Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (110 összesen)
  1. #26
    Szabi: A GT prekvali linkjét is ki tudnád tenni a főoldalra? A jelenlegi link a DTM-re visz, csak a fórumból lehet kikeresni a GT-t, vagy átírni az URL-t, ami körülményesebb.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi: A GT prekvali linkjét is ki tudnád tenni a főoldalra? A jelenlegi link a DTM-re visz, csak a fórumból lehet kikeresni a GT-t, vagy átírni az URL-t, ami körülményesebb.
    Átmenetileg itt megtalálod a linket: GTR-Masters cikkek

  3. #28
    Köszi.

    Mikorra várható, hogy kikerül?

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.

    Mikorra várható, hogy kikerül?
    Kitettem a főoldalra is prekval linket: www.gtr-masters.hu

  5. #30
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kitettem a főoldalra is prekval linket: www.gtr-masters.hu
    Hálás köszönetem!

  6. #31
    Ha most nagy hülyeséget kérdezek akkor bocsi, de

    mind a GT2-es és mind GT3-as gépekkel mindenki maximum 3 futamot teljesíthet
    a Corvette melyik kategória?

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Justin Juhasz írta Hozzászólás megtekintése
    Ha most nagy hülyeséget kérdezek akkor bocsi, de
    a Corvette melyik kategória?
    GT2-esnek számítjuk be..

  8. #33
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt adom én is és így az első körös balesetek "esélye" sem nő annyira, mintha 100as kvalihoz képest, futam 90ről indulna. Futam közben meg lehet adoptálódni a növekvő tapadáshoz.
    Es azsem feledendo hogy tobbnyire ahogy felgumizodik ugy a gumi lekopik a kerekrol plussz elmelegedik sokszor , szoval kompenzalja egymast

  9. #34
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Box kiállást hogyan lehet gyakorolni?
    Egyáltalán hol van az autó saját box-helye versenyen? Vagy nincs is ilyen, csak bemenni a boxba, áthaladni a célvonalon /hogy meglegyen a kör/ aztán "escape">"vissza a boxba" ?

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Box kiállást hogyan lehet gyakorolni?
    Egyáltalán hol van az autó saját box-helye versenyen? Vagy nincs is ilyen, csak bemenni a boxba, áthaladni a célvonalon /hogy meglegyen a kör/ aztán "escape">"vissza a boxba" ?
    Online lehet csak futamon, bármilyen szerveren.
    R1 szerverre lépj fel 19:10 után, ott meg tudod nézni..

  11. #36
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Skinpack bemásolás után elakad a játék betöltése, másnak is?

  12. #37
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Skinpack bemásolás után elakad a játék betöltése, másnak is?
    Ne a dokumentumban lévő car mappába másold, hanem steam mappában lévőbe.

    Tapatalk-ról

  13. #38
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ne a dokumentumban lévő car mappába másold, hanem steam mappában lévőbe.

    Tapatalk-ról
    megoldódott, köszi
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 05. 07. 19:45.

  14. #39
    Szabolcs a "Kormányt, de milyet is?" topicban megemlítette, hogy benevezhetnék egy tesztversenyre. Tegnap akciósan megvettem az Assetto Corsát a Dreampackkel együtt, és pár kör gyakorlás után (alap setup használatával) olyat időt mentem Monzában, ami két és fél másodperccel jobb, mint a 107%. A "kormányos" topicban írtam, hogy fakezűnek tartom magam, de talán sereghajtókra is szükség van

    Szóval lehet, hogy ma megpróbálkoznék a prekvalifikációval és ha sikerül, így 40 évesen beneveznék életem első versenyére. A pályaismerettel nem lehet gond, 1992 óta versenyzek Monzában Lehet, hogy hülye a kérdés: auto-blipet és automata kuplungot lehet használni?

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs a "Kormányt, de milyet is?" topicban megemlítette, hogy benevezhetnék egy tesztversenyre. Tegnap akciósan megvettem az Assetto Corsát a Dreampackkel együtt, és pár kör gyakorlás után (alap setup használatával) olyat időt mentem Monzában, ami két és fél másodperccel jobb, mint a 107%. A "kormányos" topicban írtam, hogy fakezűnek tartom magam, de talán sereghajtókra is szükség van

    Szóval lehet, hogy ma megpróbálkoznék a prekvalifikációval és ha sikerül, így 40 évesen beneveznék életem első versenyére. A pályaismerettel nem lehet gond, 1992 óta versenyzek Monzában Lehet, hogy hülye a kérdés: auto-blipet és automata kuplungot lehet használni?
    Szia, jól tetted, gyere bátran... arra azért lelkileg készülj majd fel előre, hogy online azért könnyen balesetbe keveredik az ember, kell majd egy kis idő, mire belerázódsz.
    Minden segítséget lehet használni, amit enged a program, az auto-blip-et és auto kuplungot egyelőre nem tudjuk tiltani, így azokat is.

  16. #41
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, jól tetted, gyere bátran... arra azért lelkileg készülj majd fel előre, hogy online azért könnyen balesetbe keveredik az ember, kell majd egy kis idő, mire belerázódsz.
    Minden segítséget lehet használni, amit enged a program, az auto-blip-et és auto kuplungot egyelőre nem tudjuk tiltani, így azokat is.
    Köszönöm a biztatást! Nem érem majd meg tragédiának, ha esetleg kilöknek, inkább arra próbálok majd vigyázni, hogy én ne okozzak balesetet. Egyelőre az cél, hogy végigérjek és ne akadályozzak senkit lekörözés közben.

    Az auto-blip és auto kuplung nekem nagyon jól jön, a stabilitáshoz azonban nem fogok segítséget bekapcsolni, de nincs is rá szükség.

    Remélem sikeresen megoldom a bookingot, a skinválasztás, meg minden egyebet...

  17. #42
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs a "Kormányt, de milyet is?" topicban megemlítette, hogy benevezhetnék egy tesztversenyre. Tegnap akciósan megvettem az Assetto Corsát a Dreampackkel együtt, és pár kör gyakorlás után (alap setup használatával) olyat időt mentem Monzában, ami két és fél másodperccel jobb, mint a 107%. A "kormányos" topicban írtam, hogy fakezűnek tartom magam, de talán sereghajtókra is szükség van

    Szóval lehet, hogy ma megpróbálkoznék a prekvalifikációval és ha sikerül, így 40 évesen beneveznék életem első versenyére. A pályaismerettel nem lehet gond, 1992 óta versenyzek Monzában Lehet, hogy hülye a kérdés: auto-blipet és automata kuplungot lehet használni?
    Hasonló cipőben járunk. Én is tegnap és ma próbálgattam végig az autókat Monza-ban, végül is mindegyikkel 1:53-1:55 környéki időket mentem pár kör után, különösebb setup-olás nélkül. Mondjuk ma biztosan nem tudok jönni, de majd a jövőben akad még olyan verseny, ahol majd küzdhetünk a hátsó régiókban

  18. #43
    Segítség! Ha fel akarok menni a szerverre, lefagy az AC, de még a TeamSpeak-be se tudok belépni. Tényleg ennyire béna lennék?

    Edit: a TeamSpeak összejött
    Utoljára módosította: Sury; 2015. 05. 21. 17:41.

  19. #44
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a biztatást! Nem érem majd meg tragédiának, ha esetleg kilöknek, inkább arra próbálok majd vigyázni, hogy én ne okozzak balesetet. Egyelőre az cél, hogy végigérjek és ne akadályozzak senkit lekörözés közben.

    Az auto-blip és auto kuplung nekem nagyon jól jön, a stabilitáshoz azonban nem fogok segítséget bekapcsolni, de nincs is rá szükség.

    Remélem sikeresen megoldom a bookingot, a skinválasztás, meg minden egyebet...
    Lehet mindkettőt, de az auto-kuplung szerintem borzasztó sokat lassít, főleg visszaváltásnál. ABS+TC factory mellett nekem csak autoblip van, és nálam nem lehetsz fakezűbb...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  20. #45
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Segítség! Ha fel akarok menni a szerverre, lefagy az AC, de még a TeamSpeak-be se tudok belépni. Tényleg ennyire béna lennék?

    Edit: a TeamSpeak összejött
    Feltetted a skinpack-ot? Mert ha igen, (és rossz helyre,) az okozhat lefagyást.

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Segítség! Ha fel akarok menni a szerverre, lefagy az AC, de még a TeamSpeak-be se tudok belépni. Tényleg ennyire béna lennék?

    Edit: a TeamSpeak összejött
    Megyek fel TS-re, segítek...

  22. #47

    Kérdés

    Sziasztok!

    Most regisztráltam be hozzátok,nem tudom jó helyre írok-e de szeretném a véleményeteket kikérni.

    Jelenleg Xbox ONE-on játszok természetesen kormánnyal és cockpitből. Sajnos a mostani next-gen konzolok nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket én is csalódtam az ottani játékokban is és az ottani felhasználókban is. Szeretnék olyan versenyeken részt venni ahol mások is kormánnyal játszanak és nem löknek ki minden kanyarban, szeretném ha kihívással teli lenne számomra a játék nem csak az,hogy körbeautózom a mezőnyt.

    Szóval a kérdésem az lenne,hogy adott esetben ha az Xbox-ot egy gamer PC-re cserélném és ha csatlakozhatnék hozzátok akkor véleményetek szerint itt megtalálom azokat a kihívásokat amiket keresek?
    Korrekt, gyors ellenfelek, izgalmas versenyek olyanok ellen akik szintén kormánnyal játszanak.

    Köszönöm az esetleges válaszokat
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 16. 21:13. Indoklás: formázás.

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Hi.
    Jelenlegi helyzetet látva, a jövőben leginkább Asetto-val fogunk bajnokságokat rendezni. Szóval azzal a szimulátorral lenne ajánlatos megismerkedned. Javarészt mindenféle vezetési segiitséget kikapcsolunk, iigy marad kihiivás bőven.
    Egymás elleni móka, egészen más szint. Nálunk kötelező a kormány megléte. Mindenki törekszik a tiszta versenyzésre, de még a legjobbak is hibázhatnak, megszakadhat a net, lefagy a kép, érhetnek kellemetlen pillanatok, nyiilván Neked is szoknod, esetleg fejlődnöd kellene majd valamin.
    Erősséget tekintve csak annyit mondok hogy Michelisz, Wéber, meg Kiss Norbi is olykor elindul nálunk, és Ők is erős szorongatásban találják magukat. Persze ez a csúcs, akik az utolsó miliig, csavarig, heteket, időt, pénzt nem kiimélve keresik az autók végső határát. Úgymond UFÓ-k. De természetesen akadnak kevesebb időt, és energiát belefeccelő versenyzők is (nemkell megijedni, de csakúgy körbeautózni sem fogsz mindenkit az ziher) úgyhogy biztos megtalálnád a magadnak megfelelő partnert a mezőny valemelyik részében (hátrább is ugyanúgy izzadni kell). Javaslom hogy tekintsd meg az AC-s prekvalifikációs listáinkat, vagy rank oldalunkat, mérd őssze az általad futott időkkel.
    Többféle kategóriával is lesznek bajnokik, GT, vagy utcaibb, retro bajnokságok. Megtaláltad-e már melyik áll közelebb hozzád. Nyiilt futamainkon is kipóbálhatod magad...
    Valamit biztos kihagytam, más majd megmondja. Üdv, nemtévedtél el...

    Ez tuti nemjó helyre iirtuk be, off.
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 05. 23. 00:55.

  24. #49
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hi.
    Jelenlegi helyzetet látva, a jövőben leginkább Asetto-val fogunk bajnokságokat rendezni. Szóval azzal a szimulátorral lenne ajánlatos megismerkedned. Javarészt mindenféle vezetési segiitséget kikapcsolunk, iigy marad kihiivás bőven.
    Egymás elleni móka, egészen más szint. Nálunk kötelező a kormány megléte. Mindenki törekszik a tiszta versenyzésre, de még a legjobbak is hibázhatnak, megszakadhat a net, lefagy a kép, érhetnek kellemetlen pillanatok, nyiilván Neked is szoknod, esetleg fejlődnöd kellene majd valamin.
    Erősséget tekintve csak annyit mondok hogy Michelisz, Wéber, meg Kiss Norbi is olykor elindul nálunk, és Ők is erős szorongatásban találják magukat. Persze ez a csúcs, akik az utolsó miliig, csavarig, heteket, időt, pénzt nem kiimélve keresik az autók végső határát. Úgymond UFÓ-k. De természetesen akadnak kevesebb időt, és energiát belefeccelő versenyzők is (nemkell megijedni, de csakúgy körbeautózni sem fogsz mindenkit az ziher) úgyhogy biztos megtalálnád a magadnak megfelelő partnert a mezőny valemelyik részében (hátrább is ugyanúgy izzadni kell). Javaslom hogy tekintsd meg az AC-s prekvalifikációs listáinkat, vagy rank oldalunkat, mérd őssze az általad futott időkkel.
    Többféle kategóriával is lesznek bajnokik, GT, vagy utcaibb, retro bajnokságok. Megtaláltad-e már melyik áll közelebb hozzád. Nyiilt futamainkon is kipóbálhatod magad...
    Valamit biztos kihagytam, más majd megmondja. Üdv, nemtévedtél el...

    Ez tuti nemjó helyre iirtuk be, off.



    Köszi,hogy válaszoltál.


    Tehát akkor azt mondod,hogy ha pro kormányos ellenfelek ellen akarok játszani korrekt módon akkor nyugodt szívvel váltsak át megint PC-re?

    Sajnos most nincs pc-m,Xbox ONE-t vettem és ahhoz egy FFB kormányt. Azokat értékesítem és beruházok akkor egy olyan PC-re amit pl a prohardver fórumon ajánlottak hozzá. Egy 16 GB ram i5 és egy GTX 750 vagy 760 gondolom elég lesz. Valami ilyesmire gondoltam. Van elfekvőben egy Logitech MOMO kormányom de gondolom jobb lenne helyette egy G25?!

    Köszönöm a segítséget,majd jelentkezem hamarosan

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor azt mondod,hogy ha pro kormányos ellenfelek ellen akarok játszani korrekt módon akkor nyugodt szívvel váltsak át megint PC-re? Egy 16 GB ram i5 és egy GTX 750 vagy 760 gondolom elég lesz. Van elfekvőben egy Logitech MOMO kormányom de gondolom jobb lenne helyette egy G25?!
    Igen, ha valóban komolyan gondolod a virtuális autóversenyzést, akkor a PC a te platformod, itt van mag maradéktalanul a műfaj műveléséhez szükséges technikai háttér, valamint az erre alkalmas közösség. A magunk részéről az online versenyek és bajnokságok szervezetést több mint 10 éve toljuk és abszolút sport jelleggel, ez nem játék. Íme egy kis bemutatkozó írás rólunk: GTR-Masters bemutatkozás

    PC:
    8 GB ram elég, az i5-ös viszont kell, az sem hátrány, ha "K" jelzésű, tehát húzható, videókártya HD7870 (R9 270X)-től fölfele bármi jó lehet pénztárca és az igények fényében: link

    Kormány: A Momo ma már az elmegy kategória, a kompromisszum mentes valós vezetési élményhez 900 fokos kormány kell, Logitech G25, G27, vagy Driving Force GT (DFGT).
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 23. 12:48.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •