Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 115 (115 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Gila Dezső írta Hozzászólás megtekintése
    2. kör végén valamelyik utolsó helyről kiálltam a boxba, megjavíttam a kocsit, ekkor jöttek az elsők 1 kört adni, kiállásnál, és szépen beálltam közéjük. Nem akartam akadályozni senkit, remélem nem para. Beállt a verda 2:06-os időre, volt 2:05-ös is, ami nekem, mint full amatőrnek nagyon tetszett, 2:04-el prequaloztam, most meg a fullra tankolt kocsival, medium gumikon 2:05 végét, 2:06 elejéket mentem, nagyon örültem. A rajtot sajnálom, remélem legközelebb nem lesz ilyen. Ha láttam volna az időmérőn, hogy nagy a pingem, el sem indulok a versenyen, de semmi előjele nem volt...
    Szia Dezső,

    Nem volt para, pont hozzám vágódtál vissza, de teljesen korrekten elengedtél mindig, amikor gyorsabb voltam. Nélküled teljesen unalmas lett volna a versenyem, mert más izgalom nem igazán történt az 5. hely környéken

  2. #102
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A versenynek addig kellene tartani, amíg az első beér és megkapja a kockás zászlót. Innetól kezdve a körhátrányban lévőknek is kockás zászlót kellene lengetni és nem a fehéret, hogy van még 1 kör. Ezt nem jól kezeli a játék.
    Ha ez az akciótok az utolsó fehér zászlós körötökben volt, akkor bulinak jó volt, de a verseny addigra véget ért, mert 1 kör hátrányban voltatok.
    Nem abban volt, hanem a valós utolsó körben Én figyeltem, hogy körhátrányban vagyunk, azért is tepertem annyira, mert tudtam, hogy 1 köröm van 3 autóra
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #103
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na hát részemről a futam.
    Valami technikai bug miatt állandóan kifagytam, így az időmérő felére estem be null körösen. Nem is erőlködtem gyorskörrel, már a versenyre gyakoroltam.
    Rajtnál mindenki mindenfelé repült, megütötték pirosra a kocsi elejét. Nem is foglalkoztam vele, de utólag hiba volt. 3-4mpel voltam lassabb tőle, első etapban 2.11eket bírtam menni. Féltávnál box, ahol ezt a buzi rendszert a mai napig nem értem miért nem automata - természetesen sikerült nem kereket cserélni, csak javíttattam 34mpet. Ezután viszont iszonyat jól viselkedett az autó, a leggyorsabb körökre kívááncsi leszek, mert a GT2esektől is vettem vissza kört, így feltételezem hogy jó lett volna a tempó ha nincs a törés.
    Az első 16 kör tök felejtős volt, főleg abból állt, hogy elengedtem azokat a GT2eseket, akik vagy maguktól, vagy Szabó Jr. kollega által kerültek a pálya szélére. Hiába a jó tempó, ha minden körben valakivel összeérsz...

  4. #104
    Idézet Eredetileg TomDabro írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Dezső,

    Nem volt para, pont hozzám vágódtál vissza, de teljesen korrekten elengedtél mindig, amikor gyorsabb voltam. Nélküled teljesen unalmas lett volna a versenyem, mert más izgalom nem igazán történt az 5. hely környéken
    Örültem Neked, jó volt kergetni téged. Sokszor el tudtam volna menni, de nem láttam értelmét 1 kör hátrányból bármit is csinálni, főleg nem akartalak veszélyeztetni. Ha helyezésre ment volna, jó meccs lett volna. Tempóm meg lett volna, ahogy nézem, 2:05 végével igencsak ott lettem volna körülöttetek az 5-7 hely környékén. Nagyon sajnálom, elhiheted, talán ennyire jól még nem mentem

  5. #105
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Szolgálati közlemény:

    Mi a véleményetek a pálya gumizódásról?
    Jó, rossz, megtartsuk, hagyjuk a francba?
    Legyen kevesebb, nőjön gyorsabban, stb, stb...

    a következő prekval egyelőre 94% tapadással indult...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #106
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Szolgálati közlemény:

    Mi a véleményetek a pálya gumizódásról?
    Jó, rossz, megtartsuk, hagyjuk a francba?
    Legyen kevesebb, nőjön gyorsabban, stb, stb...

    a következő prekval egyelőre 94% tapadással indult...
    Tetszett!

  7. #107
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Szolgálati közlemény:

    Mi a véleményetek a pálya gumizódásról?
    Jó, rossz, megtartsuk, hagyjuk a francba?
    Legyen kevesebb, nőjön gyorsabban, stb, stb...

    a következő prekval egyelőre 94% tapadással indult...
    Nekem bejött! Ez is adott egy pluszt a versenynek, mert folyamatosan arra is figyelni kellett, hogy mennyi a tapadáshatár, és a kopó gumik ellenére a csökkenő üzemanyag és tapadás növekedés miatt folyamatosan lehetett gyorsulni. Talán egy kicsit későn érte ela tetőpontott, mert az utolsó versenykörömben éreztem, hogy nagyon tapad a pálya és több mint 1mp-et javítottam az addigi legjobb időmön, de sztem a következő futamra is maradhat ez beállítás.
    Viszont nekem olyan érzésem volt, hogy nem körről körre gyorsult a pálya, hanem 7-8 körönként egy nagyot ugrott. Vagy csak én éreztem így?

  8. #108
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem bejött! Ez is adott egy pluszt a versenynek, mert folyamatosan arra is figyelni kellett, hogy mennyi a tapadáshatár, és a kopó gumik ellenére a csökkenő üzemanyag és tapadás növekedés miatt folyamatosan lehetett gyorsulni. Talán egy kicsit későn érte ela tetőpontott, mert az utolsó versenykörömben éreztem, hogy nagyon tapad a pálya és több mint 1mp-et javítottam az addigi legjobb időmön, de sztem a következő futamra is maradhat ez beállítás.
    Viszont nekem olyan érzésem volt, hogy nem körről körre gyorsult a pálya, hanem 7-8 körönként egy nagyot ugrott. Vagy csak én éreztem így?
    Ennyire pontosan nem figyeltem, de tény hogy nem volt olyan lineáris a javulás - nem egy 94.1%->94.2%, hanem inkább 94->95%. Hiába éreztem úgy h rontottam a körömön, mégis 2 tizedet javult pl. De amúgy jó lett volna, ha nincs a rajtszitu..

  9. #109
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ha ennyien törtek-zúztak a rajtnál, nagyrészt saját hibájukon kívül, akkor nem szoktatok restartot nyomni? Mi erre a protokoll?

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ennyien törtek-zúztak a rajtnál, nagyrészt saját hibájukon kívül, akkor nem szoktatok restartot nyomni? Mi erre a protokoll?
    Alapvetően nálunk nincs Restart, soha... hacsak vmi orbitális szerver oldali probléma/bug nem lép fel.
    Ezt viszont nagyon nehéz a kocsiból megítélni, illetve tegnap nem is volt admin a szerveren, inkább kiléptem, hogy legyen mindenkinek hely.

    Szóval nehéz ügy, mert ilyenkor nincs senki aki globálisan is átlátná a helyzetet, miután kialudtak a lámpák onnantól már a szervező is csak egy versenyző a sok közül, nem feltétlenül tudja mi történik a mezőnyben...

  11. #111
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Szolgálati közlemény:

    Mi a véleményetek a pálya gumizódásról?
    Jó, rossz, megtartsuk, hagyjuk a francba?
    Legyen kevesebb, nőjön gyorsabban, stb, stb...

    a következő prekval egyelőre 94% tapadással indult...
    Szerintem jó volt. Talán egy kicsit jobban örültem volna ha lassabban gumizódik, de így is jó volt. Még talán egy kis véletlenszerűséget bele lehetne tenni (mondjuk 2%).

    Egyébként tényleg nagyon érezhető volt hogy mikor jött meg a +1% tapadás. Kár hogy csak egész számokkal számolnak Kunosék.. No meg az is jó lenne hogy ne lineárisan gumizódjon, hanem csak közelítsen a 100%-hoz. De ilyen úgysem lesz...

  12. #112
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nálunk nincs Restart, soha... hacsak vmi orbitális szerver oldali probléma/bug nem lép fel.
    Ezt viszont nagyon nehéz a kocsiból megítélni, illetve tegnap nem is volt admin a szerveren, inkább kiléptem, hogy legyen mindenkinek hely.

    Szóval nehéz ügy, mert ilyenkor nincs senki aki globálisan is átlátná a helyzetet, miután kialudtak a lámpák onnantól már a szervező is csak egy versenyző a sok közül, nem feltétlenül tudja mi történik a mezőnyben...
    Repülőrajton nem gondolkozunk? Talán biztonságosabb lenne a rajt.

  13. #113
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Szolgálati közlemény:

    Mi a véleményetek a pálya gumizódásról?
    Jó, rossz, megtartsuk, hagyjuk a francba?
    Legyen kevesebb, nőjön gyorsabban, stb, stb...

    a következő prekval egyelőre 94% tapadással indult...
    Maradhat ahogy most volt.

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC GT Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT Tesztkupa - Óvások



    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    05.12 - AC FunRace: Lotus T49 - Monza 1966
    05.17 - AC DTM Bajnokság - Monza


  15. #115
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC GT Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT Tesztkupa - Óvások



    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    05.12 - AC FunRace: Lotus T49 - Monza 1966
    05.17 - AC DTM Bajnokság - Monza

    Ez nagyon faja lenne, de már elígérkeztem moziba
    Nagyon jó lenne végre középen ülni

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •