Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 54 (54 összesen)
  1. #51
    Malinák Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Hatvani Balint írta Hozzászólás megtekintése
    Márk, bocsánat, csúnyán elnéztem az Ascari féktávot..

    Addig egész jól ment minden, a BMW-vel sikerült a legjobb nem Alfás időt mennem qualon és a versenyt is élveztem. A verseny felénél kb picit lecsúsztam a Roggia féktávján és lementem a bukótérbe. Ott kiírta nekem, hogy 20 (?!) másodpercre lassítsak. Ahhoz, hogy elinduljon a 20 sec visszaszámlálás meg kellett állnom, de amint letelt újraindult.... Ezt megvártam kétszer, majd továbbmentem és kaptam egy óriási fekete zászlót. Mi ilyenkor a teendő?

    Semmi gond. Eléggé szétment utána a kocsi, és 3 mp-el lassabb időket tudtam csak menni. Utána bementem a boxba inkább, és felraktam a soft gumikat. Azzal gyors is voltam, de besokalltam, egyszer rámentem a fűre és a 9. helyen valakit kilöktem. Akit kilöktem az ne haragudjon, akárhogy fékeztem a fű úgy megdobott, hogy már nem bírtam megfogni. Ezer bocsánat :/

  2. #52
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Khm, khm...
    Hát, a rajt után, a sikánban téged toltalak farba
    ...aztán vót valami később a parabolikában, azt én csak egy pici döcinek érzékeltem, de visszanézve látom, hogy rád nagyobb hatással volt.

    És Molnár Attilától is (Azt is csak pici döcinek éreztem)

    ...és Nika Lacitól is, valójában ott is én voltam az elefánt.

    Azért pl. WTCC-ben az ilyesmik nem tűnnek ritkának, csak talán ők jobban meg tudják fogni az ótót.
    Szóval mindenkitől elnézést, aki úgy érzi, hogy bántottam.

    11 indulóból, ha téged ugye nem számolunk a mezőny 30%-át leamortizáltad. Első versenynek nem is rossz

    Sajnos az AC a kisebb koccokat tényleg nem kezeli jól, de ettől függetlenül, nem a másik autója a féktáv vége, légyszíves ne úgy próbálj elfordulni, hogy a másik autóján megtámasztasz.
    A kedvedet nem akarom elvenni, mindannyian követtünk el már hibákat, csak légyszives figyelj oda jobban. Nyilván ezt is meg kell tanulni.

    Harag meg végképp nincs, végülis ez csak játék, szórakozás.

  3. #53
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    11 indulóból, ha téged ugye nem számolunk a mezőny 30%-át leamortizáltad. Első versenynek nem is rossz

    Sajnos az AC a kisebb koccokat tényleg nem kezeli jól, de ettől függetlenül, nem a másik autója a féktáv vége, légyszíves ne úgy próbálj elfordulni, hogy a másik autóján megtámasztasz.
    A kedvedet nem akarom elvenni, mindannyian követtünk el már hibákat, csak légyszives figyelj oda jobban. Nyilván ezt is meg kell tanulni.

    Harag meg végképp nincs, végülis ez csak játék, szórakozás.
    Ez jól hangzik, de azért így mégiscsak túlzás!
    Egyértelműen jobban kell máskor figyelnem, meg tanulnom kell még, de akkor léci segíts:
    Gondolom, visszanézted te is. A parabolikát, ha jól látom, elfékezted, én elrongyoltam melletted ideális íven, nem gondolva (nem is figyelve) arra, hogy te majd élesen visszatekered ugyanoda. Mindenesetre a koccolás pillanatában egy bő fél gépkocsival előtted jártam. Molnár Attilával egy kb. ugyanilyen helyzet volt a lesmo-nál, csak ott én voltam a másik szerepben. Na most ha ezekben az esetekben csak az egyik fél lehet a hibás, akkor az egyikben vétlen kell legyek.
    Nika Lacival történt esetben nem történt "amortizáció" (bár a többiben sem), ő aztán pár kanyarral később saját magát hajintotta el. Érdekes módon a veled történttel hasonló, bár részemről jóval neccesebb esetért ő kért tőlem bocsánatot, úgyhogy én már teljesen össze vagyok zavarodva.
    De én akárhogy is számolom, max. 10%.

    Mondom, belátom, hogy tanulnom, szoknom kell, a koccanásoknak ez a túlreagálása teljesen új volt számomra, legközelebb már számításba veszem, de azért szó nem volt mandínerből kanyarodásról, vagy ilyesmiről, pláne nem szándékosan.
    Mindazonáltal én minden érintettől mégegyszer elnézést kérek, mert ha legalább én jobban figyeltem volna, akkor nem lett volna egy kocc se.

    Annak meg nagyon örülök, hogyha nincs harag.
    Utoljára módosította: croatianus; 2015. 05. 19. 11:41.

  4. #54
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Harmadik helyről indultam PB-vel, az első kanyarban persze megtörték az autóm elejét és a hátulját is... Még visszanézem a replayt. Utána visszaestem pár helyet, amit gyorsan vissza is vettem, de az első kettőt már nem volt esélyem utolérni a sérülések miatt, pedig Lehellel szerintem hatalmasat csatázhattunk volna, így viszont egyedül körözgettem...
    A pályagumizódás nagyon tetszett. Rövidültek a féktávok, többször újra kellett értékelni őket.
    Jaja jó kis csata kialakulhatott volna az időmérő is jó szoros lett
    De a versenyen én közepesekkel indultam így az első néhány kör után nagyon vissza lassultam a végén már a 200m-es tábla előtt fékeztem a célegyenes végén. Szóval féktávon egy idő múlva nem lett volna nehéz engem megelőzni
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •