Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (90 összesen)
  1. #26
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Igy a lassabb versenyzoknek lehetoseguk nyilik olyan gyorsabb versenyzokkel csatazni akikkel egyebkent nem szoktak.
    Az ilyenekbol csak a balesetek lesznek {tapasztalat}, akar milyen vonzo is a "hu most a bajnoki ellovast magam mogott fogom tartani" gondolat.
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Én jobban örülnék ha előre megszabnátok hogy a szezon során mely versenyek lesznek GT2 és melyek GT3-al megrendezve.
    Akár ez is megoldás lehet, de ha már vegyíteni akarunk, akkor már ha itt van egy adathalmaz, nevezetesebben a RankApp, akkor "blokkosithatnank" a nevezezetteket. Valljuk be, ha a mezony elejebol 3 ember , meg a vegen 3 viszi a GT2t, akkor nem fog 6 Corvette csatazni egymassal.

    Jajdekellene ebbe a jatekba egy sulyrendszer!

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ugy lenne ertelme hogy ha meglenne szabva hogy 3-3 alkalommal kell GT3-GT2 autot hasznalni. Igy a lassabb versenyzoknek lehetoseguk nyilik olyan gyorsabb versenyzokkel csatazni akikkel egyebkent nem szoktak.
    Eleve ezt írtam le az első hsz.-ben.

  3. #28
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy DTM-ben tiltsunk minden elektronikát és egy autót maximum 3 futamon lehessen összesen használni. Így többet tanulunk mindannyian a bajnokság során és a kocsik képességeiről is több tapasztalatot szerzünk a jövőre nézve.
    remélem nem ez lesz , mert ewz csak minden versenyen kettéosztja a mezőnyt...aki épp mercivel kell h menjen az eleve vert helyzetben van...
    factory beállítással kb pont jó és izgalmas lenne minden futam...az alfa így is gyorsabbnak tűnik kicsit , ami időmérőn és a verseny első szakaszában jól jöhet... de rizikósabb is az alfát választani mert versenyen azért visszüthet hosszútávon az abs hiánya a Csoiri által is említett kockásodás stb miatt, meg azért könnyebb is hibázni...
    ha egységes elektronika használatot írtok elő ennél a 2 autónál akkor teljesen felesleges összeereszteni őket mert úgy már nem egy súlycsoport szerintem...factoryval pont balanszosnak tűnik...

    az mondjuk tetszik h megszabnátok h használni kelljen mindkét autót a bajnokság során, de ennek továbbra is úgy gondolom csak akkor van értelme ha nem szakad ketté a mezőny az egységes elektronika használat miatt...

  4. #29
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Eleve ezt írtam le az első hsz.-ben.
    Elnezest hogy nem ideztem a gondolatod

  5. #30
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    remélem nem ez lesz , mert ewz csak minden versenyen kettéosztja a mezőnyt...aki épp mercivel kell h menjen az eleve vert helyzetben van...
    factory beállítással kb pont jó és izgalmas lenne minden futam...az alfa így is gyorsabbnak tűnik kicsit , ami időmérőn és a verseny első szakaszában jól jöhet... de rizikósabb is az alfát választani mert versenyen azért visszüthet hosszútávon az abs hiánya a Csoiri által is említett kockásodás stb miatt, meg azért könnyebb is hibázni...
    ha egységes elektronika használatot írtok elő ennél a 2 autónál akkor teljesen felesleges összeereszteni őket mert úgy már nem egy súlycsoport szerintem...factoryval pont balanszosnak tűnik...

    az mondjuk tetszik h megszabnátok h használni kelljen mindkét autót a bajnokság során, de ennek továbbra is úgy gondolom csak akkor van értelme ha nem szakad ketté a mezőny az egységes elektronika használat miatt...
    te honnan tudod azt hogy itt mi lesz?ya értem:P


    én 1 jó kis márka kupát eltudnék képzelni max 2 kocsit váltva,ezt azért írom mert baromira nincs időm szimezni mostanság de ez magánügy ugye,egyszerü teszt legyen részemről szal érdemben nem tudok mit hozzá szolni mert a dp óta egyszer tudtam leülni nordon 1 félkörre
    a helpekre csak annyit hogy amiben gyárilag benne az abs tc akármi az legyen,a tökös emberkéknek csak a szájuk nagy úgyis
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    remélem nem ez lesz , mert ewz csak minden versenyen kettéosztja a mezőnyt...aki épp mercivel kell h menjen az eleve vert helyzetben van... ...ha egységes elektronika használatot írtok elő ennél a 2 autónál akkor teljesen felesleges összeereszteni őket mert úgy már nem egy súlycsoport szerintem...factoryval pont balanszosnak tűnik...
    A nemzetközi köridők alapján nagyon nem az jön le, hogy jelentős előny lenne az Alfánál, ennél a pilóták képességei közti különbségek jóval nagyobb eltéréseket fognak hozni a köridőkben, tehát arra nem sok esélyt nem látok, hogy a kocsik miatt ketté szakadjon a mezőny. Illetve Sziszka beszámolója szerint nem gyorsabb ABS-sel a Merci.

  7. #32
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Meg szerintem az evolucio is badarsag. Nem ertem miert nem volt jo nekunk a granitkocka a tengelyek vegen. Az volt am csak a ferfias igazan, mit nekunk kenyelem!
    Félreértettél. Én azt a hozzáállást minősítettem, hogy ha nem minden a kedvem szerint van akkor már nem is indulok. Ha be van tiltva az abs akkor az a feladat azt kell megoldani.
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A nemzetközi köridők alapján nagyon nem az jön le, hogy jelentős előny lenne az Alfánál, ennél a pilóták képességei közti különbségek jóval nagyobb eltéréseket fognak hozni a köridőkben, tehát arra nem sok esélyt nem látok, hogy a kocsik miatt ketté szakadjon a mezőny. Illetve Sziszka beszámolója szerint nem gyorsabb ABS-sel a Merci.
    Nem jelentős a kocsik (E30, Alfa, E190, (Ford Sierra)) között a különbség. A pálya tulajdonságok befolyásolják a különbségeket, mivel az autók teljesítménye és súlya is különbözik.

    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az E30 945kg, míg az Alfa 1050, az E190 980kg, a Ford 1350kg. Persze a teljesítmények is mások, mind lóerőben, mind nyomatékban.

  9. #34
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    neilszab írta:
    "A nemzetközi köridők alapján nagyon nem az jön le, hogy jelentős előny lenne az Alfánál, ennél a pilóták képességei közti különbségek jóval nagyobb eltéréseket fognak hozni a köridőkben, tehát arra nem sok esélyt nem látok, hogy a kocsik miatt ketté szakadjon a mezőny. Illetve Sziszka beszámolója szerint nem gyorsabb ABS-sel a Merci."



    rsr alapján nekem is az jön le h nincs jelentős előny az Alfánál (illetve ez a személyes benyomásom is), illetve RSR-ből még azt látom h ehhez a mercisek factory beállítást használnak ttúlnyomó többségben...gondolom h ha gyorsabb lenne abs nélkül a merci, akkor inkább kikapcsolnák az emberek ha világranglistára akarnak felkerülni...
    de lehet Sziszkának van igaza és ABS nélkül gyorsabb a merci (én átlagpilótaként lassabb vagyok és így már mégmesszebb vagyok az alfás időmtől)
    viszont ha így van akkor sem értem h miért jó a tiltás...factory beállításnál aki így gondolja az simán kikapcsolja az abst-t akkor... aki pedig használja az abs-t akkor ezek szerint hátrányban van...miért kell akkor tiltani?


    azt hittem onnan indult ki ez a tiltós ötlet h azt hittétek egyenlő erősek az autók és a merci az ABS használatával túlzott előnyre tenne szert...
    abban kezdünk egyetérteni hogy kis előnye van az alfának mindenképpen az abs-es mercik ellen ...alfa a gyorsabb, a merci pedig a biztonságosabb választás lehetne factoryval szerintem... így tűnik nekem balanszosnak, na meg így "get real"

  10. #35
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azt hittem onnan indult ki ez a tiltós ötlet h azt hittétek egyenlő erősek az autók és a merci az ABS használatával túlzott előnyre tenne szert...
    "
    pontosan ezt írtam...hogy az abs egyértelmű előny a futamon
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #36
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    pontosan ezt írtam...hogy az abs egyértelmű előny a futamon
    szerintem is, pont ezért van esély rá h talán így már versenyen pariban lehetne az alfával hisz abban nincs abs...
    egységes elektronika tiltással szerintem csak bebetonozzátok a 2 autó közti különbséget... sőt szerintem mélyítitek is, mert a merciben közel se olyan normális az abs nélküli fékezés mint az alfában (aminél látszik h eleve így modellezték)

    vagy szerinted ugyanolyan gyors a 2 autó?

  12. #37
    Az én észrevételem:
    DTM: Minden off!! Egy autót max. 3futamon lehessen használni!

    GT: Minden off!! Legyünk férfiak (bár pont egy 15 éves mondja ezt ). Mindegyik osztállyal max. 3 futamon lehessen rajthoz állni.
    így 3 futam GT3al , 3 futam GT2-vel. hogy azon belül melyik autókkal az már mindegy. így mindenkinek ugyanazok a feltételek lesznek.
    így viszont a legfontosabb dolog majd az lesz, h melyik pályán melyikkel megyünk arra figyelni kell majd.

  13. #38
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a merciben közel se olyan normális az abs nélküli fékezés mint az alfában (aminél látszik h eleve így modellezték)
    lehet mer én így nőttem fel - évekig sose használtam segítséget csak a Need for Speedben - semmi különbséget nem érzek a merci és az alfa fékezése közben...

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    vagy szerinted ugyanolyan gyors a 2 autó?
    fogalmam sincs...ezért lesz a teszt hogy kiderüljön...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #39
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    lehet mer én így nőttem fel - évekig sose használtam segítséget csak a Need for Speedben - semmi különbséget nem érzek a merci és az alfa fékezése közben...
    nem tom miért , de nálam speciel a merci abs nélkül 1 cm-res pedálút után blokkol kb (általában ilyesmi a viselkedése nálam azoknak az autóknak amiben eredetileg lenne abs, van egy -két kivétel mondjuk)...a az alfában simán lehet degresszívan fékezni...
    na de mindegy is szerintem van kb 1 mp a két autó között, amit a merci szerintem csak versenyen tudna esetleg kompenzálni az ABS miatt
    de igazad van és tesztelni kellene szerintem is h ezt el lehessen érdemben dönteni..


    pl a gt-nél felvetettétek a hasonló elbánást, tehát h pl a gt3 ban lehessen használni...véleményem szerint ott már túl nagy a különbség a gt2 ás a gt3 közt és az abs használatával sem lesz a gt2 skkel versenyképes...(persze engem Cipur valószínűleg gt3-as autóval is állva hagy ha gt2 vel vagyok)

  15. #40
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Csinalni kene fun futamokat abbol legalabb lenne sajat tapasztalatunk hogy a mi ligankban mi a helyzet. (olvastam hogy tervben van de mar napok ota sehol nem megyunk)

    Ma egy fun futam?
    Utoljára módosította: Robert Pinczes; 2015. 03. 21. 18:16.

  16. #41
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    [*]A DTM bajnokság esetében mind a 3 autót a pályára engednénk és futamról futamra szabad lenne az autóválasztás, lévén hogy nem ismerjük még annyira ezeket az új gépeket és a határaikat. A Merciben és a BMW-ben van ABS, az Alfa-ban viszont nincs. Jelenleg éppen teszteljük, hogy ezeknél a régi gépeknél jelent-e kimutatható előnyt az ABS használata.... amennyiben inkább hátrány, akkor engedélyezzük őket, ha előny, akkor pedig azon a véleményen vagyunk, hogy egységesen tiltani kéne minden autóban.

    Én ezt nem értem
    Az alfában 4WD van azt miért nem akarjuk kikapcsolni?
    Nyilván valóan azért volt bennük ABS mert előnyt jelentett, és jelent minden esetben, de hol marad a Get real?
    Eddig se értettem miért kellett ki/be kapcsolni a hitelesen modellezett gyári felszereléseket az autókban?
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 03. 21. 23:09.

  17. #42
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt nem értem
    Az alfában 4WD van azt miért nem akarjuk kikapcsolni?
    Nyilván valóan azért volt bennük ABS mert előnyt jelentett, és jelent minden esetben, de hol marad a Get real?
    Eddig se értettem miért kellett ki/be kapcsolni a hitelesen modellezett gyári felszereléseket az autókban?
    Na ezt én sem értettem
    Ha ABS nélkül kell GT bajnoki, akkor GT2-őt kell kiírni, így csak az történt hogy mindenki gammát állítgatott, meg panaszkodott az elfékezett gumikra.
    DTM-ben sem volt ez a 3 autó soha pontosan egy szinten, ha esetleg majd Kunos hozzáadja a súlykompenzációt (szerintem nekik is ez a legegyszerűbb megoldás), akkor lehet ki tesztelgetni a megfelelő beállításokat,
    pláne hogy most is bele-bele nyúlnak a gumiba, stb.
    "Férfias" küzdelemre ott van az F40,Ruf,Cobra,Miura
    Utoljára módosította: izitom; 2015. 03. 22. 10:15.

  18. #43
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem tom miért , de nálam speciel a merci abs nélkül 1 cm-res pedálút után blokkol kb (általában ilyesmi a viselkedése nálam azoknak az autóknak amiben eredetileg lenne abs, van egy -két kivétel mondjuk)...a az alfában simán lehet degresszívan fékezni...
    "dombon ülő fűcsomó legyek" ha értem miről beszélsz...
    alapbeállítás, csak beültem és kikapcsoltam az ABS-t de nem sikerült blokkolni a kerekeket...
    de a pedál appon jól látszik hogy szinte teljesen tövig nyomtam...szóval.... ???
    (törött fékrugós DFGT-m van)

    https://www.youtube.com/watch?v=MuNQfwq1PUI

    a videózáshoz nem értek, szóval annak a minőségét most hagyjuk...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 03. 22. 11:43.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #44
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    "dombon ülő fűcsomó legyek" ha értem miről beszélsz...
    alapbeállítás, csak beültem és kikapcsoltam az ABS-t de nem sikerült blokkolni a kerekeket...
    de a pedál appon jól látszik hogy szinte teljesen tövig nyomtam...szóval.... ???
    (törött fékrugós DFGT-m van)

    https://www.youtube.com/watch?v=MuNQfwq1PUI

    a videózáshoz nem értek, szóval annak a minőségét most hagyjuk...

    ma jól feltoltam a gammát így nem blokkol a merci se az első centiken nekem se...visszaülve az alfába viszont vissza kell rakosgatnom az eredeti általam használt gammára mert úgy a jó...eleve nem szeretem az ilyen gammával, meg kormányszöggel stb való trükközést... de ez legyen az én bajom...
    mondjuk gt3-as bajnokin úgy olvasgattam többen nem szeretik ezt a gammás trükközést, de hát ez van...

    osztom Tilus véleményét...a merci abs-es, mert jobban működik úgy mintha nem raktak volna bele a mérnökök...az alfaban nincs , de az meg 4wd...
    továbbra sem értrem h miért kellene büntetni a mercit , mert valami technikailag fejlettebb megoldást használ az alfát meg miért nem a 4wd miatt...

    de nem is ez a lényeg...miért kellene egy DTM bajnokságból multiclass versenyt csinálni...a merci abs nélkül versenyen is esélytelen az alfával szemben (sőt szerintem még abs-sel is hátrányban van kicsit hosszútávon is, mert a hátsdó gumikat speciel sokkal jobban zabálja)

    úgyhogy jöhetnek a tesztek, mert lehet nincs igazam és muszáj tiltani az abs-t a merciben mert úgy már előnyben van az alfával szemben...tegnapi kis funfutamok nekem nem ezt bizonyítják...nem hiszem h hirtelen csodagyerek lettem és azért mentem jobb időt mint Cipur, mert azért megszoktam kapni az mp-ket tőle
    http://79.172.212.194:50040/lapstat?...from=&date_to=

    mercivel mentem ma 58-as időt offline (abs-sel mentem természetesen mert get real ) ,alfában 56 is benne van (természetesen ebben nem abs-sel) h-váltóval

    1 illetve másfél mp-t érzek a két kocsik között...Spa-ban is így éreztemj és itt a hungaroringen , pedig ezek eltérő karakterisztikájú pályák...

  20. #45
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ma jól feltoltam a gammát így nem blokkol a merci se az első centiken nekem se...visszaülve az alfába viszont vissza kell rakosgatnom az eredeti általam használt gammára mert úgy a jó...eleve nem szeretem az ilyen gammával, meg kormányszöggel stb való trükközést... de ez legyen az én bajom...
    mondjuk gt3-as bajnokin úgy olvasgattam többen nem szeretik ezt a gammás trükközést, de hát ez van...
    .
    nos...azt kell mondjam, maximálisan nem érdekel hogy ki mit hova állítgat a programjában.

    Én azt tudom mondani, hogy beülve a két autóba kikapcsolva az ABS-t ugyanúgy tudok fékezni mindkettővel (ha padlót nyomok, akkor mindkettő blokkol, ha meg szépen ésszel akkor egyik sem...majd ha lesz kedvem fabrikálok Alfás videót is...de jelenleg semmi kedvem). Aami fura az Alfánál az gondolom az AWD-ből ered mert nem úgy kanyarodik nekem mint szeretném, de alapsettel próbáltam mindkettőt. A fékezésben továbbra se érzek semmilyen "rejtélyes" blokkolást, és nem állítgatok sehol gammát. (alapbeállítás, minden, csak kalibráltam a kormányomat)

    a köridők hogy melyik a gyorsabb jelenleg nem igazán érdekel, hiszen ez lesz a teszt célja.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szóval akkor ha jól értem fő kérdés most az, hogy teljes futamtávra lebontva a Merci előnyben van-e a bekapcsolt ABS-szel, vagy ha betiltjuk a használatát, akkor esetleg labáda se tud rúgni az Alfa-val szemben?

    Azt hiszem, hogy ezt csak teszttel lehet eldönteni, így kedd esétre kírunk valamit!

    Én Silverstone-ra gondoltam, abban jó kis mélyen befékezős kanyarok vannak... eslteg más/jobb ötlet?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 22. 14:57.

  22. #47
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szeretném ha választható lenne a Sierra DTM is Szabi - ha már teszt. Ok?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 22. 15:39.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném ha választható lenne a Sierra DTM is Szabi - ha már teszt. Ok?
    OK, berakjuk..

  24. #49
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném ha választható lenne a Sierra DTM is Szabi - ha már teszt. Ok?
    nekem nem jelennek meg...

    aztán igen..de acs.exe crash-t okoz...
    hagyjuk sztem...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 03. 22. 16:18.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #50
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    úgyhogy jöhetnek a tesztek, mert lehet nincs igazam és muszáj tiltani az abs-t a merciben mert úgy már előnyben van az alfával szemben...tegnapi kis funfutamok nekem nem ezt bizonyítják...nem hiszem h hirtelen csodagyerek lettem és azért mentem jobb időt mint Cipur, mert azért megszoktam kapni az mp-ket tőle

    hol mentek fun futamokat?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •