Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (110 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Csak érintőlegesen ismerem a konzolos világot. De ott alapvetően a szórakozáson, a gyors kielégülésen van a hangsúly. Leülsz a nappaliba, és könnyed szórakozást kapsz. Autós kategóriában is.
    PC egészen más. Ott barkácsolnod kell, heggeszteni. Dolgozni a setupon, állitani a kerekeken. Hetekig gyakorolni az új letöltött ismeretlen pályát. Mások replayét megnézni, letölteni setupot, tutorialt. Egy egész szobát, garázst beszoktak rendezni felnőtt férfiak. Komolyabb, akár egy életforma is lehet. Több idő, több pénz. Ha tényleg élvezed, akkor a határ a csillagos ég lehet...

    Sztem, próbáld ki magad MOMO-val, hogy hogy megy, tetszik-e a szimezés, korlátoz-e, érzed-e hogy egy jobb kormánnyal többet tudnál kihozni, ésha igen, igen, akkor ásd magad jobban bele.

  2. #52
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Most regisztráltam be hozzátok,nem tudom jó helyre írok-e de szeretném a véleményeteket kikérni.

    Jelenleg Xbox ONE-on játszok természetesen kormánnyal és cockpitből.

    Sajnos a mostani next-gen konzolok nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket én is csalódtam az ottani játékokban is és az ottani felhasználókban is.

    Szeretnék olyan versenyeken részt venni ahol mások is kormánnyal játszanak és nem löknek ki minden kanyarban,szeretném ha kihívással teli lenne számomra a játék nem csak az,hogy körbeautózom a mezőnyt.

    Szóval a kérdésem az lenne,hogy adott esetben ha az Xbox-ot egy gamer PC-re cserélném és ha csatlakozhatnék hozzátok akkor véleményetek szerint itt megtalálom azokat a kihívásokat amiket keresek?

    Korrekt,gyors ellenfelek,izgalmas versenyek olyanok ellen akik szintén kormánnyal játszanak.

    Köszönöm az esetleges válaszokat
    Mondjuk én sosem játszottam Xbox-al és társaival, csakis PC-vel, de arcade játékokban volt szerencsém a sok lökdösődő vagy egyszerűen béna ellenfelekhez. Jó, akadnak nagyon jók is, de ha betéved az ember valami "nyitott" versenybe, szinte biztosan akad egy-két illető, aki faltörő kosnak képzeli magát és tönkreteszi mások szórakozását.
    Én a munkához is használt PC-vel játszok, i5-ös, 16GB Ram, GTX650Ti és minden simán fut vele. Kormányból G25-ről váltottam G27-re, de játékélményben simán jó a G25-ös is. Nagy különbséget nem érzek a kettő közt. Ebben ne add alább! Előtte Logitech Driving Force GT-t használtam, ami szintén nem rossz, de egész más volt egy G-s kormánnyal játszani.

  3. #53
    Bátorkodtam készíteni egy táblázatot, hogy lássuk ki hogy áll a bajnokságban. Bár nem tiszta nekem, hogy a pontok hogyan kerülnek kiosztásra, de alapul vettem a HTCM8 pontozását. http://forum.gtr-masters.hu/showthre...zab%C3%A1lyzat

    Remélem nem rontottam el semmit, ha igen kérlek jelezzétek.

    A táblázat az elért helyezést mutatja, majd a sor végén a megszerzett pontokat. Az azonos pontszámokkal egyelőre nem bíbelődtem ezt nézzétek el.
    Kérésre az excel file-t is megosztom.


    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Justin Juhasz; 2015. 05. 25. 21:36.

  4. #54
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    Bátorkodtam készíteni egy táblázatot, hogy lássuk ki hogy áll a bajnokságban. Bár nem tiszta nekem, hogy a pontok hogyan kerülnek kiosztásra, de alapul vettem a HTCM8 pontozását. http://forum.gtr-masters.hu/showthre...zab%C3%A1lyzat

    Remélem nem rontottam el semmit, ha igen kérlek jelezzétek.

    A táblázat az elért helyezést mutatja, majd a sor végén a megszerzett pontokat. Az azonos pontszámokkal egyelőre nem bíbelődtem ezt nézzétek el.
    Kérésre az excel file-t is megosztom.

    Tök jó, nekem tetszik, köszönjük!

  5. #55
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    Bátorkodtam készíteni egy táblázatot, hogy lássuk ki hogy áll a bajnokságban. Bár nem tiszta nekem, hogy a pontok hogyan kerülnek kiosztásra, de alapul vettem a HTCM8 pontozását. http://forum.gtr-masters.hu/showthre...zab%C3%A1lyzat

    A táblázat az elért helyezést mutatja, majd a sor végén a megszerzett pontokat. Az azonos pontszámokkal egyelőre nem bíbelődtem ezt nézzétek el.
    Kérésre az excel file-t is megosztom.
    Üdv!

    Először is, köszi, respect!

    Szerintem egy Google doksiba feltölthetnéd, és ott adhatnál jogot a szerkesztésre azoknak, akik hajlandóak vele bíbelődni. Speciel az én helyezésem valószínűleg nem jó, mert Surányi Géza biztosan utánam ért célba, mégis elém van rangsorolva, annyira nem izgalmas, mert tökmindegy, hogy hátulról a 3, vagy 5. vagyok-e, viszont lehet, hogy egy unalmas órámban átnézném a helyezéseket, és rendet raknék...

    Szerk: Közben elkezdtem, kigyűjtöttem az eredmények alapján a helyezéseket (mert szerintem tiédben ez a gond), itt megtekinthető:
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Utoljára módosította: Loloke; 2015. 05. 25. 21:33. Indoklás: GDocsLink
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  6. #56
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Először is, köszi, respect!

    Szerintem egy Google doksiba feltölthetnéd, és ott adhatnál jogot a szerkesztésre azoknak, akik hajlandóak vele bíbelődni. Speciel az én helyezésem valószínűleg nem jó, mert Surányi Géza biztosan utánam ért célba, mégis elém van rangsorolva, annyira nem izgalmas, mert tökmindegy, hogy hátulról a 3, vagy 5. vagyok-e, viszont lehet, hogy egy unalmas órámban átnézném a helyezéseket, és rendet raknék...

    Szerk: Közben elkezdtem, kigyűjtöttem az eredmények alapján a helyezéseket (mert szerintem tiédben ez a gond), itt megtekinthető:
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

    Valóban volt benne hiba. A francba. Köszi hogy felhívtad rá a figyelmem. Remélem mostmár jó, ha nem szólj/szóljatok!

  7. #57
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban volt benne hiba. A francba. Köszi hogy felhívtad rá a figyelmem. Remélem mostmár jó, ha nem szólj/szóljatok!
    Vesd össze az enyémmel, elvileg az is kész...
    Ugye a lényegi rész a helyezésekben az, hogy a versenytáv 90%-át nem teljesítő versenyzők nem kerülnek a pontversenybe, ez után következik az R2 értékelése. Majd valaki okos (versenybíróság) megmondja, hogy itt is így van-e, ha igen, akkor látszólag az én megoldásom a helyes, bár sosem készült volna el, ha te nem teszed közzé a tiédet...

    Tehát szerintem (és a HCTM8 szabályok szerint) a jelenlegi (NEM HIVATALOS!) eredménylista emígyen néz ki: https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

    Szerk: Köben kibővítettem a DTM bajnokság eredményeivel, ha hibát láttok, jelezzétek.
    Utoljára módosította: Loloke; 2015. 05. 26. 14:06.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ami még fontos - és az egyik fő oka, hogy a hivatalos ponttáblázat még nem készült el - hogy az AC a befutónál nem képes kezelni a lekörözéseket, hanem simán engedi a lekörözött versenyzőket leintés után még 1 kört futni és ezzel visszavenni a körüket. Egyébként ez a fő oka annak is, hogy az első helyezett leintése után kb 2-3 perccel lekapcsol a szerver, mert így próbáljuk meg elkerülni, hogy a befutó után még +egy kört lehessen futni.

    Szóval még végig kell nyálaznom az összes log-ot és megnézni, hogy valóban rendben vannak-e befutók, utána lesz hivatalos ponttáblázat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 11:23.

  9. #59
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ami még fontos - és az egyik fő oka, hogy a hivatalos ponttáblázat még nem készült el - hogy az AC a befutónál nem képes kezelni a lekörözéseket, hanem simán engedi a lekörözött versenyzőket leintés után még 1 kört futni és ezzel visszavenni a körüket. Egyébként ez a fő oka annak is, hogy az első helyezett leintése után kb 2-3 perccel lekapcsol a szerver, mert így próbáljuk meg elkerülni, hogy a befutó után még +egy kört lehessen futni.
    Köszi a kielégítő választ! Ha gondolod, adsz egy gmail címet, akkor adok szerkesztési jogot a táblázathoz, itt már legalább a lényegi rész készen van, csak be kell vésni a helyezéseket pontosan.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a kielégítő választ! Ha gondolod, adsz egy gmail címet, akkor adok szerkesztési jogot a táblázathoz, itt már legalább a lényegi rész készen van, csak be kell vésni a helyezéseket pontosan.
    Kösz nem, van saját táblám is és azt fogom majd kitenni a megfelelő helyre és megfelelő formában itt az oldalon.
    Azért nem publikáltam még, mert a fenti okok miatt még nem hivatalos és végig kell nyálaznom előbb a logokat, illetve bele kell tennem még a felhasznált autók számát is



    Mindenestre köszi szépen munkát vele, tudom sokan várták már!

  11. #61
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Ma vegre sikerult menni egy mert kort a Nordon, lehet hogy fogok meg de az idomet nem rogzitette a masters app mert a Ptracker is bevolt elesitve es szerintem kilottek egymast. Beillesztem a screenshot-ot, nem tudom hogy ez igy elfogadhato-e.

    Hat ugy latom nem latszik semmi... miert nem lehet kinagyitani?
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Ma vegre sikerult menni egy mert kort a Nordon, lehet hogy fogok meg de az idomet nem rogzitette a masters app mert a Ptracker is bevolt elesitve es szerintem kilottek egymast. Beillesztem a screenshot-ot, nem tudom hogy ez igy elfogadhato-e.
    Ezt így nem tudjuk elfogadni, de ha megírod melyik autóval pontosan milyen időt futottál és hogy kb mikor, akkor kikeressük a szerver log-ból.
    Ha ott sincs meg, akkor viszont nem tudjuk elfogadni.

    A köridőket a prekvalba nem a Rank App küldi el nekünk, így a ptracker sem kavarhatott be, erről bővebben itt.

  13. #63
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt így nem tudjuk elfogadni, de ha megírod melyik autóval pontosan milyen időt futottál és hogy kb mikor, akkor kikeressük a szerver log-ból.
    Ha ott sincs meg, akkor viszont nem tudjuk elfogadni.

    A köridőket a prekvalba nem a Rank App küldi el nekünk, így a ptracker sem kavarhatott be, erről bővebben itt.
    8:28.613 Mclaren, ma del korul

  14. #64
    Kb. 40 környi próbálkozás után úgy döntöttem, hogy feladom... Két autóval is próbáltam megfutni a 107%-os limitet, de sikerültelenül... Bármilyen setupot töltöttem le, nem voltam elég gyors... Ezek szerint tényleg fakezű vagyok...

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. 40 környi próbálkozás után úgy döntöttem, hogy feladom... Két autóval is próbáltam megfutni a 107%-os limitet, de sikerültelenül... Bármilyen setupot töltöttem le, nem voltam elég gyors... Ezek szerint tényleg fakezű vagyok...
    Semmi gond, 107%-kon kívül is jöhetsz futamra!
    Nord igen nehéz pálya és az élmezőnynek talán már több száz köre is van benne, ne keseredj el... ,ás pályán majd jobban megy.
    Illetve bátran kérj segítséget, ha kérdésed van, vagy tanácsra van szükséged!

  16. #66
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, 107%-kon kívül is jöhetsz futamra!
    Nord igen nehéz pálya és az élmezőnynek talán már több száz köre is van benne, ne keseredj el... ,ás pályán majd jobban megy.
    Illetve bátran kérj segítséget, ha kérdésed van, vagy tanácsra van szükséged!
    Köszönöm a bizalmat, de tényleg csak akkor indulnék el, ha teljesítem a 107%-ot. A Nordschleife már egész jól megy, de a 94%-os "jégpályán" sajnos nem tudok elég gyorsan. Ráadásul az autó úgy ugrál, mint a bakkecske, bármelyik letöltött setupot is próbálom.

  17. #67
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a bizalmat, de tényleg csak akkor indulnék el, ha teljesítem a 107%-ot. A Nordschleife már egész jól megy, de a 94%-os "jégpályán" sajnos nem tudok elég gyorsan. Ráadásul az autó úgy ugrál, mint a bakkecske, bármelyik letöltött setupot is próbálom.
    Ha szeretnel holnap mehetunk ugy hogy megyek elotted es lekovetsz. Egy nagyon biztonsagos tempoval is meglesz az a 8:50

  18. #68
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szeretnel holnap mehetunk ugy hogy megyek elotted es lekovetsz. Egy nagyon biztonsagos tempoval is meglesz az a 8:50
    Köszönöm a felajánlott segítséget, ilyen egy igazi sportember! Időközben sikerült megfutnom a limitet, ahogy azt a futam topicjában is leírtam. Még egyszer köszi!

  19. #69
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a felajánlott segítséget, ilyen egy igazi sportember! Időközben sikerült megfutnom a limitet, ahogy azt a futam topicjában is leírtam. Még egyszer köszi!
    Gratula! Nekem sokat szokott segiteni egyebkent hogy nezem ahogy a profibbak mennek es probalom ellesni hogyan csinaljak

  20. #70
    Sziasztok!

    Meg szeretném kérdezni hogy a gyári ABS is tiltott a bajnokságba? (amit a gép alapból beállít profi nehézségi fokon) A választ előre is köszönöm

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Floyd Mélyvödör írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Meg szeretném kérdezni hogy a gyári ABS is tiltott a bajnokságba? (amit a gép alapból beállít profi nehézségi fokon) A választ előre is köszönöm
    Nem, ABS-t lehet használni amelyik kocsiban van.

  22. #72

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Meg lehetne most cserélni már a DTM és a GT versenyeket?
    Mert én csak vasárnapi versenyre tudok jönni, de már baromira unom a DTM-es kocsikat, és engem a GT érdekelne, de csütörtök minden héten esélytelen nálam, és szerintem nem vagyok egyedül...

  24. #74
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Frissül most a skinpack vagy marad az 1.1?

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Frissül most a skinpack vagy marad az 1.1?
    Tudomáson szerint nem küldött be senki azóta új skint.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •