Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (128 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Setup nelkul tenyleg nem tul nagy segitseg
    Akkor ne nézd meg, levegyem?!
    (Egyébként szerintem nincs igazad, egy hotlap-ból sokkal többet lehet hasznosítani, mint egy készen kapott setup-ból, már aki hajlandó rászánni az időt, hogy részletesen kielemezze... )

    Idézet Eredetileg Spanish Cousin írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kormány vagy pedálszettel lehet ilyen mély féktávokat venni ? A G27-el nekem nm megy.
    Ezt bármivel meg lehet csinálni jó technikával, egy körön a load cell-től sem leszel gyorsabb...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 17. 15:31.

  2. #27
    Kiss Endre Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 15.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tőlem kell elkérned, C!pur az illetékes...
    Nagy Köszönet C!pur-nak a setup-ért! Már 1 mp gyorsultam és még nincs vége...

  3. #28
    Látom közben felkerült a setup is, nagyon köszönöm!

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Közben Szabó Gábortól is megkaptam a set-jeit:
    Letöltés: Mercedes & BMW DTM - Spa


    Ez úton szeretném megköszönni Gábornak, C!purnak és Norbinak is a megosztást!

  5. #30
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Mennyi idő van a két keverék között?
    Nem tudom kiautózni a lágyból, a 2. Szektorban tulhevul es összességében lassabb vagyok vele...
    Bár mindegy is, R1 ugyis elerhetetlen. Hihetetlenul nen fekszik az AC még mindig.

  6. #31
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Eddig nem volt DAMPERS fül a beállításokban vagy én vagyok vak vagy az összes setup-om elállítódott?! Minden érték 0-án.

  7. #32
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig nem volt DAMPERS fül a beállításokban vagy én vagyok vak vagy az összes setup-om elállítódott?! Minden érték 0-án.

    Igen, az 1.1.5 hozta az Alfába a dampereket.

  8. #33
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Közben Szabó Gábortól is megkaptam a set-jeit:
    Letöltés: Mercedes & BMW DTM - Spa


    Ez úton szeretném megköszönni Gábornak, C!purnak és Norbinak is a megosztást!

    Koszonjuk szepen!

  9. #34
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az 1.1.5 hozta az Alfába a dampereket.
    Király, köszi! Akkor van még egy nap finomítani a beállításokon a futam előtt.

  10. #35
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Én is a srácok settjével gyorsúltam vagy 2 sec-et, amit utólag is köszönök! Még van mit tanulnom setupolás terén, de igyekszem fejlődni, s amikor kezembe kerül egy-egy újabb top beállítás akkor dőbbenek rá, hogy tényleg ezért stabilabb vagy fordul jobban az autó, egyszóval idővel bízom benne nem kell senkitől ellesnem semmit
    Gigabyte GA-Z77-D3H I5 3570K 3.40 MHz Kingston HyperX 1x8 GB DDR3 1600 MHz CL9 Nvidia Msi GTX660 Twin Frozr III Corsair Tx 650 Kingston HyperX 3K ssd 120 GB WD HDD 1 TB Acer G24 60 Hz Gaming Win7 Ultimatex64

  11. #36
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Hát igen. Nekem is hasonló az elkepzelésem sajnos én sem értek a setupoláshoz... Viszont próbálkozom de amikor Norbi setupját feldobtam, nem hittem a szememnek )

  12. #37
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést! Aki megértette és be akarja tartani, kérem, hogy jelezze!!

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Rövidesen elérhető lesz a skinpack, illetve elindítom az éles szervereket is teszt céljából, hogy mindenki le tudja ellenőrizni, hogy rendben fel tud-e csatlakozni a szervekre!
    Nagyon fontos, hogy a felcsatlakozást mindenki előre kipróbálja és még időben tudjátok jelezni, ha bármi gond van, ne este kelljen kapkodni, bosszankodni...

    Szóval, aki szeretne jönni az esti futamra (21:00), az kérjük mielőbb nevezzen és ellenőrizze le magát a listán, viszont aki már nevezett, de mégsem tud megjelenni este a rajtrácson, az kérjük mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert így mástól veszi el a helyet!

    Skinpack és teszt szerverek hamarosan...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 19. 15:24.

  14. #39
    Sziasztok! Beraktam Norbi setupját tök jó sokat javultam viszont nem tudok olyan mélyen fékezni. Nekem iszonyatosan kitör vagy meg sem áll az autó. Elképzelhető hogy ingame nincs jól beállítva a fékpedál? Jó lenne ha nem minden féktávon 50méternél többről kéne lassítanom

  15. #40
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Lancerpapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Beraktam Norbi setupját tök jó sokat javultam viszont nem tudok olyan mélyen fékezni. Nekem iszonyatosan kitör vagy meg sem áll az autó. Elképzelhető hogy ingame nincs jól beállítva a fékpedál? Jó lenne ha nem minden féktávon 50méternél többről kéne lassítanom
    Nem akarok okoskodni, de nekem is hasonlo gondoln volt. Meg egy picit az elso kerekekre helyeztem a fekerot, illetve az elso kerekeket meg egy picit bedontottem. Nekem javitott az iranyithatosag. Igyaz picit lassabb lett az auto, de osszessegeben jobban tudtam vele menni.

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Kuplung használata nélkül, pillangóval pattintva, végig lehet menni ezekkel a kocsikkal? Kibiirja a távot? Konkrétabban a Mercivel.
    Ilyenkor a sérülős diagrammon miért a motor piroslik, miért nem a váltó?
    Szóval, pillangóval, váltáskor, van vmi trükk? Elvenni a gázt, blip, hop, meg mittudomén ezeket a jelszavakat.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kuplung használata nélkül, pillangóval pattintva, végig lehet menni ezekkel a kocsikkal? Kibiirja a távot? Konkrétabban a Mercivel.
    Ilyenkor a sérülős diagrammon miért a motor piroslik, miért nem a váltó?
    Szóval, pillangóval, váltáskor, van vmi trükk? Elvenni a gázt, blip, hop, meg mittudomén ezeket a jelszavakat.
    Azért mert ha szekvenciális módban mész egy H váltós autóval, akkor a kuplungolást "átveszi" tőled a program, de a gázpedált továbbra is neked kell kezelned, tehát el kell venned a gázt felváltáskor, különben túlpörög a motor. Leváltáskor meg gázfröccsöt kel adnod!

  18. #43
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Milyen gumi taktikat valasztotok?

  19. #44
    Idézet Eredetileg kicsiii írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok okoskodni, de nekem is hasonlo gondoln volt. Meg egy picit az elso kerekekre helyeztem a fekerot, illetve az elso kerekeket meg egy picit bedontottem. Nekem javitott az iranyithatosag. Igyaz picit lassabb lett az auto, de osszessegeben jobban tudtam vele menni.
    Rendben akkor már csak azt kéne megmondani melyik micsoda mivel fogalmam sincs xD Ebben a játékban nem setupoltam még semmit szóval melyik menüben van a kerékdőlés?

    Más autóval mentem ahoz is van beállitásom egy BMW M235 azt hiszem és ott tudok ilyen mélyen fékezni igaz az tök más autó de engem eléggé meglepett mikor az alfával nembirtam megcsinálni.
    Utoljára módosította: Lancerpapa; 2015. 04. 19. 16:23.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, tölthető a skinpack és elindultak az éles szerverek a csatlakozás teszthez!

    SKINPACK:
    A skinpackot kérjük minden résztvevő töltse le és másolja a fájlokat a leírás szerint a helyükre, letöltés és további infók itt: DTM Bajnokság - Skinek

    CSATLAKOZÁS TESZT:
    Elindításra kerültek az éles szerverek a nevezési lista aktuális állapota (16:00) alapján, kérjük mindenki próbáljon meg fellépni a neki kirendelt szerverre:

    1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1
    21-40. helyezett: GTR-Masters.hu #R2
    41++ helyezett: GTR-Masters.hu #R3

    Minden szerver nevezési listája látható a "DRIVERS ON SERVER" képernyőn, a lista a 16:00-ás állapotot tükrözi, aki ez után nevezett, az majd csak a következő tesztben tud részt venni pár óra múlva.
    Aki nem látja magát egyik szerver listájában sem, vagy nem tud csatlakozni ahhoz a szerverhez, ahol a neve van, az mielőbb jelezze a itt problémát!
    Aki a szerverre belépve fehér kocsikat lát, az nem tette fel a skinpack-ot!




    Futamkiírás: DTM Teszkupa - Spa
    További fontos infók: Lebonyolítás részletei
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 19. 16:59.

  21. #46
    A prequali szerón van ABS, de a versenyen factory lesz, vagyis nem lesz ABS. Akkor most mire tervezzek?

  22. #47
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg PeterM írta Hozzászólás megtekintése
    A prequali szerón van ABS, de a versenyen factory lesz, vagyis nem lesz ABS. Akkor most mire tervezzek?
    Factoryra készülj...
    amelyik kocsiban gyári az ABS abban lesz..amelyikben nem, abban nem lesz...
    persze ez a futam előtt 2 órával felvet még pár kérdést...de hagyjuk
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #48
    Idézet Eredetileg Spanish Cousin írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kormány vagy pedálszettel lehet ilyen mély féktávokat venni ? A G27-el nekem nm megy.

    Ahogy én tapasztaltam ez úgy lehetséges, hogy a féktáv első pillanatában teljes pedál lenyomással, utána rögtön közepes állásba és a féktáv felétől folyamatosan visszavenni. Közben visszaváltásoknál gázfröccsöt adj, hogy ne blokkoljanak a hátsók. Figyelj a gumi csikorgásra, ha már elkezd szólni, az már nem tökéletes, de ebben még nem vagyok biztos. Ami még nekem bejött, az az, hogy szétszedtem a G25-ös pedálomat és a sztenderd rugóba belecsúsztattam egy vékonyabb, de erősebb extra rugót, ami rövidebb, mint a gyári rugó, így csak a pedálmozgás 2/3-nál kezd el "bekapcsolni". Erősebb lett a fék és ettől jobban tudja a talpam memorizálni a fékerőt. A fékpedál útját is lejeb vettem a játékban kb. 80%-ra.
    Utoljára módosította: TomDabro; 2015. 04. 19. 19:09.

  24. #49
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58

    Nem látom magam egyik szerver listáján sem

    Sziasztok!

    Nem látom a nevemet semelyik szerveren sem. Valamit rosszul csinálok?

    Köszi,Bence

  25. #50

    Sziasztok.

    Sziasztok! Lehet még ma este csatlakozni?

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •