Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (77 összesen)
  1. #51
    Nagyon kemény futam volt, grat. mindenkinek!
    Kvali:
    Pont azt a kört rontottam el ami számított volna a végén, de nem voltam csalódott a 4.hellyel.
    Verseny:
    Rajtom nem volt valami jó a hosszú egyes miatt, 5.helyre lecsúsztam.
    Gaál Lacival és Norbival kialakulhatott volna egy jó csata, de Norbi sajnos kilépett, Lacit pedig addigra már megelőztem.
    Aztán Leitner Norbi után indultam meg, pár kör után hibázott a Roggia sikánban, le kellett hogy lassítson így megelőztem.
    Már csak Fehér Zoli volt előttem, de ő kb. 7-8mp-re volt már a csaták miatt.
    Néha ő volt gyorsabb, nèha én, megmaradt a különbség amíg egyszer nem hibázott egy nagyot (nem tudom, hogy lekörözött miatt, vagy saját hiba), egyszercsak azt láttam, hogy ott vagyok mögötte olyan 2-3mp-re.
    Pár kör után megint hibázott az első kanyarban és egy Hamiltonos manőverrel kikerültem.( de tényleg belülről mintha teljesen ugyanaz lett volna )
    Leitner Norbi is feljött a 2.helyre, folyamatosan csökkent az előnyöm, de szerencsére volt annyi, hogy megnyerjem. A végèn attól féltem, hogy kifogy az üzemanyag, de maradt 0.5L
    Még egyszer gratulálok mindenkinek, SEE YOU AT THE NORDSCHLEIFE

  2. #52
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Jót csatáztam veled, vagy négyszer előztelek meg, de aztán mindig hibáztam. Persze ez csak úgy jöhetett össze, hogy szörnyű állapotban volt az autód, enyém meg csak közepesen volt lerongyolódva A vége felé nagyjából hasonló volt a tempónk, jót csatázhattunk volna, ha legalább a közeledben tudtam volna maradni. De a hosszú javítás miatt ez nem jött össze sajnos.
    Ami azt illeti, igen, veled csatáztunk, és nagyon élveztem. Én 2.01-nél jobbat képtelen voltam menni az elején, aztán a boxkiállás után jöttek a 1:55-ök, és kezdtem a 4-5. helyen lévőre jócskán közeledni, amikor is elsokaltam, és odaütöttem az autó elejét egy picit, pont annyira, hogy 1:59eket lehetett menni, az utolsó 4-5 körben azt néztem, hogy 5-6 másodperceket hoztál rajtam, és számoltam, hogy marad-e elég előnyöm, de maradt, mert te is hibáztál, ha jól láttam...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  3. #53
    Pálla Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 05.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    14
    R2-ben rajt előtt kb. 1 perccel, a 2. rajtkockán állva lefagyott a gépem, még kilépni sem tudtam. Elnézést mindenkitől, ha ezzel bonyodalmat okoztam. Szívesebben versenyeztem volna...

  4. #54
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Márhogy, hogy van?
    Az utolsó körön belüli beérkezésekor vége. Én láttam eredménytáblát, aztán frissítgettem a szervereket, de semmi, úgyhogy gyanítom nem ledobott, hanem ez az elvárt funkcionalitás, bár elsőre azért elég fura...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  5. #55
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a verseny elment a Lesmo 2-ben amikor meglöktek és még a fal is meg volt => elöl hátul megtört az autó. Meg kellett javítani, ennyi.
    Sajnos később Pinczés Róberttel összeértem, megcsúszott az autó féktávon, ezért nagy-nagy bocsánat.
    Semmi gaz addigra mar ugyis annyi volt a futamomnak

  6. #56
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó körön belüli beérkezésekor vége. Én láttam eredménytáblát, aztán frissítgettem a szervereket, de semmi, úgyhogy gyanítom nem ledobott, hanem ez az elvárt funkcionalitás, bár elsőre azért elég fura...
    Én is láttam eredménytáblát, csakhogy azon egyedül én szerepeltem. Viszont első voltam rajta .

  7. #57
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Ami azt illeti, igen, veled csatáztunk, és nagyon élveztem. Én 2.01-nél jobbat képtelen voltam menni az elején, aztán a boxkiállás után jöttek a 1:55-ök, és kezdtem a 4-5. helyen lévőre jócskán közeledni, amikor is elsokaltam, és odaütöttem az autó elejét egy picit, pont annyira, hogy 1:59eket lehetett menni, az utolsó 4-5 körben azt néztem, hogy 5-6 másodperceket hoztál rajtam, és számoltam, hogy marad-e elég előnyöm, de maradt, mert te is hibáztál, ha jól láttam...
    Valóban, a boxkiállásunk után nagyjából egyforma volt a tempónk. Csakhogy én 3-4 kör múlva annyira lassan fordultam be az Lesmoba, hogy a leütöttem a belső(!) szalagkorlátot, aztán már én is csak 2 perc körüli köröket tudtam futni. Inkább bementem a boxba nagyjavításra... Után kb. 1 perccel voltam lemaradva tőled, de azt mondtam magamnak, hogy megpróbálom a lehetetlent. Amikor megint gallyra vágtad az autót, akkor puha gumikon tényleg tudtam adni neked jócskán, de nem volt elég az sem. Kisebb hibák becsúsztak, persze, de valószínűleg anélkül sem bírtalak volna utolérni. Gratulálok neked, és mindenkinek, aki célbaért ezen a kemény versenyen!

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC GT Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT Tesztkupa - Óvások



    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    05.26 - AC FunRace: Alfa Romeo GTA - Nordschleife
    05.31 - AC DTM Bajnokság - Nordschleife

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 22. 10:14.

  9. #59
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg bulldog írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis verseny volt. Egyszer nekivágódtam a falnak, emiatt a boxba kijöttem. Utána 1:51-52 köröket sikerült mennem. Fehér Norbitól (aki 6. lett) elnézést szeretnék kérni. Az utolsó 3 körben az egyik egyenesben picit összeértünk. Elvileg hagytam elég helyet, de összeértünk, ezért bocsi.
    El van nézve. A T1 kijáratánál talán én hagytam egy kicsit kevés helyet, ez miatt értél az autóm hátuljához, viszont (amit lehet észre sem vettél, vagy éppen erre a koccánásra gondoltál), a következő (Biassono) kanyarban belülről sodródtál kifelé és leütöttél a pályáról. Ennek annyira nem örültem, de 2 körrel később hibáztál a Parabolica kijáratán és végleg sikerült megelőzni. Nem tudom, hogy versenyeztél-e máshol már, de komoly tempót mentél. Grat! Annyit azért megjegyeznék, hogy (annak ellenére, hogy nincs még írásos szabály az AC futamokra), de a Mastersnél általános szabály minden bajnokságra, hogy 1-szer lehet irányt változtatni egy egyenesen belül, de azt sem közvetlenül féktáv előtt. Veszélyes nem voltál, engem nem zavartál vele (és tudom, hogy a szélárnyékot akartad elkerülni), de lehet mással ugyanezek a manőverek balesethez vezethetnek. (Ha rosszul tudom, akkor majd szervezőség javítson ki.)

    R1:
    Az időmérőn javítottam a legjobb időmhöz képest 2 tizedet, de ezzel is csak a 13. hely lett meg. A rajtom nagyon jó volt, T1 előtt már a 9. voltam és ezt meg is tudtam tartani. Dícséretes volt a körülöttem levők egymásra való figyelése. A Roggia-ban valaki rámzárt és az ütközés elkerülése miatt 30-as tempóval levágtam a kanyart, tehát időt nem nyertem vele, de kaptam egy büntetést, aminek a letöltése után, visszaestem a 14. helyre. A 2. vagy 3. körben a célegyenesben kiütötték valakik egymást, a 3 pörgő-forgó autót sikerült elkerülnöm, de a Roggia-ban Olah Gergely úgy jött vissza a pályára pályalevágás után, hogy a túloldalon haladó autót feltolta a palánkra és pont úgy forogtak be elém, hogy már nem tudtam kikerülni. Még próbáltam 1-2 kört menni az összetört autóval, de 1.56-os köröknél nem tudtam jobbat, úgyhogy kimentem a boxba javíttatni. Mire visszajöttem éppen elment az eleje mellettem. Tehát 4 kör után kb. ott voltam ahol kellett volna lennem csak 1 kör hátrányban. Ekkor voltam a 18., innen toltam az 1.51-52-es köröket és sikerült végül a 6. helyen befelyeznem a futamot.
    (Azért elég szomorú, hogy minden versenyen van néhány kamikáze pilóta, aki kieggyeli a mezőnyt. Talán a hotlapozás helyet több vesrenyt kellene futni és gyakorolni a páros szituációkat.)
    A törés mértékén és a vágás büntetések beállításánál talán kellene enyhíteni (ha lehet), mert az hogy egy kis koccanástól mp-eket lassúl az autó, az nem get real. A vágások büntetése is egy kicsit túl szigorú volt ezen a versenyen, ahogy többektől olvasom.

    Lagolni 2 autót láttam a verseny közben, ez Leitner Norbert és Kis Attila volt.

    A szervezőséghez lenne olyan kérdésem, hogy állítottatok be véletlenszerűséget a tapadás változásában? Mert a verseny közepe felé pár kör erejéig olyan érzésem volt, hogy csökken a tapadás, ami utána nem is nőt olyan mértékben, mint előtte.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit azért megjegyeznék, hogy (annak ellenére, hogy nincs még írásos szabály az AC futamokra), de a Mastersnél általános szabály minden bajnokságra, hogy 1-szer lehet irányt változtatni egy egyenesen belül, de azt sem közvetlenül féktáv előtt. Veszélyes nem voltál, engem nem zavartál vele (és tudom, hogy a szélárnyékot akartad elkerülni), de lehet mással ugyanezek a manőverek balesethez vezethetnek. (Ha rosszul tudom, akkor majd szervezőség javítson ki.)
    A hivatalos szabályzatban ez szerepel:
    "Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót", leszorítani az útról. A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj. Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos! "

    Itt konkrétan nincs számszerűsítve, hogy csak 1x lehet irányt váltani, de a lényeg vmi hasonló.

    A szervezőséghez lenne olyan kérdésem, hogy állítottatok be véletlenszerűséget a tapadás változásában? Mert a verseny közepe felé pár kör erejéig olyan érzésem volt, hogy csökken a tapadás, ami utána nem is nőt olyan mértékben, mint előtte.
    Ahogy fogynak a résztvevők, úgy csökken a felgumizódás üteme is. Random faktort csak a kezdeti értékre lehet állítani, de azt nem használjuk.

  11. #61
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A hivatalos szabályzatban ez szerepel:
    "Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót", leszorítani az útról. A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj. Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos! "

    Itt konkrétan nincs számszerűsítve, hogy csak 1x lehet irányt váltani, de a lényeg vmi hasonló.



    Ahogy fogynak a résztvevők, úgy csökken a felgumizódás üteme is. Random faktort csak a kezdeti értékre lehet állítani, de azt nem használjuk.
    Köszi a válaszokat!
    Így tiszta lesz mindenkinek (nekem is érdemes időnként felfrissíteni a szabályzatot a fejemben).

  12. #62
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. vagy 3. körben a célegyenesben kiütötték valakik egymást, a 3 pörgő-forgó autót sikerült elkerülnöm...
    Ott én kaptam oldalról egy szépet Takács Zsolttól (ha jól emlékszem), valószínűleg nem látta hogy külső íven ott vagyok mellette (mondjuk nem értem miért ). Az első ütést túléltem, de gondolom neki megdobta az autót vagy ilyesmi, mert szépen megforgatott rá 1-2 másodpercre, és abból már nem tudtam sehogy sem jól kijönni, forogtam össze-vissza, kaptam jobbról-balról, tropa is lett az autó. Box, az előre kigondolt taktikámat buktam (mert úgy terveztem hogy kb 25 kör után kimegyek tankolni). Kár, pedig utána viszonylag jó kis köröket mentem (igaz, saját hibámból palánkot fogtam 1szer, és javítás miatt az utolsó helyre estem vissza).
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  13. #63
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények! (nem hivatalos)
    Na megnyugodtam.

    Viszont ezt pótolom:
    Gratulálok mindenkinek!
    Remélem, én sem voltam rossz kőrözött, ha igen, elnézést.
    Ha tudtomon kívül valakit legyalultam volna már megint, azért is (magamat töbször is, de az belső ügy).

  14. #64
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Na megnyugodtam.

    Viszont ezt pótolom:
    Gratulálok mindenkinek!
    Remélem, én sem voltam rossz kőrözött, ha igen, elnézést.
    Ha tudtomon kívül valakit legyalultam volna már megint, azért is (magamat töbször is, de az belső ügy).
    A verseny közepén üldöztelek egy darabig, és nagyon élveztem. Kb. 20 mp-cel voltál előttem és titkon reméletem, hogy meg tudlak fogni. Olyan 2 perc körüli időket mentél (gondolom sérült volt az autód), én meg 1:56-57-eket. Mikor beálltál a boxba nagyjavításra, akkor elédkerültem, de aztán nekem is meg kellett látogatnom a boxot. Jó verseny volt, gratulálok a Ferraris márkatársnak

  15. #65
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Ott én kaptam oldalról egy szépet Takács Zsolttól (ha jól emlékszem), valószínűleg nem látta hogy külső íven ott vagyok mellette (mondjuk nem értem miért ). Az első ütést túléltem, de gondolom neki megdobta az autót vagy ilyesmi, mert szépen megforgatott rá 1-2 másodpercre, és abból már nem tudtam sehogy sem jól kijönni, forogtam össze-vissza, kaptam jobbról-balról, tropa is lett az autó. Box, az előre kigondolt taktikámat buktam (mert úgy terveztem hogy kb 25 kör után kimegyek tankolni). Kár, pedig utána viszonylag jó kis köröket mentem (igaz, saját hibámból palánkot fogtam 1szer, és javítás miatt az utolsó helyre estem vissza).
    Tartottatok egymás felé, de talán Zsolt jobban tartott feléd, mögöttetek jöttem, a parabolika előtt engem zártatok közre, inkább kijöttem a dologból egy korai fékkel, mert nagyon zúztatok. A célegyenesben pedig az előrébb piruettező kiütött engem, de ha féken állt volna, akkor talán nem forog vissza elém, mind1. Visszaestem 9-ről kb 19-re, boxból indulva az új hideg gumikon benéztem a roggiát és azt mondta a levágás miatt, hogy 5 mp nem elég, legyen inkább 20 és nem volt elég neki a 35 km/h sem, ez teletöltötte a poharat nálam és kiléptem.

    Azért köszönöm a versenyt, egész izgalmas volt az a 2 kör, ahol 10 autót is megelőztem.

    A nordschleifén kérem jobban vigyázzon mindenki, mert ott ha kilöknek a kör végén...

  16. #66
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jó verseny volt amíg tartott,sajnos kétszer benéztem a a féktávot mondom kimegyek a menekülő utra,lekelett lassítanom 35km/h alá talán,a második után kizárt a játék,sok mindent megértek de ezt az egyet nem amikor értelmetlen dolog miatt felkell adni egy versenyt,amire hivatott lenne hogy figyelje azt nem nézi bezzeg ha 1 kanyarban kisodródsz már kapod a büntit amikor úgyis hátrányba kerülsz a tempó vesztés miatt.
    letőltöm büntetést és kizár,valaki magyarázza már el miért jó ez a rendszer ezen kívűl,vagyha ez nektek így jó csináljátok nekem ennyi elég volt belőle 1 időre

    egyébként grat a győztesnek gondolom Ákos behuzta a fene a kistalpát
    mielőtt homályba kerülne a kérdésem,kérnék 1 választ thx
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #67
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kemény futam volt, grat. mindenkinek!
    Kvali:
    Pont azt a kört rontottam el ami számított volna a végén, de nem voltam csalódott a 4.hellyel.
    Verseny:
    Rajtom nem volt valami jó a hosszú egyes miatt, 5.helyre lecsúsztam.
    Gaál Lacival és Norbival kialakulhatott volna egy jó csata, de Norbi sajnos kilépett, Lacit pedig addigra már megelőztem.
    Aztán Leitner Norbi után indultam meg, pár kör után hibázott a Roggia sikánban, le kellett hogy lassítson így megelőztem.
    Már csak Fehér Zoli volt előttem, de ő kb. 7-8mp-re volt már a csaták miatt.
    Néha ő volt gyorsabb, nčha én, megmaradt a különbség amíg egyszer nem hibázott egy nagyot (nem tudom, hogy lekörözött miatt, vagy saját hiba), egyszercsak azt láttam, hogy ott vagyok mögötte olyan 2-3mp-re.
    Pár kör után megint hibázott az első kanyarban és egy Hamiltonos manőverrel kikerültem.( de tényleg belülről mintha teljesen ugyanaz lett volna )
    Leitner Norbi is feljött a 2.helyre, folyamatosan csökkent az előnyöm, de szerencsére volt annyi, hogy megnyerjem. A végčn attól féltem, hogy kifogy az üzemanyag, de maradt 0.5L
    Még egyszer gratulálok mindenkinek, SEE YOU AT THE NORDSCHLEIFE
    már a lesmo2-ben is hibáztam előtte,elfogyott a koncentrációm ennyi történt,gumik miatt is aggodtam hogy bírni fogják-e,plusz a benzint is figyeltem mennyire nyomhatom neki de elég sokszor elváltottam már épphogy a pirosban,csak én ronthattam el és eltudtam a francbapedig nem szokásom
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos kétszer benéztem a féktávot mondom kimegyek a menekülő útra, le kellett lassítanom 35 km/h alá talán, a második után kizárt a játék... letőltöm büntetést és kizár
    Én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel, nekem is le kell tesztelnem, hogy tudjak rá mondani vmi értelmeset...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 22. 15:41.

  19. #69
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel, nekem is le kell tesztelnem, hogy tudjak rá mondani vmi értelmeset...
    Nálam 20 mp büntetés volt 1 eset miatt, 35km/h opciós letöltés nélkül, roggia előtt rövid volt a féktáv, csak átvágni tudtam, ez túlságosan durva büntetés úgy gondolom, nem tudom lehet-e finomhangolni a büntetéseket.

  20. #70
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    mielőtt homályba kerülne a kérdésem,kérnék 1 választ thx
    Nem kellett volna lelassítanod 35kmh alá, az csak egy lehetőség. Legalábbis nekem azt írta, hogy VAGY elveszem a gázról a lábam 5mp-ig VAGY lelassítok 35kmh alá.
    Nekem ezt írta. A kizárásról nem tudok nyilatkozni, mert csak egyszer "vágtam".

  21. #71
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    a Roggia-ban Olah Gergely úgy jött vissza a pályára pályalevágás után, hogy a túloldalon haladó autót feltolta a palánkra
    na ja, éppen megnyugodtam, hogy most nem volt akkora káosz a rajtnál, erre kilöknek, a 8-ról 14 helyre esek vissza. A 14. körre visszaküzdöm magam a 6-ra, majd jó sokáig üldözve Szántai Zolit a 21-ben végre megelőzöm. Innen már elkönyveltem az 5. helyet, de rögtön lefejeltem a korlátot, és törötten már sok mp-el lassabb lettem, így is tartottam az 6.helyet a 36. körig, persze így a spórolás sem úgy sikerült ahogy kellett volna...

  22. #72
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A verseny közepén üldöztelek egy darabig, és nagyon élveztem. Kb. 20 mp-cel voltál előttem és titkon reméletem, hogy meg tudlak fogni. Olyan 2 perc körüli időket mentél (gondolom sérült volt az autód), én meg 1:56-57-eket. Mikor beálltál a boxba nagyjavításra, akkor elédkerültem, de aztán nekem is meg kellett látogatnom a boxot. Jó verseny volt, gratulálok a Ferraris márkatársnak
    Hát az elején összevissza estem-keltem, meg rommá fékeztem a gumikat, pedig betesztelem a keménygumi+110L kombót direkt, hogy mire számítsak, nem tudom mi volt velem. Talán, mivel most (életem 2. online versenyén) próbáltam jobban figyelni a sporttársakra (nemtom, sikerült-e, még vissza kell néznem), nem jutott kapacitás egyébre. Na meg komisz a ferdzsó, hiába sikerült viszonylag stabil beállítást összebütykölnöm. Túlságosan nem méltányolja a hibákat így sem.
    20. kör tájékán már megelégeltem a kézmasszázst, és lecseréltem a kockákat hengerekre, meg akkor mán lakatolás is, azt gondoltam, majd csak visszadolgozlak magam mögé.
    De aztán te is boxoltál, úgyhogy akkor meg egy kicsit abban reménykedtem, hogy majd Molnár Attila spori életét tudom némileg fűszerezni. Ezúton kérek elnézést, hogy ehhez nem voltam elég gyors, rohadt unalmas lehetett úgy egyedül atókázni.

    Na szóval szokni kell még eztet, de jó mulatság, férfimunka.

  23. #73
    Megnéztem a replayt. Kiss Endrének és Mezei Krisztiánnak tartozom egy-egy hatalmas bocsánatkéréssel, mert kigolyóztam őket a Parabolicában. Csak az vígasztal, hogy mind a ketten tovább tudtak menni... Ezer bocs, srácok!

  24. #74
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    Spori

    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az elején összevissza estem-keltem, meg rommá fékeztem a gumikat, pedig betesztelem a keménygumi+110L kombót direkt, hogy mire számítsak, nem tudom mi volt velem. Talán, mivel most (életem 2. online versenyén) próbáltam jobban figyelni a sporttársakra (nemtom, sikerült-e, még vissza kell néznem), nem jutott kapacitás egyébre. Na meg komisz a ferdzsó, hiába sikerült viszonylag stabil beállítást összebütykölnöm. Túlságosan nem méltányolja a hibákat így sem.
    20. kör tájékán már megelégeltem a kézmasszázst, és lecseréltem a kockákat hengerekre, meg akkor mán lakatolás is, azt gondoltam, majd csak visszadolgozlak magam mögé.
    De aztán te is boxoltál, úgyhogy akkor meg egy kicsit abban reménykedtem, hogy majd Molnár Attila spori életét tudom némileg fűszerezni. Ezúton kérek elnézést, hogy ehhez nem voltam elég gyors, rohadt unalmas lehetett úgy egyedül atókázni.

    Na szóval szokni kell még eztet, de jó mulatság, férfimunka.
    Pedig mindent megtettem hogy beérj, ami azt jelenti hogy sokszor fékeztem el magamat, sóderágy látogatásom is volt, megpördülésem, nem is sok hiányzott hogy beérj. Mentségemre legyen mondva, 38 kört bírtak ki a médiumok.

  25. #75
    Na igen jót röhögtem magamon visszanézve.
    Kedves Lőrincz János, remélem kibírtad megőszülés nélkül. Nem is tudom, hányszor sikerült eljátszani, hogy utolérlek, aztán nagy aggodalmamban az előzésnél vagy utána elfékezek, oszt jön a bünti.
    De vigyáztam, vigyáztam!

    Ja, és köszi az első osztályú ripléjt!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •