Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    Cool Kezdeti nehézségek

    Tiszteletem!

    Szóval én tegnap kezdtem bele a játékba. Egyből élesben kezdtem el játszani,simulation-ben. 1 napja folyamatosan a Catalunya-n nyomom. Kezdek begolyózni.

    Szóval a kérdéseim:

    1.41 a max amit eddig ki tudtam préselni magamból. Ez mire elég? Néztem a GTRank oldalt,meg egy hasonló lapot is,és ott 1.35 körül mozognak az idők. Ez hihetetlen. Letöltöttem a az 1.35-ösnek a replayet. Végignéztem,és én azt nem értem,hogy miért nem csúszkál egy picit sem a pali. Az ő setupjával játszom,és akárhogy próbálkozom 1.41 alá nem tudok menni, és csúszkál a kocsi. Biztos valamit a setup-ban kéne ügyködni,de én ahoz semmit sem értek. Tudna vki segíteni nekem mint rookie gtr playernek? Bármi okosságot szívesen fogadnék! Ha valakinek lenne türelme hozzám,és elmagyarázna egy-két dolgot nekem,annak nagyon örülnék! emil címem: viktorp21@yahoo.com

  2. #2

    Re: Kezdeti nehézségek

    Kérdés, hogy mivel mentél 1:41-et.
    Gyakorlással javítani tudsz még az időn. Nagyon javasolt megkeresni az "autósetupolás"-ról szóló fórumot. Nagyon sok jó ötletet lehet meríteni a kezdeti és legfontosabb hangolásról. Javasolt inkább azoknak a setupját próbálgatnod, akiké letölthető erről az oldalról. Azokon is néha kell alakítani, hogy a saját vezetési stílusodhoz igazodjon. És legfőképpen: Gyakorlat teszi a mestert.(komolyan) Sokkal többet lehet hozni ha jól kiismered a pályát, mint ismeretlenül egy jó setuppal menni. Szerintem.

  3. #3
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Kezdeti nehézségek

    Úgy érzed, hogy egyenlőre rossz időket futsz. Senki nem kezdte világrekord időkkel. Egyenlőre próbálj meg biztosan, és folyamatosan autózni a pályán. Ebből később jön az, hogy a pálya és az autó együttes ismeretével egyre gyorsabb leszel.
    Eleinte ne arra törekedj, hogy rövid féktávjaid legyenek, és nagyon gyors legyél a kanyarban, hanem fékez korábban, hogy stabilizált autóval tudj kanyarodni. A legjobb, ha ehhez eleinte leveszed az üzemanyag fogyást, és a gumikopást, így folyamatosan tudsz körözni a pályán.
    Szokd meg az autó viselkedését, és a pálya rajzolatát, csak azután tudsz igazán jól és gyorsan menni.
    Ez komoly simulátor játék, úgyhogy nem 1-2 kör alatt szerzed meg a vezetési tapasztalatokat. Ehhez több száz kör is szükséges lehet. Az a lényeg, hogy ne csüggedj! Sok sikert! Várunk a nyilt futamokra.

  4. #4

    Re: Kezdeti nehézségek

    ...és a bajnoki futamokra is.

  5. #5

    Thumbs up Re: Kezdeti nehézségek

    Köszönöm a tanácsokat és bíztatást srácok! Az az igazság,hogy amikor megvettem a játékot nem is gondoltam,hogy ennyire profin,aprólékosan megtervezték. Arra számítottam,hogy egyedül a vezetési technikámmal én leszek a világbajnok ,dehát itt van ez az autósetupolás is ,szóval várnom kell nekem még arra. :P

    Dehát így valósághű a téma,úgyhogy türelemmel nekivágok az állítgatásoknak...

    Jövő7re remélem már 1szinten leszek veletek,aztán nyomhatom én is online. Egyébbként mikor kezdődik a bajnokság?

  6. #6

    Re: Kezdeti nehézségek

    Idézet Eredetileg 2wws7 írta
    Egyébbként mikor kezdődik a bajnokság?
    Itt mindent megtudhatsz :
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=509

  7. #7

    Re: Kezdeti nehézségek

    Újra itt!

    Lassan már 1 hete örülök a játéknak,de javulni még mindig nem tudok a hétvége óta Barcelona-n (1:41.2) . Még mindig csúszkálok. Nem baj,nem adom fel.
    Ismét kérdésem volna:
    A valósághű menüpont alatt a blokkolásgátló és az alatta lévő segítség(assszem kipörgésgátló) milyen szintre(erős.gyenge vagy ki) vannak állítva online bajnokságotok alatt? Eddig gyengére volt állítva mind2,a többi segítség pedig offon,kivéve természetesen az automata kupl-ot.

  8. #8

    Re: Kezdeti nehézségek

    Idézet Eredetileg 2wws7 írta
    Újra itt!

    Lassan már 1 hete örülök a játéknak,de javulni még mindig nem tudok a hétvége óta Barcelona-n (1:41.2) . Még mindig csúszkálok. Nem baj,nem adom fel.
    Ismét kérdésem volna:
    A valósághű menüpont alatt a blokkolásgátló és az alatta lévő segítség(assszem kipörgésgátl&#243 milyen szintre(erős.gyenge vagy ki) vannak állítva online bajnokságotok alatt? Eddig gyengére volt állítva mind2,a többi segítség pedig offon,kivéve természetesen az automata kupl-ot.
    Csak automata kuplung engedélyezett a bajnokságban.
    Egyébként én is üdvözöllek a táborunkban!
    Az hogy az ember jó pilótává váljon annak megvannak a fázisai. Ha valaki teljesen kezdő akkor általában 1 év minimum kell egy jó szinthez, és ez akkor annyi ha szinte minden nap órákat gyakorol. Az első lépés 1 körön gyorsnak lenni, ezt úgy érdemes csinálni hogy ha megragad az ember egy időnél akkor megpróbál letölteni egy fél-egy mp-el gyorsabb replayt (illetve aki nagyon időmilliomos még a Motec telemetria fájlt is jól hasznosíthatja) hogy lássa adott letöltött körhöz képest hol veszít. A replay egy teljesen ismeretlen pálya esetén a pálya előzetes megtanulásában is segít (ívek, fékezési pontok, sebességfokozatok). Ha sikerül gyorsulni és elérni a megcélzott időt, akkor lehet lépni tovább egy újabb replay-el. Természetesen a gyakorlás sokkal többet ér mint a "csodasetup" használata, mivel ilyen nincs és mindenkinek más és más setup az ideális vezetési stílustól , kormány típusától, autó viselkedési preferenciáktól (pld van aki kanyarba bemenet nem szereti a túlkormányozottságot, van aki szereti) függően. Viszont azért érdemes megtanulni setupolni hogy ha az ember már tényleg gyors akkor saját igényeinek megfelelően tudja az autót beállítanmi, hiszen egy gyors körrel ellentétben futamra inkább szerencsésebb ha stabilabb kicsit az autó. Ha odáig eljut az ember hogy időmérőn már jó köröket tud menni, akkor jön egy csapda, mert azt hiszi hogy már kezd gyors lenni és nyomja futamon is. Ez két dologban szokott megnyilvánulni, az egyik az hogy jönnek a hibák, kicsúszások, megpördülések futam alatt mert túlvállalja magát az illető, meg kell tanulnia hosszú távon koncentrálnia is, nem csak 1-2 körig. A másik ami a legtöbbször ott van a "nem baj hogy az időmérő nem sikerült olyan jól, majd a rajtnál előrelépek amennyit csak lehet" filozófia, ugye az embert elkapja a versenyláz. A gond ezzel az hogy a rajt utáni meggondolatlan/rutintalan bepróbálkozások 90%-ból kisebb-nagyobb baleset lesz, ami egyrészt súlyos büntetést von maga után bajnoki futamokon, másrészt az a legszörnyűbb ha mondjuk 1 (vagy több) heti kemény készülés után egy futamnak rögtön vége valaki számára az első kanyarban a másik hülyesége miatt. Valóban igaz az hogy egy futamot a rajt után az első kanyarban nem lehet megnyerni, csak elveszíteni, különösen 1-1.5 órás futamokon (a másik nagy igazság hogy ahhoz hogy az ember megnyerjen egy futamot, először be kell azt fejeznie - to finish first, first you have to finish-). Ahhoz hogy az ember stabilan és gyorsan tudjon futamokon menni, ahhoz sok-sok online futamon kell szerepelni és idővel jön a rutin is, hogyan taktikázzon az ember, mire figyeljen, ne essen kétségbe ha valaki folyamatosan a fenekében autózik, de nem tud előzni, vagy ő autózik valakinek a fenekében de nem tudja megelőzni mert nem hibázik az előtte levő (nem nekirontani hanem kitapasztalni a pálya melyik részén hol megy az illető, és rájönni hol lehetne megelőzni),stb, stb. Azt is nagyon meg kell tanulni hogy a pályán történő test-test elleni küzdelemben hogyan lehet minden pillanatban tudni hol a másik autó, helyet hagyni neki ha kell, ne a "na most nekiugrok, átugrom, kilököm, tökmindegy de már most előtte kellene lennem pedig még igazából utol se értem" lila köd ereszkedjen rá az ember fejére. Azt gondolom már mondanom se kell mennyire más élő, hús-vér ellenfelek ellen versenyezni mint az AI ellen.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe

  9. #9

    Re: Kezdeti nehézségek

    uh. köszönöm.

  10. #10

    Re: Kezdeti nehézségek

    Közben még írtam 1-2 dolgot a válaszomhoz.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •