Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (60 összesen)

Téma: HTCM8 - Adelaide 2011

  1. #1

    HTCM8 - Adelaide 2011



    Időpont:
    2015. március 25. (szerda)
    Pálya: Adelaide
    Időjárás: változó (infók itt)
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: Q1: 20 perc ; Q2: 10 perc (Superpole)
    Warm Up hossza: 5 perc
    Rajt: 1. futam: repülő* ; 2. futam: álló
    Versenytáv:
    2 x 17 kör

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-35. helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 36-70. helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu #1 (száraz)
    Szerver: GTR-Masters.hu #2 (esős)
    Szerverjelszó: A prekvalifikáció alatt NYÍLT a szerver, jelszó itt


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM8 - Tavaszi Szezon
    HTCM8 - Tavaszi Pályacsomag
    HTCM8 - Tavaszi Skinpack 1.0

    --------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    A pálya határai ezúttal a falak, illetve ahol rázókő van, annak belső szegélye. (Két kerékkel a rázón belül)

    -------

    *A repülőrajttal kapcsolatos tudnivalókat megtaláljátok a Versenyszabályzat „2.3.1 Repülő rajt menete” pontjában, illetve a kijelölt Formációs- és Rajtzónát az alábbi képeken:

    Formációs Zóna:
    A célegyenes ráfordító előtti enyhe jobbos bejáratánál lévő jobboldali rázőkő eleje


    Rajt Zóna:
    A „7mate” táblasor vége



    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 03. 26. 15:12.

  2. #2
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    A Szervező Urakat kérdezném, hogy a T5, 6, 8-ban csak a kerékvetőt elhagyva lehet a falhoz kihúzódni?
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  3. #3
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A Szervező Urakat kérdezném, hogy a T5, 6, 8-ban csak a kerékvetőt elhagyva lehet a falhoz kihúzódni?
    Egy kis türelmet kérünk...


  4. #4
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis türelmet kérünk...
    Korábban nem volt szabad átugrani a kerékvetőket. Megaztán a Supercarsban is ez a szabály. A múltkori versenyen volt is rengeteg "overuse of kerbs". Megfogni amúgy sem egyszerű.

    A T 1-2 lesz itt úgyis a necces. Ott görény sok időt lehet nyerni.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    ...A T 1-2 lesz itt úgyis a necces...
    Így van, mindenki figyeljen rá!
    Mi is fogunk.

  6. #6
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Kedves Versenyzők!

    A versenypálya egész területén az általános fehérvonal szabály (ez esetben sárga) van érvényben, kivéve a hosszú egyenesben (7-es és 8-as kanyar közötti szakasz), ahol a rázókő után ki lehet menni a falig!

    Untitled-1.jpg


  7. #7

    Friss infó!

    Frissült az első hozzászólás, kikerültek a zónák.

  8. #8
    Lehet, hogy valamit félreértettem, ha nem, úgy fontos hangsúlyozni:
    a kerékvetőkön annyira megyünk át, amennyire a fehérvonalas szabály engedi.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #9
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy valamit félreértettem, ha nem, úgy fontos hangsúlyozni:
    a kerékvetőkön annyira megyünk át, amennyire a fehérvonalas szabály engedi.
    Itt megint tiszta A1Ring feeling van. Tegnap én is ahogy végeztem éjszaka, megnéztem, hogy melyik köröm volt jó, a többit töröltettem (beírtam a topicba, hogy eddig melyik a jó). Gyakorlás közben nem izgulom túl a vágásos dolgot, különben értelme sem lenne nekiállni, hiszen nem az első napon és nem nyakig üzemanyaggal fogom megfutni a legjobb körömet. De akkor is gáz a dolog, mert az ember gyakorolni megy fel a szerverre és kizárt, hogy minden kör jó legyen, így súlyosan demoralizáló, ha valaki azonnal beír a csetbe, hogy elk....tad, levágtad, stb. mert épp nézte a körödet. Én pl. nem nézegetem más körét, épp elég a sajátom.

    Sajnos lehetetlenség minden kört végignézni, aztán válogatni a replay alapján, hogy melyik volt jó. Ezt nem is fogja mindenki megtenni, így borulni fog minden és nem lesz reális az eredmény. Megint egy olyan pálya került be, amiről tudni lehetett előre, hogy szar - még akkor is, ha én személy szerint pl. imádom ezt a pályát.

    Én még mindig a pálya vágáshatár-szerkesztése vagy a betonbója mellett vagyok, és akkor nincs vita. Ez így viszont csak elveszi az ember kedvét szerintem.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    ... Gyakorlás közben nem izgulom túl a vágásos dolgot, különben értelme sem lenne nekiállni, hiszen nem az első napon és nem nyakig üzemanyaggal fogom megfutni a legjobb körömet. De akkor is gáz a dolog, mert az ember gyakorolni megy fel a szerverre és kizárt, hogy minden kör jó legyen, így súlyosan demoralizáló, ha valaki azonnal beír a csetbe, hogy elk....tad, levágtad, stb. mert épp nézte a körödet. Én pl. nem nézegetem más körét, épp elég a sajátom.

    Sajnos lehetetlenség minden kört végignézni, aztán válogatni a replay alapján, hogy melyik volt jó. Ezt nem is fogja mindenki megtenni, így borulni fog minden és nem lesz reális az eredmény. Megint egy olyan pálya került be, amiről tudni lehetett előre, hogy szar - még akkor is, ha én személy szerint pl. imádom ezt a pályát...
    Fölmentem, rákérdeztetek, elmondtam. Ennyi. Nem kell ebbe többet belelátni.
    Nyilván a gyakorlás arról szól, keresed a határokat és benne van (főleg az elején), hogy kicsúszol, átvágod, akármi. Nincs ezzel semmi gond.
    A gond akkor van, ha valaki szándkékosan arra gyúr, hogy ezzel előnyt szerezzen azokhoz képest, akik megpróbálják ezt betartani.


    Viszont, ahogy felmerült nálatok (nem tudom hogyan és miért), úgy felmerülhet másnál is, ezért tartottam fontosnak ezt tisztázni, arra az esetre, ha véletlenül akadna olyan ember, akinek nem világos. (Bár egy ezerszer lerágott csontról van szó...)
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 14. 11:55.

  11. #11
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Ha még lehet kérvényezni a döntéshozóktól, én javasolnám hogy a hosszú egyenes előtti jobbost megelőzően lehessen kihúzódni a sárga vonalon kivülre a falig (ahogy Józsi tette a replay-ben), természetesen az azt megelőző kanyarkijárat kerékvetőjét helyesen teljesítve. Szerintem így van meg annak a résznek a ritmusa, sokkal kisebb vágási százalékkal teljesíthető az azt követő ominózus kijárati kerékvető, harmadrészt pedig ott a valóságban is kintebb lett rakva a felfestett sárga, onboardból látszik, de ezt biztos tudjátok, láttátok. Az hosssú egyenest követő igencsak tempós jobbos utáni sárga vonal és a fal közé pont befér a kocsi, ott szerintem hagyjátok figyelmen kivül a vonalszabályt.
    Lényegében ennyit szerettem volna javasolni, de ahogy mondjátok úgy megyünk, nyilván az egységes vonalszabály az egyszerűbb megoldás.
    Any Given Sunday!

  12. #12
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ha még lehet kérvényezni a döntéshozóktól, én javasolnám hogy a hosszú egyenes előtti jobbost megelőzően lehessen kihúzódni a sárga vonalon kivülre a falig (ahogy Józsi tette a replay-ben), természetesen az azt megelőző kanyarkijárat kerékvetőjét helyesen teljesítve. Szerintem így van meg annak a résznek a ritmusa, sokkal kisebb vágási százalékkal teljesíthető az azt követő ominózus kijárati kerékvető, harmadrészt pedig ott a valóságban is kintebb lett rakva a felfestett sárga, onboardból látszik, de ezt biztos tudjátok, láttátok. Az hosssú egyenest követő igencsak tempós jobbos utáni sárga vonal és a fal közé pont befér a kocsi, ott szerintem hagyjátok figyelmen kivül a vonalszabályt.
    Lényegében ennyit szerettem volna javasolni, de ahogy mondjátok úgy megyünk, nyilván az egységes vonalszabály az egyszerűbb megoldás.
    A válasz itt 2 hsz-el feljebb ezen már nem változtatunk!







  13. #13
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    A válasz itt 2 hsz-el feljebb ezen már nem változtatunk!
    Kár, pedig azon a szakaszon az tekinthető a természetes pályaívnek.

  14. #14
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    A válasz itt 2 hsz-el feljebb ezen már nem változtatunk!
    Igen tudom, de egy próbát megért.
    Any Given Sunday!

  15. #15
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Ennek a pályának egyetlen necces pontja van, a Senna sikán, az összes többi adja magát, amit Toga ill. Prost említ, nos, ott 16 éve így mennek!

    A felfestés a formula kategóriának szól/t, az ok egyszerű, sérülékeny nyitott kerekek. Az eltérő felfüggesztés és alacsony hasmagasság miatt már a kerékvetőn sem tudnának átmenni, viszont ott nincs is olyan szintű lökdösődés mint pl. V8-ban. Ha megnéznétek pár összefoglalót, akkor láthatnátok hogy ez egy fontos kanyar, sok előzés innen indul, mivel a kerékvetők miatt nem egyszerű a kigyorsítás. Egyébként ha ezt elveszitek, már csak egy előzési pont marad!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2015. 03. 14. 17:14.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  16. #16
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Ez az 1,25,002-es BMW E46-os köröm! Ez így jó, vagy lehet törölni?

    Adelaide BMW_E46_1,25,002.Vcr

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az 1,25,002-es BMW E46-os köröm! Ez így jó, vagy lehet törölni?
    Szigorúan nézve már az első sikán is necces, de 29,5-nél az a kerék meg egyértelműen kívül van... szóval nem is értem mi itt a kérdés?
    Hogy hány cenitvel lehet megszegni a szabályokat? Nulla.

  18. #18
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szigorúan nézve már az első sikán is necces, de 29,5-nél az a kerék meg egyértelműen kívül van... szóval nem is értem mi itt a kérdés?
    Hogy hány cenitvel lehet megszegni a szabályokat? Nulla.
    Ja jó! Azt a részt nem is annyira néztem, mert ott van aki falig kiengedi. Én az első sikánra voltam kíváncsi!
    ...csak elég macera minden kör után azt bugázni, hogy 1cm-el lecsúsztam-e valahol!

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ja jó! Azt a részt nem is annyira néztem, mert ott van aki falig kiengedi. Én az első sikánra voltam kíváncsi!
    ...csak elég macera minden kör után azt bugázni, hogy 1cm-el lecsúsztam-e valahol!
    Akkor hagyj ott mindig annyit, hogy biztos legyél benne.... nem kötelező teljesen kicentizi.

  20. #20
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Egyébként annyire nem értem, mert abban a kanyarban, ahol Taky 1-2 centivel kijjebb engedte az autót, ott az ideális ív és még a keréknyom is a falig kimegy, mi miért nem engedhetjük ki?
    Na mindegy, ez nem vita indító akar lenni, csak szerintem indokolatlan ott a vonal határának betartása, de ha ez a vb álláspontja, akkor ennyi.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  21. #21
    Azé' ne feledjük má' el megemlíteni, hogy a vényóban sem mennek át a rázón „ész nélkül”.
    Igen ráteszik, igen átlógnak rajta, ha olyan; de két kerék a pálya szélét jelző vonalon belül van.

    Úgy mellesleg.

  22. #22
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Azé' ne feledjük má' el megemlíteni, hogy a vényóban sem mennek át a rázón „ész nélkül”.
    Igen ráteszik, igen átlógnak rajta, ha olyan; de két kerék a pálya szélét jelző vonalon belül van.

    Úgy mellesleg.
    ...és nem!

    T6 T7

    Csatolt képek Csatolt képek
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  23. #23
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Azé' ne feledjük má' el megemlíteni, hogy a vényóban sem mennek át a rázón „ész nélkül”.
    Igen ráteszik, igen átlógnak rajta, ha olyan; de két kerék a pálya szélét jelző vonalon belül van.

    Úgy mellesleg.
    Úgy mellesleg a szóban forgó rész...

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg v8.jpg (85,5 KB, 339 megtekintés)

  24. #24
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    ...és nem!

    T6 T7

    Ez egyértelmű "vágás" , ez büntetést kellene hogy vonjon maga után , hiszen mind a két ominózus kanyarban se a kerékvetőt nem tisztelik , se a vonalat .
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  25. #25
    Ok, nyilván a pápáról is lehet olyan felvétel találni, ahol éppen szentségel...

    Plusz, ha elkezdjük ízekreszedni Taky képét, abból megint nem biztos, hogy az jön ki, hogy szanaszét szélesítik a pályát...
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 15. 19:07.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •