenti hogy EGYÁLTALÁN NEM NYOMOD. Ha hozzáérsz a pedálhoz, akkor újrakezdi az YY időt számolni. És hogy honnan tudom, hátbazmeg kipróbáltam. Csakhogy egyedül azt hiszem nincs idő mindent végigpróbálni, és ilyen "lelkes" csapatért pedig egyre kevésbé van az embernek kedve hozzá.

    amúgy meg szívesen veszem a tanácsaidat, mutasd már meg hogy kellene normálisan beállítanunk a szervert...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, ne a program döntse el hogy mi számít vágásnak és mi nem.
    Erre van az óvás. Mindenkinek ott a lehetőség.
    Időmérőn is baromság, mert simán ad olyančrt is, amivel nem hogy nem szerzel előnyt de jó nagy hátrányt igen, erre még ez is.
    Itt a nordon meg pláne baromság.
    Egy az hogy 10perc a felvezető aztán a gyorskör, ez barátok közt is 20perc mire lesz valami.
    Mivel senki sem időmilliomos és mondjuk beszívsz egy büntetést olyanért ami nem lenne az, már dobhatod el, akkor jön megint 20perc amire lesz valami, és hopp eltelt az idő a semmibe...
    Elég nagy szopoatás a progi részéről hogy meg kell tenni egy full kört hogy mérje az időt, nem még ilyen hülyeséggel szivatni a népet.
    najah...láttuk már mire képes a "mezőny" - és most nehogy magadra vedd mint Cola, hacsak nem inged azért mert neked válaszolok - a büntetés nélküli "pályán autókázásban". Gyanítom egyikőtök se nézett végig 3-4 órán keresztül replayeket az elcseszett AC replay rendszerben hogy kiszűrje a vágásokat, baleseteket s a többi, az óvási hajlandóságot meg hagyjuk..évek óta olyan amilyen....

    Arról szintén nem tehetek hogy egyesek a büntetést nem annak értéklik ami, végképp nehezen fogom fel hogy azért nyüszögjön valaki mert "rosszabbul" járt egy büntetés miatt...hátbazzeg, pont az a lényege...
    Most az a jó, hogy mindez egységesen, külső befolyás nélkül megtörténik, nincs ujjal mutogatás hogy neki miért ezt neki meg miért azt adjátok, részrehajló köcsögök. Itt egy irányba mutogathat mindenki, saját magára, akár 2x is, először azért mert elrontott valamit, másodszor meg azért mert képtelen volt letölteni a "járandóságát"
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:17.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    A szerver kimenetéből nem látszik utólag hogy melyik volt a vágott kör és melyik nem? Kliens oldalról ez elég gyorsan kideríthető, de nem tudom hogy a szerver pontosan milyen kimentet ad. Feltöltenétek ide egyet?

  6. #6
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    najah...láttuk már mire képes a "mezőny" - és most nehogy magadra vedd mint Cola, hacsak nem inged azért mert neked válaszolok - a büntetés nélküli "pályán autókázásban". Gyanítom egyikőtök se nézett végig 3-4 órán keresztül replayeket az elcseszett AC replay rendszerben hogy kiszűrje a vágásokat, baleseteket s a többi, az óvási hajlandóságot meg hagyjuk..évek óta olyan amilyen....

    Arról szintén nem tehetek hogy egyesek a büntetést nem annak értéklik ami, végképp nehezen fogom fel hogy azért nyüszögjön valaki mert "rosszabbul" járt egy büntetés miatt...hátbazzeg, pont az a lényege...
    Most az a jó, hogy mindez egységesen, külső befolyás nélkül megtörténik, nincs ujjal mutogatás hogy neki miért ezt neki meg miért azt adjátok, részrehajló köcsögök. Itt egy irányba mutogathat mindenki, saját magára, akár 2x is, először azért mert elrontott valamit, másodszor meg azért mert képtelen volt letölteni a "járandóságát"
    Itt arrol van szó, hogy akkor is ad büntetést amikor nem kéne.
    Ha marha nagy vágás van azt ugy is megóvja mindenki.
    De igy legalább is én nem merem kimaxolni a dolgokat mert sokszor előfordul, hogy túlcsúszol egy kijáraton es hasonlók amivel baromira nem nyersz időt, de büntetést ad.
    Vagy olyan pálya mint monza ahol nagyon tőre kell menni és egy hajszállal jobban behúztad a kocsit és hopp már szívás is, és ez nagyon nem get real...

    Amúgy egy ötlet, hogy töltsük fel a prequalos gyorsköröket aztán ha valaki kételkedik a másikban akkor szépen megnézi magának aztán megóvja ha akarja, igy nem nektek kell ellenőrizni, csak azt amit meg is óvnak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:18.

  7. #7
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azt szeretném ha látnátok, hogy lásd utolsó X hsz, Nord prekvali. Valaki 999 perces gyakorlást akar, valaki meg ponthogy nelegyen, 3 körös futamok legyenek csak. Most a kettő közé van belőve a szerver, is-is.

    Lásd vágás, voltmár Monza-ban vágás nélüli futamunk, személy szerint nekem felállt a hátamon a szőr a látottak miatt. Valaki szerint meg túl szigorúan büntet. Igen, a kettő közé megint nemtudunk lőni (asszem) mert nincs mód, lehetőség rá, a programban.

    Különbözőek vagyunk, mindenkinek nemlehet minden tökéletes. Megy az ideoda pingpong, kettő között örlődünk.
    vágáshoz mégegyszer és utóljára,nem kezeli azokat a kritikus részeket amiket kellene,lásd sikánok,innenstől értelmetlen beállítani mert olyan helyeken meg büntet ahol előnyre csak nagyon kirívóan tehetsz szert,ezeket versenyen pedig kitudjuk szűrni ha valaki tényleg csépeli a játékot,másik oldala pedig ha kényszerből kerülsz oda kicsúszol kilöknek elhagyod a pályát mert már nem fordul be a kocsi és a sóderből vissza cammogva kapol még ezen felül 1 büntetést aminek valjuk be semmi értelme,ilyen nincs sehol még a forma 1-ben se:Pelső esetnél 5mp gázelvétel vagy 35km/h alá lassítás,másodiknál már 25mp-re nő és ez már tényleg nem reális mondjuk ha kitesznek a fűre és még bónuszba ezt is megkapod,de ha ez a szervezők szerint egy fenometikusan bevált és használható büntetéses rendszer akkor hajrá mindent bele,szal ez egy abnormális cucc ha egyedül maradok a világban se értem meg hogy ez miért jó

    igen jól írod nem vagyunk egyformák,csak azt nem értem ha valamit leírsz véleményt javasolsz kérsz,akkor miért kell egyből azt a választ olvasni hogy ez azért nem jó meg ezért hagyjuk meg nincs időm rá mert replayt kell nézni meg majd megnézem de sose lesz megnézve,hát könyörgöm miért 2 ember csinálja ezt az egészet?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:19.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ennél normálisabban nem tudok válaszolni. főleg ha nem akarod felfogni amit írok, és attól hogy téged idéztelek attól még nem feltétlen rád gondoltam, bár ahogy a példa mutatja, a te sem voltál teljesen a helyzet magaslatán, hiszen nem tudom helyetted letölteni a verseny közben kapott büntidet....
    Ami büntiket nekem feldobott a futam alatt azok tök egyértelmű dolgok voltak. vagy XX km/h alá lassítok vagy YY másodpercig elveszem a gázt. Az AC-ben az elveszem a gázt azt jelenti hogy EGYÁLTALÁN NEM NYOMOD. Ha hozzáérsz a pedálhoz, akkor újrakezdi az YY időt számolni. És hogy honnan tudom, hátbazmeg kipróbáltam. Csakhogy egyedül azt hiszem nincs idő mindent végigpróbálni, és ilyen "lelkes" csapatért pedig egyre kevésbé van az embernek kedve hozzá.

    amúgy meg szívesen veszem a tanácsaidat, mutasd már meg hogy kellene normálisan beállítanunk a szervert...


    ha tudod a büntetések mértékeit akkor mia francért nem osztod meg?tudod mivolt a verseny kiírásban felidézem
    A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani.
    nincs 5mp nincs 25mp szó meg még kitudja mi jött volna,azt a rizsát meg hagyjuk hogy miért nem nézted meg mert megnéztem és lassítottam de hát könyörgöm ebből álljak ki hogy ezt nézegetem mikor és melyik kanyarban mit oszt ki?

    én valószínüleg kihagynám ezt a rendszert mert ez semmire nem jó így,valszeg maradnék az óvásos dolognál
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:12.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Cola ketten vagyunk.

    Amúgy pl most próbálgattam, elsőre örülök hogy végigtalálok a pályán úgy hogy nem töröm szarrá a kocsit, ami szerintem még mindig baromira törik, az hogy a nordra kanyarodva pl azon a kis egyenes részen véletlenül súroltam a korlátot egyből piros első lököst adott, hát ez fantasztikus, na mind 1.

    Ez a vágásos dolog.

    A GP pályán a lenti visszafordítóba bemenet elment a kocsi segge, próbáltam megfogni de nem sikerült, a kanyar közepén!!! full a pálya vonalához képest 90fokkal volt a kocsi full keresztbe kb 10-el legurultam a belső oldali fűre mivel nem tank és nem tudok egyhelyben forogni, és már is vágást adott!
    Hát menjen el a jó büdös francba!

  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ha tudod a büntetések mértékeit akkor mia francért nem osztod meg?
    nem tudom, de látom ha az orrom előtt feltűnik szép nagy betűkkel és számokkal...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Cola ketten vagyunk.

    Amúgy pl most próbálgattam, elsőre örülök hogy végigtalálok a pályán úgy hogy nem töröm szarrá a kocsit, ami szerintem még mindig baromira törik, az hogy a nordra kanyarodva pl azon a kis egyenes részen véletlenül súroltam a korlátot egyből piros első lököst adott, hát ez fantasztikus, na mind 1.

    Ez a vágásos dolog.

    A GP pályán a lenti visszafordítóba bemenet elment a kocsi segge, próbáltam megfogni de nem sikerült, a kanyar közepén!!! full a pálya vonalához képest 90fokkal volt a kocsi full keresztbe kb 10-el legurultam a belső oldali fűre mivel nem tank és nem tudok egyhelyben forogni, és már is vágást adott!
    Hát menjen el a jó büdös francba!
    miért azzal foglalkozunk mindíg, hogy miért és mennyire rossz az ha lemegyek a pályáról..tessék rajta közlekedni és akkor nincs gond...
    ha nem megy gyorsan, akkor lassabban...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Szerintem mindenki elmondhatja a véleményét. Pl most Monzában énis tartottam, féltem a vágás büntetéstől, olyannyira hogy a Roggia sikánba egyszerre érkeztem meg valaki mellett, kiivül, és éreztem hogy aligfogok tudni befordulni, de muszály, mert leszediafejemet ha kimegyek a bukótérbe, és a jobb oldali hurkára tudtam csak kanyarodni, amimeg annyira megdobott, hogyha a másik autó mellettem/elöttem lett volna belerongyoltam volna, de szerencsére mögöttem átbújt. Szóval énis félek a vágásbüntitől, picit soknak tartom, akár balesetveszélyes is lehet, de Monzában muszály vmit csinálni, telivan sikánnal. Mentünk már máskor itt büntetés nélkül ,és tényleg egy egész grafitceruza elfogyott volna ha mindenkit szigorúan fehérvonalasan néznénk, óvnánk.

    Ami Nord-ot illeti. Itt énis túlzónak tartom a vágást, kikapcsolnám. Nincs olyan sikán, éles kanyar ahol annyit lehetne nyerni (birka módra mezőn átot, nemtudom érzékeli-e, de azt mindenki látja, mégnagyobb pofa kéne hozzá). Hosszú a pálya, könnyen kilehet sodródni, épp letérni a fehérvonalról. DE, ha tudja az ember hogy piszok szigorú a biróság, akkor nem a 100%-ot kell kinyomni, hanem 90%-on kell menni. Nem 10 mért köröd lesz összesen, hanem 5. Nemfogsz WR-t menni. Naés? Másik is úgy megy. Olyasmi ez mint F1-ben, tessék spórolni, másképp vezetni, alkalmazkodni a körülményekhez.

    /Nemveszek részt szervezésben, magánvélemény.

  12. #12
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    miért azzal foglalkozunk mindíg, hogy miért és mennyire rossz az ha lemegyek a pályáról..tessék rajta közlekedni és akkor nincs gond...
    ha nem megy gyorsan, akkor lassabban...
    Sziszka érted te, hogy mit szeretnénk, csak valamiért mégsem akarod még mindig (rövid i, bocs zavart). Nem a büntetésekkel, hanem a program büntetéskezelésével van baj.

    Illetve én egy dolgot még mindig nem értek: TESZTbajnokságban miért mutattok ilyen kevés hajlandóságot a változtatásokra? Volt lehetőség szavazásra, hogy milyen autókkal induljon a bajnokság, lehetne az ilyen változtatásokkal kapcsolatban is. Nyilván nem kell minden aprósággal kapcsolatban, de ha már ilyen vita alakult ki, ez lehet hogy megérne egy körkérdést. Csak ne amolyan nemzeti konzultáció formájában...
    köszi

  13. #13
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem tudom, de látom ha az orrom előtt feltűnik szép nagy betűkkel és számokkal...

    nem gond hogy nem értesz meg,majd egyszer lehet belátod mekkora gyík voltam
    megyek olyan szerverre ahol nincs ez a rendszer van bőven hála istennek amiből lehet válogatni és ezzel leis lett tudva minden,senki nem tart pisztolyt a fejemhez hogy itt kell versenyeznem
    részemről meg ezzel zártam is itt a témát
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #14
    Ettől a büntetési rendszertől engem is az agyérgörcs kerülget. Ki látott már ilyet hogy egy versenyen le kell lassítani 35km/h-ra?? Nevetséges... Bár még mindig jobb mint az előző verzió.
    Én is a kikapcsolása mellett vagyok. Tekintettel arra hogy ezen a pályán nem is nagyon lehet vágni, még inkább.

    Tudom idegenkedtek a kötelező 3rd party alkalmazásoktól, de lévén hogy teszt bajnokság, akár el lehetne gondolkozni a PLP kipróbálásán is. Nekem sem szívem csücske, de még mindig jobb mint a gyári megoldás.

  15. #15
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver kimenetéből nem látszik utólag hogy melyik volt a vágott kör és melyik nem? Kliens oldalról ez elég gyorsan kideríthető, de nem tudom hogy a szerver pontosan milyen kimentet ad. Feltöltenétek ide egyet?
    Erre kaphatnék valami választ?

    Csak úgy poénból kipróbáltam, szándékosan futottam egy szabálytalan kört a szerveren és nem került ki a preq listára. Tehát az információ hogy vágtam-e, nem marad meg kliens oldalon, hanem a szerver is tudomást szerez róla és az megfelelően kezelve is van. Nem lehetne ezt felhasználni utólagos ellenőrzésre? Bár tartok attól, hogy ha kikapcsolásra kerül a beépített vágás ellenőrzés, akkor ez az információ is elvész...

  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől a büntetési rendszertől engem is az agyérgörcs kerülget. Ki látott már ilyet hogy egy versenyen le kell lassítani 35km/h-ra?? Nevetséges...
    Kiragadtam egy mondatot, de szerintem itt a lényeg.
    Ilyen nincs, és elképzelhetetlen is, hogy ok nélkül lassíts verseny közben, ezért a használatának a gondolatát sem értem.

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kiragadtam egy mondatot, de szerintem itt a lényeg.
    Ilyen nincs, és elképzelhetetlen is, hogy ok nélkül lassíts verseny közben, ezért a használatának a gondolatát sem értem.
    Ööö..
    ok = vágás, előny szerzés
    lassitás = drivethrough, sng
    sőt, vanmég a visszaengedés is (rádión beszólós, vagy magától visszaadó)

  18. #18
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    én valószínüleg kihagynám ezt a rendszert mert ez semmire nem jó így,valszeg maradnék az óvásos dolognál
    En is kikapcsolnam, szetidegel! Nordon pl volt hogy csak 2 kerekkel hagytam el a palyat es megkaptam az 5mp-t... Foleg DTM Alfaval nem sikerult meg vegigmenni szo*as nelkul.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:32.

  19. #19
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö..
    ok = vágás, előny szerzés
    lassitás = drivethrough, sng
    sőt, vanmég a visszaengedés is (rádión beszólós, vagy magától visszaadó)
    Lassítás nem azonos az áthajtásos büntivel. Csak az áthajtásos bünti azonos az áthajtásos büntivel.
    A lassítás 10mp-re vagy a 35km/h-ra lassítás pedig teljesen elképzelhetetlen miközben mögötted egy mezőnnyi ideges autó próbálkozik. Káoszt és zűrzavart okoz, és nem csak kitalálom, láttam már elégszer iracingben és itt is. Egy versenypályán alapvető elvárás hogy a lehető leggyorsabban akarsz menni, és nem kényszerülsz váratlan lassításokra, az előtted haladótól is azt várod el. Ezért nem értettem Max Verstappen büntetését sem most monacoban.

    Ez nem így van a való világban ezért nem kéne alkalmazni.
    De a pályaelhagyás server oldali definiciója is rossz. Valóságban szabályos ha 1 kereked a vonalon van, itt kettőnek a vonalon belül kell lennie.
    Ilyenkor még simán lehet 1 kereked a vonalon belül, teljesen szabályos helyen, ráadásul sok esetben EZ lenne az ideális ív is.

    Félreértést elkerülendő ez sem a szervezők hibája, csak nem kell alkalmazni amíg ennyire rossz ezen szabály megvalósítása. Korábbi verzió még rosszabb volt, de ez sem elég jó még Ennyi.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 05. 26. 03:48.

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Valóban nem egészséges a lassításos bünti, AZONBAN, jelenleg ezt tudja a program, és annyiban más mint korábban, hogy nem kényszerít a program automatikusan azonnal, hanem egy körön belül lehetőséged van megválasztani a letöltés helyét. Ez így már azt gondolom van olyan jó/rossz igazságos/-talan megoldás mint az eddigi bármelyik. Sose lesz nyilván egy program olyan mint a valóság, az emberi döntéshozói mechanizmust szerintem sose fogják megoldani, egy változatnak ez is jó lenne, de ehhez fel kellene fogni hogy mi történik és megpróbálni végrehajtani.

    Nekem 2x sikerült, túlmentem kicsit az első majd a második sikánon is...elolvastam a feliratot, és felfogtam a benne levő dolgokat, majd nekem tetsző helyen - jó szerencsém volt, nem voltam nagyon sűrű mezőnyben - de végrehajtottam.

    Az hogy elsőre hülyeségnek kiáltjuk ki, és nem is próbáljuk megérteni inkább bármi MÁS megoldást erőltetünk, az nem tetszik....De hagyjuk, Colát már úgyis elüldöztem...pedig a kvalit is első sírásra átállítottam....

    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka érted te, hogy mit szeretnénk, csak valamiért mégsem akarod még mindig (rövid i, bocs zavart). Nem a büntetésekkel, hanem a program büntetéskezelésével van baj.

    Illetve én egy dolgot még mindig nem értek: TESZTbajnokságban miért mutattok ilyen kevés hajlandóságot a változtatásokra? Volt lehetőség szavazásra, hogy milyen autókkal induljon a bajnokság, lehetne az ilyen változtatásokkal kapcsolatban is. Nyilván nem kell minden aprósággal kapcsolatban, de ha már ilyen vita alakult ki, ez lehet hogy megérne egy körkérdést. Csak ne amolyan nemzeti konzultáció formájában...
    köszi
    igen értem amit mondotok... legtöbbször... azonban láttuk már korábban hogy a "szabad rablás" beállításra alkalmatlan a mezőny. Elmondtam, és nem azért hogy magamat sajnáltassam, hanem hogy TI IS MEGÉRTSÉTEK AMIT MI MONDUNK, hogy órákat töltöttünk a replay nézegetésével, és zsákszámra találtuk a szabálytalan megoldásokat. (Arról meg hogy prekval szerveren miket láttam egy-egy "A" szerveres hely érdekében hadd ne mondjak semmit)

    Természetesen ha van erre jelentkező lehet, azonnal kikapcsoljuk az automata büntit és lehet bogarászni a replayt...de akkor ott lesz a felelősség is. Azonban...ha valami szabálytalan akkor egységesen az - ezt most a program elintézi - ha magunkra vesszük, akkor mindenkiét meg kell nézni minden körben, különben jogosan merül fel hogy ha engem igen akkor mást miért nem...stb, stb...
    Próbáljuk megérteni és használni ahelyett hogy minden mást erőltetünk, hiszen TESZT, most ez lehet tesztelni.

    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    ...az információ hogy vágtam-e, nem marad meg kliens oldalon, hanem a szerver is tudomást szerez róla és az megfelelően kezelve is van. Nem lehetne ezt felhasználni utólagos ellenőrzésre? Bár tartok attól, hogy ha kikapcsolásra kerül a beépített vágás ellenőrzés, akkor ez az információ is elvész...
    prekval oldalra a masters app küldi az adatokat, és azt fogadja el szabályosnak amit az AC elfogad szabályosnak (2 kerék belül) valami eltérést azonban én néha látok csak nem tudom mikor és mitől függ...AC elfogadja, Masters jelzi hogy kint voltam - amúgy valóban kint voltam - és nem is frissíti csak nem tudom mitől is függ..ezt Feri jobban tudja szerintem.

    igen ha kikapcsoljuk akkor szerintem nem kerül rögzítésre.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 05. 26. 08:41.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Sose lesz nyilván egy program olyan mint a valóság, az emberi döntéshozói mechanizmust szerintem sose fogják megoldani, egy változatnak ez is jó lenne, de ehhez fel kellene fogni hogy mi történik és megpróbálni végrehajtani.
    Elég szomorú!
    Pedig nem hinném, hogy nagyobb probléma lenne leprogramozni egy vágott kör végén pár másodperces időbüntetést és hozzáadni a körhöz! Aztán nem kellene lassítani, meg gázt elvenni!

  22. #22
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    prekval oldalra a masters app küldi az adatokat, és azt fogadja el szabályosnak amit az AC elfogad szabályosnak (2 kerék belül) valami eltérést azonban én néha látok csak nem tudom mikor és mitől függ...AC elfogadja, Masters jelzi hogy kint voltam - amúgy valóban kint voltam - és nem is frissíti csak nem tudom mitől is függ..ezt Feri jobban tudja szerintem.

    igen ha kikapcsoljuk akkor szerintem nem kerül rögzítésre.
    Ilyen kis sunyi szoftver sikerült összehoznia Lacinak hogy kikapcsolt állapotban is küldözgeti az információt a szerverre? Mert nálam a masters app ki van kapcsolva a főmenüben amióta a szerver rögzíti az időket, a tegnapi szabálytalan kört is így hoztam össze.

    Majd talán Laci megmondja a megoldást ha egyszer erre jár.

  23. #23
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen kis sunyi szoftver sikerült összehoznia Lacinak hogy kikapcsolt állapotban is küldözgeti az információt a szerverre? Mert nálam a masters app ki van kapcsolva a főmenüben amióta a szerver rögzíti az időket, a tegnapi szabálytalan kört is így hoztam össze.

    Majd talán Laci megmondja a megoldást ha egyszer erre jár.
    jah..akkor lehet már másképp van csak lemaradtam róla
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    jah..akkor lehet már másképp van csak lemaradtam róla
    Így van, a köridőket nem a Rank App küldi el a prekval listára, hanem a szerver log-ból nyerjük ki az infókat és a szerverről közvetlenül kerül feltöltésre. A Rank App a Masters Rank-ra küldi el a köridőket (offline is), illetve ami fontosabb, hogy az entry list-be kerüléshez szükséges infókat adja át nekünk, így a nevezés miatt elengedhetetlen a használta. Fontos volt külön vennünk a kettőt, mivel így mindig csak a szerveren, a szerver aktuális beállításai szerint futott érvényes köridők kerülnek be a prekvalra.

    Vágások:
    A prekvalon alapvetően muszáj valamilyen formában vágás ellenőrzést használnunk, mert különben semmi nem biztosítani a prekvalos idők tisztaságát. Ezeket utólag bekérni, visszanézegetni, elemezgetni képtelenség.
    Azt, hogy a log tartalmaz e a vágással kapcsolatban infókat, annak még utána kell néznem.

  25. #25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy a log tartalmaz e a vágással kapcsolatban infókat, annak még utána kell néznem.
    Igen, tartalmaz (időközben kaptam Sziszkától egy logot). A kérdés csak az hogy ha ki van kapcsolva a vágás ellenőrzés, akkor is megvan-e ez az információ a logban, vagy csak nem kerül felhasználásra?
    Olyan szerverről kéne log, amelynél ki volt kapcsolva a vágás ellenőrzés.

Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •