Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, neked is Robi!

    Medium gumin mentem és 26 körre tankoltam a biztonság kedvéért. Te nem 25 körre tankoltál?
    Ákos

    De. 25 körre. Csak én harddal

  2. #52
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kone Mátyástól egy bocs. Elsőben a Rouge-ba egyszerre mentünk be, de mintha lesodródtam volna, összekoccoltunk, és ő megpördült. Az igazság az hogy akkor még meg sem tapasztaltam hogy mennyire másképp viselkedik az autó megtankolva, és kemény gumin. Csak pislogtam az első körben, és kb mindegyik kanyarról leestem, hogy mivanitt? Buliba is belekeveredtem, megsérült az autóm. Kb csak védekezésről, és arról szólt a versenyem hogy megakarnak előzni. "XZY is faster than you". Kék zászló! Persze box nélkül akartam végigmenni. 10mp-eket kaptam az elejétől. Szörnyű. Ilyen szar lett volna a kemény? Evvel a ferkával én ugyan többet nemmmegyek...

    Nagyon nem mukodott a kemeny, en prequaling 16.8-at tudtam menni, az eleje mediumon 19 konstanst ment, nekem a legjobb idom hardon meg makulatlan autoval 22.5 volt....

  3. #53
    A gumis tapasztalatok alapján egyszer lehetne szervezni egy olyan GT fun versenyt is, ahol pl az F1-hez hasonlóan meg lenne adva, hogy egy adott pályán melyik 2 gumikeveréket lehetne használni. Csinálna egy kis felfordulást az biztos
    Kár hogy ezt nehéz lenne szabályozni és ellenőrizni...

  4. #54
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kone Mátyástól egy bocs. Elsőben a Rouge-ba egyszerre mentünk be, de mintha lesodródtam volna, összekoccoltunk, és ő megpördült. Az igazság az hogy akkor még meg sem tapasztaltam hogy mennyire másképp viselkedik az autó megtankolva, és kemény gumin. Csak pislogtam az első körben, és kb mindegyik kanyarról leestem, hogy mivanitt? Buliba is belekeveredtem, megsérült az autóm. Kb csak védekezésről, és arról szólt a versenyem hogy megakarnak előzni. "XZY is faster than you". Kék zászló! Persze box nélkül akartam végigmenni. 10mp-eket kaptam az elejétől. Szörnyű. Ilyen szar lett volna a kemény? Evvel a ferkával én ugyan többet nemmmegyek...
    Semmi gond Igazából vissza néztem már kétszer az esetet mert nem tudtam eldönteni, hogy végülis ki hibázott, de talán neked kellet volna egy picit elvenni de ettől függetlenül normál versenybaleset volt.
    Nekem a gondom az volt, hogy állandóan ledobált a szerver sosem volt még ilyen prequalon sem, aztán az edzésen se volt semmi, és a qualon el kezdett ledobálni, aztán egyszer csak a versenyen is ledobott. sosem volt még ilyen problémám az AC vel reméljük ez volt az első és utolsó.
    A másik ami feltünt, hogy én kerültem be 24-ikként tehát utolsóként a R1-re és meglepő módon mégsem én voltam a leglassabb versenytempóban, ami számomra nagyon meglepő volt rengeteg embert utol értem a baleset után. Nem értem, hogy az emberek miért csak qualra gyakorolnak annyit, rengeteget játszok külföldi FUN raceket ott teljesen más a helyzet. A qual és a futamok között alig van 1 mp különbség.
    Valamint az is furcsa volt, hogy valaki csak úgy simán elengedett pedig egy körön voltunk csak ő lassabb köröket tudott menni, legközelebb inkább versenyezünk )))

  5. #55
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Németh Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A gumis tapasztalatok alapján egyszer lehetne szervezni egy olyan GT fun versenyt is, ahol pl az F1-hez hasonlóan meg lenne adva, hogy egy adott pályán melyik 2 gumikeveréket lehetne használni. Csinálna egy kis felfordulást az biztos
    Kár hogy ezt nehéz lenne szabályozni és ellenőrizni...
    Ez nagyon jó ötlet, holland ligában így megyünk, de azt nem tudom hogyan ellenörzik )

  6. #56
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos

    De. 25 körre. Csak én harddal
    Tudom, csak Pinczés Robi is gratulált, neki írtam a Robit

    Hardot ki se próbáltam. Mediummal első nekifutásra tök jó volt az autó és mentem 13 kört a gumival, gondoltam ez elég lesz. Aztán így alakult

  7. #57
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, csak Pinczés Robi is gratulált, neki írtam a Robit

    Hardot ki se próbáltam. Mediummal első nekifutásra tök jó volt az autó és mentem 13 kört a gumival, gondoltam ez elég lesz. Aztán így alakult
    akkor bocs D azt hittem h nekem írod

  8. #58
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon jó ötlet, holland ligában így megyünk, de azt nem tudom hogyan ellenörzik )
    már úgy hogy mindkét gumikeveréket kell használni a versenyen?vagy a kettőböl döntesz melyikkel mész a versenyen,bár ennek értelme így semmi.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #59
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    már úgy hogy mindkét gumikeveréket kell használni a versenyen?vagy a kettőböl döntesz melyikkel mész a versenyen,bár ennek értelme így semmi.
    úgy, hogy mindkét keveréket használnod kell a verseny alatt.

  10. #60
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    úgy, hogy mindkét keveréket használnod kell a verseny alatt.

    Hu ez nagyon kiraly lenne! Vagy peldaul azt is lehetne hogy csak softot lehet hasznalni de kotelezo kiallni es vigyazni kene a gumikra mert meg a feltavot sem birna ki rendesen vagy 2x allsz ki. En ezeket a taktikai harcokat hianyolom.

  11. #61
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Hu ez nagyon kiraly lenne! Vagy peldaul azt is lehetne hogy csak softot lehet hasznalni de kotelezo kiallni es vigyazni kene a gumikra mert meg a feltavot sem birna ki rendesen vagy 2x allsz ki. En ezeket a taktikai harcokat hianyolom.
    pontosan, ilyeneket szoktunk mi is csinálni, bár olyat mondjuk nem h ennyire vigyázni kelljen a gumikra, vagy csak kötelező pitstop van, ahol vagy gumit kell cserélned(lehet ugyan olyan is) vagy tankolnod, vagy a másik amikor két különböző keveréket kell használnod

  12. #62
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    pontosan, ilyeneket szoktunk mi is csinálni, bár olyat mondjuk nem h ennyire vigyázni kelljen a gumikra, vagy csak kötelező pitstop van, ahol vagy gumit kell cserélned(lehet ugyan olyan is) vagy tankolnod, vagy a másik amikor két különböző keveréket kell használnod
    Jol hangzik!

  13. #63
    Elnézést kell kérjek Polgár Zsolttól, amiért a boxutca bejáratánál nekikoccantam. Egy ütközésben elszállt a felfüggesztésem, és emiatt nem kanyarodott rendesen a gép. Rosszul lőttem be a sebességet, és ennek következtében egyenesen a falnak mentem, majd onnan visszatérve téged is sikerült megtalálni. Bocsánat, figyelmetlen voltam.


    Számomra az volt a legérdekesebb, hogy miután másodjára is megjavítottam a verdám, és elindultam visszaszerezni a köreimet, olyanok engedtek elmenni, akikkel szemben én körhátrányban voltam. Még ha nem is jelentettem veszélyt a helyezésükre, legalább egy kicsit csatázhattunk volna, hogy megküzdjek a körömért

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •