Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 77 (77 összesen)
  1. #76
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen jót röhögtem magamon visszanézve.
    Kedves Lőrincz János, remélem kibírtad megőszülés nélkül. Nem is tudom, hányszor sikerült eljátszani, hogy utolérlek, aztán nagy aggodalmamban az előzésnél vagy utána elfékezek, oszt jön a bünti.
    De vigyáztam, vigyáztam!

    Ja, és köszi az első osztályú ripléjt!
    Az az igazság, hogy végig úgy versenyeztem, hogy ha jön valaki, elengedem, nem tartok be senkinek, ha hosszútávon gyorsabb, úgyis elmegy. De veled, meg Sury sporttárssal egészen jól egymásra találtunk. Az az igazság, hogy első versenyem volt itt, és biztos célbaérkezésre mentem, próbáltam előzékeny lenni, és olyan féktávokat vettem, hogy ha valaki belenéz a replayembe, konkrétan sírvafakad...
    Egy biztos, hogy iszonyatosan jól éreztem magam végig, úgyhogy ha a nürburgringen nem is, de utána biztosan találkozunk még valamelyik GT versenyen...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  2. #77
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Ott én kaptam oldalról egy szépet Takács Zsolttól (ha jól emlékszem), valószínűleg nem látta hogy külső íven ott vagyok mellette (mondjuk nem értem miért ). Az első ütést túléltem, de gondolom neki megdobta az autót vagy ilyesmi, mert szépen megforgatott rá 1-2 másodpercre, és abból már nem tudtam sehogy sem jól kijönni, forogtam össze-vissza, kaptam jobbról-balról, tropa is lett az autó. Box, az előre kigondolt taktikámat buktam (mert úgy terveztem hogy kb 25 kör után kimegyek tankolni). Kár, pedig utána viszonylag jó kis köröket mentem (igaz, saját hibámból palánkot fogtam 1szer, és javítás miatt az utolsó helyre estem vissza).
    Sorry, nem akartalak kiütni, de nem láttalak balról. Mire észrevettelek elrántottam a kormányt, de valahogy visszakanyarodott a kocsi eleje, és pont eltalált. Visszanézve a replayt érthetetlen, hogy miért mentem neked másodjára, de hát ez van. Elnézést mégegyszer.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •