Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (60 összesen)

Téma: HTCM8 - Adelaide 2011

  1. #26
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Valoban nem szelesitik szanaszet, torekednek a szabalyosagra,ahogy En is tettem...

  2. #27
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Valoban nem szelesitik szanaszet, torekednek a szabalyosagra,ahogy En is tettem...
    Bocs, ha esetleg félreérthető volt a #21-es hsz.
    Nem konkrétan neked szólt, hanem úgy általában a „demimennyünkátarázónmeanagyokis...” hangulatnak!



    Fontos még megjegyeznem, hogy ez az én privát véleményem a dologról, nem pedig hivatalos álláspont!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 15. 19:29.

  3. #28
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, nyilván a pápáról is lehet olyan felvétel találni, ahol éppen szentségel...

    Plusz, ha elkezdjük ízekreszedni Taky képét, abból megint nem biztos, hogy az jön ki, hogy szanaszét szélesítik a pályát...

    Igen, igazad van, de mondjuk, amit Balázs megosztott videó, azon szépen látszik, hogy hogyan is közlekednek gyorsan ezen a pályán a srácok .
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nem nagyon látom a prequalba az időmet amit pár napja futottam.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Nah, találtam egy pontos videót hogy hogyan is kellene itt menni


  6. #31
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Én egy ilyen modot javasolnék hozzá:



  7. #32
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    A rázóknál egyértelmű hogy nem szabad átvágni őket, szerintem ez felesleges vitát jelent. Viszont amit Toga és Prost is írt az teljesen jogos és életszerű javaslat. A két rázó közötti kanyarban ki kell engedni a mezőnyt a falig. Egyrészt a pálya ritmusa ezt kívánja meg, ami a vezetési élmény szempontjából nem elhanyagolható, másrészt a nagyobb ív miatt könyebb a rázókövön belül tartani az autót az egyenes előtt. Illetve a vágás ellenőrzés szempontjából a szervezők dolgát is megkönnyíti, hiszen a fal egy természetes határvonal. Ezt a józan ész így kívánja meg, nem tudom miért ne lehetne hallgatni olyan versenyzők szavára, mint pl. Prost és Toga.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 03. 17. 10:54.

  8. #33
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Kedves versenyzők!

    A pályát határoló sárga vonal tüzetesebb megvizsgálását követően arra jutottunk, hogy - mint már jeleztétek is - a pálya vonalvezetésével nincsen összhangban, valamint több helyen szükségtelenül van felfestve.

    Ezért a pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)
    Az ívbelső kerekek nem érinthetik rázókövet a pálya egyik pontján sem, sem az apex-nél és sem kanyar be- és kijáraton!



    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 18. 12:36.


  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők!

    A pályát határoló sárga vonal tüzetesebb megvizsgálását követően arra jutottunk, hogy - mint már jeleztétek is - a pálya vonalvezetésével nincsen összhangban, valamint több helyen szükségtelenül van felfestve.

    Ezért a pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)


  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért a pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)

    Délután lesz rajz is, hogy mindenkinek egyértelmű legyen.
    Addig szóban: az ívbelső kerekek nem érhetnek hozzá a rázókőhöz!


    Itt szeretném jelezni, hogy tisztában vagyunk vele, hogy nincs tökéletes döntés a témában és a kisebbik rossz fogalma sem igazán egyértelmű. Egyrészről a szervezőknek az az elsődleges célja, hogy minden pálya minden kanyarjára érvényes egységes szabályzatot hozzon és hogy ne legyenek kivételek. Akár hányszor engedményt teszünk, a következetességünk sérül. Másfelől nem elég, hogy sokszor maguk a pályák is hibásak (itt a vonalfelfestés nem volt reális), de még a valódi versenypályákon alkalmazott elvek, szabályozások, megoldások, jelölések sem egységesek (ez egyébként a legnagyobb gond), ezért kölönösen nehéz helyzetben vagyunk. A lényeg, hogy bárhogy is döntünk, az egyes szempontok szerint jó, más szempontok szerint viszont rossz megoldás lesz, kérjük ezt vegyétek Ti is figyelembe. És végezetül egy alaptézis, az ideálsi ív mindig a szabályokba foglalt pálya határain belül van és pont a határon autózni mindig nagyon nehéz, függeltenül az aktulási szabályozástól.

    Erről a témáról többet nem szeretnénk szót ejteni, akinek nagyon mondanivalója van, az ide jöhet: HTCM - Vágások kezelése
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 17. 18:19.

  11. #36
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők!

    A pályát határoló sárga vonal tüzetesebb megvizsgálását követően arra jutottunk, hogy - mint már jeleztétek is - a pálya vonalvezetésével nincsen összhangban, valamint több helyen szükségtelenül van felfestve.

    Ezért a pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)

    Köszi!!

  12. #37
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők!

    A pályát határoló sárga vonal tüzetesebb megvizsgálását követően arra jutottunk, hogy - mint már jeleztétek is - a pálya vonalvezetésével nincsen összhangban, valamint több helyen szükségtelenül van felfestve.

    Ezért a pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)



    Egyik kedvenc pályám kár lett volna ezekkel az eszetlen sárga csíkokkal elcseszni az egészet köszönjük a rugalmasságot!

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Délután lesz rajz is, hogy mindenkinek egyértelmű legyen.
    Addig szóban: az ívbelső kerekek nem érhetnek hozzá a rázókőhöz!
    Felkerült a kép!

  14. #39
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Ettől pont a két ominózus ponton lévő probléma nem oldódott meg.

  15. #40

    Friss infó!

    Frissült az első hsz, kiírásra került a futamtáv.

  16. #41
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Felkerült a végleges HTCM8 Tavasz Skinpack!



    Valamint ne feledjétek, ma este Shakedown hétfő!


  17. #42
    Illés András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 01. 31.
    Város
    Buchs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    9
    Sziasztok, a prekvalin seattal mentem de sikerült szerződést hosszabbítanom a TKP-Racing -nél :-D ahol az olasz csodával kell menni.... érdeklődnék, hogy indulhatok-e a versenyen alfával? köszi, Bundi

  18. #43
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bundi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a prekvalin seattal mentem de sikerült szerződést hosszabbítanom a TKP-Racing -nél :-D ahol az olasz csodával kell menni.... érdeklődnék, hogy indulhatok-e a versenyen alfával? köszi, Bundi
    Igen indulhatsz, csak ad le a nevezésed légyszíves.







  19. #44
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    SZERVERBEOSZTÁS!!!

    "A" szerver (GTR-Masters.hu #1): Prekvalifikáció szerint 1.-28. helyezett:

    Tóth Gábor--> Illés András

    A szerveren van még 7 db hely ami kiadó! Aki elfelejtett nevezni, vagy nem nevezett, jöhet de 107%-os időn belül tudjon menni. Itt jelezze indulási szándékát!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 03. 25. 21:23.







  20. #45
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Ulrich Sándor urnak gratulálok az első versenyen mutatott versenyzői magatartása miatt. Elrontja a kanyart, eljönnék mellette, rámhúzza a kormányt, utána keresztbehúzza előttem az autót, majd egyszerüen megpróbál felpasszirozni a falra. Amikor ki próbálom kerülni, hogy ne szorithasson fel a falra, akkor meg összeakadok Fekete Tibivel, falnak megyek és nullás lesz a motorom. Bravó, igazi korrekt versenyzés volt uram.

    Hát ez igazi jó verseny volt, ráadásnak még a szerver is ledobott a második verseny előtt. Akkor a mai napomat kukásnak minősitem.
    Utoljára módosította: Hezso; 2015. 03. 25. 23:11.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #46
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Vida Zoli bocsánat a célegyenes ráfordítónál a gyors jobbosban füvet fogtam képtelen voltam megállni.

  22. #47
    Q Utolsó helyre vártam magam, ehhez képest 21. Nocsak...

    R1 felvezetőt kicsit elrontottam, vártam, hogy a mellettem (előttem) lévő megjelenjen a látóteremben, aztán rá kellett jönnöm, hogy most nem mellém rakta hanem jóval előrébb, úgyhogy uzsgyi utána, próbáljunk felzárkózni, ez kb sikerült is. A rajtot sikerült elég jól elkapni, szépen feljöttem nem tudom hány helyet. A sikán mumus, próbáltam ésszel menni, ott vissza estem amit feljöttem, de legalább nem repültem messzire és nem vittem magammal senkit. 3.-4. kanyar közti szakaszig kb rendben is volt minden, ott valaki volt oly' tündér keresztbetett, fal. Legalább a futó megmaradt. utána 1x kör magányos autókázás, majd megforgás, valaki (Pataki Szabi?) éppen kanyarodik, huh... hol az [esc]?!

    R2: had menjenek, megint 1x kör autótesztelés, fal, [esc].

    E!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 26. 00:56.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  23. #48
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Bocsi Prost elmértem, azt hittem hogy van annyival nagyobb tempód, hogy beslisszolsz előttem, mire rájöttem, hogy nincs már késő volt.

    Az első futam elment, a 2.-ra sikerült az állórajt miatt az 1-est olyan rövidre venni hogy használhatatlan volt utána kb, az elején elcsesztem kicsit jobbos kanyart, de Fedor segített megkóstoljam a falat, majd 2 kanyarral később Huszi adott egy medvepuszit 2x, itt a futómű már rottyon volt, aztán sikerült 2kékre állítani a kocsit a visszafordítóban, utána Prosttal akadtam sajnos össze, az utolsó körben pedig Ákossal.
    Nagyon hiányzik az a plusz 1 fokozat a bmw-ből nekem...

  24. #49

    ÓvásTopik

    Felkerültek a replayek, megnyilt az óvás topik.

    A szerver:
    Q1
    Q2
    R1
    R2
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  25. #50
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Q: P16 - Nem volt jó, az első két gyors köröm túl óvatos volt, majd a következőben ugyan javítottam, de még mindig lassú volt. Eztán meg a forgalom miatt nem tudtam javítani, pedig érzésre még akár a Q2 is meglehetett volna. Valakit sikerült feltartanom a gyors körén, elnézést kérek emiatt.

    R1: P12 - Kicsit tartottam az első sikántól a start után, de végül szépen eljöttünk. A futam nagy részén többnyire egyedül autóztam, előttem-mögöttem 2 mp körül voltak, majd a legvégén lett egy kicsit szoros a történet, de előzés nem történt.

    R2: P8 - Hasonló volt a start, most se volt gond. A verseny első felében Kristóf jött vészesen közel mögöttem, de egy hiba miatt egy kicsit leszakadt. Néhány kör elteltével megint 1 mp körülire dolgozta le a hátrányát, de valami ismételten történhetett vele. Az utolsó körben Ákos volt a fal mellett, így megörököltem a nyolcadik helyet, amelyet sikerült is megőriznem a kör végéig. Így sikerült elérni az eddigi Masters-es pályafutásom legjobb eredményét, a nyolcadik helyet.

    Összességében a futamok jók voltak, nem követtem el olyan vészesen nagy hibákat.
    Körülbelül a 14. hely környékére vártam magam, ezt sikerült túl szárnyalnom, így elégedett vagyok.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •