Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)

Téma: HTCM8 - Sebring (VLM)

  1. #26
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem mondtam, hogy hibás vagy, csak hogy kaptam egy puszikát. Ugyanitt egyébként Varga Ákos a 2. versenyen semmi helyet sem hagyott hiába voltam mellette és leszorított, de az már más téma. Hibáztatni nem hibáztatlak!

  2. #27
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    A pálya új volt nekem gyakorolni is alig tudtam, így nem lett nagy kedvenc a PQban

    Q1: viszonylag jó idő P14

    R1: Ez a vizes de száradó pálya viszont sokat dobott a versenyen. A nagy setupolásban megfeledkeztem a repülő rajtról. Szerencsére nem mentem senkinek de lefulladtam. Mire újra indítottam már két hellyel hátrébb találtam magam. Bocsi a kavarodásért különösen Fari Daninak, mert így őt is hátrább soroltam 1 pozícióval
    Aztán a fél kör után a nagy kavarodásban már a 7. helyen voltam. Varga Ákossal és Lányi Tomival váltogattuk a helyeket egymás kissebb hibáit kihasználva majd Mihálszki Csabi és Varga Balázs is beszállt a buliba. Jó kis csaták voltak --> P8

    R2: Egész jó rajt, csak 2 BMW ment el. Egy darabig Varga Balázstól védtem a harmadik helyet aztán Toga kezdett támadni és nem is tartott neki olyan sokáig, hogy megelőzzön. Jött Balázs megint, de aztán ők csaldon belül szórakoztatták egymást így nekem sikerült kicsit meglépnem. Az utolsó 2 körre fecsillant a pódium reménye is. Kár hogy nem volt még egy kör talán akkor sikerült volna Lányi Tomit elkapni --> P4

    Ez a vizes de nem esős pálya végül nagyon jó móka volt. Így már szívesebben emlékszem erre a pályára, bár az utolsó kanyar se szárazon se vizesen nincs még meg igazán

  3. #28
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó 2 körre fecsillant a pódium reménye is. Kár hogy nem volt még egy kör talán akkor sikerült volna Lányi Tomit elkapni --> P4
    Sikerült elkapni, mert szépen elintéztem magam
    Amugy az utolsó előtti kör felétől nagyon ott voltál rajtam. De mindkét futamon izzadtam miattad rendesen

    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán jött Lányi Tomi.. Hát az a lökés nagyon nem esett jól.
    Még egyszer elnézést kérek, sajnálom, hogy meglöktelek, de legalább szépen megfogtad. Tudom milyen szar rwd-vel pöckölést kapni, próbáltam is megállni, de szerintem neked sokkal rosszabb állapotban voltak a gumijaid, nagy volt a féktáv különbség. Ettől függetlenül vigyázhattam volna jobban, sajnálom. Én ott nem is mentem el melletted, de sajnos pozíciót vesztettünk mindketten.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •