Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (55 összesen)

Téma: HTCM8 - Interlagos GP

  1. #1

    HTCM8 - Interlagos GP



    Időpont:
    2015. Április 22. (szerda)
    Pálya: Interlagos GP
    Időjárás: változó (infók itt)
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: Q1: 20 perc ; Q2: 10 perc (Superpole)
    Warm Up hossza: 5 perc
    Rajt: 1. futam: repülő* ; 2. futam: álló
    Versenytáv:
    2x15 kör

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-35 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 36-70 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu #1 (száraz)
    Szerver: GTR-Masters.hu #2 (esős)
    Szerverjelszó: A prekvalifikáció alatt NYÍLT a szerver, jelszó itt


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM8 - Tavaszi Szezon
    HTCM8 - Tavaszi Pályacsomag
    HTCM8 - Tavaszi Skinpack



    --------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    *A repülőrajttal kapcsolatos tudnivalókat megtaláljátok a Versenyszabályzat „2.3.1 Repülő rajt menete” pontjában, illetve a kijelölt Formációs- és Rajtzónát az alábbi képeken:

    Rajt Zóna:
    A szalagkorlát és a betonfal találkozása


    Formációs Zóna:
    „Johnnie Walker” tábla vonala


    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 04. 19. 16:18.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #2
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Szerverek futnak, Prekvali működik. Jó felkészülést mindenkinek!







  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Mielőtt felmerülne, a boxutca bejáratot jelző sárga vonalat át lehet lépni, viszont a PIT-től kezdve a fehér vonal van érvényben!

    Utoljára módosította: sfakos; 2015. 04. 09. 13:15.


  4. #4
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Kikerült a körszám és a plakát az 1-es hsz-ban!







  5. #5
    Ébresztő...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #6
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Az előző topikos szócsata után, két felessel + egy sörrel a testemben, kíváncsian ültem bele az alfába, de lehetett volna honda is, de inkább lett alfa Huszi miatt. Az eredményen egyláltalán nem lepődtem meg, de íme egy kis elemzés:
    Hogyan fordulhat az elő, hogy egy random Wéber Gabis setet felpattintok a gépre, egy negyed kör megtétele után beállítom az áttételt, beboxolok, majd újra kigurulva a 3. mért körömben megyek 1.40.01-t? Egy körrel később később 39.8-at, rá még két kör 39.7 és maradt a közepében cirka kettő tized az előző pb-hez viszonyítva, meg még kitudja mennyi..
    Ez a mutatvány össz-vissz 21 percembe került. Hu-szon-egy!
    Szóval teljesen igaza van aki azt állítja, hogy a bmw a leggyorsabb autó, mert én is tudom. Ezt az időt a bmw-vel két kvali alatt nem tudtam megfutni. Azért nem, mert nem tudunk átmenni egyik vetőn sem kompromisszum nélkül, sőt inkább kerülni kell. Azt meg minden bmw-s tudja milyen futamon valaki mögött takarásban menni ezekkel a feltételekkel. Egyébként Interlagos összébb préseli a mezőnyt ezek miatt a feltételek miatt, szóval nem jó pédla, de a jelenség minden kombón jelen van kisebb-nagyobb mértékben.
    Any Given Sunday!

  7. #7
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az előző topikos szócsata után, két felessel + egy sörrel a testemben, kíváncsian ültem bele az alfába, de lehetett volna honda is, de inkább lett alfa Huszi miatt. Az eredményen egyláltalán nem lepődtem meg, de íme egy kis elemzés:
    Hogyan fordulhat az elő, hogy egy random Wéber Gabis setet felpattintok a gépre, egy negyed kör megtétele után beállítom az áttételt, beboxolok, majd újra kigurulva a 3. mért körömben megyek 1.40.01-t? Egy körrel később később 39.8-at, rá még két kör 39.7 és maradt a közepében cirka kettő tized az előző pb-hez viszonyítva, meg még kitudja mennyi..
    Ez a mutatvány össz-vissz 21 percembe került. Hu-szon-egy!
    Szóval teljesen igaza van aki azt állítja, hogy a bmw a leggyorsabb autó, mert én is tudom. Ezt az időt a bmw-vel két kvali alatt nem tudtam megfutni. Azért nem, mert nem tudunk átmenni egyik vetőn sem kompromisszum nélkül, sőt inkább kerülni kell. Azt meg minden bmw-s tudja milyen futamon valaki mögött takarásban menni ezekkel a feltételekkel. Egyébként Interlagos összébb préseli a mezőnyt ezek miatt a feltételek miatt, szóval nem jó pédla, de a jelenség minden kombón jelen van kisebb-nagyobb mértékben.
    A 40 perc alatt kiszenvedett E46-os időmet az első mért körön elértem az Alfával ezen a pályán. De szerintem ez a pálya karakterisztikája miatt van. Egy olyan pályán ahol brutál féktávok vannak ott azért van előnye a BMW-nek az FWD-vel szemben. Pl Misanoban nem hiszem hogy lehetséges FWD-vel így megközelíteni egy BMW-s időt. Bár fene tudja, azért rengeteg múlik a pilótán is, meg a szeten is.

  8. #8
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Nem tudom ki mennyit ment Interlagoson, de én szinte semmit, nem tudom mi van a pályában. Nincs róla tapasztalatom évekre visszamenőleg sem. Nem is tudok körrekordokat. Amikor időkülönbségekkel érvelek olyan pályákra alapozok amik rendesen be lettek járatva. Nem ismerem a pálya lehetőségeit, így a 39,5ös idő jelenleg nekem semmit nem mond, mert lehet épp úgy 39 alá is be lehet menni bmwvel. Két kvali alatt nem hiszem hogy kihoztad belőle és a pályából a maxot. és fwdvel hamarabb el lehet érni a kocsi határait. Időkülönbségeket, szerintem, rongyosra hajtott pályákon érdemes hasonlítgatni, ahol tényleg kialakultak már az évek során a referenciaidők.
    Utoljára módosította: huszi; 2015. 04. 18. 18:48.

  9. #9
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Sajnalom ha felreerthetoen irtam, nem az idokulonbsegre akartam kilyukadni. Tobbet nem kivanok hozzaszolni a temahoz sziasztok.
    Any Given Sunday!

  10. #10

    Frissítés

    Kikerültek a zónák, frissült az első hsz.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  11. #11
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az előző topikos szócsata után, két felessel + egy sörrel a testemben, kíváncsian ültem bele az alfába, de lehetett volna honda is, de inkább lett alfa Huszi miatt. Az eredményen egyláltalán nem lepődtem meg, de íme egy kis elemzés:
    Hogyan fordulhat az elő, hogy egy random Wéber Gabis setet felpattintok a gépre, egy negyed kör megtétele után beállítom az áttételt, beboxolok, majd újra kigurulva a 3. mért körömben megyek 1.40.01-t? Egy körrel később később 39.8-at, rá még két kör 39.7 és maradt a közepében cirka kettő tized az előző pb-hez viszonyítva, meg még kitudja mennyi..
    Ez a mutatvány össz-vissz 21 percembe került. Hu-szon-egy!
    Szóval teljesen igaza van aki azt állítja, hogy a bmw a leggyorsabb autó, mert én is tudom. Ezt az időt a bmw-vel két kvali alatt nem tudtam megfutni. Azért nem, mert nem tudunk átmenni egyik vetőn sem kompromisszum nélkül, sőt inkább kerülni kell. Azt meg minden bmw-s tudja milyen futamon valaki mögött takarásban menni ezekkel a feltételekkel. Egyébként Interlagos összébb préseli a mezőnyt ezek miatt a feltételek miatt, szóval nem jó pédla, de a jelenség minden kombón jelen van kisebb-nagyobb mértékben.
    Hogy legyen egy lassabb embertől is vélemény akkor itt az enyém: Előző szezonban VW-ztem, szerettem és magamhoz képest jól is tudtam vele menni. Sajnos ugye ki lett zárva ezért döntöttem: megpróbálom elkezdeni megtanulni a BMW-t. Úgy gondolom elég jó segítségeim vannak ebben.. Az eredmények nem nagyom jönnek, sőt... ezért kipróbáltam az Alfá-t. Négy kört mentem összesen és csak a váltót állítottam, de azt is rosszul mert a célvonalon már tilt. Így mentem 6 tizeddel jobbat a sok óra alatt kiküzdött BMW-s időmnél. Na itt be is fejeztem gyorsan a körözgetést mert nem akartam magam felidegesíteni.
    Szóval tényleg gyors a BMW de ki is kell tudni autózni. Én vagyok rá a jó példa, hogy hogyan kell egy gyors autóval lassan menni...

  12. #12
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen egy lassabb embertől is vélemény akkor itt az enyém: Előző szezonban VW-ztem, szerettem és magamhoz képest jól is tudtam vele menni. Sajnos ugye ki lett zárva ezért döntöttem: megpróbálom elkezdeni megtanulni a BMW-t. Úgy gondolom elég jó segítségeim vannak ebben.. Az eredmények nem nagyom jönnek, sőt... ezért kipróbáltam az Alfá-t. Négy kört mentem összesen és csak a váltót állítottam, de azt is rosszul mert a célvonalon már tilt. Így mentem 6 tizeddel jobbat a sok óra alatt kiküzdött BMW-s időmnél. Na itt be is fejeztem gyorsan a körözgetést mert nem akartam magam felidegesíteni.
    Szóval tényleg gyors a BMW de ki is kell tudni autózni. Én vagyok rá a jó példa, hogy hogyan kell egy gyors autóval lassan menni...
    Pont ezért sántít minden összehasonlítás, mert nem lehet a körtét az almával összehasonlítani, mindkét autónak vannak előnyei meg hátrányai. Szabadon lehet választani közülük és ennyi....

  13. #13
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Tegyük fel:
    Tessék, puff kiautóztam! Akkor most már mindenki fogja be a száját, mert én a tehetségemnek és/vagy szorgalmamnak köszönhetem hogy ott vagyok ahol vagyok, és ehhez az autó teljesítményének az ég adta egy világon semmi köze, mert az azért jött ki belőle, mert én kiautóztam, és ha ez után átülnék a Ladába, akkor is ugyan ott lehetnék mint a BMW-vel, hiszen ez csak tudás kérdése!
    Ez így fasza, jól mondom?

    Mindig ez a mágikus kijelentés "ki is kell tudni autózni", és akkor mi van? Attól még nem a BMW a leggyorsabb? Attól, mert egy FWD-ben könnyebb eléri az autó határait, már egálban van a BMW-vel?

    Az egyik egy emberi képesség, a másik egy fix teljesítmény, az egyiket lehet fejleszteni, a másikat NEM!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  14. #14
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    SZERVERBEOSZTÁS!!

    "A" szerver
    (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-26. helyezett:


    Tóth Gábor --> Korcsmáros György


    A szerveren van még 9 db hely ami kiadó! Aki elfelejtett nevezni, vagy nem nevezett, jöhet de 107%-os időn belül tudjon menni. Itt jelezze indulási szándékát!







  15. #15
    Illés András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 01. 31.
    Város
    Buchs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    9
    na asszem mára ennyi volt.... ledobott a szerver :-(

  16. #16
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Hát nekem már a f...szom kezd eldurranni... Road Am-on a két futamon 5x löktek ki.... Ma első versenyen rajtnál valaki felkent a falra meg talán Széchy Szabit , futóművet csak vonszoltam, alig lehetett körbemenni..Igen fasza volt!!! R2 kétszer löknek ki, olyan helyzetben amit nem is értek. Nem óvtam még idén mert tanulni akarom a BMW-t de ez azért már egy kicsit kezd sok lenni... Igy felesleges készülni egy percet is és lassan elindulni is... Köszönöm mindenkinek akivel azért jókat mecseltem...

  17. #17
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem már a f...szom kezd eldurranni... Road Am-on a két futamon 5x löktek ki.... Ma első versenyen rajtnál valaki felkent a falra meg talán Széchy Szabit , futóművet csak vonszoltam, alig lehetett körbemenni..Igen fasza volt!!! R2 kétszer löknek ki, olyan helyzetben amit nem is értek. Nem óvtam még idén mert tanulni akarom a BMW-t de ez azért már egy kicsit kezd sok lenni... Igy felesleges készülni egy percet is és lassan elindulni is... Köszönöm mindenkinek akivel azért jókat mecseltem...

    Igen, én voltam, aki beforgott eléd sajnos, jobbról kaptam egy puszit és aki mögöttem jött, ezek szerint Te is, jöttetek a falba velem. Teljesen tropa lett az én futóművem is.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  18. #18
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem már a f...szom kezd eldurranni... Road Am-on a két futamon 5x löktek ki.... Ma első versenyen rajtnál valaki felkent a falra meg talán Széchy Szabit , futóművet csak vonszoltam, alig lehetett körbemenni..Igen fasza volt!!! R2 kétszer löknek ki, olyan helyzetben amit nem is értek. Nem óvtam még idén mert tanulni akarom a BMW-t de ez azért már egy kicsit kezd sok lenni... Igy felesleges készülni egy percet is és lassan elindulni is... Köszönöm mindenkinek akivel azért jókat mecseltem...
    R2-ben én, aztán bevártalak, mondjuk nem mentség, de a gesztus meg volt!
    Próbáltam belül beszúrni, jöttél befelé, aztán kocc!
    Utoljára módosította: Petter; 2015. 04. 22. 23:00.

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Q: jól elcsesztem, egyik rázóra rámentem és elment a segge a kocsinak, ezért P10...

    R1: kicsit unalmas volt, csak próbáltam az előttem lévő 2 kocsi után menni, a csatájukból sikerült 1 helyet javítani P5, sajna a 2. nagyon hosszú volt a 3. meg eggyel rövidebb így kigyorsításokon mindig szívtam.

    R2: na ez már izgibb volt, Prostal nagyon jót meccseltünk izgi volt, óvatos voltam , Huszi nem tudom mi a baj azzal a visszajövetellel még a féktáv előtt egy kicsit beljebb is húzódtam, mert láttam, hogy jössz mint a meteor és gondoltam, hogy belülre nem fogsz tudni jönni így kívül hagyok helyet, sajna a hátsó gumim már gané volt, így azért sikerült megelőzöd a végén.

  20. #20
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Először is mindenkitől bocsánatot kérek, az első futam rajt előtt nagyon elszúrtam. Tempomatot akartam kapcsolni, de amatőr hiba, kétszer is rossz gombot nyomtam, igy sikerült kétszer is chatstopot sértenem. Természetesen a büntetést elfogadom.

    Első futam valahogy eltelt, nagyjából a helyemen körözgettem.

    Második futam elején jól sikerült a rajtom, a tülekedésből kimaradtam, valahol 16. hely környékén autóztam. Sajnos lassan mindenki utolért, a sort Szalafai Fedor kezdte, aki nem tudom milyen okból, de a kanyarban szépen rám támaszkodva előzött meg, igy sikerül kicsúsznom a pályáról, aki utánunk jött elment. Utána még egy valaki támaszkodott rajtam egy másik kanyarban, ott megint kicsúszás és helyvesztés. A tizedik kör környékén Fedor megint utolért, már néztem hol engedjem el, erre megint nekem támaszkodva előzött, megint kicsúszás. Nem is értem, jóval gyorsabb vagy nálam, miért nem lehet egy pillanatot várni, miért kell a másikat úgy előzni, hogy közben támaszkodva kitolod a kanyarból??
    A kicsúszásom után Farkas Tamás elé jöttem be, sajnos nem túl jól, feltartottam, ezért el is engedtem, utána jókat meccseltünk, sajnos egyszer sikerült meglöknöm, de sikerült megfognia az autót, mentünk tovább. Cserélgettük a helyeket, de a legvégén nekem sikerült elöl maradni. Jó körök voltak, köszönöm, remélem fair voltam veled szemben.

    Szinte a legvége mindkét futamon, de ezen nincs mit csodálkozni, lassan azok maradnak, akik mind jóval gyorsabbak nálam, tehát kb az utolsó helyekre tudok behelyezkedni a következő versenyeken.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #21
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Elnézést kérek Horváth Márktól a T1-ben történt kiforgatás miatt. Úgy számoltam, hogy elférünk mindketten, de csak megtámasztottam a géped a bal hátsó keréknél, próbálkoztam ugyan egy pici fékkel, hátha elég lesz, de sajnos nem jött össze. Ha lesz replay, majd megóvom.

  22. #22
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435

    Óvás topic és Replayek!

    Elindult az Óvás topik, kikerültek a Replayek.

    A szerver:
    Q1
    Q2
    R1
    R2







  23. #23
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Huhh ez nem semmi futam volt.

    Q: P13, elszúrtam az utsó gyors körömet, pedig volt még benne, már kezdett egész jól tapadni a pálya.

    R1: Jól indult a futam, már a felvezető körön kilöktek. Szilágyi Dániel rongyolt belém fékezés nélkül, izgi volt visszaelőzgetni felvezetőn.... A rajtot ennek ellenére jól kaptam el végre, aztán az első kanyarnál kaptam egy két apró lökést, aztán Fedor kilökött a T4-ben. Visszaestem a 20. hely környékére. Onnan ment az adok kapok, egyszer majdnem fel is borultam. Végül iszonyat elfogytak a gumik és p18 lett a vége ha jól rémlik, de nagyon izgalmas korrekt csaták voltak.

    R2: Ismét jól kaptam el a rajtot, feljöttem a 10. hely környékére, amikor is Szilágyi Dániel ismét alakított, már az első kanyarban. Én még olcsón megúsztam 2-3 hely buktával és egy szétment futóművel, a mögöttem jövők gondolom még jobban örültek neki... Aztán nagy csaták következtek, Kristóffal is meccseltünk egyet, de elég gyorsan lelépett, nem volt elég a tempóm hogy tartsam a bolyt. Végül még megelőzött Horváth Peti, aki iszonyat laggolt nálam, P13-lett a vége.
    Összességében a kilökések ellenére élvezetes futam volt, jó ez a pálya nagyon.

  24. #24
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése

    R1: Jól indult a futam, már a felvezető körön kilöktek. Szilágyi Dániel rongyolt belém fékezés nélkül, izgi volt visszaelőzgetni felvezetőn....
    5. Amennyiben valaki hibázik a felvezető körön, kicsúszik, lefullad, stb. a mezőny végére kell besorolnia! A kiesett pilóta helyét üresen kell hagyni!







  25. #25
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    5. Amennyiben valaki hibázik a felvezető körön, kicsúszik, lefullad, stb. a mezőny végére kell besorolnia! A kiesett pilóta helyét üresen kell hagyni!
    Én nem hibáztam, figyelmetlenségből kilöktek! Már jó ideje égett a féklámpám, és fékezés nélkül belémrongyolt nagy távolságból.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 04. 22. 23:37.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •