Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (109 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel ez egy Tesztkupa, így a szokásos sok oldalas szabályzatunk itt most nincs érvényben, minden fontos információt megtalálsz a bajnokság kiírásában és a futamok kiírásában!

    Köszi

  2. #52
    Szabi el basztam... Töröltem az alfás időmet és el felejtettem be nevezni a BMWs időt...
    R2 szerveren lennék úgy is, mehetek ettől függetlenül?

  3. #53
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Mikorra várható a monza server indítása?

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kicsiii írta Hozzászólás megtekintése
    Mikorra várható a monza server indítása?
    Már megy, de egyelőre a köridők rögzítésével vmi gubanc van, azt még meg kell oldanom...

  5. #55
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Rendben. Köszi.

  6. #56
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Szeretnék indulni de nincs meg a dreampackom.DP-os autókkal mentek?

  7. #57
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék indulni de nincs meg a dreampackom.DP-os autókkal mentek?
    igen.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #58
    Sziasztok!

    Nemrég regisztráltam ide, és gondoltam kipróbálom magam ezen a mai futamon. Mentem is néhány kört, fel is töltődött az időm a prekval oldalra, viszont egyrészt kétszer van fent a nevem egymás után, másrészt pedig ha rákattintok a nevemre, akkor nem az én adatlapom jelenik meg, hanem egy másik Horváth Gáboré. Egyébként jelenleg a 38-39. helyen vagyok a listában. Lehetséges, hogy összekevert valahogy a rendszer minket?

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Fakocka írta Hozzászólás megtekintése
    kétszer van fent a nevem egymás után, másrészt pedig ha rákattintok a nevemre, akkor nem az én adatlapom jelenik meg, hanem egy másik Horváth Gáboré. Egyébként jelenleg a 38-39. helyen vagyok a listában. Lehetséges, hogy összekevert valahogy a rendszer minket?
    Biztosan, a rendszer jelenleg nem tudja kezelni a név azonosságot. Kérlek nevezd át magad mindenhol "Gabi Horvath"-ra, vagy "Gabor2 Horvath"-ra, fuss új időt és úgy próbálj meg nevezni...

  10. #60
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Biztosan, a rendszer jelenleg nem tudja kezelni a név azonosságot. Kérlek nevezd át magad mindenhol "Gabi Horvath"-ra, vagy "Gabor2 Horvath"-ra, fuss új időt és úgy próbálj meg nevezni...
    Rendben, így teszek. Köszönöm a segítséget!

  11. #61
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Nord

    Kérjük a DTM Nord Prequal szervert!

  12. #62
    Két kérdésem volna.
    Elsőként, kerestem a BMW M3 E30 DTM-et, de csak széria van nálam és a GroupA-s verzió. Dreampack-om van, azzal kompletten vettem az AC-at, szóval passz...
    A másik, hogy vasárnap olvasgattam itt a bajnokságról és gondoltam, beugrok legalább egy kvalifikációra, de a a prekvalos szervert nem találtam az Online módba lépve a játékban. Feltételezem, nem jó helyen kerestem
    Valószínűleg egyszerű a megoldás mindkét dologra, de nem vagyok még minden részében járatos az AC-nak.

  13. #63
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Két kérdésem volna.
    Elsőként, kerestem a BMW M3 E30 DTM-et, de csak széria van nálam és a GroupA-s verzió. Dreampack-om van, azzal kompletten vettem az AC-at, szóval passz...
    A másik, hogy vasárnap olvasgattam itt a bajnokságról és gondoltam, beugrok legalább egy kvalifikációra, de a a prekvalos szervert nem találtam az Online módba lépve a játékban. Feltételezem, nem jó helyen kerestem
    Valószínűleg egyszerű a megoldás mindkét dologra, de nem vagyok még minden részében járatos az AC-nak.
    A DTM-es verziót, a GroupA-s alatt, "tuningként" találhatod meg.
    Nordschleifés DTM szerver megy, él. "masters"-re keress rá, és a szűrőkkel babrálj egy kicsit (locked is lehet, üres is lehet).
    Ha megtalálod a masters-es szervert, úgyis csak a DTM-es BMW-t tudod majd kiválasztani.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Két kérdésem volna.
    Elsőként, kerestem a BMW M3 E30 DTM-et, de csak széria van nálam és a GroupA-s verzió. Dreampack-om van, azzal kompletten vettem az AC-at, szóval passz...
    A másik, hogy vasárnap olvasgattam itt a bajnokságról és gondoltam, beugrok legalább egy kvalifikációra, de a a prekvalos szervert nem találtam az Online módba lépve a játékban. Feltételezem, nem jó helyen kerestem
    Valószínűleg egyszerű a megoldás mindkét dologra, de nem vagyok még minden részében járatos az AC-nak.
    Szia!
    A GroupA-s verzió a DTM-es, de azért erősítsen meg más is.
    A második kérdésedre a válasz, szerintem jó helyen kerested, a szűrök beállításával lehet gond.
    A keresőben írd be a GTR-Masters.hu-t, ha úgy sem adja be, akkor a szűröket állítsd úgy, hogy lássa a jelszavas szervereket is, stb.
    Itt egy link kis segítségnek:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...pa-Monza/page2

  15. #65
    Kristóf, megelőztél!

  16. #66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A DTM-es verziót, a GroupA-s alatt, "tuningként" találhatod meg.
    Nordschleifés DTM szerver megy, él. "masters"-re keress rá, és a szűrőkkel babrálj egy kicsit (locked is lehet, üres is lehet).
    Ha megtalálod a masters-es szervert, úgyis csak a DTM-es BMW-t tudod majd kiválasztani.
    Próbáltam a GroupA-st amúgy, de mivel több másodperccel lassabb volt, mint az Alfa vagy a Merci, így gondoltam, mégsem ő a nyerő. Most már látom, van még ott egy-két lehetőség. Meg is volt a második körömben bőven a kvalifikációs idő, mindenféle állítgatások nélkül.
    Szerver is meglett a szűrők babrálgatásával végül.

    Köszönöm a segítséget!

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Érkezett hozzám privátban olyan visszajelzés, hogy a 94%-os kezdeti pályatapadás nagyon kevés ezekhez a dögökhöz és jó lenne ezen valamit emelni.
    GT topikban is felmerült már a téma, hogy túl jó ütemben növekszik a pálya tapadása, ezért lehet valamivel magasabb értéken kéne kezdeni és lassabb tempóban növelni a tapadást.

    Szeretném megkérdezni, hogy ezzel kapcsolatban kinek mi a véleménye, jó-e ez az irány, vagy módosítsunk rajta és induljunk el kicsit más felé?


    Beszélgettem Michelisz Norbival a témával kapcsolatban, Ő azt mondta, hogy a Hungaroringen van komoly tapasztalta ez ügyben és szerinte egy komplett versenyhétvége során (több betétfutammal) kb 5-6 tizedet tud gyorsulni a pálya. Szükséges lesz csinálnunk egy tesztet arra vonatkozóan, hogy megtudjuk, pontosan hát tizedet jelent 2-4-6% különbség a pályatapadásban.... van önként jelentkező, aki segítene nekünk a tesztelésben? Előre is köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 24. 21:09.

  18. #68
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ..... van önként jelentkező, aki segítene nekünk a tesztelésben? Előre is köszi!
    Van. Holnap du.-n kereslek.

  19. #69
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Érkezett hozzám privátban olyan visszajelzés, hogy a 94%-os kezdeti pályatapadás nagyon kevés ezekhez a dögökhöz és jó lenne ezen valamit emelni.
    GT topikban is felmerült már a téma, hogy túl jó ütemben növekszik a pálya tapadása, ezért lehet valamivel magasabb értéken kéne kezdeni és lassabb tempóban növelni a tapadást.

    Szeretném megkérdezni, hogy ezzel kapcsolatban kinek mi a véleménye, jó-e ez az irány, vagy módosítsunk rajta és induljunk el kicsit más felé?


    Beszélgettem Michelisz Norbival a témával kapcsolatban, Ő azt mondta, hogy a Hungaroringen van komoly tapasztalta ez ügyben és szerinte egy komplett versenyhétvége során (több betétfutammal) kb 5-6 tizedet tud gyorsulni a pálya. Szükséges lesz csinálnunk egy tesztet arra vonatkozóan, hogy megtudjuk, pontosan hát tizedet jelent 2-4-6% különbség a pályatapadásban.... van önként jelentkező, aki segítene nekünk a tesztelésben? Előre is köszi!
    Cipur gyorstesztje alapján 96% pályán már 1.5mp-et dobsz körönként egy 2 perces pályán (Hungaroring)
    Én 97/98% környékéről indítanám a bulit, 94-en drift bajnokságra is mehetnénk

    A cél az lenne, hogy futam felére elérjük a 100%-ot én onnan még fogyjon a gumi, lassuljon picit a tempó.
    Ez most Cipur legutóbbi köridejei alapján nem történik meg, folyamatosan gyorsul a tempó a futam folyamán, mert nagyon drasztikus a gumizódás hatása.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 05. 24. 23:02.

  20. #70
    Bátorkodtam készíteni egy táblázatot, hogy lássuk ki hogy áll a bajnokságban. Bár nem tiszta nekem, hogy a pontok hogyan kerülnek kiosztásra, de alapul vettem a HTCM8 pontozását. http://forum.gtr-masters.hu/showthre...zab%C3%A1lyzat

    Remélem nem rontottam el semmit, ha igen kérlek jelezzétek.

    A táblázat az elért helyezést mutatja, majd a sor végén a megszerzett pontokat. Az azonos pontszámokkal egyelőre nem bíbelődtem ezt nézzétek el.
    Kérésre az excel file-t is megosztom.

    Csatolt képek Csatolt képek

  21. #71
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Uh. Ez kiraly. Koszonjuk szepen!

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Cipur gyorstesztje alapján 96% pályán már 1.5mp-et dobsz körönként egy 2 perces pályán (Hungaroring)
    Én 97/98% környékéről indítanám a bulit, 94-en drift bajnokságra is mehetnénk

    A cél az lenne, hogy futam felére elérjük a 100%-ot én onnan még fogyjon a gumi, lassuljon picit a tempó.
    Ez most Cipur legutóbbi köridejei alapján nem történik meg, folyamatosan gyorsul a tempó a futam folyamán, mert nagyon drasztikus a gumizódás hatása.
    Köszi az adatokat, ha ez így van, akkor valóban emelnünk kell a kezdő értéken.
    Azt viszont nem értem, miért a futam felénél kéne elérnünk a 100%-ok? Az lenne a cél, hogy éppen érjük el soha a maxot futam alatt, nem?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 15:57.

  23. #73
    Hú, izé, azt lehetne kérni esetleg, hogy a prequali alatt már ne emeljetek a tapadáson?
    Nem kevés melómba tellett, hogy egyenlőre van egy legális időm (), amin persze, próbálok még javítani, de nem biztos, hogy lesz a héten rá alkalmam.
    Azonban, ha, teszemazt, Sipos Attila ráver magára még egy 15mp-et, akkor én csak pislogni fogok tudni.

  24. #74
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az adatokat, ha ez így van, akkor valóban emelnünk kell a kezdő értéken.
    Azt viszont nem értem, miért a futam felénél kéne elérnünk a 100%-ok? Az lenne a cél, hogy éppen érjük el soha a maxot futam alatt, nem?
    Én is Tilus véleményét osztom. Most csütörtökön beugrottam pár kör erejéig hogy megnézzem ezt a tapadás dolgot, és fél óra alatt arra jutottam, hogy kb megszivattuk magunkat ezzel a beállítással. Korábbi tesztfutamon a 97-96% gumik már jóval lassabb tempót jelentettek, ezért furcsálltam hogy nme kellett gumit cserélni az autókon. Aztán rájöttem. Prekvalin hozzászoktunk a 94%-os pálya 100% gumi állapothoz. Egyszerűség kedvéért számoljunk átlaggal, azaz a 97%-os körölményhez. Namost ahogy fogyott a gumi nagyjából úgy javult a pálya ezáltal kvázi állandósult a helyzet és senki nem érezte hogy lassult volna a gumi miatt sőt a benya fogyásávla talán mág javulni is lehetett. Nem mondom hogy pontosan, de nagyjából így alakulhatott.

    Ugyanez a helyzet ha a 100/100%-hoz képest már érezhető lett volna a mezőny lassulása és tán a gumikat is érdemes lett volna cserélni, vagy a tartósabb hardon indulni vagy akármi...de ezzel a mostani beállítással szerintem pont kiöltük a taktikát, mert érzésre nem volt rosszabb.

    Szerintem is valahol a verseny első felébe (inkább még a felénél előbb) el kellene érni a 100%-ot mert így kiöljük a taktikát.

    De lehet ennek is kellene egy külön téma...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #75
    Szerintem 100%-on kéne hagyni a tapadást. Csak egy felesleges random faktor. Még jobban széthúzza a mezőnyt. Nem beszélve arról, hogy kisebb tapadás nehezebb vezethetőség = több baleset.
    Az a baj leginkább, hogy sokak nem tesztelik le a lehetőségeket csak fun módra csapatnak, nekik teljesen mind1 hogyan mennek. Vannak akik már a 4. versenyt tolják de még nem jöttek rá, hogy a soft és a medium gumi 1-2 körig tapad jól, utána kuka. Már a 3-4. körben egy tempóra esik a hardal, ami 30 percen keresztül konstans tartja a tapadását. A Nordon pl. felesleges mediummal próbálkozni, hardal kell prequalozni is.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •