Szavazás eredménye: Milyen kategóriával rendezzük a tavaszi Assetto Corsa bajnokságot? (4 db választható)

  • Street: Abarth, Alfa Romeo, BMW, Lotus...

    37 28,24%
  • Lotus Sport: Lotus Exige 240R/Scura/S/Roadster

    9 6,87%
  • TrackDay: BMW M235i Racing, KTM X-Bow R, Lotus 2-11

    28 21,37%
  • Historic: Alfa Romeo GTA, AC Cobra, Ferrari F40, RUF YellowBird

    40 30,53%
  • Classic Touring: Alfa 155 V6, Mercedes 190E EvoII, BMW E30 DTM

    86 65,65%
  • Classic Formula: Ferrari 312T, Lotus Type 49, Lotus 98T

    14 10,69%
  • Classic GT & Prototype: McLaren F1 GTR, Sauber Mercedes C9

    30 22,90%
  • SuperCar: McLaren P1, LaFerrari, Mercedes SLS, Zonda..

    20 15,27%
  • GT: GT2, GT3, GTE...

    63 48,09%
  • Formula: Tatuus F.Abarth, Lotus Exos T125

    36 27,48%
Szavazók
131 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérős esc tiltás meg nettó hülyeség.
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pont akkora (vagy kicsit nagyobb annál, vagy kicsit kisebb), mint futamon is tiltani az Esc használatot és a javítást...
    Nem, nem ugyanakkora. És még csak nem is kicsit nagyobb hülyeség. Ha a versenyen történik, akkor súlyos pontokat jelenthet és érdemben befolyásolhatja a bajnokság állását. Ha viszont az időmérőn történik, azzal csak azt éri el a delikvens, hogy megnöveli a lehetőségét egy jobb rajthely elérésének. Ami aztán a verseny végén több pontot jelenthet neki, de ennek a valószínűsége jóval kisebb lehet, mint annak, hogy a versenyen történt ESC-el ténylegesen több ponthoz jut...

  2. #52
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem hiba. Attól még hogy te megszoktál valamit, még nem biztos, hogy csak az egy helyes verzió létezik a világon. A netKar-ban és az iRacing-ben is vissza lehet jönni a pályára a Esc után, azért mert a készítők ott így döntöttek. Illetve ha lett volna olyan opció a GTR-ben, hogy kvalin tilos az Esc, akkor gondolod, hogy a régi vezetés a "Get real" elvet követve nem gondolkoztak el volna rajta, hogy használják is?

    Tomcy, ha úgy fogsz minden kérdéshez hozzáállni a jövőben, hogy hogy volt mindez anno a GTR2-ben, akkor nagyon nehéz időszak elébe nézel...
    Új szoftver, új körülmények, új lehetőségek és megkötések, új szabályok...
    Te meg ha úgy fogsz minden kérdéshez hozzáállni, hogy ha valami hülyeséget megenged az új játék, akkor azt alkalmazni is kellene, akkor te is nagyon nehéz időszak elé nézel...

    Itt a Masters-en (tudtommal) sosem lehetett egy totálkár után megjavított kocsival folytatni a versenyt. Ha valaki nem tudott az ütközés után bemenni a boxba, akkor neki ott vége volt a versenynek. Így volt ez a GP Legends-ben, GTR-ben, a GTR2-ben, a GTL-ben és a Race-ben is (javítsatok ki, ha nem). Igen, azért mert ezek a játékok nem engedélyezték a dolgot (abba most nem érdemes belemenni, hogy hogy döntött volna a Masters, ha engedélyezik: ezt nem lehet tudni...). Ezért én ezeket a játékokat ebből a szempontból jóval komolyabbnak tartom, mint azokat, ahol - mondjuk úgy - egy verseny alatt több élete lehet mindenkinek. Többek közt egy ilyen "szigor" miatt tartunk egy bajnokságot és a bajnokságot szervező ligát professzionálisnak. Ha ez sérül, akkor a ligában használt "Masters" elnevezés jogosságán is nyugodtan el lehet gondolkodni...

  3. #53
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Én is a verseny közbeni ESC használat ellen vagyok (, de ezt már leírtam a suzukai incidens után is). Ha valaki be tud menni a boxba, akkor tegye, de ne gombnyomásra. Ha meg annyira összetörte magát, hogy már nem tud gurulni az autó, akkor már ne folytathassa a versenyt.
    Az időmérős ESC maradhat, de tőlem ott is tílthatjuk, csak akkor növeljük az időmérő hosszát, mert így is elég szűkös a 20 perc.
    Persze ezeket az éles bajnokságra kellene alkalmazni, mert amíg nem tökéletes a törésmodell, és egy kis koctól is elszállhat a motor, (mondjuk nem tudom, hogy így van-e,) és tesztbajnokságokat rendezünk, addig maradhat(na) az ESC verseny alatt is.

  4. #54
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Az iRacing is elég professzionálisnak mondható és ott is engedélyezett az ESC, mind időmérő mind verseny alatt. Időmérő alatt nincs "vontatási" idő, mert ott általában nem azért lépsz ki mert összetörted, hanem mert befejezted a gyorskört és nem cammogsz vissza másokat akadályozva a boxba. Verseny alatt nem célszerű ESC-et nyomni, mert a vontatási(towing) idő+javítás sokkal hosszabb így, mintha vissza(tudnál) mennél, viszont plusz "büntetés", hogy egy töréssel erősen esik a safety ratinged is. Tehát véleményem szerint egy versenyközbeni ESC időbüntetéssel (30-120 sec?) azért már megfelelő visszatartó erő és akkor marad minden "real".

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a Masters-en (tudtommal) sosem lehetett egy totálkár után megjavított kocsival folytatni a versenyt.
    Sosem volt sehol megtiltva. Egyszerűen az adott program nem adott erre lehetőséget, így még sosem gondolkodott el azon senki, hogy ezt tiltani, vagy engedéylezni kéne, tehát ez ügyben nincs még sem Masters-es precedens, sem állásfoglalás.

    Ha valaki nem tudott az ütközés után bemenni a boxba, akkor neki ott vége volt a versenynek. Így volt ez a GP Legends-ben, GTR-ben, a GTR2-ben, a GTL-ben és a Race-ben is (javítsatok ki, ha nem). Igen, azért mert ezek a játékok nem engedélyezték a dolgot (abba most nem érdemes belemenni, hogy hogy döntött volna a Masters, ha engedélyezik: ezt nem lehet tudni...). Ezért én ezeket a játékokat ebből a szempontból jóval komolyabbnak tartom, mint azokat, ahol - mondjuk úgy - egy verseny alatt több élete lehet mindenkinek. Többek közt egy ilyen "szigor" miatt tartunk egy bajnokságot és a bajnokságot szervező ligát professzionálisnak. Ha ez sérül, akkor a ligában használt "Masters" elnevezés jogosságán is nyugodtan el lehet gondolkodni...
    Én egy szóval sem mondom, hogy engedélyeznünk kéne az Esc használatát a futamon, ez ügyben még nem alakult ki az én álláspontom. Én jeleneg csak az ellen érvelek, hogy Qual-on más lenne a leányzó fekvése, mint futamon. Mert ha valóban professzionálisan akarjuk űzni, ahogy te is mondod, akkor ehhez ez is hozzá tartozik. Qual-on is fontos dolgok dőlnek el és szerintem egységesen kellene alkalmaznunk az elveket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 20. 12:55.

  6. #56
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy szóval sem mondom, hogy engedélyeznünk kéne az Esc használatát a futamon, ez ügyben még nem alakult ki az én álláspontom. Én jeleneg csak az ellen érvelek, hogy Qual-on más lenne a leányzó fekvése, mint futamon. Mert ha valóban professzionálisan akarjuk űzni, ahogy te is mondod, akkor ehhez ez is hozzá tartozik. Qual-on is fontos dolgok dőlnek el és szerintem egységesen kellene alkalmaznunk az elveket.
    Akkor kéne egységesen alkalmazni egy elvet, ha annak alkalmazása egységesen ugyanakkora hatással lenne az időmérőre és a versenyre is. De mint írtam korábban, ez nincs így, ezzel gondolom te is egyetértesz...
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a versenyen történik, akkor súlyos pontokat jelenthet és érdemben befolyásolhatja a bajnokság állását. Ha viszont az időmérőn történik, azzal csak azt éri el a delikvens, hogy megnöveli a lehetőségét egy jobb rajthely elérésének. Ami aztán a verseny végén több pontot jelenthet neki, de ennek a valószínűsége jóval kisebb lehet, mint annak, hogy a versenyen történt ESC-el ténylegesen több ponthoz jut...

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor kéne egységesen alkalmazni egy elvet, ha annak alkalmazása egységesen ugyanakkora hatással lenne az időmérőre és a versenyre is. De mint írtam korábban, ez nincs így, ezzel gondolom te is egyetértesz...
    Nem értek egyet. Az időmértőt azért tartjuk meg mert fontos jelentősséggel bír a futam tekintetében. Ha nem így lenne, nem tartanánk.
    Az pedig hogy nem lehet Esc-et használni, az egyformán jelentős hatással tud lenni az időmérő és a futam végkimenetelére is.

    Viszont úgy látom kezd meddő vita kialakulni közöttünk egy amúgy sem túl kardinális kérdésben...
    A bajnokság szempontjából ennél valamivel lényegesebb kérdések is eldöntésre szorulnak, kérlek ebben is segítsetek, további infók itt:

    AC új bajnokságok - Ötlető!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 20. 14:34.

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem volt sehol megtiltva. Egyszerűen az adott program nem adott erre lehetőséget, így még sosem gondolkodott el azon senki, hogy ezt tiltani, vagy engedéylezni kéne, tehát ez ügyben nincs még sem Masters-es precedens, sem állásfoglalás.

    Én egy szóval sem mondom, hogy engedélyeznünk kéne az Esc használatát a futamon, ez ügyben még nem alakult ki az én álláspontom. Én jeleneg csak az ellen érvelek, hogy Qual-on más lenne a leányzó fekvése, mint futamon. Mert ha valóban professzionálisan akarjuk űzni, ahogy te is mondod, akkor ehhez ez is hozzá tartozik. Qual-on is fontos dolgok dőlnek el és szerintem egységesen kellene alkalmaznunk az elveket.
    Én nem mondanám hogy a Qual levezető körén nyomott ESC és a futam közben nyomott ESC-nek ugyan akkora a súlya.

    A futam eredmények feldolgozásánál jelenleg aki ESC-et nyom annak az adott körét figyelmen kívül hagyja a rendszer és plusz időbüntetést kap.
    Elméletben nincs akadálya hogy a rendszer az ez után futott köreit ne számolja, vagy büntesse.
    A teszt futamok / bajnokságok alatt nem hinném hogy érdemes ezt korlátozni.

    Valamint azt is érdemes figyelembe venni hogy Stefano hetente változtatja a kódot, szóval semmi garancia nincs rá hogy az megoldás ami ma működik az a jövőhéten is fog...

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem mondanám hogy a Qual levezető körén nyomott ESC és a futam közben nyomott ESC-nek ugyan akkora a súlya.
    Ezt én sem állítottam...

  10. #60
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem mondanám hogy a Qual levezető körén nyomott ESC és a futam közben nyomott ESC-nek ugyan akkora a súlya.
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem állítottam...
    Akkor mégis itt ebben a mondatodban mit állítasz?

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az pedig hogy nem lehet Esc-et használni, az egyformán jelentős hatással tud lenni az időmérő és a futam végkimenetelére is.

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mégis itt ebben a mondatodban mit állítasz?
    Hogy az időmérő végkimenetelére van jelentős hatással az Esc tiltása. Az időmérő eredménye meg a futaméra.
    De a több lépcsőcs közvetett jelentős hatás természetesen nem jelent még egyforma súlyt, ha ez nem lenne egyértelmű.

    Illetve Laci csak a levezető kört emelte be a képletbe, én meg az időmérőn történtő gépleamortizálásokat is.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 20. 15:43.

  12. #62
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy az időmérő végkimenetelére van jelentős hatással az Esc tiltása. Az időmérő eredménye meg a futaméra.
    De a több lépcsőcs közvetett jelentős hatás természetesen nem jelent még egyforma súlyt, ha ez nem lenne egyértelmű.

    Illetve Laci csak a levezető kört emelte be a képletbe, én meg az időmérőn történtő gépleamortizálásokat is.
    igen de a Q-n egységes mert mindenki kitudja használni az adott 20-30-percet hogy gyors kört menjen,viszont a futamon 1 jolly-t kapsz az esc-el ha bármibe keveredsz
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #63
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Volt DTM, GT...most van Historic és...nem Formulának kéne jönnie a popularizmus jegyében?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •