Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 110 (110 összesen)
  1. #101
    • hogy tetszett a bajnokság, mennyire fekszik az AC-nek ez a kategória?

    Teljesen rendben van!


    • mennyire voltak pariban egymással a GT2-es és GT3-as autók?

    Abszolút! Max. pályafüggő, itt-ott némelyik picit gyorsabb de ez nem jelentős különbség. A kvalifikációkon talán jobban számít de hosszú versenyeken szerintem úgyis a tartós koncentráció, konstans köridők, esetleg taktika számítanak. (Fontos megjegyeznem, nagy tapasztalatom nincs)


    • mennyire jelentett problémát, hogy a GT2-es gépekben nem volt ABS?

    Alkalmazkodás kérdése, nekem nem okozott nehézséget, bár valószínű picit gyorsabb lettem volna vele.


    • Gumikopás, felgumizódás mennyire volt érezhető, lehetett-e taktikázni?

    Érezhető volt de én taktikai lehetőséget nem láttam benne. Főleg, hogy a futamokon végig hard-al mentem mindenhol.


    • Hogy tetszett a 90 perces futam, lehetne több is, vagy inkább a rövidebb versenyek jöttek be?

    Nekem a rövidebb versenyek jöttek be, mondom ezt annak ellenére, hogy pont az utolsó, hosszú, boxutcás versenyt sikerült megnyernem. De teljesen megértem akik a hosszúra voksolnak, megvan ennek is a varázsa. Én a hátsómat konkrétan kockára ültem, kellene egy normális szék. Én sajnos ezekből kifogok maradni, max. egy-két futamra ha néha beugrok...


    • Hibák, bugok, problémák, furcsaságok, amiket észrevettetek..

    Nem igazán voltak, talán a laggolás, ha ez ide vonatkozik, 1-2 embernél ez elég veszélyes volt a többiekre nézve, a megoldásra nincs ötletem.


    • Javaslatok a jövőre nézve...

    Ha továbbra is együtt versenyeznek, esetleg lehetne külön értékelni a futamok után a GT2 és GT3 kategóriákat, bár tudom, hogy ez több munkával jár a szervezők részéről.
    Olvastam, hogy többeknek adódott gondja kvalifikáción, belerondítottak olyanok a gyors körbe akik csak felvezetőn voltak. Javaslat, aki gyors körön van, kapcsoljon világítást, ha világítás nélkül érnek utol, nem foglalkozol vele, ennyi.
    Utoljára módosította: Ati; 2015. 07. 07. 16:14.

  2. #102
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Olvastam, hogy többeknek adódott gondja kvalifikáción, belerondítottak olyanok a gyors körbe akik csak felvezetőn voltak. Javaslat, aki gyors körön van, kapcsoljon világítást, ha világítás nélkül érnek utol, nem foglalkozol vele, ennyi.
    ÖÖ, erről jut eszembe.
    Nekem néha a virtuális visszapillantóban úgy tűnik hogy felkapcsolt fényszoróval jön/követ a mögöttem haladó jármű, viszont ha hátra kuksizok (view backward) akkor egyértelműen látni hogy nem világiit.

    Nemistudom, lehet a virtual mirror quality medium-on van, és az nem elég. Más vki tapasztalta ezt a jelenséget?

  3. #103
    hogy tetszett a bajnokság, mennyire fekszik az AC-nek ez a kategória?
    Nekem tetszett, lehetett volna több UFO a mezőnyben. Én spec. örülnék ha ők is nyilatkoznának hogy miért nem vettek részt a bajnokságban.
    mennyire voltak pariban egymással a GT2-es és GT3-as autók?
    Egy körön látványos a különbség, de versenytempóban nem olyan vészes. Ettől függetlenül persze külön kategória, lesznek is különbségek de ez nem olyan nagy gond szerintem.
    mennyire jelentett problémát, hogy a GT2-es gépekben nem volt ABS?
    Semennyire, gyakorlás kérdése.
    Gumikopás, felgumizódás mennyire volt érezhető, lehetett-e taktikázni?
    Eleinte, amikor 94%-ról indult, lehetett érezni, de 97%-ról már nem nagyon. Taktikázási lehetőség nem volt nagyon, erre jó lenne (ahogy korábban is említettem) ha a pályahőmérsékletet variálnánk meg egy picit.
    Hogy tetszett a 90 perces futam, lehetne több is, vagy inkább a rövidebb versenyek jöttek be?
    A bokkiállás megvalósítása szar, ami nekem rányomja a bélyegét a hosszútávú futamokra, így én a rövidebb, 45-60 perc körüliekre voksolok. Ha 1.2-ben lesz normális box akkor 90 perc alatt ne nagyon legyen futam.
    Hibák, bugok, problémák, furcsaságok, amiket észrevettetek..
    Lag kezelése elég rossz, de nyilván nem is egyszerű ezt megoldani nekik. Szerintem nem jó az ütközés vizsgálat, kicsi érintésre is nagyot koppan a két autó. Összehasonlítva az (egyébként szerintem jól megvalósított) offline ütközéssel AI ellen, elég nagy a különbség. Ezentúl a sérülésmodell sem igazán tetszik. Néha nem értem hogy bizonyos ütközések után miért sérül pl. a hátulja a kocsinak, ráadásul elég durva hatása van a köridőre már egy egész kicsi ütközés is. Én hiányolom a bemelegítést a versenyek előtt. Azt a 3-5 percet ami a R07-es versenye előtt mindig megvolt hogy lehessen egy kicsit állítani a setupon, esetleg menni 1-2 kört hogy az időmérős beállítások után szokjam a versenybeállításokat, vagy elpróbáljak egy-egy rajtot. Ha jól emlékszem ilyen nincs AC-ban. Utálom a vágások miatti büntetési rendszert is.
    Javaslatok a jövőre nézve...
    Tudom elsőre olyan nagyon nem szimesnek hangzik, de szerintem a sérülést lejjebb lehetne venni, amíg nem javítanak rajta (tudtommal 1.2-ben nem is fognak).
    A vágások kezelésére én inkább egy appot használnék, mint a gyári megoldást. Kifejtettem már máshol is a véleményemet erről, csak annyit fűznék hozzá, hogy ugyan kevés ember van akit ez a büntetési rendszer távol tart a bajnokságban való indulástól, de valahogy azt érzem hogy pont a liga "krémje" nem jön emiatt. Azok az emberek akik rendszerint az élmezőnyt képviselik, akik a versenyek presztízsértékét adják. Nem mondom hogy Ákost vagy Norbit legyőzni olyan könnyű lenne és nem jelentenek elég kihívást, de nagyon örülnék ha nem csak ők lennének itt akikkel meg lehetne küzdeni. Van itt több olyan ember akik velem egy, vagy jóval magasabb szinten művelik a szimulátorozást de mégsem jelennek meg a futamokon, többen pont emiatt. És ha egy-két UFO újra megjelenne, szerintem jönne többi is a kihívás miatt (legalábbis remélem).
    Ott a PLP app, több liga is használja, panaszokat nem nagyon hallottam. Ha a rank app kötelező, lehetne ez is.

  4. #104
    Hogy tetszett a bajnokság, mennyire fekszik az AC-nek ez a kategória? - Szerintem ez az ideális választás.

    Mennyire voltak pariban egymással a GT2-es és GT3-as autók? - Ezt nem tudom megítélni. Talán a vezetési stílustól függ leginkább.

    Mennyire jelentett problémát, hogy a GT2-es gépekben nem volt ABS? - Én GT2-es autóvan mentem és eléggé megszenvedtem az ABS hiányát. Sokszor "kocka" gumikon kellett autóznom.

    Gumikopás, felgumizódás mennyire volt érezhető, lehetett-e taktikázni?
    - Kezdő vagyok ahhoz, hogy ezt érezzem. Az edzésen mindenestre furcsa volt, hogy "korcsolyapálya-szerű" aszfalton kell közlekedni.

    Hogy tetszett a 90 perces futam, lehetne több is, vagy inkább a rövidebb versenyek jöttek be?
    - Sajnos nem tudtam indulni a 90 perces versenyen, de nagyon soknak hangzik. Későn kezdünk, szabadedzés, időmérés, futam... A család aludna, másnap menni kell dolgozni... és a kormányoknak sem tesz jót. Sőt, a "sprint" jellegű GT bajnokságok futamai is 60 percesek (Blancpain Sprint Series, ADAC GT Masters), így én az egyórás futamra szavaznék.

    Hibák, bugok, problémák, furcsaságok, amiket észrevettetek:
    Nem tudok ilyesmiről.

    Javaslatok a jövőre nézve:
    Jó lenne, ha akadna 20 induló a 2-es szerveren is!

  5. #105
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    - hogy tetszett a bajnokság, mennyire fekszik az AC-nek ez a kategória?

    Nekem nagyon tetszett, határozottan élveztem minden futamot.

    - mennyire voltak pariban egymással a GT2-es és GT3-as autók?

    Ez szerintem teljesen pályafüggő, de talán több pályán a GT2-esek lennének a nyerők. Időmérőn a gumik miatt a GT2 fölényben van, de hosszú távon talán jobban kiegyenlítettebb az erőviszony.

    - mennyire jelentett problémát, hogy a GT2-es gépekben nem volt ABS?

    Alkalmazkodás (és beállítás) kérdése, nem volt problémám vele. Az tagadhatatlan, hogy ABS-sel könnyebben és gyorsabban lehet menni, de talán épp ez egyenlítette ki egy kicsit a 2 géposztályt.

    - Gumikopás, felgumizódás mennyire volt érezhető, lehetett-e taktikázni?

    A 94%-ról határozottam éreztem, hogy mikor ugrik a tapadás. Sajnos nem folyamatos a tapadás növekedés, hanem egész százalékonként és egyszerre nagyot ugrik. Nem tudom, hogy mi alapján számol, de pl. Nordon 1% nőt csak egész verseny alatt. Taktikai szempontból nem jöttem még rá, hogy lehet-e használni, de mindenféleképpen egy jó és érdekes dolog a játékban.

    - Hogy tetszett a 90 perces futam, lehetne több is, vagy inkább a rövidebb versenyek jöttek be?

    Nekem kimondottan tetszett, végre egy olyan táv, ahol már tényleg lehet taktikázni, hogy mikor cseréled le a gumikat és nem kell minden áron előzni ahogy utolérem a másikat, hanem tényleg lehet egy kicsit azzal is törődni, hogy kifigyeljem a gyenge pontját és azt kihasználjam. (Amúgy az a 90 perc végül 100 körüli lett.)

    - Hibák, bugok, problémák, furcsaságok, amiket észrevettetek..

    Egy két ember lagolt, de ez már biztos, hogy nem program, hanem saját "hibájukból" adódik. Az ütközésmodel már jó lenne, de egy apró összeérés után is nagyon belassul az autó körönként, amit csak egy hosszabb boxkiállással lehetne javítatni. Sajnos nagyon nehéz úgy megúszni az 1. kört, hogy senki ne vegyen érintőre és ez miatt ne lassuljon be az autó.
    Hiányzik a bemelegítő edzés a verseny előtt, de ez sajnos program hiányosság.

    - Javaslatok a jövőre nézve...

    - Az előzőekben leírtak miatt talán a sérülést lehetne egy kicsit visszább venni, hogy legalább az apróbb összeérések miatt ne sérüljön az autó és ez miatt ne lassuljon a tempó.
    - A Mastersnél mindig is hagyománya volt a hosszú (legalább 90 perces) GT futamoknak. Remélem ez megmarad a jövőben is. (Nekem is az a véleményem, hogy aki rövidebb és több csatával járó futamokon akar részt venni, annak a WTCC a jó választás.)
    - Lehetne úgy kiírni a bajnokságot, hogy az első felében GT3-at, a második felében GT2-es autót kell kötelezően választani. (Tehát egy 12 futamos bajnokságnál az első 6 GT3, a második 6 pedig GT2 futam lenne.) Mindenkinek kellene választani egy GT2-es és egy GT3-as autót és azt használni.
    - Ha valakinek megsérül az autója, akkor se használhassa az ESC gombot, hogy beugorjon a boxba javítatni és utána újra a pályára jönni, hanem be kelljen jönni lábon a boxba. Akinek annyira megsérül az autója, hogy már nem tud mozdulni, az ne folytathassa a versenyt, (de erre lehet, hogy kellene valami mást kitalálni a futam értékelésnél). (Ha az első mondatomban említett sérülés mértékét visszább vesszük, akkor nem hiszem, hogy ilyen nagyon sokszor fog előfordulni.)
    - Nem tudom, még nem figyeltem sosem, hogy mennyi hőmérséklet különbség van a med és a hard gumi között egy körön, de nem biztos, hogy a hőméréséklet emelése nagy taktikai csatát tudna hozni. Csak elméletem van (mondom nem próbáltam még, de lehet más sem), hogyha megemeljük a pálya hőmérsékletét, akkor a med gumi már annyi tapadást veszít a túlhevülés miatt, hogy egyáltalán nem lesz érdemes használni, akkor pedig megint csak 1 gumit marad, és ez nem ad lehetőséget a taktikázásra. Talán a nyári kupában lehetne tesztelni.

  6. #106
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy mi a koncepció a nyári bajnokságra, de esetleg ki lehetne próbálni pár dolgot azokból, amiket javasoltunk, mint pl. gumikopás növelése, pályahőmérségket növelése, sérülés mértékének csökkentése, esetleg vágások logolására app használata.
    Gumikopás növelés: tehetünk egy próbát, de elfékezésnél a "kockásodást" is növeli, ami miatt szerintem nagyobb lenne a sírás. Bár így ovisan, ABS-el lehet megpróbálhatjuk a következő GT futamon Monzán!

    pályahőmérsékletet valaki megmutatja hogyan variáljam a szerveren, esküszöm megteszem

    sérülés mértékének csökkentését megtehetjük, de ezzel attól tartok hogy ahelyett hogy az emberek kerülnék a bajt - ahogy Te is írtad - csak tovább bátorítaná őket. Mondom ezt úgy hogy én is áldozatául estem legutóbb, de én nem csökkenteném. A résztvevőknek kellene agyban felnőni végre a "feladathoz". De ettől függetlenül ennek is adhatunk egy esélyt Monzán.
    Egyébként körvonalazódik bennem hogy büntessünk szigorúbban, ne figyelmeztetések, hanem mondjuk BUÁ, a rajt körüli balesetekért...

    Vágás app: Egy újabb log ami "extra" böngészést jelent, elbírálgatni hogy most ez jogos volt vagy sem, stb. stb. megint csak nem az amit szívesen csinálnék, amikor a játék - úgy ahogy - elvégez helyettünk, egységesen, mindenkire vonatkozóan. Éljünk vele együtt. Ha valakinek meg gondot okoz az angol szövegű büntetés értelmezése, az tegyen javaslatot a magyarításhoz

    de persze ezek csak az Én véleményeim...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 07. 13. 11:09.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #107
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Gumikopás növelés: tehetünk egy próbát, de elfékezésnél a "kockásodást" is növeli, ami miatt szerintem nagyobb lenne a sírás. Bár így ovisan, ABS-el lehet megpróbálhatjuk a következő GT futamon Monzán!
    Azért lássuk be, ezekkel a kocsikkal annyira nem könnyű elfékezni a gumikat, szóval meg kéne próbálni a gumikopás növelést, mert az nonszensz, hogy medium gumival a 60 percet ugyanolyan köröket teljesítve lehet lenyomni. Értem én, hogy közben fogy a benzin és javul a pálya tapadása, de azért ez nem ellensúlyozhatja teljes mértékben a gumikopást. A GTR2-ben 30 perc után már tojásokon lépkedtünk a med gumikon, ezért ott annak is nagy szerepe volt, ki mennyire tudott vigyázni a gumikra. Ha belekalkulájuk, hogy ebben a játékban gumizódik is a pálya és ezáltal javul a tapadás, akkor is szerintem mediummal a 40. perc után már minimum 1-1,5 mp-el kéne lassulni a friss gumikon futott körökhöz képest...

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    pályahőmérsékletet valaki megmutatja hogyan variáljam a szerveren, esküszöm megteszem
    Ez mit jelent? Te nem tudod hogyan kell vagy nem is lehetséges??? Mert az első esetben gondolom csak a fürert kell megkérdezni, nem???

  8. #108
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lássuk be, ezekkel a kocsikkal annyira nem könnyű elfékezni a gumikat, szóval meg kéne próbálni a gumikopás növelést, mert az nonszensz, hogy medium gumival a 60 percet ugyanolyan köröket teljesítve lehet lenyomni. Értem én, hogy közben fogy a benzin és javul a pálya tapadása, de azért ez nem ellensúlyozhatja teljes mértékben a gumikopást. A GTR2-ben 30 perc után már tojásokon lépkedtünk a med gumikon, ezért ott annak is nagy szerepe volt, ki mennyire tudott vigyázni a gumikra. Ha belekalkulájuk, hogy ebben a játékban gumizódik is a pálya és ezáltal javul a tapadás, akkor is szerintem mediummal a 40. perc után már minimum 1-1,5 mp-el kéne lassulni a friss gumikon futott körökhöz képest...
    nem tuom mennyire kell a GTR2-ből kiindulni..sok minden nem úgy van mint abban
    nem tudom megítélni, melyik mennyire valódi...de mondjuk LeMansban is csak tankoltak és 1-1,5 óránként - 3-4 tankolás után - cserélték a gumikat legalábbis az LMP-k, a GT-k talán még ritkábban, de ugye az nem egy sprintfutam, ott talán nem nyomják annyira. De ha az AC élethűbb mint a GTR2 akkor ne akarjuk mindenáron ahhoz hasonlóan megoldani. Főleg ha sikerül eltalálni a "gumizódás" mértékét.(erről majd később még értekezek, csak most nincs időm)
    De persze ettől még nem zárkózok el tőle.
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez mit jelent? Te nem tudod hogyan kell vagy nem is lehetséges??? Mert az első esetben gondolom csak a fürert kell megkérdezni, nem???
    nem tudom, és megkérdeztem a "fürert" a guglit, és csak az 1.1-el érkezett időjárásos ködös, felhős, stb beállítások változtatják a hőmérsékletet, ezek is fixen előre meghatározott értékre, és szerintem csak single playerben, mert szerveren semmi olyan opció nincs ami erre vonatkozna.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #109
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    A végeredményről már van valahol egy információ és elkerülte a figyelmemet, vagy még nem volt időtök összeállítani ?

    Köszi előre is!

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    A végeredményről már van valahol egy információ és elkerülte a figyelmemet, vagy még nem volt időtök összeállítani ?
    Nem csináltam még meg és ezúton is szeretnék előre is és utólag is elnézést kérni mindenkitől a mulasztásom miatt... de mint tudjátok, az AC jelenleg képtelen kezelni a lekörözéseket a futamok leintésekor, ezért minden egyes log fájlt egyesével végig kell nézni és korrigálni az esetleges hibákat, amihez még eddig nem volt lelki erőm, de mindenképpen szorítok rá időt, mert folyamatosan napirenden van a feladat.

    Illetve ami jó hír, hogy a háttérben készül a honlapunk integrált automatikus feldolgozó rendszere, ami ha kész lesz, ehhez hasonlóan fogja majd mutatni az eredményeket: naptár, pontverseny, futam eredmények

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •