Szavazás eredménye: Az elmaradt Nordschleife-i futam miatt hogyan módosuljon a versenynaptár?

Szavazók
23. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 05.25. Nordschleife - 06.03. Sebring - 06.17. Macau

    9 39,13%
  • 05.27. Nordschleife - 06.10. Sebring - 06.17. Macau

    9 39,13%
  • 05.27. Nordschleife - 06.03. Sebring - 06.17. Macau

    14 60,87%
  • 06.03. Nordschleife - 06.10. Sebring - 06.17. Macau

    6 26,09%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 135 (135 összesen)

Téma: HTCM8 - Nürburgring Nordschleife

  1. #126
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ... Hogyan lehet ottmaradni? Lekövetve az elötte haladót...
    Ha szimplán csak leköveted hogy fogod megelőzni?

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Veszélyes-e ez? Hát kicsit az, mint az autóversenyzés magában...
    Eeeeegen, egészen addig kicsit, amíg a hátul haladó el nem tűnik a tükörből, utána jobban. A replayből meg kiderül, hogy már melletted volt félig.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 03. 14:48.

  2. #127
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátakkor itt énvagyok a hunyó, de tartom, és Tomcy oldalán állok.
    Ez nem egy egyszerű egyenes, itt nincs semmiféle iiv, se féktáv, se jelentős sebességkülöbség, se semmi. Csak egy kurvahosszú egyenes. Hogyan lehet rajta versenyezni? Szélárnyékharccal. Hogyan lehet védekezni ellene? Cikázva, azaz ki-ki térve a másik elöl. Hogyan lehet ottmaradni? Lekövetve az elötte haladót. Tehát ugyanúgy lehet támadni, csak többet kell érte tenni. Veszélyes-e ez? Hát kicsit az, mint az autóversenyzés magában. De se blokkolásról, se hely nem hagyásról, vagy terelésről nincs szó. Egy plusz sziin, plusz akció, amit mintha kiakarnátok ölni.
    Az elölhaladó gépjárművezető maradjon törökülésben, és várja hogy DRS segiitségével a mögötte érkező indexel jelezvén, elhaladhasson mellette.
    Baleset megelőzési szempontból van értelme, erre pont jó példa az R1-ben szintén, a hosszú egyenesben történt előzésed. Ha én ott elkezdek cikázni Tomi előtt akkor tuti nem előz meg, (így is csak az egyenes végére ért utol) viszont téged is feltartottalak volna, és így két pozícióval előrébb végzek.

    Mert ugye azt csak nem lehet számon kérni tőlem, hogy a mögöttem érkező második autó tempójával is számoljak!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #128
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szimplán csak leköveted hogy fogod megelőzni?
    Úgy hogy a szélárnyékja megmarad, ezért tempóelőnyt fenntudja tartani, ésha elég közel van akkor (hagyok helyet, és befejezem a cikázást), és elmegy mellettem.

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Eeeeegen, egészen addig kicsit, amíg a hátul haladó el nem tűnik a tükörből, utána jobban. A replayből meg kiderül, hogy már melletted volt félig.
    De ilyen nemvolt nálam ugye? Azt már mindenkinek tudnia kéne hogy tükörből milyen távolságra van a másik, mekkora helyet kell hagyni oldalt, stb.


    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Baleset megelőzési szempontból van értelme, erre pont jó példa az R1-ben szintén, a hosszú egyenesben történt előzésed. Ha én ott elkezdek cikázni Tomi előtt akkor tuti nem előz meg, (így is csak az egyenes végére ért utol) viszont téged is feltartottalak volna, és így két pozícióval előrébb végzek.

    Mert ugye azt csak nem lehet számon kérni tőlem, hogy a mögöttem érkező második autó tempójával is számoljak!
    Megnéztem. Szem R2 első körös egyenesére gondolsz. Te elöl, Tomi jön mögetted, elég korán kinéz a szélárnyékból, elveszti a lendületét, és kb egymás mellet mentetek végig. Közben én duplaszélárnyékot kapva harmadik sávban előztem.
    Na Tomi 1-2m-re volt mögötted a kezdetektől fogva. Sztem akörül már nem illik (szabad) cikázni. Ha megnézed mondjuk a 2. kört mögöttem Tomit, 10-15m is lehet közöttünk. Lehet cikázni mert tuti nembalesetveszélyes.

    Persze ha vki pl középen van, és cikázik hogy védekezzen a mögötte jövő miatt, akkor mindketten lemaradhatnak az elöl haladóról.
    Vagyha duplán cikázik elöl két ember, azt az egyenesen menő harmadik valósziinű hamar utolérné. Cikázva hosszabb az út mint egyenesen.
    Szóval szerintem amig nem balesetveszélyes (ami függ hogy milyen követési távolságról, tempókülönbségről beszélünk), addig ezt nem kéne kigyomlálni, büntetni. Sztem.

  4. #129
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...De ilyen nemvolt nálam ugye? Azt már mindenkinek tudnia kéne hogy tükörből milyen távolságra van a másik, mekkora helyet kell hagyni oldalt, stb...
    Nálad, most valóban nem...

  5. #130
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nálad, most valóban nem...
    Moost?! Gyerekek, ne húzzátok ki a gyufát, lehet velem beszélni dee

  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szeretném jelezni, hogy a cikázás jelen szabályzat szerint miden körülmények között tilos. Ha nincs senki mögötted, akkor eleve értelmetlen és úgysem csinálod, ha meg vannak mögötted és lenne értelme, akkor meg büntethető. Ezen tovább nem nagyon van mit ragozni. Ha az a bajod, hogy adott pályaszakaszon cikázás nélkül garantált, hogy megelőz a mögötted jövő, akkor nagyon egyszerű a képlet: old meg, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe!

    Példák:
    • autózz ki annyi előnyt, hogy ne legyen elég a támadónak szélárnyék
    • intézd úgy, hogy eléd kerüljön támadó a kényes szakasz előtt és így neked legyen szélárnyék
    • kavard úgy a paklit, hogy ha futam alatt el is megy melletted, akkor az utolsó körben nálad legyen a labda
    • sokrésztvevős szituációkba meg ki lehet játszani a feleket egymás ellen


    Ez is mind taktikai elem és jóval elegánsabb, mint rángatnia a kormányt ide-oda.


    Amit még fontosnak tartok kiemelni, hogy a szabályzatunk jelenleg nem számszerűsíti az engedélyezett irányváltások számát. A F1-ben és más open wheel szériákban ez a szám tudtommal 1, de mi csak zárt kasztnis gépekkel megyünk és itt valamivel enyhébb a megkötés. Tehát óvás esetén a mindenkori VB tagok megítélés múlik, hogy az adott eset kimeríti-e a "cikázás" és az "idióta vonalvezetés" fogalmát, vagy sem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 03. 16:42.

  7. #132
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Amúgy én örömömben is szoktam cikázni. És én ott örültem

    "Ha az a bajod, hogy adott pályaszakaszon cikázás nélkül garantált, hogy megelőz a mögötted jövő, akkor nagyon egyszerű a képlet: old meg, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe."
    Ezt hogyan tudom kideriiteni?
    Mivan ha egyenesen mennék, akkor sem tudna megelőzni, én mégis cikázok 30m-el elötte. Az is szabálytalan?
    Sőt mi van ha én azt mondom hogy azért tértem ki szisztematikusan elöle, mert féltem hogy az egyenes végi féktávon nehogy belémdurranjon 300-al?
    Mi aza cikázás? Hány és milyen mértékű, és irányú, és milyen időn belüli irányváltoztatásról van szó?
    Meg fogok nézni egy replay-t, és aki egy egyenesen belül kétszer csinál valamit kormányon, azt megóvom.

  8. #133
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy én örömömben is szoktam cikázni. És én ott örültem

    "Ha az a bajod, hogy adott pályaszakaszon cikázás nélkül garantált, hogy megelőz a mögötted jövő, akkor nagyon egyszerű a képlet: old meg, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe."
    Ezt hogyan tudom kideriiteni?
    Mivan ha egyenesen mennék, akkor sem tudna megelőzni, én mégis cikázok 30m-el elötte. Az is szabálytalan?
    Sőt mi van ha én azt mondom hogy azért tértem ki szisztematikusan elöle, mert féltem hogy az egyenes végi féktávon nehogy belémdurranjon 300-al?
    Mi aza cikázás? Hány és milyen mértékű, és irányú, és milyen időn belüli irányváltoztatásról van szó?
    Meg fogok nézni egy replay-t, és aki egy egyenesen belül kétszer csinál valamit kormányon, azt megóvom.
    Szerintem pont ezért tiltják, hogy ne keljen ezt kiderítened!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  9. #134
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont ezért tiltják, hogy ne keljen ezt kiderítened!
    Joh játszuk tovább Remélem nem fáradt senki.

    "Ha nincs senki mögötted, akkor eleve értelmetlen és úgysem csinálod, ha meg vannak mögötted és lenne értelme, akkor meg büntethető."
    Mi számiit mögöttemnek? 1m, 10m, 100m, 2 kanyarral mögöttem, egy fél egyenesnyivel?


    Deha MINDIG tilos a cikázás (tökmindegy hol mikor mennyivel kivel), akkor azon akadnék ki hogy mit jelent a "cikázás"? Hány és milyen mértékű, irányú kormányváltoztatásról van szó? Egy egyenesen belül?

  10. #135
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Már meglehetősen tárgytalan, de most volt időm a jópár hetes nyersanyagot egésszé formálni és eltenni emlékbe.





    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Aki esetleg most ismerkedik a pályával annak segítségként az alábbi videót tudjuk ajánlani Toga jóvoltából, köszönjük!

    Any Given Sunday!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •