Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (61 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    AC GT Tesztkupa - Nordschleife

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik az Assetto Corsa GT Tesztkupa, a következő, negyedik helyszínünk a legendás zöld pokol, a Nordschleife!



    4. Futam: Nordschleife
    Autók GT2: BMW M3 GT2, Ferrari 458 GT2, Corvette C7.R GTE
    Autók GT3: BMW Z4 GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes-Benz SLS GT3, Nissan GTR GT3 (SLS setup, Nissan setup, WR setup-ok)
    Időpont: 2015.06.04. (csütörtök)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)*

    Szabadedzés:
    20:15-20:30 (15 perc)*
    Időmérő
    : 20:30 - 21:20 (50 perc)*
    Futam hossza: 8 kör (~70 perc)
    * a pálya hossza miatt 30 perccel előbb kezdünk a szokásosnál!

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 94%-ról indul

    A pálya határa: két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 100%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver:
    GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás: itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában:
    Assetto Corsa GT Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 03. 10:49.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Ahogy időtök engedi alkossátok meg a prekvali oldalt is a nordschleiféhez. Köszönjük!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy időtök engedi alkossátok meg a prekvali oldalt is a nordschleiféhez. Köszönjük!
    Megy, lehet körözni, szóljatok ha vmi nem oké...

  4. #4
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megy, lehet körözni, szóljatok ha vmi nem oké...
    Köszönjük.

    Akkor nekem rögtön lenne egy kérdésem, hogy kinek milyen végsebességet sikerült elérni a Döttinger Höheben a dombtető előtt ? Ákoséra különösképp kiváncsi vagyok a mergával.

  5. #5
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük.

    Akkor nekem rögtön lenne egy kérdésem, hogy kinek milyen végsebességet sikerült elérni a Döttinger Höheben a dombtető előtt ? Ákoséra különösképp kiváncsi vagyok a mergával.
    bocsi, az hol is van?

  6. #6
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    bocsi, az hol is van?
    Ez az: Döttinger Höhe

    Egyébként Mercivel és a Nissannal ~282, BMW ~280, McLaren ~278. GT2-es kocsikat nem tudom, de azok az egyenesben jóval lassabbak.

  7. #7
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az: Döttinger Höhe

    Egyébként Mercivel és a Nissannal ~282, BMW ~280, McLaren ~278. GT2-es kocsikat nem tudom, de azok az egyenesben jóval lassabbak.
    Köszi
    Igen, nekem is olyan 280 körül van ott a tempóm.

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Futamtáv: 8 kör
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Köszönöm a sebességeket Laci, Ákos!

    Én a ferkában érzem komfortosan magam, szóval erre a futamra ismét azzal megyek nagy valószínűséggel. A végsebesség tekintetében nem tudom mennyire korrekt a hosszú egyenesben a domb előtt ~263, utána a völgy aljában ~269 km/h ezzel az autóval. Illetve kíváncsi vagyok, hogy milyen referenciaidők lesznek gt2 járművekkel.

  10. #10
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a sebességeket Laci, Ákos!

    Én a ferkában érzem komfortosan magam, szóval erre a futamra ismét azzal megyek nagy valószínűséggel. A végsebesség tekintetében nem tudom mennyire korrekt a hosszú egyenesben a domb előtt ~263, utána a völgy aljában ~269 km/h ezzel az autóval. Illetve kíváncsi vagyok, hogy milyen referenciaidők lesznek gt2 járművekkel.
    Hát, nekem speciel dombra fel kiköhögi a 270-et, utána a lejtő alján a 280-at is.

  11. #11
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Sziasztok

    Megpróbáltam felmenni a szerverre, de mikor az autókat tölti, pontosabban a BMW Z4-et, akkor Visual C++ hibával leáll az ac.exe. Megnéztem és offlineban is ezt csinálja. Van esetleg tipp, hogy mit kéne csinálnom? Esetleg vki fel tudná tölteni a BMW mappáját, mert nem szeretném az egész AC-t újratenni. Előre is köszi.
    simraceseries.com

  12. #12
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Megpróbáltam felmenni a szerverre, de mikor az autókat tölti, pontosabban a BMW Z4-et, akkor Visual C++ hibával leáll az ac.exe. Megnéztem és offlineban is ezt csinálja. Van esetleg tipp, hogy mit kéne csinálnom? Esetleg vki fel tudná tölteni a BMW mappáját, mert nem szeretném az egész AC-t újratenni. Előre is köszi.
    Nem kell az egészet újratelepíteni, csak töröld le a bmw mappádat, majd a steam-ben az assetto-ra jobb-klikk + tulajdonságok, majd a helyi fájlok fül alatt kiválasztod a 'JÁTÉKFÁJLOK ÉPSÉGÉNEK ELLENŐRZÉSE..." menüpontot.

  13. #13
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell az egészet újratelepíteni, csak töröld le a bmw mappádat, majd a steam-ben az assetto-ra jobb-klikk + tulajdonságok, majd a helyi fájlok fül alatt kiválasztod a 'JÁTÉKFÁJLOK ÉPSÉGÉNEK ELLENŐRZÉSE..." menüpontot.
    Köszi, de közben feltöltötték nekem és most már jó lett. Legközelebb úgy csinálom, ahogy írtad.
    simraceseries.com

  14. #14
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nekem speciel dombra fel kiköhögi a 270-et, utána a lejtő alján a 280-at is.
    Köszi az infót, ez sokat segített azon hogy mit kellene elérnem a setuppal. Azóta már sikerült 269/278 kombinációt kihoznom belőle, igaz jégtáncos lettem a változtatástól, viszont sikerült javítanom a köridőn is és még látok benne 3-4 másodpercet, ha kiadja az összes kanyarban azt amit eltervezek, a maradékhoz meg egy jobb pilóta kellene

  15. #15
    Szerintetek melyik autóval érdemes indulni? Nekem az a lényeg, hogy stabil legyen, nem a gyorsaság.

  16. #16
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek melyik autóval érdemes indulni? Nekem az a lényeg, hogy stabil legyen, nem a gyorsaság.
    Én a Mclarent rocksolidnak találtam eddig - éljen a középmotor
    De vagy 3-4mpel biztos rosszabb itt alapon a Merciéknél.

  17. #17
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Mclarent rocksolidnak találtam eddig - éljen a középmotor
    De vagy 3-4mpel biztos rosszabb itt alapon a Merciéknél.
    a mclaren egy körön egy szinten van a mercivel
    versenyen viszont a merci sokkal jobb
    főleg ha a mclaren előtt van

  18. #18
    Szabó Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    9
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    a mclaren egy körön egy szinten van a mercivel
    versenyen viszont a merci sokkal jobb
    főleg ha a mclaren előtt van
    és a Z4? abból csak egy idő van a top 10-ben.
    az reális, hogy az ~15 mp-el lassabb mint a mclaren és a merci?

  19. #19
    Beszereztem pár jó beállítást egy igazi ufótól (Hany Al Sabti). A srác (persze 100% tapadás mellett) 8:02-t ment Mekivel 8:03-at Mercivel, szóval nem egy ipari tanuló.
    Ezekről videó (érdemes megnézni, főleg a McLaren pedálkezelését, abból sokat lehet tanulni):



    A setupok pedig:
    BMW Z4 GT3
    Nissan GTR GT3
    Mercedes SLS GT3
    McLaren MP412C GT3

    Természetesen mindegyik 100% tapadáshoz készült, így az itt használt 94%-on kicsit csúszós lesz, de ha a szárnyállást egyel feljebb kell kattintani és tökéletesen stabil lesz.
    GT2-es beállításaim sajnos nincsenek.

  20. #20
    Köszönjük...nagyon durva és szép kör volt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 02. 18:49.

  21. #21
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót, ez sokat segített azon hogy mit kellene elérnem a setuppal. Azóta már sikerült 269/278 kombinációt kihoznom belőle, igaz jégtáncos lettem a változtatástól, viszont sikerült javítanom a köridőn is és még látok benne 3-4 másodpercet, ha kiadja az összes kanyarban azt amit eltervezek, a maradékhoz meg egy jobb pilóta kellene
    Hát... szóval... nem biztos, hogy ez a végsebesség lesz a kulcs. Nézted a köridőmet?!

    Én egyszerűen egy stabil, megfogható (túlkormányzott) beállítást próbáltam összerakni, hogy legalább végig tudjak menni a pályán (meg a versenyen, ha addig nem megy valaki újabb űridőt).
    Gondolom, azért ennyi a végsebesség, mivel levettem a hátsó szárnyból, meg asszem fújtam is kicsit a gumikba.

  22. #22

    Mercedes SLS GT3 SETUP+Videó

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 16. 17:29.

  23. #23
    Köszönjük a beállításokat! Rengeteg időt spóroltok meg nekünk, az amúgy is kevés szabadidőnkből.
    Kár, hogy nem fogok ráérni csütörtökön pedig imádom ezt a pályát.

  24. #24
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Ferihez két beállítást feltöltöttem, itt találjátok:
    https://drive.google.com/folderview?...WM&usp=sharing

    Talált konfigból alakítottam át kicsit, egyik csúszik, de nagyon megy az egyenesben (persze nem gt3 sebesség), másik alig csúszik, de elmarad 10-12 km/h-val a másiktól, cserébe földöntart ahogy kell, de ezzel benne marad legalább 4 mp a körben.

    A versenyre kalappal mindenkinek, itt fokozottan próbáljuk ne kiütni egymást, a pálya úgyis lebüntet majd mindenkit 8 kör alatt.

  25. #25
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Ferihez két beállítást feltöltöttem, itt találjátok:
    https://drive.google.com/folderview?...WM&usp=sharing

    Talált konfigból alakítottam át kicsit, egyik csúszik, de nagyon megy az egyenesben (persze nem gt3 sebesség), másik alig csúszik, de elmarad 10-12 km/h-val a másiktól, cserébe földöntart ahogy kell, de ezzel benne marad legalább 4 mp a körben.

    A versenyre kalappal mindenkinek, itt fokozottan próbáljuk ne kiütni egymást, a pálya úgyis lebüntet majd mindenkit 8 kör alatt.
    Örök hála! Az "aszfaltra ragasztós" setupoddal sikerült egy 8:47-es kört összerakni, kb. öt óra gyakorlás után.... Pedig az utolsó a nagy egyenes előtti, ill. utáni kanyarkombinációt el is rontottam, mert annyira izgultam, hogy végre sikerül-e kalamajka nélkül körbeérni
    Maga a setup kvalifikációra majdnem tökéletes, csak a második kör végére már erősen elfogynak a soft gumik. Lehet, hogy harddal kell indulni a versenyen? Remélem lesz "második ligás" szerveren is futam, én ott szeretnék megküzdeni a többiekkel.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •