Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 90 (90 összesen)

Téma: HTCM8 - Road America

  1. #76
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez számomra teljesen érthető, én azon akadtam fent kicsit, ahogy leírtad ezt a velményedet, sértődötten és közben belerúgva a BMW-sekbe.
    Egy bmwsbe kötöttem bele, Togába, amiért ősszel, a szezon közepén motiválatlanságra hivatkozva abbahagyta a szezont, akkor nem mondtam semmit. Most, amint a bmwnek megint nincs ellenfele, újra csatlakozott, ez csapta ki a biztosítékot. Az nem motiválta, hogy velem megküzjön a sciroccóval, de az, hogy ellenfél nélkül körözzön a mezőny előtt az igen? Igen, ez baromira rosszul esett tőle, főleg annak függvényében, hogy mennyire jóban voltunk.


    Ha az indulásodat meg attól teszed függővé hogy jön-e a bajnokságba BMW-s élmenő akkor ismét nem értelek...
    Fizikailag képtelenség fwdvel megverni a bmwt és 6 év alatt ebbe belefáradtam. Ennyi idő alatt azt hiszem nem lehet azt mondani h nem volt kitartásom.

    Igen, a bmwhez több erőfeszítés kell a jó tempóhoz. FWDvel pedig sehogy nem lehet ugyanazt a jó tempót elérni. Semmivel sem tettek a bmwsek nagyobb erőfeszítést, mint én a fwdvel ellenük, hogy megszorítsam őket. Sőt, épp a fwdk hiányossága miatt, mindig jóval többet kellett készülnöm egy-egy futamra.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy bmwsbe kötöttem bele, Togába, amiért ősszel, a szezon közepén motiválatlanságra hivatkozva abbahagyta a szezont, akkor nem mondtam semmit. Most, amint a bmwnek megint nincs ellenfele, újra csatlakozott, ez csapta ki a biztosítékot. Az nem motiválta, hogy velem megküzjön a sciroccóval, de az, hogy ellenfél nélkül körözzön a mezőny előtt az igen? Igen, ez baromira rosszul esett tőle, főleg annak függvényében, hogy mennyire jóban voltunk.
    Nem ismerem a részleteket, de bizonyára ennél azért nyomósabb oka is volt Toga-nak, amiért az előző szezonból idő előtt kiszállt... a fenti legalábbis egy igen erős és merész feltételezésnek tűnik nekem a részedről... de ezt talán egymás közt privátban beszéljétek inkább meg.

  3. #78
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem a részleteket, de bizonyára ennél azért nyomósabb oka is volt Toga-nak, amiért az előző szezonból idő előtt kiszállt... a fenti legalábbis egy igen erős és merész feltételezésnek tűnik nekem a részedről... de ezt talán egymás közt privátban beszéljétek inkább meg.
    Ha más oka is volt a kiszállásnak akkor nyilván változik a helyzet, bár voltunk annyira jóban, hogy akkor legalább annyit mondjon, hogy komolyabb oka is van a kiszállásnak, mint amit mondott, még ha nem is részletezi. De ez már tényleg csak ránk tartozik.
    Utoljára módosította: huszi; 2015. 04. 14. 15:04.

  4. #79
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Volt.
    Mit szeretnél egyébként elérni? Kérjek bocsánatot? Vagy hagyjam abba a szezont?
    Any Given Sunday!

  5. #80
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Mit szeretnél egyébként elérni?
    Egy nem 1 autós bajnokságot, ahol a két leggyorsabb autó között nem 5-8 tized van körönként, hogy lehessen versenyezni.

    Ha ez egy áthidalhatatlan kérés és rajtam kivül senkit sem zavar, akkor természetesen jól van így, én meg megyek offline egyedül Assettózni amíg másra alkalmatlan a gépem.

  6. #81
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Vegyük ki Toga kocsijából az 5.-et vagy tegyünk bele egy CVT váltót oszt jó lesz...

    Értelek Huszi, de most ha Toga nem jött volna, akkor ott van Prost mint másik ufó a bmw-vel, az mitől lenne jobb neked?
    Még ha valamennyivel lassabb mint Toga, hosszútávon akkor is nála az előny.

  7. #82
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Értelek Huszi, de most ha Toga nem jött volna, akkor ott van Prost mint másik ufó a bmw-vel, az mitől lenne jobb neked?
    Még ha valamennyivel lassabb mint Toga, hosszútávon akkor is nála az előny.
    Mert Prost hihetetlenül peches a mezőnyben. Soha nem felejtem el, amikor tavaly Birubiban valaki hátrébbról csúnyán benézte a féktávot és belerongyolt a tömegbe... Bárkit kiüthetett volna, de épp Prostot találta el. Annyira jellemző volt, hogy önhibáján kivül is legtöbbször ő jár pórul.. 4ik közös szezonunk alapján pedig tapasztalatból ezt sajnos már tendenciának lehet nevezni.

  8. #83
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Mert Prost hihetetlenül peches a mezőnyben. Soha nem felejtem el, amikor tavaly Birubiban valaki hátrébbról csúnyán benézte a féktávot és belerongyolt a tömegbe... Bárkit kiüthetett volna, de épp Prostot találta el. Annyira jellemző volt, hogy önhibáján kivül is legtöbbször ő jár pórul.. 4ik közös szezonunk alapján pedig tapasztalatból ezt sajnos már tendenciának lehet nevezni.
    Igen sokszor nem jön ki a lépés neki, de ahogy írtam is olyankor nem az a módi, hogy kilépek hanem akkor is végigcsinálom, mert minden egyes kör főleg versenyen meg tömegbe olyan tapasztalat amire nem lehet prequalon szert tenni.
    Mondjuk nekem ez a hozzá állás a gtr miatt van, mert ott 90perc alatt elég sok minden történhetett, szóval nem volt értelme feladni, mivel simán lehetett még viszonylag jó eredményt elérni egy hiba után.

  9. #84
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...ott van Prost mint másik ufó a bmw-vel, az mitől lenne jobb neked?...
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Mert Prost hihetetlenül peches a mezőnyben...
    Hm...
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 04. 15. 10:37.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  10. #85
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Mert Prost hihetetlenül peches a mezőnyben. Soha nem felejtem el, amikor tavaly Birubiban valaki hátrébbról csúnyán benézte a féktávot és belerongyolt a tömegbe... Bárkit kiüthetett volna, de épp Prostot találta el. Annyira jellemző volt, hogy önhibáján kivül is legtöbbször ő jár pórul.. 4ik közös szezonunk alapján pedig tapasztalatból ezt sajnos már tendenciának lehet nevezni.
    Huszi, jó pénzért rászállok Togára, és csinálok neki egy peches szezont, ha ez kell. Keress priviben

  11. #86
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi, jó pénzért rászállok Togára, és csinálok neki egy peches szezont, ha ez kell. Keress priviben
    Tomcy-ra latoo, Tomcy-ra. És a cechhet én állom.

  12. #87
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy-ra latoo, Tomcy-ra. És a cechhet én állom.
    Ha az üzlet egyszer beindul...

  13. #88
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi, jó pénzért rászállok Togára, és csinálok neki egy peches szezont, ha ez kell. Keress priviben
    Amíg nem néztem a hozzászólót, esküdni mertem volna hogy Yaka írta!


  14. #89
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az üzlet egyszer beindul...
    Csak nehogy fordítva süljön el.

  15. #90
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nehogy fordítva süljön el.
    Ne izgulj, ahhoz, hogy kilökhesselek, előbb utol kellene érjelek...
    De ezt a megrendelőknek ne mondd el!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •