Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (58 összesen)

Téma: HTCM8 - Montreal GP (szezonnyitó)

  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    UP! Már egyet se kell aludni!


  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    SZERVERBEOSZTÁS!

    33 nevezőnk van, az új szabályok értelmében 35 főig csak 1 szervert indítunk... szóval mindenki jöhet "A"-ra!

    2 helyünk van még, akinek van mért ideje, de nem nevezett, az jelentkezhet rá itt írásban
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 11. 21:18.

  3. #28
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    És most amúgy mi a jelszó? A hivatalosakkal se megy, és a publikussal se.

  4. #29
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    És most amúgy mi a jelszó? A hivatalosakkal se megy, és a publikussal se.
    Ha nem változott és tudtommal nem, akkor az előző szezonban is használttal mennie kell
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%B3-2014-2015
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #30
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem változott és tudtommal nem, akkor az előző szezonban is használttal mennie kell
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%B3-2014-2015

    oh, és igen, köszönöm, csak én még az eggyel előbbit ismertem, és a szervertagok fórumában szerverjelszó topic még az jött fel nekem. Köszönöm!

  6. #31
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    oh, és igen, köszönöm, csak én még az eggyel előbbit ismertem, és a szervertagok fórumában szerverjelszó topic még az jött fel nekem. Köszönöm!
    Nincs mit
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #32
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    leállt a gépem és mire újraindult már warm up volt, nem engedett be.... azt a b...................

  8. #33
    Hegyi Zsolt, bocs koccért az r1 rajtnál. Kimaradt, hogy repülőrajt és nem kell rohanni...

  9. #34
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Q:18. Sokkal több volt benne. Az utsó szektorban buktam elég sokat, kicsit elóvatoskodtam a sikánt. Jah és elég nehéz volt tiszta kört futni, ha jól rémlik 2-t tudtam 20 perc alatt.

    R1: Katasztrófális volt a setupom. Nem is értem, mert kemény futókkal mentem kis kerékdőléssel stb, mégis a 8. körben már 30-as volt a bal hátsó úgy, hogy direkt óvatosan mentem, nem nyúztam egyáltalán. Aztán vki kiforgatott és lett egy kis felfüggő gond is. Katasztrófa lett a futam is.

    R2: Rögtönöztem egy új szetet, ami 100* jobb volt, de sajnos vki ezerrel belémjött és kilökött a pályáról a 3-4 körben. Onnatól olyan futóval mentem, ami kb. olyan érzetet keltett mintha oldalazna a kocsi... Vicces volt és lassú. Azért befejeztem.

    Tanulság: Jópofa ez a retró E46, de az egyenesben piszok lassú, és még rá kell érezem a dolgokra.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 03. 11. 23:48.

  10. #35
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    A rohadt élet, ezt kár lett volna kihagyni

    Legelőször is elnézést kérek Marton Istvántól, egy leheletnyi pöccel hozzájárultam hogy meglátogassa a gyepet.
    Másfelől bocsánat a repülőrajt benézéséért, szerencsére nagy galibát nem okoztam, bele kell még jönni ebbe Az igazi rajtnál meg nemtudom mi történt, de mindenkit állva hagytam, aztán olyan volt, mintha át is mentem volna valakin, akkor éreztem úgy, hogy ebből megint műszaki probléma lesz, inkább félre is álltam, de aztán kiderült, hogy ott vagyok testben is (nem úgy, mint párszor múlt évben), és onnantól jó volt a verseny.

    Összeszámolni nemtudom hány emberrel hányszor és hány helyen csatáztunk hatalmasakat, kanyarokon keresztül, vagy oda-vissza előzgetve, mindenki korrekt volt, igyekeztem én is úgy tenni. Tanulság, hogy a Chevy bizony igencsak erős, izomból lenyomja a Seatot a célegyenes előtt, de még a Hondák ellen is elég lehet egy jó szélárnyék után, és még be is fordul a sikánba.

    Féktávokon még vannak gondjaim, nem tudom hogyan tudnám orvosolni, de ez a futam megalapozta a további részvételi kedvem

    No köszi mégegyszer!

  11. #36
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Hegyi Zsolt, bocs koccért az r1 rajtnál. Kimaradt, hogy repülőrajt és nem kell rohanni...
    Semmi gond, csak néztem a tükörben hogy még mindig jössz, még mindig jössz, mondom mindjárt fékezel...... Bumm.....
    De nem lett semmi a meglepetésen kivül.

    Gratula mindenkinek, jó verseny volt. Marton István itt is bocs a kiforditásért, olyan szerencsétlenül húztad vissza elém az autót, hogy beleakadtam a sarkadba és hiába fékeztem, megforditottalak. De megvártalak, aztán nagyon jót meccseltünk!!!!
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #37
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Igazi szezonnyitó verseny dupla nullázással. Még sosem adtam fel két versenyt egymás után motorhibával, most már ez is megy.
    A qualt biztonságiba nyomtam, de így is megdobott az egyik kerékvető, így 3. hely lett belőle.
    R1: Tökéletes rajt, de 2-en elmennek mellettem, erre kéne valami magyarázat, mert a reakcióidőm azért annyira még nem szar, habár nem fiatalodom mostanában. A 2. körben jött a szokásos szopóroller, egy picit összeértem Huszival (no problemo, benne van a versenyben az ilyen kocc), erre pattanok ki a fűre, mint állat. Vissza 12. hely, innen szépen feljöttem a 6. helyig kiváló küzdelmek közepette, ez volt a ma este legjobb része. Aztán megint összeakadtam a célegyenes előtti féktávon egy kék BMW-vel és szembefordulva a forgalommal lefulladt motorral vártam, hogy elmenjen a forgalom és visszaálhassak. A 18. hely-re sikerült, innen megint nekikezdtem előrébb jönni, de most egy piros alfa forgatott bele a célegyenes elején a falba és a motor OFF-ba ment át.
    R2: mintha az R1 vége lett volna másolva, a 2. kör végén beleforgatnak a falba, motor a viszonylag kis ütközéstől is lement 0%-ra , kövér ESC.

  13. #38
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, csak néztem a tükörben hogy még mindig jössz, még mindig jössz, mondom mindjárt fékezel...... Bumm...
    Csodálkoztam milyen jól elkaptam a rajtot, és nem értettem miért nem mész?!.

  14. #39
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    Vegyes érzelmek :)

    Hát az időmérőről sok szót nem ejtenék, közöm nem volt a PB-hez, 14 hely asszem, de ahogy néztem azért mindenki hagyott benne rendesen

    A futamok viszont nagyon komolyak voltak, rajtoknál sikerül jól helyezkedni mindkétszer, aztán pedig voltak jó kis autózások. Régen versenyeztem már, élveztem most, a kocsi is jó volt. Bár az r1-en nem ártott volna a guminyomással utánamenni az aszfaltnak, mert eléggé forrtak néha az elsők

    Viszont, hogy azért ne örüljek annyira, bocsánatot szeretnék kérni Lányi Tomitól, benéztem azt a féktávot, megy az óvás majd... Fedortól is itt is bocsi, bár akkor nemigen értettem ez hogy történt, de megtörtént Na sebaj, úgy is szeretek a boxutcából rajtolni

    Ja és, hogy ne zárjam ilyen negatívan a postot, öröm nézni ezt a sok Alfát a mezőnyben!

    Grat a győzteseknek, meg akik mögöttük végeztek!


  15. #40
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nos talán azzal kezdeném hogy jó sok hibám volt, az őszi szezonzáró óra nem volt a kezembe kormány, leszámítva azt a kb 10 kört amit teszteltem az AC-ben, hogy rájöjjek hogyan lehet kiiktatni az elfékezések miatt kormányrázást(nem jöttem rá)...

    A qual meglepő volt, nem volt még rá példa, hogy ilyen jó helyen legyek az elsőben 3. a másodikban 2. lettem(még jó hogy nem első mert nincsenek beállítva a formáció és a zászló ).

    R1: A rajtot elcsesztem, lányos zavaromba 1-ből 3-ba sikerült váltani így az elszakadás a többiektől nem jött össze. Aztán Huszi megelőzött egy hiba miatt, és sikerült 3.nak bejönnöm.

    R2: Na ez már izgi volt, a rajtot ismét elrontottam, a hosszú 1 miatt egyszerűen nem tudtam eljönni rendesen, meg is előztek, majd jött a tömeg. Itt volt minden de mindenki korrekt volt.
    Balázs bocsi, hogy a visszafordítóban félig a füvön kerültem eléd, de a bejáraton még lett volna helyem aztán behúztad belülre a kocsit engem meg betoltál a fűre, utána amikor hibáztam ugyan ott kaptam is puszit tőled.
    Meg a 7. körben a célegyenes elött azért vágtam a sikán elejét, mert a tükörbe úgy láttam, hogy nem fogsz tudni megállni aztán mondom inkább berántom nehogy összemenjünk.
    Élveztem nagyon a meccseket!
    Csabi + Dani bocsi az utolsó körért igen lassan sikerült ott befordulnod Csabi én meg próbáltam tapadni, sajna megtoltalak a kigyorson meg Danival is koccantam, sajnálom.

    Togának grat a duplázásért!

  16. #41

    Óvás topik megnyitva

    Kikerültek a replay-ek és megnyílt az óvás topik

    A szerver:
    Q1
    Q2
    R1
    R2

  17. #42
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Az első futam béli fagyást leszámítva, baromi jó verseny volt!
    R1:Kiss Szabival meccseltünk egy keveset, még be nem értük Bognár Danit, és Lányi Tomit, Szabi kicsit meglépett, ment a vonatozás! A fagyás miatt 18-ró utolsó hely!
    R2:Relatíve jó rajt, de mivel szeretek kimaradni a pofozkodásból, páran elmentek. Fári kollégát próbáltam visszaelőzni, de baromira elmértem a féktávot! Uccu neki felzárkózás, szépen apránként sikerült is előrébb jönnöm, végül a mittudoménhanyadik helyen fejeztem be a versenyt!!!

  18. #43
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs bocsi, hogy a visszafordítóban félig a füvön kerültem eléd, de a bejáraton még lett volna helyem aztán behúztad belülre a kocsit engem meg betoltál a fűre, utána amikor hibáztam ugyan ott kaptam is puszit tőled.
    Meg a 7. körben a célegyenes elött azért vágtam a sikán elejét, mert a tükörbe úgy láttam, hogy nem fogsz tudni megállni aztán mondom inkább berántom nehogy összemenjünk.
    Élveztem nagyon a meccseket!
    Ne viccelj, nem történt semmi, ezekbe jócskán benne voltam én is, sőt! ...az az igazság, vagy nagyobb FOV kell, vagy még egy monitor, mert így nem igazán látok oldalra!

    Amúgy nagyon jó versenyek voltak, nem mondom hogy makulátlan, de élveztem minden percét! ...ja és nem igaz hogy lassú az E46, Kristófot még szélárnyéban is nehéz volt tartani!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  19. #44
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    A rohadt élet, ezt kár lett volna kihagyni

    Legelőször is elnézést kérek Marton Istvántól, egy leheletnyi pöccel hozzájárultam hogy meglátogassa a gyepet.
    Semmi gond, megesik az ilyesmi.

  20. #45
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Ja, és Balázs segge alatt jó volt látni az alkotásomat! Egész pofás élesben!

  21. #46
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, és Balázs segge alatt jó volt látni az alkotásomat! Egész pofás élesben!
    Ezt nézd mit műveltek! ...pedig csak öt percre hagytam magára!
    2015-03-11_00004.jpg

    bocs, de nem tudom hogy kell lekicsinyíteni!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  22. #47
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula mindenkinek, jó verseny volt. Marton István itt is bocs a kiforditásért, olyan szerencsétlenül húztad vissza elém az autót, hogy beleakadtam a sarkadba és hiába fékeztem, megforditottalak. De megvártalak, aztán nagyon jót meccseltünk!!!!
    Nem probléma! Tényleg jó volt, bírkóztunk kicsit, bár én csak feltartani tudtalak. Gyorsabb voltál!
    Gratulálok neked, illetve a többi versenyzőnek!

  23. #48
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Figyelem!

    A Montreali futamon lesz vágás ellenőrzés, a megfelelő topicban megtaláljátok a részleteket, hogy kinek és mit kell feltölteni. Erre most vasárnap (03.15.) estig van időtök. Köszönjük!

    HTCM8 - Qual vágás ellenőrzés







  24. #49
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Q: papírforma P5
    R1: Gyenge rajt után, Széchy Szabolcsot üldöztem pár körön keresztül, aztán sikerült kihasználni egy kisebb hibáját és célegyenesben elmenni. Onnantól próbáltam felzárkózni a Huszi-Tomcy párosra, de nem volt esélyem, mindig csak annyit közeledtem, amennyit ők vesztettek a csatájuk miatt. P4
    R2: Első kör végén a féktávon meglöktem Fedort, amiért ezúton is bocsánat. (Warmupon vettem észre, h ott semmi nincs amihez viszonyítani lehetne, h hol fékezzek, ha van valaki előttem és nem látom a sötétebb aszfaltot).
    Aztán annyira emlékszem, h valahogy a 4. helyre kerültem és Ságodi Dani volt előttem. Őt is a célegyenesben előztem mikor elszúrta kicsit a sikánt. Ezután már csak a 3. hely megőrzése volt a cél. A végén még Tomcy okozott kisebb izgalmakat, de az első hajtásnak hála nem lett forgás belőle. P3

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csabi + Dani bocsi az utolsó körért igen lassan sikerült ott befordulnod Csabi én meg próbáltam tapadni, sajna megtoltalak a kigyorson meg Danival is koccantam, sajnálom.!
    Jah, az utolsó körökben már inkább a kigyorsokra figyeltem, h meglegyenek. Meg a két kocsi között is van különbség kanyarsebesség terén, de a lényeg h nem lett gond, de amúgy mindig a hátul jövő a hibás

    Grat Togának a kettős győzelemért, így kell visszatérni!

  25. #50
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Q: papírforma P5
    R1: Gyenge rajt után, Széchy Szabolcsot üldöztem pár körön keresztül, aztán sikerült kihasználni egy kisebb hibáját és célegyenesben elmenni. Onnantól próbáltam felzárkózni a Huszi-Tomcy párosra, de nem volt esélyem, mindig csak annyit közeledtem, amennyit ők vesztettek a csatájuk miatt. P4
    R2: Első kör végén a féktávon meglöktem Fedort, amiért ezúton is bocsánat. (Warmupon vettem észre, h ott semmi nincs amihez viszonyítani lehetne, h hol fékezzek, ha van valaki előttem és nem látom a sötétebb aszfaltot).
    Aztán annyira emlékszem, h valahogy a 4. helyre kerültem és Ságodi Dani volt előttem. Őt is a célegyenesben előztem mikor elszúrta kicsit a sikánt. Ezután már csak a 3. hely megőrzése volt a cél. A végén még Tomcy okozott kisebb izgalmakat, de az első hajtásnak hála nem lett forgás belőle. P3



    Jah, az utolsó körökben már inkább a kigyorsokra figyeltem, h meglegyenek. Meg a két kocsi között is van különbség kanyarsebesség terén, de a lényeg h nem lett gond, de amúgy mindig a hátul jövő a hibás

    Grat Togának a kettős győzelemért, így kell visszatérni!
    Azért nem mindig de itt én számoltam el a kocsik közti távot, mert a sebességem nem volt tul gyors, ugy értem hogy bekanyarodott volna a kocsi simán csak ott voltál.
    De jó volt, amugy a kedvenc pályám, emiatt sajnáltam a sok kihagyást.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •