Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 58 (58 összesen)

Téma: HTCM8 - Montreal GP (szezonnyitó)

  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Brr. hát nekem is a hátsók koptak el csúnyául, úgyhogy a kezdeti feljövetel után csak a lemaradás, és megelőzések maradtak. Nemtudom mire vállalkoztam, de legalább új arcokat láttam magam körül, és egy percig sem voltam egyedül, nem unatkozhattam. Mindenki korrekt volt, semmi galiba, egy dolog nem tetszett, az utolsó sikán, éshogy akörül hogyan kell viselkedni (pl pályán megyünk, nemszerzünk előnyt, nem úgy menekülünk /álá rosberg/, nem abból szerzünk előzésre lendületet).

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    El se hiszem, hogy eddig ezt az öreg Bömöst nem is próbáltam, nagyon jópofa kis gép!
    Igen, így kell viselkednie egy majd 300 lóerős hátsókerekes autónak, nem lehet felelőtlenül taposni a gázt és az egyensúlyával is folyamatosan játszani kell... nem olyan lagymatag, mindent elnyelő és mindent megengedő ingerszegény igásló, mint az újabb. Az E90-nel azzal küldök a setup-ban, hogy végre történjen valami a fenekével, itt pedig azon vagyok, hogy visszafogjam... végre!

    Ami a futamot és felkészülést illete egy hirtelen ötlettől vezérleve huppantam be, kedd este köröztem vele fél órát, ma meg kvalon teli tankkal próbálgattam, hogy felkészüljek a futamra. A köridő mindegy volt, csak az élményre és a koccanások elkerülésére mentem, mindkettő sikerült. Mindkét futam igazi túraautós fergeteg volt, folyamtosan ment az adok-kapok, meg a helyezkedés. Első futamon 14. helyig küzdöttem fel magam, de túl agreszív lett a verseny setup-om, így a végére teljesen elfogyott a gumi alattam és hibázgattam. A második futamra korrigáltam a setup-ot, de sajnos nem derült ki ez mennyire vált volna be, mert a 2. körben kaptam egy puszit hátulról és beleálltam a falba egy defekttel.

    A mókát mindenestre élveztem, de a setup-pal el kell kicsit még bíbelődnöm, hogy versenyképes legyek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 12. 15:27.

  3. #53
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Figyelem!

    Kedves Versenyzők!

    A munkánkat nagyban megkönnyítené, ha a Quali Check ellenőrzésnél mindenki a feltöltött replay fájllába (nem a tömöritett mappánál) az elejére beleírná a nevét Vezetéknév Keresztnév formátumban ékezetek nélkül. Akik eddig feltöltötték azoknak nem kell újra feltölteni, de akik még nem tették meg azok legyenek szívesek akkor a fentebb emlitett módon töltsék fel a kvalis replayüket. Nagyon szépen köszönjük!

    Pl.: Vida_Zoltan_Montreal GP_150311_2100_Practice2 HOT LAP.Vcr







  4. #54
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Egyébként a legnagyobb poént kihagytam... Megyek az r2-n utolsó körében, 8. hely fasza minden, mondom villogok egyet a közönségnek, a rajongóimnak és a társaknak a célegyeneseben. Nah csak éppen azt felejtettem el, hogy mivel újra volt rakva minden és a korábbi configomat a laptopommal együtt elsajította egy kedves brazil illettő, a gombok felcserélődtek, így 50 méterrel a cél előtt szúrtam egy ürest, Tomi nagy örömére, de szerencsére csak 1 helyet buktam


  5. #55
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Igazi szezonnyitó verseny dupla nullázással. Még sosem adtam fel két versenyt egymás után motorhibával, most már ez is megy.
    A qualt biztonságiba nyomtam, de így is megdobott az egyik kerékvető, így 3. hely lett belőle.
    R1: Tökéletes rajt, de 2-en elmennek mellettem, erre kéne valami magyarázat, mert a reakcióidőm azért annyira még nem szar, habár nem fiatalodom mostanában. A 2. körben jött a szokásos szopóroller, egy picit összeértem Huszival (no problemo, benne van a versenyben az ilyen kocc), erre pattanok ki a fűre, mint állat. Vissza 12. hely, innen szépen feljöttem a 6. helyig kiváló küzdelmek közepette, ez volt a ma este legjobb része. Aztán megint összeakadtam a célegyenes előtti féktávon egy kék BMW-vel és szembefordulva a forgalommal lefulladt motorral vártam, hogy elmenjen a forgalom és visszaálhassak. A 18. hely-re sikerült, innen megint nekikezdtem előrébb jönni, de most egy piros alfa forgatott bele a célegyenes elején a falba és a motor OFF-ba ment át.
    R2: mintha az R1 vége lett volna másolva, a 2. kör végén beleforgatnak a falba, motor a viszonylag kis ütközéstől is lement 0%-ra , kövér ESC.
    <- Én voltam A Piros Alfa. Igazából nem is akartalak ott még megelőzni, csak nagyon lelassultál én pedig véletlenül beestem melléd és hát kicsit arrébpöcköltelek. Fura hogy ennyitől keresztbe állt a BMW mert én úgy éreztem hogy éppen csak hozzád értem, ráadásul inkább az autód elejét találtam el. Azért bocsi!

  6. #56
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán vki kiforgatott és lett egy kis felfüggő gond is. Katasztrófa lett a futam is.
    Bocsi, az én voltam, szűkebben fordultam és megtoltam a popód, aztán visszaállítottalak egyenesbe és vissza is engedtelek, nem gondoltam, hogy sérülést is okoztam, ne haragudj.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont, hogy azért ne örüljek annyira, bocsánatot szeretnék kérni Lányi Tomitól, benéztem azt a féktávot, megy az óvás majd...
    Nem kellett volna megóvnod, én sem tettem volna. Az ott egy nagyon genya rész volt, ha ment előtted valaki, semmit nem lehetett látni a fékezési pontból. Én is majdnem benéztem kétszer is, de egyszer ki tudtam engedni balra, másiknál meg Prost mögött szintén (azt hiszem akkor előztél vissza). Amúgy jókat meccseltünk, jó volt.

    Összességében élveztem a futamokat, voltak felzárkózási időszakok, voltak jó csaták, r2-n volt nagyon jó rajtom.
    Azért a gumikat ette a pálya, a végére be is mondta, hogy a hátsóknak annyi, de láttam az e46-os kollégák még jobban küzdöttek ezzel a problémával.

  7. #57
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, az én voltam, szűkebben fordultam és megtoltam a popód, aztán visszaállítottalak egyenesbe és vissza is engedtelek, nem gondoltam, hogy sérülést is okoztam, ne haragudj.
    Semmi gond, gyorsabb is voltál ott (is). Annyira rosszul szeteltem az autót hogy semmit nem számított a futam kimenetelét illetően. Remélem Adelaide-ben már jobban ráérzek a gépre.

  8. #58
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Figyelem!

    Kikerültek a megfelelő topicba a büntetések, kérünk mindenkit akit érint nézze át és akinek letöltendő büntetése van, az a következő futamon amin részt vesz tegyen eleget a letöltésének, köszönjük!

    HTCM8 - Montreal GP Büntetések







Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •