Szavazás eredménye: Milyen kategóriával rendezzük a tavaszi Assetto Corsa bajnokságot? (4 db választható)

  • Street: Abarth, Alfa Romeo, BMW, Lotus...

    37 28,24%
  • Lotus Sport: Lotus Exige 240R/Scura/S/Roadster

    9 6,87%
  • TrackDay: BMW M235i Racing, KTM X-Bow R, Lotus 2-11

    28 21,37%
  • Historic: Alfa Romeo GTA, AC Cobra, Ferrari F40, RUF YellowBird

    40 30,53%
  • Classic Touring: Alfa 155 V6, Mercedes 190E EvoII, BMW E30 DTM

    86 65,65%
  • Classic Formula: Ferrari 312T, Lotus Type 49, Lotus 98T

    14 10,69%
  • Classic GT & Prototype: McLaren F1 GTR, Sauber Mercedes C9

    30 22,90%
  • SuperCar: McLaren P1, LaFerrari, Mercedes SLS, Zonda..

    20 15,27%
  • GT: GT2, GT3, GTE...

    63 48,09%
  • Formula: Tatuus F.Abarth, Lotus Exos T125

    36 27,48%
Szavazók
131 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (63 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Illetve ide elehet írni az egyes autókkal kapcsolatos véleményeket, érzéseket, meglátásokat...

  2. #27
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a szavazás nagyon úgy áll, bár a többség még a Pack megjelenés előtt szavazott, így még utána kéne járni, hogy mennyire jöttek a '93-as DTM-es autókhoz fűzött remények! A Fun program keretében kedden fogjuk kicsit jobban meghajtani őket, illetve utána lehet még egy tesztnapot beiktatunk, gyertek minél többen!

    Ha pedig továbbra is pozitívak a visszajelzések, akkor hadd szóljon!
    Első próbálkozásaim alapján mehetne a három autó egy mezőnyben. Gumik ugyanazok, viselkedésük teljesen egyedi, köridők első 5 körömben 1mp-en belül.

  3. #28
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Első próbálkozásaim alapján mehetne a három autó egy mezőnyben. Gumik ugyanazok, viselkedésük teljesen egyedi, köridők első 5 körömben 1mp-en belül.
    Kicsit többet hajtottam őket, de jórészt egyetértek Tilussal. Mehetnek egyben, de kicsit nagyobbak a különbségek.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A tegnapi DTM-es futamok sikeréből és a szavazás aktuális állásából úgy látszik, hogy egy jó kis DTM és egy GT bajnokság vár ránk a közeli jövőben, melyeket jövő hónapban tervezünk indítani.

    A részleteket még kidolgozás alatt vannak, illetve lesz még pár teszt/fun futam is fenti témákban...
    Akinek bármi javaslata, ötlete, kérdése van az új bajnoskágokat illetően, az kérjük ne tartsa magában!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 18. 17:47.

  5. #30
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi DTM-es futamok sikeréből és a szavazás aktuális állásából úgy látszik, hogy egy jó kis DTM és egy GT bajnokság vár ránk a közeli jövőben, melyeket jövő hónapban tervezünk indítani.

    A részleteket még kidolgozás alatt vannak, illetve lesz még pár teszt/fun futam is fenti témákban...
    Akinek bármi javaslata, ötlete, kérdése van az új bajnoskágokat illetően, az kérjük ne tartsa magában!
    Pedig ígéretesen indult, de nagy kár a Historic elmeszeléséért
    Viszont a GT bajnokság a teszt fejében, szerintem nagyon elgondolkodtató - sztem sok a lóerő difi..

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig ígéretesen indult, de nagy kár a Historic elmeszeléséért
    Viszont a GT bajnokság a teszt fejében, szerintem nagyon elgondolkodtató - sztem sok a lóerő difi..
    Szó sincs elmeszelésről, nyáron is kell majd hajtanunk valamit!
    GT ügyben pedig még az a kérdés eldöntése is hátra van még, hogy GT2, GT3, vagy esetleg más legyen a műsoron...

  7. #32
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szó sincs elmeszelésről, nyáron is kell majd hajtanunk valamit!
    GT ügyben pedig még az a kérdés eldöntése is hátra van még, hogy GT2, GT3, vagy esetleg más legyen a műsoron...
    Jó, hát sejtettem, hogy akkor későbbi program lesz, de ez "jobb előbb, mint később" esete

  8. #33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szó sincs elmeszelésről, nyáron is kell majd hajtanunk valamit!
    GT ügyben pedig még az a kérdés eldöntése is hátra van még, hogy GT2, GT3, vagy esetleg más legyen a műsoron...
    szerintem mehetne együtt a 3. GT2, GT3, GTE
    lesz olyan pálya,ahol a GT2 lesz jobb,de lesz olyan ahol a GTE
    Nissan is Monzában sokkal jobb mint a Corvette, de Silverstoneban nem biztos

  9. #34
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem mehetne együtt a 3. GT2, GT3, GTE
    lesz olyan pálya,ahol a GT2 lesz jobb,de lesz olyan ahol a GTE
    Nissan is Monzában sokkal jobb mint a Corvette, de Silverstoneban nem biztos
    Ennek viszot csak úgy lenne értelme ha mindenki választana egy autót magának és azzal tolná végig a bajnokságot. (vagy ezt amúgy is így szoktátok? Új vagyok még itt) Mert a megnézem hogy adott pályán melyik a leggyorsabb kocsi és azzal megyek az egy kicsit szürkévé teszi a dolgot. De egy Corvette bajnogságot is el tudnék képzelni ha az érem másik oldalát nézzük.

  10. #35
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek viszot csak úgy lenne értelme ha mindenki választana egy autót magának és azzal tolná végig a bajnokságot. (vagy ezt amúgy is így szoktátok? Új vagyok még itt) Mert a megnézem hogy adott pályán melyik a leggyorsabb kocsi és azzal megyek az egy kicsit szürkévé teszi a dolgot. De egy Corvette bajnogságot is el tudnék képzelni ha az érem másik oldalát nézzük.
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem mehetne együtt a 3. GT2, GT3, GTE
    lesz olyan pálya,ahol a GT2 lesz jobb,de lesz olyan ahol a GTE
    Nissan is Monzában sokkal jobb mint a Corvette, de Silverstoneban nem biztos
    Ezt lehetne esetleg egy GTL-es megoldással javítani. Az embereket tierekbe leosztani és azokhoz rendelni az autókat
    Így mindenkinek lenne játszópartnere mindig + vegyítés is jobban sikerülhet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 19. 14:01.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek viszot csak úgy lenne értelme ha mindenki választana egy autót magának és azzal tolná végig a bajnokságot. (vagy ezt amúgy is így szoktátok? Új vagyok még itt) Mert a megnézem hogy adott pályán melyik a leggyorsabb kocsi és azzal megyek az egy kicsit szürkévé teszi a dolgot.
    Volt már nálunk bőven példa fix autós bajnokságra, illetve valamilyen szabályrendszer szerinti autóforgóra is, amibe tudunk olyan megkötéseket tenni, hogy azért okosan taktikázni kelljen, hogy miként osztja be magának az ember az autókat. De mivel most új a szoftver és új a közeg is, így igyekszünk az adott helyzethez leginkább megfelelő verziót választani, ilyen tekintetben rugalmasak vagyunk..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 19. 15:27.

  12. #37
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    AC új bajnokságok - Ötlető!!

    Tudom, hogy a verseny közbeni ESC-et (amikor egy ütközés után visszarak a box-ba, megjavít és mehetek tovább) nem lehet a programban letiltani, de a használatát meg lehet tiltani a szabályzatban. Az a kérdés, hogy lehet ellenőrízni?
    Remélem lehet, mert valljuk meg ez azért elég gyerekes...

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy a verseny közbeni ESC-et (amikor egy ütközés után visszarak a box-ba, megjavít és mehetek tovább) nem lehet a programban letiltani, de a használatát meg lehet tiltani a szabályzatban. Az a kérdés, hogy lehet ellenőrízni? Remélem lehet, mert valljuk meg ez azért elég gyerekes...
    Elvileg van mód az ellenőrzésére, hogy ez a gyakorlatban mennyire problémás, azt még meg kell nézni.

    Visszaélésre ez amúgy nem ad lehetőséget, mert mindenképpen körhátrányt jelnet a Esc-et nyomónak a művelet. Viszont ha már itt tartunk, akkor ezen az analógián továbbhaladva időmérőn is tiltani kéne az ESC használatát... az se túl autentikus...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 19. 17:42.

  14. #39
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg van mód az ellenőrzésére, hogy ez a gyakorlatban mennyire problémás, azt még meg kell nézni.

    Visszaélésre ez amúgy nem ad lehetőséget, mert mindenképpen körhátrányt jelnet a Esc-et nyomónak a művelet. Viszont ha már itt tartunk, akkor ezen az analógián továbbhaladva időmérőn is tiltani kéne az ESC használatát... az se túl autentikus...
    Ha valaki annyira összetöri a kocsit, hogy önmagától nem lenne képes bemenni a boxba, akkor kiesik a versenyből és nem pedig folytatja azt. Akár körhátrányban, akár nem... Ez az én olvasatomban visszaélés...
    Az időmérőn is lehetne tiltani, de az azért más tészta, mert ahogy mondani szokás: a pontokat a versenyen osztják...

  15. #40
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki annyira összetöri a kocsit, hogy önmagától nem lenne képes bemenni a boxba, akkor kiesik a versenyből és nem pedig folytatja azt. Akár körhátrányban, akár nem... Ez az én olvasatomban visszaélés...
    Az időmérőn is lehetne tiltani, de az azért más tészta, mert ahogy mondani szokás: a pontokat a versenyen osztják...

  16. #41
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki annyira összetöri a kocsit, hogy önmagától nem lenne képes bemenni a boxba, akkor kiesik a versenyből és nem pedig folytatja azt. Akár körhátrányban, akár nem... Ez az én olvasatomban visszaélés...
    Az időmérőn is lehetne tiltani, de az azért más tészta, mert ahogy mondani szokás: a pontokat a versenyen osztják...
    Szerintem senki nem folytatná utána, de mivel nem vagyunk gyerekek ezért meg kell beszélni, hogy esc után versenyen nem lehet visszajönni vagy vissza jöhet ha mondjuk tesztelni akar mert mondjuk olyanok a körülmények(marha nagy eső, stb) de a verseny vége előtt ki kell lépnie a szerverről, vagy jelzi utólag és akkor a pontjait nem számoljuk.
    Ennyire ne legyünk már dedó és tartsuk a másikat annyira értelmes lénynek, hogy elolvass, értelmezi és használni is tudja amiben megállapodunk.

    Időmérős esc tiltás meg nettó hülyeség.

  17. #42
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyire ne legyünk már dedó és tartsuk a másikat annyira értelmes lénynek, hogy elolvass, értelmezi és használni is tudja amiben megállapodunk.
    No igen, de ebben meg is kell állapodni...

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérős esc tiltás meg nettó hülyeség.
    Pont akkora (vagy kicsit nagyobb annál, vagy kicsit kisebb), mint futamon is tiltani az Esc használatot és a javítást...

    • Ha "get real" elven közelítjük meg, akkor mindkettő ugyan olyan valószerűtlen és versenyidegen, ezen nincs mit vitatkozni, tény.
    • Ha úgy közelítjük meg, hogy nem vagyunk profi versenyzők, hanem nekünk ez egy hobbi/szórakozás, ahol az az elsődleges a cél, hogy jól érezzük magunkat, akkor ugyan futamon miért ne folytathatná a versenyét körhátrányból az, aki hazavágta a gépet, ha szeretne végigmenni? Időmérőm elfogadott, hogy összetöröd, aztán újra kimész a pályára, futamon meg nem?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 19. 22:04.

  19. #44
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Amióta itt vagyok a mastersen azóta qualon engedélyezett volt az esc versenyen meg ugy voltak megcsinálva a játékok hogy ha kiléptél nem engedett vissza, most egy olyan hibáért amit a fejlesztők csináltak hogy utána kienged a játék, már ne mi legyünk felelőssegre vonva!
    És igen mivel ez nekünk hobbi ezért volt idáig is engedélyezve, csak az eddigi játékok a versenyt normálissan tudták kezelni, az AC meg nem.
    Meg kell állapodni ahogy fentebb írtam és kész.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amióta itt vagyok a mastersen azóta qualon engedélyezett volt az esc versenyen meg ugy voltak megcsinálva a játékok hogy ha kiléptél nem engedett vissza, most egy olyan hibáért amit a fejlesztők csináltak hogy utána kienged a játék, már ne mi legyünk felelőssegre vonva!
    És igen mivel ez nekünk hobbi ezért volt idáig is engedélyezve, csak az eddigi játékok a versenyt normálissan tudták kezelni, az AC meg nem.
    Ez nem hiba. Attól még hogy te megszoktál valamit, még nem biztos, hogy csak az egy helyes verzió létezik a világon. A netKar-ban és az iRacing-ben is vissza lehet jönni a pályára a Esc után, azért mert a készítők ott így döntöttek. Illetve ha lett volna olyan opció a GTR-ben, hogy kvalin tilos az Esc, akkor gondolod, hogy a régi vezetés a "Get real" elvet követve nem gondolkoztak el volna rajta, hogy használják is?

    Tomcy, ha úgy fogsz minden kérdéshez hozzáállni a jövőben, hogy hogy volt mindez anno a GTR2-ben, akkor nagyon nehéz időszak elébe nézel...
    Új szoftver, új körülmények, új lehetőségek és megkötések, új szabályok...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 03. 19. 22:58.

  21. #46
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem hiba. Attól még hogy te megszoktál valamit, még nem biztos, hogy csak az egy helyes verzió létezik a világon. A netKar-ban és az iRacing-ben is vissza lehet jönni a pályára a Esc után, azért mert a készítők ott így döntöttek. Illetve ha lett volna olyan opció a GTR-ben, hogy kvalin tilos az Esc, akkor gondolod, hogy a régi vezetés a "Get real" elvet követve nem gondolkoztak el volna rajta, hogy használják is?

    Tomcy, ha úgy fogsz minden kérdéshez hozzáállni a jövőben, hogy hogy volt mindez anno a GTR2-ben, akkor nagyon nehéz időszak elébe nézel...
    Új szoftver, új körülmények, új lehetőségek és megkötések, új szabályok...
    A gtr szabályaihoz képest csak enyhébbek lehetnek, mert ott aztán amit lehetett az tiltva is volt.
    Amugy szerintem jó volt a get real elv de szerintem ott qualon sem tiltották volna mivel az az idő maxolásáról szól nem arról hogy ki tud hiba nélkül 60kört menni.
    Amugy kíváncsi vagyok hogy mit találtok ki pl szabályokban mert a gtr-es szabályzat volt idáig az alapja mindennek, csak kicsit mindig az adott játékra volt ráhangolva.
    Szóval én pozitivan állok hozzá mindenhez, csak a saját értékrendszerem szerinti helytelen ötleteket/döntéseket szoktam kritizálni.
    De meggyőzhető vagyok mindenről.

  22. #47
    Szerintem, az éles bajnokságban sokat számíthat ez az esc dolog. Ha valaki kiesik a sor elejéről, nyom egy esc-et, akkor értékes pontokat nyerhet, pedig tropára törte a kocsit és elméletben ott vége kéne legyen a versenyének. Ez leginkább a végelszámoláskor lehet kellemetlen. Persze, hobbi, de a verseny mégis csak verseny. Szerintem.

  23. #48
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Az időmérőn még ugy ahogy belefér az ESC dolog, de versenyen már komlpikációkat okozhat.
    Személyes véleményem, ha versenyen összetöröd, és be tudsz menni a boxba, akkor javittasd meg, stb, de ha tropa, akkor törödj bele, hogy ez a verseny off. Az életben is igy van....:/

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Személyes véleményem, ha versenyen összetöröd, és be tudsz menni a boxba, akkor javittasd meg, stb, de ha tropa, akkor törödj bele, hogy ez a verseny off. Az életben is igy van....:/
    Így van és ez az időmérőn is pontosan így működik...

  25. #50
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Így van és ez az időmérőn is pontosan így működik...
    Jó jó, ok. Igazad van,de ez azért még is csak egy virtuális világ. Ha valaki az első felvezetőn tropára töri, legyen már esélye a javitásra, és amugy sem az időmérőn osztják a pontokat.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •