Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 93 (93 összesen)
  1. #76
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25

    Wrooommmm Pokolban ;)

    Jo ez a palya nagyon ....a kedvencem talan az egyeduli
    Jo verseny volt szamomra is
    Probaltam minel elovigyazatosabb lenni foleg az elejen ,
    bocsi Terjak Attillanak mivel beszorultam az egyenes vegen kozed es Nyilas koze igy a balosban tulsodrodva kisse surlodtunk de nem volt semmi baj belole ahogy lattam.
    A wehrseifen uttorlasznal majdnem leallva de kitalaltam a 8mm resen
    Besirtam Szocs Attila beszolasan " Nekem tiszta verseny volt..." leszamitva hogy a keringot eljartad amikor egy elkerulhetetlen esetben osszerongyoltunk de felreertes ne essek hejedben ensem tudtam volna jobbat menteni ,a fektavod nagyon rovid volt ,lattam hogy a homokagybol visszaterhetsz es a belso biztonsagosabb ivet tartottam a razo mellett de sajna ez sem jott be igy jartunk.
    Utana meg hajtottuk egymast de sajna a piros spoiler folyton zavart meg a medium gumi nemigen birta mar de megis elvezetest tudtam autozni...
    Koszonom a lehetoseget , Szabinak a sok munkaert ez egy nagyon jo palya erdemes lovagolni rajta ,es szep volt latni ennyi szep autot nagyon szep a replay visszajatszas feelingje.
    Gratula a ceklbaeroknek !

    Jaa a repi ha valakinek kell az R1#
    https://drive.google.com/open?id=0B2...Wjg&authuser=0
    Utoljára módosította: gjenck; 2015. 06. 01. 09:15.

  2. #77
    Idézet Eredetileg Zsolt Szeklencei írta Hozzászólás megtekintése
    Horváth Krisztián: bennevan, ez van, láttam hogy teljesen benézted
    Hihetetlen, hogy pont ezt a kanyart szoktam talán legkevésbé elrontani, gondoltam már rutinból megy. Kevésbé figyeltem, hát jól meg is büntetett.
    Ráadásul itt lehetett a lehető legtöbbet szívni (de legalább mindenki életben van ).
    Persze később még eldobtam egy másik "nemszoktamelrontani" kanyarban.
    Nagyon horror ez a szim (főleg ez a pálya), egy pillanatra sem lehet leengedni, folyamatosan érezni kell a csít, meg a midigloriánokat. Még föl kell nőjek hozzá .
    Utoljára módosította: croatianus; 2015. 06. 01. 01:38.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ez a mezőny képtelen egy kört úgy menni, hogy valaki ne úgy jönnön vissza a pályára, hogy keresztbe zúzza szét a körülötte haladókat...
    Ahogy nézem, ott vmi technikai gubanc lehetett nála, teljesen mozdulatlan az autó kormánya másodpercekig, eleve ahogy falnak csapja, már az nagyon furcsa..

  4. #79
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg gjenck írta Hozzászólás megtekintése
    Jo ez a palya nagyon ....a kedvencem talan az egyeduli
    Jo verseny volt szamomra is
    Probaltam minel elovigyazatosabb lenni foleg az elejen ,
    bocsi Terjak Attillanak mivel beszorultam az egyenes vegen kozed es Nyilas koze igy a balosban tulsodrodva kisse surlodtunk de nem volt semmi baj belole ahogy lattam.
    A wehrseifen uttorlasznal majdnem leallva de kitalaltam a 8mm resen
    Besirtam Szocs Attila beszolasan " Nekem tiszta verseny volt..." leszamitva hogy a keringot eljartad amikor egy elkerulhetetlen esetben osszerongyoltunk de felreertes ne essek hejedben ensem tudtam volna jobbat menteni ,a fektavod nagyon rovid volt ,lattam hogy a homokagybol visszaterhetsz es a belso biztonsagosabb ivet tartottam a razo mellett de sajna ez sem jott be igy jartunk.
    Utana meg hajtottuk egymast de sajna a piros spoiler folyton zavart meg a medium gumi nemigen birta mar de megis elvezetest tudtam autozni...
    Koszonom a lehetoseget , Szabinak a sok munkaert ez egy nagyon jo palya erdemes lovagolni rajta ,es szep volt latni ennyi szep autot nagyon szep a replay visszajatszas feelingje.
    Gratula a ceklbaeroknek !

    Jaa a repi ha valakinek kell az R1#
    https://drive.google.com/open?id=0B2...Wjg&authuser=0
    Nem tudtam hirtelen, hogy én húztam-e tulságosan befelé vagy mi történt a lökösöm bánta de nem befolyásolta a kocsi mozgását....gondoltam a replay-en megnézem de elfelejtettem. A versenyről annyi, hogy az utolsó pillanatban cseréltem le a mercit az olasz fenevadra mert úgy éreztem jobb lesz bár a féktávjaival meglepett mert a merci fele úton megállt...nekem rövid volt a futam egy boxolással még 4 kört szívesen mentem volna.
    A király nem Elvis volt...

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC DTM Tesztkupa - Replayek (kérjük a replay-eket ide töltsétek fel, köszi! )
    Óvások: AC DTM Tesztkupa - Óvások



    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    06.02 - AC FunRace: BMW M235i - Nordschleife
    06.04 - AC GT Bajnokság - Nordschleife

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 01. 11:15.

  6. #81
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Zoltan Mihalyi uldozese tegnaprol aztan a video masodik feleben az en belso felvetelem lathato ahogy megeloz





    Szerk: videó pótolva (Szabi)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 01. 14:24.

  7. #82
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Zoltan Mihalyi uldozese tegnaprol aztan a video masodik feleben az en belso felvetelem lathato ahogy megeloz
    A videjót lehagytad.

  8. #83
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Zoltan Mihalyi uldozese tegnaprol aztan a video masodik feleben az en belso felvetelem lathato ahogy megeloz
    De gondolom ez az: link.

  9. #84
    Idézet Eredetileg Zsolt Szeklencei írta Hozzászólás megtekintése
    Horváth Krisztián: bennevan, ez van, láttam hogy teljesen benézted

    Köszi srácok ezt az R2-őt, egy hét Assetto után első futamnak nagy élmény volt, a végén meg jót küzdöttünk Laczo Laci (bocsi, egyszer rádhúztam a GP szakaszon még, nem láttam hogy mellettem vagy).
    Ja semmi gond ez szerintem még simán belefért (azt hittem hogy hagysz egy kis helyet )

  10. #85
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    De gondolom ez az: link.
    Igen koszi!

  11. #86
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Bömbi ennyire esélytelen volt 93-ban is a mercik meg alfák ellen? vagy ez nem annyira eltalált "szimuláció"
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Bömbi ennyire esélytelen volt 93-ban is a mercik meg alfák ellen? vagy ez nem annyira eltalált "szimuláció"
    Nem hogy dobogó közelébe nem jutottak, hanem örültek ha nem kaptak kört a futamokon...
    http://www.ww.dtm.com/de/Historie/DT...993/index.html

  13. #88
    Idézet Eredetileg gjenck írta Hozzászólás megtekintése
    Besirtam Szocs Attila beszolasan " Nekem tiszta verseny volt..." leszamitva hogy a keringot eljartad amikor egy elkerulhetetlen esetben osszerongyoltunk de felreertes ne essek hejedben ensem tudtam volna jobbat menteni ,a fektavod nagyon rovid volt ,lattam hogy a homokagybol visszaterhetsz es a belso biztonsagosabb ivet tartottam a razo mellett de sajna ez sem jott be igy jartunk.
    Írtam azt is, hogy leszámítva két kisebb kalandot. Ez volt az egyik.
    Igazából nem sok vizet zavart a verseny kimenetelét tekintve. Lényeg, hogy hajtottuk egymást.

  14. #89
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Bömbi ennyire esélytelen volt 93-ban is a mercik meg alfák ellen? vagy ez nem annyira eltalált "szimuláció"
    93/94-ben már csak futottak még volt a Bömbi, de ezen a pályán a kemény futómű miatt extra rossz volt menni vele.
    Merci és az Alfa olyan szanaszét fejlesztett F1 űrhajókat gyártott a kvázi gyári bódés bimmer ellen, hogy E30-al már konkrétan másik kategóriában versenyeztek (ha jól tudom).
    Alfának pörgős V6-ja volt, bömiben meg 4 henger...merciben ABS, Alfában 4WD, és teljesen carbon volt a gépek eleje, úgy hogy a motor és az első futómű egyben lecsatolható volt róla...szóval kicsit sem klasszikus túragép mint az E30 volt.

    Az igazi nagy fight 94-ben volt, akkor jött az Opel is Rosbergel

    94-es Merci V6 szerelvény: DTM2.jpg






    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 06. 02. 18:06.

  15. #90
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

  16. #91
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25
    Bar a hivatalos wikipedia 93' nordschleife alfas "laprekord" az boven elveri a simulacios koridot !!? vagy en neztem el ?

  17. #92
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg gjenck írta Hozzászólás megtekintése
    Bar a hivatalos wikipedia 93' nordschleife alfas "laprekord" az boven elveri a simulacios koridot !!? vagy en neztem el ?
    Gp pályán az első kanyar helyett egy high speed sikán volt, azaz más a pálya, és talán eltúlzottan alacsony tapadással is mentünk.
    9 perc alá simán be lehet menni assettoban is a hosszabb pályán is.

  18. #93
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    93/94-ben már csak futottak még volt a Bömbi, de ezen a pályán a kemény futómű miatt extra rossz volt menni vele.
    Merci és az Alfa olyan szanaszét fejlesztett F1 űrhajókat gyártott a kvázi gyári bódés bimmer ellen, hogy E30-al már konkrétan másik kategóriában versenyeztek (ha jól tudom).
    Alfának pörgős V6-ja volt, bömiben meg 4 henger...merciben ABS, Alfában 4WD, és teljesen carbon volt a gépek eleje, úgy hogy a motor és az első futómű egyben lecsatolható volt róla...szóval kicsit sem klasszikus túragép mint az E30 volt.

    Az igazi nagy fight 94-ben volt, akkor jött az Opel is Rosbergel
    Ez így igaz, ez a három autó szinte alig versenyzett egymás ellen a DTM-ben. A BMW gyár az 1992-es szezon végén kivonult a sportból, az Alfa meg épp 1993-ben kapcsolódott be a bajnokságba. Pár privát csapat ment még '93-ban és '94-ben is az 1987-es fejlesztésű M3-assal, de nem nem értek el semmit. Az M3-asnak is volt versenykarosszériája, Cserkuti Öcsi mesélte, hogy az 25 ezer német márkába került, míg az utcai 5 ezerbe... Nem is vették meg! Persze még a versenyváltozat sem volt sehol a Mercihez, de főleg az Alfához képest. A Mercedes egyébként nem volt négykerékhajtású, az Opel Calibra azonban igen.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •