Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (77 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Mennek a szerverek, mindenki próbáljon fellépni arra, amelyiken a nevét is látja!

    Aki nem szerepel a listában, az csak booking időszak alatt tud csatlakozni, 20:45-kor lesz RESTART!

    Pass: "masters" (csak bookinghoz)


    Akinek gondja van, jelezze itt, vagy TS-en!

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg rip írta Hozzászólás megtekintése
    ma 19:00 előtt.
    nem a szerveren, mert nem volt már nissan.
    hot lapon futottam offline-ben.

    de mindegy ne kavarj
    megyek a b szerveren nem téma..
    csak meglett az idő
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Nika László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 30.
    Város
    2851
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    csak meglett az idő
    megyek a b-n jó így..
    köszi azért

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rip írta Hozzászólás megtekintése
    Ma 19:00 előtt. Nem a szerveren, mert nem volt már Nissan. Hotlapon futottam offline-ben.

    De mindegy ne kavarj, megyek a b szerveren nem téma..
    Csak a szerven futott időket tudjuk elfogadni és sajnos az AC sajátossága az, hogy a prequal szerveren előre le kell osztanunk az autószámot...

    Két hét van a futamok között a választott autóval a kívánt köridő megfutására, illetve ha elfogyott a hely, akkor jelezzétek itt a topikban és intézkedünk!

  5. #30
    Nika László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 30.
    Város
    2851
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a szerven futott időket tudjuk elfogadni és sajnos az AC sajátossága az, hogy a prequal szerveren előre le kell osztanunk az autószámot...

    Két hét van a futamok között a választott autóval a kívánt köridő megfutására, illetve ha elfogyott a hely, akkor jelezzétek itt a topikban és intézkedünk!
    rendben!!

  6. #31
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    20:10-kor a nevezések alapján elindítom a szervereket próbáljátok a belépést, skineket ilyesmit.
    Ha gond van jelezzétek.

    aztán 20:40-kor restart, 5 perc booking alatt lehet skineket választani aki szeretne, majd 15 perc practice és 21:00-kor indul a 20 perces időmérő, majd a 38 körös futam.

    A GT skinpackot ne felejtsétek..
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post204415
    apróbb technikai probléma miatt 5 percet csúszik a program....
    BOOKING: 20:45
    PRAC: 20:50
    QUALY: 21:05
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #32
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Klassz volt! Már a rajt után T1 előtt kiforgattak (nem láttam a replayt lehet én vagyok a hunyó) és lefejeltem a falat, aztán 20 sec múlva eltűnt mindenki "server unavailable "! Tisztára mint a Race-ban.

  8. #33
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Crash derby és lag city.
    Kérlek jelezzétek! Én lagoltam vagy mindenki más?

  9. #34
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Crash derby és lag city.
    Kérlek jelezzétek! Én lagoltam vagy mindenki más?
    Te laggoltál, és toltad le az emberkéket sorban
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  10. #35
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    jó verseny volt amíg tartott,sajnos kétszer benéztem a a féktávot mondom kimegyek a menekülő utra,lekelett lassítanom 35km/h alá talán,a második után kizárt a játék,sok mindent megértek de ezt az egyet nem amikor értelmetlen dolog miatt felkell adni egy versenyt,amire hivatott lenne hogy figyelje azt nem nézi bezzeg ha 1 kanyarban kisodródsz már kapod a büntit amikor úgyis hátrányba kerülsz a tempó vesztés miatt.
    letőltöm büntetést és kizár,valaki magyarázza már el miért jó ez a rendszer ezen kívűl,vagyha ez nektek így jó csináljátok nekem ennyi elég volt belőle 1 időre

    egyébként grat a győztesnek gondolom Ákos behuzta a fene a kistalpát
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  11. #36
    Malinák Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    10
    Jó kis verseny volt. Egyszer nekivágódtam a falnak, emiatt a boxba kijöttem. Utána 1:51-52 köröket sikerült mennem. Fehér Norbitól (aki 6. lett) elnézést szeretnék kérni. Az utolsó 3 körben az egyik egyenesben picit összeértünk. Elvileg hagytam elég helyet, de összeértünk, ezért bocsi.

  12. #37
    Egész jó kis verseny volt ez, pedig nem kimondottan szeretem ezt a pályát. Az eleje egész jól együtt maradt, mindig volt kit kergetni, vagy ki elől menekülni. Norbival is egy egész jó csata volt kialakulóban de én inkább a falhoz b@sz*@am a kocsit. Sajnáltam, jó lett volna megküzdeni, de megtréfált a kerékvető. Ezután 2-2.5mp-vel lassabb körökre voltam képes, így minden esélyem elszállt. Utánam már nem volt senki lőtávolban, így kimentem tatarozni (meg pisilni) hogy legalább élvezzem egy kicsit az autózást.

    Ákosnak és Norbinak gratulálok!

    Szerk.: annak még azért örültem volna ha nem kellett volna majdnem minden lekörözésnél könyörögni hogy engedjenek el. Nem egyszer állt neki védekezni a lekörözött, vagy kigyorsításon, ideális íven vette el a gázt amit csak épphogy sikerült időben lereagálni.
    Alapvetően nem szoktam az ilyenért harapni, de most többször is k.-ra rosszul jött. Norbi mögöttem 1-2mp-re és folyamatosan lopja a távolságot, körönként 1-2 tizedet és ilyenkor főként rosszul jön egy -6 tized egy ilyen lekörözésből.
    Utoljára módosította: gaall; 2015. 05. 21. 22:51.

  13. #38
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Mar rogton a rajtnal elment a versenyem mert beragadtam es utanna pedig osszezartak elottem es odavertem az autot, 53,5-nel nem is tudtam jobbat menni szoval kileptem :/

  14. #39

    R2

    Egy meglehetősen érzelem dús, és egyben tanulságos est volt számomra ez a mai.
    Qualin PB-t futottam, jó érzés volt elölről rajtolni.
    Az már viszont kevésbé volt jó érzés, amikor a második rajtkockából induló versenytárs úgy döntött, hogy ő inkább állva nézi végig a futam kezdetét. Emiatt hárman bele is hajtottunk, aerodinamikának annyi (Monza!!!).
    Több ember is van, akiktől bocsánatot kell kérjek. Először Molnár Attillától, akivel a harmadik kör elején keringőztem egyet. Nem teljesen vagyok vele tisztában, hogy ebben a helyzetben ki volt a hibás, viszont szeretném ezt a helyzetet tisztába rakni, mert ilyen bármikor máskor is előfordulhat. Remélem nem probléma, hogy csak pusztán ezért, tisztázási szándékból megóvom ezt a balesetet. Még a célegyenes kigyorsításakor a külső ívet választottam magamnak, remélve, hogy a sikánban a bal oldalon maradhatok. A kanyar előtt próbáltam minél mélyebbet fékezni, ami kicsit túlságosan is jól sikerült, így még a második kanyar előtt be tudtál vágni elém. Ekkor koccantunk össze. Te ugyan előrébb voltál, és jogosan is vágtál volna be elém, de ha visszanézed a replayt, én már a vonalon mentem amikor összementünk, nem tudtam volna még annál is balrább menni. Bárki is legyen a hibás, nagyon sajnálom ezt az esetet, mert rendkívül élveztem az előtte lévő csatát.
    A másik versenyző, akinek bocsánatkéréssel tartozom, az Kiss Endre, akire a negyedik kör egyik egyenesében húztam rá a kocsit. Itt nincs semmi kérdés, én csesztem el, nem jól mértem fel a kocsi hosszát. Ezer bocs!
    Majd miután az egyszercsak a sikánban egy elfékezést követően engem is elért a rejtélyes módon többszöröződő büntetés, úgy döntöttem, hogy nem erőltetem tovább.
    To sum up, soha nem bénáztam még ennyit egy versenyen.

    Köszönöm a versenyt srácok, Remélem ti azért jól éreztétek magatok!

  15. #40
    Emmost hogyvan?:
    A utolsó nemlekörözött befutásával vége a versenynek, és egyből le is áll a szerver, vagy csak simán ledobott az utolsó körben, másfél óra atókázás után, és így nem gyönyörködhetek az R2 4. helyezésemben "nyomtatásban"?

  16. #41
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    En az R2-n indultam, konkrétan 3,5métert bírtam menni baleset nélkül, valakit elémforgattak, én meg telibevertem. 7-8mp-vel rosszabb időket mentem, de mivel az elején volt, nem akartam még boxba menni, így 17 kört mentem a rommátört autóval. Végülis élveztem nagyon, kellemes kis verseny volt, Köszönöm mindenkinek, akivel csatázhattam. Remélem aki lekörözött, azt elég egyértelműen engedtem el, és nem zavartam nagyon senki versenyét...

    (Azt hiszem, 2 kör hátrányban egy 6. helyet hoztam, egy GT2-es autóval, úgyhogy boldog vagyok)
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  17. #42
    Ez volt életem első online versenye és nagyon kemény volt. Az első körben két sárga autót kilöktem a Parabolicában, hatalmas bocsánatkéréssel tartozoam érte... Sajnos elnézem a táblát és az 50-es után kezdtem fékezni. Ha büntetést kapok érte, természetesen jogos lesz.

    Jól megizzadtam a végére! Jót csatáztam többször is, és ha nem kell egy másfél peces boxkiállást beiktatnom, jobb helyen értem volna célba. A végén a saját körrekordom is megdöntöttem hat tizeddel. A lekörözéskor próbáltam mindenkit elengedni, remélem, hogy senkit nem tartottam fel. Ja, és az "R2" ligában indultam.
    Utoljára módosította: Sury; 2015. 05. 22. 07:50.

  18. #43
    Nekem ez a verseny elment a Lesmo 2-ben amikor meglöktek és még a fal is meg volt => elöl hátul megtört az autó. Meg kellett javítani, ennyi.
    Sajnos később Pinczés Róberttel összeértem, megcsúszott az autó féktávon, ezért nagy-nagy bocsánat.

  19. #44
    Jó kis verseny volt, az elején Norbival csatáztam, de nekem sok ember előre hátra ugrált, köztük Norbi is ezért nagyon óvatosan mertem bemenni a mellé. Egyszer a roggiát megcsináltuk egymás mellett, ott bevoltam fosva, hogy nehogy kiüssem véletlen de aztán megúsztuk mindketten és a Lesmoba visszaelőzött. Aztán sikerült jól kigyorsítanom a parabolicából és az egyenesbe meg tudtam előzni. Utána nem láttam mi történt vele, remélem nem az én laggolásom miatt esett ki.

    Aztán Cola után eredtem, de Roggia sikán féktávon rámentem a fűre és át kellett vágnom a sikánt és megbüntetett. El kellett vennem a gázt 5mp-re hogy letöltődjön a bünti, ez nem nagyon sikerült Csak 3. próbálkozásra tudtam ennyire elvenni. Utána Gaál Lacit üldöztem. Próbáltam nyomást gyakorolni rá, végül hibázott és megtudtam előzni. Már csak Ákos maradt hátra, próbáltam kinyomni a szemét az autónak, de nem sikerült utolérnem. Végül másfél mp-el ért be előttem.

    Nem tudom miért van ez a előre hátra ugrálás, UPC lehet a hibás? Majd megnézem hogy másik serveren is produkálja ezt a jelenséget a játék.

  20. #45
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom miért van ez a előre hátra ugrálás, UPC lehet a hibás? Majd megnézem hogy másik serveren is produkálja ezt a jelenséget a játék.
    Én is láttalak téged előre-hátra ugrálni, lehet a te neted nem volt az igazi

  21. #46
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Emmost hogyvan?:
    A utolsó nemlekörözött befutásával vége a versenynek, és egyből le is áll a szerver, vagy csak simán ledobott az utolsó körben, másfél óra atókázás után, és így nem gyönyörködhetek az R2 4. helyezésemben "nyomtatásban"?
    Gyanítom így van, én is meglepődtem...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  22. #47
    Ja, ezt ide kell:

    Emmost hogyvan?:
    A utolsó nemlekörözött befutásával vége a versenynek, és egyből le is áll a szerver, vagy csak simán ledobott az utolsó körben, másfél óra atókázás után, és így nem gyönyörködhetek az R2 4. helyezésemben "nyomtatásban"?

  23. #48
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    Hali!

    Idézet Eredetileg Morwola írta Hozzászólás megtekintése
    Egy meglehetősen érzelem dús, és egyben tanulságos est volt számomra ez a mai.
    Qualin PB-t futottam, jó érzés volt elölről rajtolni.
    Az már viszont kevésbé volt jó érzés, amikor a második rajtkockából induló versenytárs úgy döntött, hogy ő inkább állva nézi végig a futam kezdetét. Emiatt hárman bele is hajtottunk, aerodinamikának annyi (Monza!!!).
    Több ember is van, akiktől bocsánatot kell kérjek. Először Molnár Attillától, akivel a harmadik kör elején keringőztem egyet. Nem teljesen vagyok vele tisztában, hogy ebben a helyzetben ki volt a hibás, viszont szeretném ezt a helyzetet tisztába rakni, mert ilyen bármikor máskor is előfordulhat. Remélem nem probléma, hogy csak pusztán ezért, tisztázási szándékból megóvom ezt a balesetet. Még a célegyenes kigyorsításakor a külső ívet választottam magamnak, remélve, hogy a sikánban a bal oldalon maradhatok. A kanyar előtt próbáltam minél mélyebbet fékezni, ami kicsit túlságosan is jól sikerült, így még a második kanyar előtt be tudtál vágni elém. Ekkor koccantunk össze. Te ugyan előrébb voltál, és jogosan is vágtál volna be elém, de ha visszanézed a replayt, én már a vonalon mentem amikor összementünk, nem tudtam volna még annál is balrább menni. Bárki is legyen a hibás, nagyon sajnálom ezt az esetet, mert rendkívül élveztem az előtte lévő csatát.
    A másik versenyző, akinek bocsánatkéréssel tartozom, az Kiss Endre, akire a negyedik kör egyik egyenesében húztam rá a kocsit. Itt nincs semmi kérdés, én csesztem el, nem jól mértem fel a kocsi hosszát. Ezer bocs!
    Majd miután az egyszercsak a sikánban egy elfékezést követően engem is elért a rejtélyes módon többszöröződő büntetés, úgy döntöttem, hogy nem erőltetem tovább.
    To sum up, soha nem bénáztam még ennyit egy versenyen.

    Köszönöm a versenyt srácok, Remélem ti azért jól éreztétek magatok!

    Hali! R2 Jó verseny volt, kiállás nélkül képzeltem el, a végén már nagyon szurkoltam hogy bírja ki a végéig, mert nagyon jött valaki hátulról, azt hiszem Mezei. Hát a koccanás, ha figyelted előtte mindig úgy próbáltam előzni hogy nehogy hozzád érjek, ha láttam nincs meg biztosan nem szúrtam be. Itt nekem úgy jött le, hogy túlfékezted, én is próbáltam rövidet fékezni, és nem tudtam szűkebben elfordulni, aztán mikor elfordultam azt láttam hogy már kívülről fordulsz vissza, ami azt jelenti el kell engedned. Nekem ez jött le, aztán majd megnézzük. Nem hiszem hogy hibáztam. Akik leköröztek azoknak üzenem remélem nem tartottam fel senkit, akit mégis, attól bocsánatot kérek.

  24. #49
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    En az R2-n indultam, konkrétan 3,5métert bírtam menni baleset nélkül, valakit elémforgattak, én meg telibevertem. 7-8mp-vel rosszabb időket mentem, de mivel az elején volt, nem akartam még boxba menni, így 17 kört mentem a rommátört autóval. Végülis élveztem nagyon, kellemes kis verseny volt, Köszönöm mindenkinek, akivel csatázhattam. Remélem aki lekörözött, azt elég egyértelműen engedtem el, és nem zavartam nagyon senki versenyét...

    (Azt hiszem, 2 kör hátrányban egy 6. helyet hoztam, egy GT2-es autóval, úgyhogy boldog vagyok)
    Jót csatáztam veled, vagy négyszer előztelek meg, de aztán mindig hibáztam. Persze ez csak úgy jöhetett össze, hogy szörnyű állapotban volt az autód, enyém meg csak közepesen volt lerongyolódva A vége felé nagyjából hasonló volt a tempónk, jót csatázhattunk volna, ha legalább a közeledben tudtam volna maradni. De a hosszú javítás miatt ez nem jött össze sajnos.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Gyanítom így van, én is meglepődtem...
    Márhogy, hogy van?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •