Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: kérés

  1. #1

    kérés

    Üdv.
    Feltenné valaki az Aston Martin DB9 1.1 fájlt az oldalra, mert amit én találtam az nem működik. Bemásolom a játékba és kilép emiatt a program. Köszönöm.
    A le-mansi pályát honnan lehet leszedni. Arra gondolok amelyiken pénteken lesz futam.

  2. #2

    Re: kérés

    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=509 itt a 4. hozzászólásban megtalálod az autót. bejön egy ablak->free download->bejön újabb ablak, itt várni kell valameddig a lap alján megy a számláló->aztán mentés sajátgépre.

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: kérés

    Nekem nem megy a letöltés..Nincs valami normális link?

  4. #4

    Re: kérés

    Először nekem sem sikerült. Elmondom, hogy kell részletesen. Megkeresed a hozzászólásban linket->ráklikkelsz, ekkor bejön egy új ablak->az új ablakban középtájon vagy alul van egy táblázat, ami azt mutatja mit lehet az ingyenessel tenni és a prémiummal...->táblázat alján klikk a free-re->egy új ablakra tobott->tekerd a lap legaljára->kiirja hogy Download ticket reserved. és utána hogy: please wiat x second. X folyamatosan csökken. amikor nullához ér beírod a rublikába a karaktereket amiket nagy méretben színesben mutat pölö:G6Z ->start download-> ...és kész. Mivel 54 mega nem tom feltenni a weboldalunkra.
    Utoljára módosította: Akos; 2005. 12. 26. 10:24.

  5. #5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •