Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Hú srácok
    Marquez is ugyanolyan bűnös mint Rossi. Tényleg 2 verseny óta szivatta Rossit. Nem versenyzett vele, csak szivatta, és volt pár tényleg meleg manővere is korábban. Payback volt, Marquez előre lett figyelmeztetve de folytatta. Lerúgra a motorról, ez van, de tegyük hozzá hogy abban az egy kanyarban már harmadszor értek össze amikor Rossi kirakta a térdét.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 10. 27. 02:59.

  2. #27
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Nálam ez a videó a perdöntő, látszik hogy Rossi csak azután "rúg", hogy nekiment MM, megtévesztő mert fejjel megy a lábának, de akkor is MM megy neki először, utána Rossi valóban ellöki.

    https://www.youtube.com/watch?v=4rXZMHQ1hEs
    Utoljára módosította: gabor426; 2015. 10. 27. 09:29.

  3. #28
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Talán még nem volt linkelve (az előző FB_s link nekem nem érhető el):
    https://www.facebook.com/LojaRS1/vid...type=2&theater
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  4. #29
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    a lassítás sztem a perdöntő ebben és ha a másik oldalt nézzük akkor marquez is veszélyeztette rossit hisz neki megy asszem nem egyszer,abban a bizonyos pillanatban rossi előre néz!nem látja marquezt és reflexből rug vagy kitartja a lábát hisz nem tudja látja hogy mi ment neki a lábának,egyértelmű a mozdulata sztem a reflex
    meg akkor lett volna nagy f@szverés ha kiüti rossit marquez mert ugye benne volt hisz neki ment,és itt eléggé vitatható a szándék
    lehet ezt ragozni én marqueznek is adtam volna büntit
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #30
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Hú srácok
    Marquez is ugyanolyan bűnös mint Rossi. Tényleg 2 verseny óta szivatta Rossit. Nem versenyzett vele, csak szivatta, és volt pár tényleg meleg manővere is korábban. Payback volt, Marquez előre lett figyelmeztetve de folytatta. Lerúgra a motorról, ez van, de tegyük hozzá hogy abban az egy kanyarban már harmadszor értek össze amikor Rossi kirakta a térdét.
    Vééégre, aki látja az ok okozat összefüggését. De ehhez jó a szemed, mindig is az volt Na persze Szabi és Cola hsz-re is ugyan ez a meglátásom. Monnyuk tényleg nem rúgta meg, csak kitetteja térgyit nekije, merugye a fejeléstől amit MM rámért egyensúlyát veszti...


    TTEcho, ha már személyeskedés amit nem nagyon értek, de a te dolgod ahogy érzed. Mondjuk én ennél téged kicsit komolyabb figurának ismertelek meg .. Javaslom elolvasásra, a szürkén kiemelt részt, meg a cikk a legvégén, a miértekre...(A szánalmas max az lehet, ahogy Rossiról vélekedsz. De ezt is inkább csak zárójelben jegyzem meg, mert tényleg felesleges személyeskedésbe átmennünk)
    Ahogy látom, mintha Horhe "hívő" lennél ami elég sok mindenre magyarázatot adhat....(ha tévednék elnézést). Erre csak annyit írnék, hogy milyen érdekes amit a japók a yamakkánál megpezdettek, hogy Horhe viselkedése, nyilatkozatai elfogadhatatlan számukra, egy csapattagjuk nem vélekedhet és viselkedhet úgy ahogy ezt ő megtette.(nyilatkozatok, és a pódiumról való elséta /bááár utóbbinál a kifütyülése még akár bele is játszhatott szóval ez csak olyan nagyon halvány említés/)... Én az idei szezonban próbáltam megkedvelni -bármilyen furi, nem vagyok VR46 fan :O - de sajnos a mostani megnyilvánulása ismét bebizonyította amit a világon rengetegen gondolnak, hogy hiába gyors(mer jelenleg vak az, aki nem azt látja, hogy Rossinál gyorsabb) egész egyszerűen nem lehet megkedvelni a stílusa miatt.. Sajnos ez tény. Persze ennek ellenére sokan szeretik ez is tény, de...

    Tudod, ha az alvó kiscicát baszogatják, ne lepődjön meg senki hogy amikor felébred akkor esetlegesen egy oroszlánnal találja szembe magát. Rossi már az előző körben is elég egyezményes jelekkel kérdezte MM-et, hogy WTF amit művel. Az, hogy neked valamiért nem szimpi Rossi na bumm de egy dolgot ne feledj, gakorlatilag ő tartja el ezt az egész GP-t!!. Ezt számadatokkal bizonyítani lehet. S azt is elfelejted a tényekből, amit Tilus nagyon szépen felvázolt... Mert ha már személyeskedéssel indítassz, akkor bizony jó lenne, ha tények alapján tennéd. Továbbá személyeskedni szerintem teljesen felesleges, hiszen te magad is tudod, hogy nem vezet sehova. Láthatjuk és vélekedhetünk másképpen ezt ki is lehet, és te ki is tudod fejteni normálisan Persze taglalhatnánk még több ezer sorban, hogy miért történt ami történt, sajnos megtörtént és azt gondolom mindenki belátja, hogy ez nem tett jót eme sportágnak. Habár ez is csak később fog kiderülni. Itt ami a legnagyobb vesztesek azok mi nézők vagyunk akik semmi mást nem szeretnének, mint egy fair igazi küzdelmet.

    S végül egy cikk a rengeteg sok közül amely elég tárgyilagosan írja le a dolgokat.. -> http://motorinfo.hu/sporthirek/motog.../#.Vi_pdNIvc0N
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #31
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Amit írtam, nem személyeskedés: akárkinek azt írtam volna, ha olyan véleményt fogalmaz meg, mint te.
    Nem vagyok semmilyen drukker a MotoGP-ben. Nem érdekel, hogy melyik versenyző mit gondol a másikról. Egy dolog érdekel csak, mi szabályos és mi nem.
    Amit Marquez művelt - vagy legalábbis Rossi úgy hiszi, hogy művelt - az nem szabálytalan. Hangsúlyozom, egy szóval sem állítom, hogy Rossinak nincs igaza abban, amit állított...
    Amit Rossi művelt, az viszont abszolút szabálytalan. És a szabálytalanságok között is a legdurvább: szándékos szabálytalanság.

    És kész. Számomra ennyi a sztori, nem több.

  7. #32
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ok , így más így értem, hogy miért írtad amit
    Háát azért terelni, megvezetni nem teljesen szabálytalan, ha hagy helyet valaki. Igaz nem a legszebb, de számtalan páldát látunk erre és ha még benne van abban a tűréshatárban akkor egy ejnye bejnyével, figyelmeztetéssel el lehet intézni. De hangsúlyozom, ha van hely a másiknak! Itt volt.
    MM csak simán etikátlan volt. Jah meg azért párszor úgy előzte vissza VR-t, hogy majdnem elesett . Ezt több volt, és jelenleg is versenyző személy kifejtette ilyen olyan csatornákon(etikátlanságát). Továbbá szándékosan feltartotta a versenytársát. Ezt bizonyítani tudják ugyebár telemetriával, meg látszódott is. A legnagyobb butaságot tette. Ha simán csak elengedi Horhet -ahogy tette- és követi, még akkor is VR előtt ér célba, és így tudott volna leginkább segíteni honfitársának. Rengeteg szurkolót és szimpatizánst vesztett, ha csak a kék közösségi oldal követőit nézzük.

    Ha esetleg valakit érdekel, értesüléseim szerint Kevin Swantz-al lesz egy interjú eme linken -> http://p5.radiocdn.com/files/html/a3...6a827987b.html 1kor, 35 perc múlva.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Dawe, te csak ne emlegess engem, mert arra "kényszerítesz" , hogy tökéletesen egyetértsek TT-vel...

    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Háát azért terelni, megvezetni nem teljesen szabálytalan, ha hagy helyet valaki.
    Márpedig ezt mondja a főbíró, hogy ez volt szabálytalan, nem pedig a "rúgás". A papír szerint meg senkit se érdekel mit csinált előtte a másik fél, ha az nem volt szabálytalan, másrészt meg még ha az is lett volna, akkor is tilos revansot venni egy másik szabálytalansággal, ez nem lehet mentség egy bírói döntésnél.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 28. 01:42.

  9. #34
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ismerhetsz, hogy mindíg kényszeríteni szeretlek Rúgás nem is volt szal az csak kitalálmány hagyjuk is.
    Nekem viszont az érveimet az a Kevin Swantz nevű moto gp legend támasztja alá, akinek a nyilatkozatát most hallottam élő adásban, és 100% osan azt mondta és vallotta amit én gondolok az esetről... Idézem: "MM-nek volt bőven választási lehetősége, és helye a pályán..." S ugye rosszul választott, nekiment az előtte levőnek!! Ez tök furcsa, hogy mindenki elfeljti, holott ez vitathatatlan. Fékezhetett volna tovább egy hangyafasznyival, ehelyett úgy döntött, hogy rádöntött. Szal ha bünti, akkor mindkettőnek!!! Ezt két "játékos" hozta össze

    Te is tudod, hogy a bírák sem tévedhetetlenek, születnek rossz döntések mint jelen esetben.. Ohh kámooon eniwéj, meg milkiwéj. Ez amit Schwantz nyilatkozott csak egy a többi olyan mellett, ami ugyan azon a véleményen van mint én. Biztos mindanyian rosszul látják, látjuk.. Nem hinném.

    Mikor gokártozunk egyet hm? Ott te is ilyen fegyverhez kell folyamodj ellenem, mindig nekem jöszöl.(természetesen kisúlyozzuk az enyémet)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #35
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Rúgás nem is volt szal az csak kitalálmány

  11. #36
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Rúgás nem is volt szal az csak kitalálmány hagyjuk is.
    Felháborítónak tartom hogy amit videón láttam, és még nagyon sokan arra lazán mondod hogy kitalált. Nem tom ki vagy te , de nem is mozgat a személyed ezek után

    Mi után felmerült Szabiba is a gondolat hogy csak vagdalkozunk a szavakkal, megkérdeztem gyerekkori motoros cimborám az esettről.

    Ő Kutrik Zsombor a magyar motoros életben szakmai körökben azért ott van keményen.

    És mielőtt tőled várhatóan ide írnád hogy ki a fszom ez, meg meg hogy jóskapista nekem nemondjameg kattints rá a kis képre az ott a facebook oldala aztán onnan már le tod csekkolni a az úriembert.

    e
    Üdv Zsombor remélem minden rendben veled Tetszik,és örömmel tölt el a motoros karriered.

    Sanyi Doktor!

    kis segítséget kérnék tőled kommentálnád szakértő szemmel azt a Rossi Marquez esetet
    Persze

    nálunk a GT Mastersen parázs vita van az esetről

    MM egy bolond.

    Már ott tartunk hogy fel sem rúgta Rossi MM-t

    Íratlan, örök érvényű szabály, hogy ha nincs közöm a vb címhez, nem baszakodok értelmetlenül azzal, aki megy érte.

    azt tom de azért Rossi kicsit erős volt

    Marqueznek tiszteletben kellett volna tartani ezt

    Ráadásul, Lorenzot úri ember módjára elengedte.

    ezt is tom

    Szóval kicsit segített Lorenzonak, ez tuti.

    ez is tiszta

    Lehet nem gondolkodott és csak ment a saját tempójába, de az előbb leírt dolig miatt nem kellett volna emberkedni

    Rossi jelezte is, hogy ne badzakodjon

    Rossi csak ki akarta terelni

    De MM csak be akart fordulni úgy, higy hely még nem volt. Ezért hozzáért Rossihoz, aki ekkor a lábával eltaszajtotta onnan

    Tény, hogy a feszültség ott tetőzött

    Rossi szerintem úgy gondolta, hogy nem csak véd, hanem kicsit lök is.

    De!!!! Ez következmény

    Felborítani nem akarta, de véletlen belerdelt a fékkarba

    Szerintem jogos volt, de nem sportszerű

    És MM gusztustalanul nyalja Jorge valagát

    Szerintem ez a büntetés kicsit egyoldalú volt és erős

    Ráadásul a Yamaha jibb motort ad Lorenzo alá









  12. #37
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Kutrik Zsombor#308 Euroring 2015-09. Pályarekord.

    https://www.youtube.com/watch?v=kkYXP2DS7ZA

  13. #38
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Kutrik Zsombor#308 Euroring 2015-09. Pályarekord.

    https://www.youtube.com/watch?v=kkYXP2DS7ZA

    Kiscsillag a személyeskedést kár volt elkezdened, főleg ebben a stílusban ahogy teszed, ez téged minősít..Mi az, hogy tőlem várhatóan?? Látod látod szépen megformálod te önmagadról, hogy milyen személyiséggel rendelkezel Kár volt magadból kiindulva feltételezésekbe bocsátkozni....na mindegy.
    Bármennyire is hihetetlen számodra, ismerem Zsombit , szóval ezt benézted Ha esetleg eztet megkérdőjeleznéd, jelzem mivel haverod, te is tudod, hogy ha pl MZ motort kell faragni akkor nem hinném, hogy van még valaki aki olyan jól csinálja mint ő... Na ennyit Zsombiról, ja meg nagyon jól motorozik(sakkor finoman kuttúráltan fogalmaztam) na de sebaj feltételezzél még sokmindent rólam, ismeretlenül!! na cuppantás a pofidra

    Jah és rúgás még mindig nem volt..Segítek, a térdét tette ki miután ütést érzett rajta.... Érdemes lenne megtekintened Rossi fed kamját ami nyilvános csatornákon elérhető....

    Jelezném feléd Zsombinak gyakorlatilag ugyan az a véleménye és meglátása az esetről mint az enyém, és mint megannyi más motoros berkeken belűl megtalálható személyeknek. De te ennek ellenére leírtad azokat a sorokat amiket .. Viszont köszönöm, hogy voltál oly kedves és bemásoltad az "eszme" cserédet, mellyel gyakorlatilag nekem adva igazat

    Parázs vitáról itt szó sincs az nem ilyen szokott lenni itt csupán egy nyugodt "párbeszéd" folyik. Na persze semmi jónak nem vagyok elrontója, de előbb kérdezz, gondolkodj, aztán támadj, mert lehet csak félreértettél valamit ami előfordulhat még veled is Ha gondolod folytathatjuk, de előtte azért kérdezd meg Szabit érdemes e... Mondjuk szerintem nem érdemes, de ugye ez az én véleményem.

    S még egyszer a végére ha el hiszed hanem, de tényleg köszönöm, hogy megmutattad Zsombi véleményét az esetről!!! Mert ő is ugyan azt vallja mint amit a normálisan gondolkodók... Többek között amint említettem Kevin Schwantz is. Gondolom őt nem kell bemutassam, s ő is csak egy VB legenda . Ismeretlenül felesleges személyeskedni, ez is íratlan szabály, mert nem tudhatod, hogy ki mit tud, avagy nem tud Én is írhatnék linkelhetnék pár figurát, de felesleges, mert akit megemlítettél hűen tükrözi a többség véleményét. Ha netán nekem nem hiszel hidd el nincs harag, mert tudom azt, hogy Zsombinak hiszel aki ugyan úgy látja mint én és ez a nagyon szép ebben.

    Örülök, hogy sikerült ezt megvitatni
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  14. #39
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    https://www.youtube.com/watch?v=_ErJhIX98D4 Egy kis estimese a sok komolyság mellé
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #40
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Mielőtt nagyon belemélyedtek a vitába és kiosztok pár warnt...

    Maradjunk a tárgynál, az esetnél konkrétan. Mindenkinek lehet véleménye, lehet ezt is és azt is szeretni, vagy épp nem. Lehet egyetérteni, meg lehet nem egyetérteni, érvelni, meg mindent, kulturáltan!!!! A személyeskedést fejezzétek be, vagy rendezzétek privát, akárhogy. Csak szépen, nem egymás ellenségei vagyunk.

  16. #41
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt nagyon belemélyedtek a vitába és kiosztok pár warnt...
    helyes és teljes mértékben egyetértek nézd meg a videjót estimesének, aranyos
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •