Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (58 összesen)

Téma: HTCM8 - Montreal GP (szezonnyitó)

  1. #1

    HTCM8 - Montreal GP (szezonnyitó)

    Melléklet 10453

    Időpont:
    2015. március 11. (szerda)
    Pálya: Montreal
    Időjárás: változó (infók itt)
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: Q1: 20 perc ; Q2: 10 perc (Superpole)
    Warm Up hossza: 5 perc
    Rajt: 1. futam: repülő* ; 2. futam: álló
    Versenytáv:
    2 x 14 kör

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu #1 (száraz)
    Szerver: GTR-Masters.hu #2 (esős)
    Szerverjelszó: A prekvalifikáció alatt NYÍLT a szerver, jelszó itt


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM8 - Tavaszi Szezon
    HTCM8 - Tavaszi Pályacsomag

    --------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    *A repülőrajttal kapcsolatos tudnivalókat megtaláljátok a Versenyszabályzat „2.3.1 Repülő rajt menete” pontjában, illetve a kijelölt Formációs- és Rajtzónát az alábbi képeken:

    Formációs zóna: a célegyenes ráfordító sikán kijárata


    Rajtzóna: célegyenes felé haladva a harmadik rajtlámpa vonala



    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 13. 10:06.

  2. #2
    Egyelőre a #2 szerver fut (az #1 még a FUN futamhoz van belőve) fix, száraz időjárással, már tudjátok tesztelni az autókat és a pályát. (60 perc Q / 3 kör)
    Immár végleges, hogy '06-'07-es autók lesznek a szezonban, ezekben lehet gondolkodni.

    Prequal, zónák, körszám, szezon-, nevezős- festegetőstopik, frissítések és egyéb nyalánkságok hamarosan.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 03. 17:55.

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre a #2 szerver fut (az #1 még a FUN futamhoz van belőve) fix, száraz időjárással, már tudjátok tesztelni az autókat és a pályát. (60 perc Q / 3 kör)
    Immár végleges, hogy '06-'07-es autók lesznek a szezonban, ezekben lehet gondolkodni.

    Prequal, zónák, körszám, szezon-, nevezős- festegetőstopik, frissítések és egyéb nyalánkságok hamarosan.
    A #2 szerveren futott idők megjelennek majd ha lesz prequal?

  4. #4
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A #2 szerveren futott idők megjelennek majd ha lesz prequal?
    Elméletileg igen.

  5. #5
    Végetértek a FUN futamok, úgyhogy mostantól a szerverek megszokott rend szerint mennek:

    GTR-Masters.hu #1 - száraz
    GTR-Masters.hu #2 - eső

    Mindkettőn 60 perc Q és 3 kör verseny!


    Jó készülődést!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 05. 14:27.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Beizzítottam a Prekvalt, az eddigi körök feltöltésre kerültek, lehet tolni neki!
    A futam előtti napokban valamelyik este nyomnánk egy laza Shakedown mentet is, hamarosan kihirdetjük a pontos időpontot.. (íme: Shakedown Hétfők)

    Illetve az ajánlat a Vauxhall Vectra-ra továbbra is áll, ha van érdeklődő rá, akkor betesszük az autók közé! (LINK)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 09. 03:14.

  7. #7
    Ahogy elnézem pq-t küzdelmes szezonom lesz, ha nem találom meg a gyógyszerem és váltok FWD-re.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 03. 06. 01:13.

  8. #8
    Valaki lenne olyan jófej, hogy megkínál egy bmw setuppal? (nincs pofám kérni. )
    Köszönöm!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #9
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ma este és holnap délelőtt meghajtok pár fwdt, hogy esetleg segítsek a választásban, leon, lacetti, peugeot, vectra. Me' látom megint 3 autóra fog korlátozódni a mezőny Hondát meg alfát már sokan választották, így azokat nincs értelme. Az alfáról: a 2006os gta és a 2007es szakasztott ugyanazt tudja, időben és sebességben is, függetlenul attól, hogy a játékban mit ír infóként. Így köztük kb csak külső dönthet, mert nekem érzésre is ugyanaz volt.
    Utoljára módosította: huszi; 2015. 03. 06. 11:15.

  10. #10
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki lenne olyan jófej, hogy megkínál egy bmw setuppal? (nincs pofám kérni. )
    Köszönöm!
    bmw_e90_07_montreal.svm

    Nem vagyok top, de a top pilóták setupjai nekem általában túl "idegesek", én inkább puhább futóművel megyek. próbáld ki, lehet nem fekszik majd, de hátha segít.

  11. #11
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

  12. #12
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    1000 hála és köszi!

  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Létszámot nézve családias futam lesz.

  14. #14
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    2 Tóth Gábor Honda Accord R 2007



  15. #15

    Friss infó!

    Frissült az első hozzászólás, kiírásra került a körszám.

  16. #16
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Meghajtottam péntek este az igért márkákat, hogy legyen egy újabb kézzelfogható eredmény amire lehet alapozni. Ezen a pályán még nem mentem korábban és a vághatóság miatt nem is túl ideális autótesztelésre, de az időeredmények ennek ellenére azt hozták amire előzetesen számoltam.

    Az egyenes+sikán kombinációk miatt a monzai VW setupot(ami prost brno-s vw setupja nagyjából ) töltöttem be a kocsikra, de a setre semmi időt sem töltöttem. Ugyanazzal mentem mindegyiknél. Az időkből látszik, hogy nagyjából ugyanazt tudják. Kimaxolva nem lettek, mivel annyira nem ismerem még a pályát, de 43 végét mindegyik tudna. Vezethetőségben nekem a 2006os peugeot tűnt legkezesebbnek, de talán leglassabbnak is az egyenesben. Leont és a vectrát ugyanoda pozicionálom, és ezek fölött jön a honda, alfa, lacetti trió. ami olyan 2 tizeddel van kb a többiek előtt. A három közül a honda a legvezethetőbb, de ezzel nem mondok semmit újat, a lacetti és az alfa kanyabejáratokon szeret túlkormányzott lenni. Egy körön egyik fwd sem ellenfele a 2007es bmwnek, futamon meglátjuk mi lesz a helyzet.
    Utoljára módosította: huszi; 2015. 03. 08. 14:09.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Meghajtottam péntek este az igért márkákat, hogy legyen egy újabb kézzelfogható eredmény amire lehet alapozni. Ezen a pályán még nem mentem korábban és a vághatóság miatt nem is túl ideális autótesztelésre. A setre semmi időt sem töltöttem, ugyanazzal mentem mindegyiknél. Vezethetőségben nekem a 2006os peugeot tűnt legkezesebbnek, de talán leglassabbnak is az egyenesben. Leont és a vectrát ugyanoda pozicionálom, és ezek fölött jön a honda, alfa, lacetti trió. ami olyan 2 tizeddel van kb a többiek előtt. A három közül a honda a legvezethetőbb, de ezzel nem mondok semmit újat, a lacetti és az alfa kanyabejáratokon szeret túlkormányzott lenni
    Köszi szépen Huszi mindenki nevében!

    Látom minden autóval 1 tizeden belül mentél, ami jól mutatja, hogy alapvetően kb egál az állás, viszont mindenkit óva intek attól, hogy ebből túlságosan messze menő következtetéseket vonjon le, mivel sem a kocsik felépítése, sem a motorkarakterisztikájuk nem egyforma, így mindenképpen muszáj őket egyedileg setup-olni az utolsó tizedek kipréseléséhez. A Peugeot súly/lóerő arányban papíron jobb mint a Honda, lehet csak máshogy kell kezelni a váltót, de persze lehet az is, hogy rosszabb a légellenállása, a lényeg, hogy lehetnek huncutságok a háttérben.

    A prekavoln lévő időket fenntartásokkal kezeljétek, egyrészt a különböző versenyzők köridejei egymással érdemben nem összevethetők, illetve azonos versenyző esetén sem tudjuk, hogy melyik kocsiba ki mennyi időt/felkészülést pakolt bele. Ezen felül a pálya is könnyen vágható... szóval mindig az a biztos, amit magadnak teszteltek le, azonos körülmények között.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 08. 19:26.

  18. #18
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Két helyen a határon van, de csont nélkül is benne van a 43 eleje. A pályáról, vagy inkább a megvalósításáról annyit, hogy a fehér vonal monnyon le, valamint Vágási Feri for president!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  19. #19
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    köszi a replayt. Ehhez járnak szektoridők is?

  20. #20
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    köszi a replayt. Ehhez járnak szektoridők is?
    S1 30.4 - S2 1.01.4

  21. #21
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    S1 30.4 - S2 1.01.4
    Koszi, szomoru

  22. #22
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Koszi, szomoru
    Az igazság az, hogy a 43.0 benne van, viszont nagyon kopik hátul a gép a mély kigyorsítások miatt, szóval futamon nem nagyon lehet nagy tempót menni majd szerintem, mert a végére nem marad gumi.

  23. #23
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Az igazság az, hogy a 43.0 benne van, viszont nagyon kopik hátul a gép a mély kigyorsítások miatt, szóval futamon nem nagyon lehet nagy tempót menni majd szerintem, mert a végére nem marad gumi.
    megigertem magamnak h elkezdve a szezont nem fogok semmit mondani a bmw elonyerol. Majd utolag ertekelek, legalab lesz 8 futam ami alatamaszthatja, vagy cafolhatja a velemenyem

  24. #24
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Felkerült a HTCM8 - Skinpack v1-es verziója!


  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, nevezni a futamra holnap este 8-ig lehet, de a prekval ma éjfélkor bezár, eddig lehet köridőt futni!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •