Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)

Téma: HTCM8 - Hockenheim GP Büntetések

  1. #26
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Peti, ezt a rész nem is olvastam eddig.... viszont akkor itt szeretném előre kijelenti, hogy ne érjen majd meglepetésként:
    Amennyiben a jövőben bármikor is szándékosan vétesz a szabályok ellen és ezzel tudatosan megzavarod a versenyzőtársaidat, akkor kitiltunk a bajnokságból.

    Itt nincs szó semmilyen személyes ellentétről és hiába értem meg emberileg mit miért csinálsz, az ilyet akkor sem nézzük el. Remélem világos.
    Ettől még találkozón is szívesen látunk és sört is ihatunk, vagy amit akarsz ... de a bajnoki futamokon nem tűrünk szándékos rendbontókat.
    Ok! Mikor is lesz a következő futam? Csak hogy addig felkészülhessek!

    (Persze bennem sincs semmi ellentét, találkozóra megyek ha te hozol nekem sört, csak részegen nehogy összefújjam a kocsit akryl-al hogy pankráció, mert azért lehet késelés vagy fejlövés jár)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2015. 02. 21. 22:04.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ok! Mikor is lesz a következő futam? Csak hogy addig felkészülhessek!
    Nem muszáj megvárni, ha ez cél, akkor már most előre is kitilthatlak.
    Viszont jobban örülnék, ha a csúnya gonosz vezetőség elleni harcodban inkább olyan eszközöket választanál, amivel nem a futamon résztvevő srácokkal tolsz ki..


    (Persze bennem sincs semmi ellentét, találkozóra megyek ha te hozol nekem sört, csak részegen nehogy összefújjam a kocsit akryl-al hogy pankráció, mert azért lehet késelés vagy fejlövés jár)
    Sört hozok (úgy is rajtam a sor ), de a Te kocsiddal megyünk, azt nyugodtan firkálgathatod és akkor késelés sem lesz...

  3. #28
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem muszáj megvárni, ha ez cél, akkor már most előre is kitilthatlak.
    Viszont jobban örülnék, ha a csúnya gonosz vezetőség elleni harcodban inkább olyan eszközöket választanál, amivel nem a futamon résztvevő srácokkal tolsz ki..
    Nem válaszoltál a kérdésemre tényleg kíváncsi vagyok mikor kezdődik a tavasz.
    Addig a meglévő puskapor mellé még brainstorming-oljak kicsit, a jövőbeni irányelveimet meg leírtam a futam beszámolómba meglátjuk mi sül ki belőle.

    Ok nélkül meg azért talán nem kéne, könnyű pallos a vezetőség oldalról dobálózni kitiltással, kérdés kit mennyire hat meg..de ha ez van éljünk evvel.
    Nincs itt csúnya gonosz vezetőség sose volt hülye elvek vagy csőlátás /zéró rugalmasság amiért harapok ha olyan kedvem van és ha nem is engem érint, lehet másoknak fogok jogorvoslatot nyújtani a jövőbe ha ilyen miatt szopnak
    Ezzel a megzavarással meg kicsit vegyünk vissza mert sokszor hangzott el ma, ellenben a replayt megnézve nem nagyon találtam embert aki megzavarodott volna, ha meg akarom zavarni őket a rajtvonal közelébe lövőm ezt el abból lett volna káosz és károgás jogosan, de nem véletlen nem ott tettem, szóval akadjunk le róla.Kösz!!Mert lehet teljesen véletlen legközelebb a rajtvonal előtt leesik a billentyűzet vagy véletlen rákönyöklök és megzavarodnak az emberek, aztán az előítélet miatt amit piros betűvel kinyilvánítottál az előbb még ki is leszek tiltva, mert biztos direkt csináltam, éljen!!!!

    ( Jól tudod a sört te hozod, de akkor meg gyalog megyek ha iszok szóval az én kocsimat nehéz lesz, amúgy is múltkor én furikáztatlak kicsit asszem )
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2015. 02. 21. 22:46.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ( Jól tudod a sört te hozod, de akkor meg gyalog megyek ha iszok szóval az én kocsimat nehéz lesz, amúgy is múltkor én furikáztatlak kicsit asszem )
    Nem is nagyon voltál firkálós kedvedben...

    -------

    Azt, hogy kit milyen mértékben zökkentettél ki a koncentrációjából és milyen maradandó mentális sérüléseket okoztál, azt már sosem fogjuk megtudni. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy direkt csináltad, szándékosan szabályt szegtél és a kis hóbortjaidba az egész mezőnyt önkényesen bevontad. Ha akarsz még ezen a témán napokat pörögni, akkor privát üzenetben elérsz, innen a többit már kukázni fogom. A másik kérdésedre pedig a megfelelő topikban válaszoltam.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 21. 23:07.

  5. #30
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    De Yaka, pontosan mire akartál végülis rámutatni a "panktációs" beírásoddal? Ami egyébiránt maximálisan alkalmas volt a mezőny megzavarására, mert a formáció után a rajtzónában írtad be. Nem kötekedni akarok, csak ennyi szócséplés után már kíváncsi vagyok, mi volt a célod?

  6. #31
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    De Yaka, pontosan mire akartál végülis rámutatni a "panktációs" beírásoddal? Ami egyébiránt maximálisan alkalmas volt a mezőny megzavarására, mert a formáció után a rajtzónában írtad be. Nem kötekedni akarok, csak ennyi szócséplés után már kíváncsi vagyok, mi volt a célod?
    PM-be válaszoltam!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #32
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs ez most nem csak neked szól másnak is. Akkor tudjuk csak figyelembe venni ha saját magad ellen óvsz ha azt az esetet előtte más vagy másik fél nem tette meg. Ebben az esetben a másik fél előbb óvta meg az esetet mint te, így nem tudjuk enyhítésként figyelembe venni a később általad magad ellen benyújtott óvást. Ne haragudj ez nem úgy működik, hogy megóv valaki majd utána gyorsan én, hogy csökkentsem a büntetésem megóvom magam. Azt hiszem nem lenne korrekt senkivel szemben sem. Ezért jobb ha megelőződ az ilyen eseteket, ha úgy érzed te voltál a hunyó egy esetben akkor lehetőleg minél előbb tedd meg az óvást, hogy az enyhítést figyelembe tudjuk venni.
    A eset felülvizsgálatát megtesszük és később részletezzük, de ehhez össze kell hívni a VB-got. ezért egy pici türelmet kérek tőled, köszönöm!

    Köszönöm Zoli a korrekt választ, csak mi van abban az esetben, ha nem vagyok napokig gép előtt, mert mondjuk nincs rá módom és később nézem vissza az esetet, amelyből azt látom, hogy tényleg hibás voltam és ezért megóvom magam? Ez így egy gyorsasági verseny, hogy ki óv hamarabb. Ha Ő a gyorsabb, akkor biztosan kapok figyelmeztetést, ha pedig én, akkor talán elkerülhető. Nem azért óvtam saját magamat, mert Peti óvott korábban, megmondom őszintén, azt nem figyeltem. Egyszerűen megnéztem az esetet (csak később, amikor volt rá időm) és rájöttem, hogy én voltam a hunyó nagyobb mértékben. A büntetés enyhítését azért kértem, mert én magam is beláttam a hibámat. Tudom, hogy túl sokat nem jelent ez az egész, csak ha már valaki beismeri, hogy hibázott ....
    Azért köszi, hogy ránéztetek az esetre!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #33
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Az eset azzal kezdődik, erőteljesen levágtad az incidens előtti kanyart, és részben ennek is köszönhetően tudtál így bebújni Peti mellé. Petinek jogában áll a verseny utolsó kanyarjában a kopott gumikkal valamivel óvatosabb féktávot venni, mint ahogy ahhoz is joga van, hogy ne ideális ívről, hanem szűkebben fordulva kezdje meg a kanyart. Ahhoz nincs joga, hogy leszorítson a pályáról, amennyiben előzési pozícióba felérsz mellette, erről viszont szó sincs, hiszen rengeteg helye állt még rendelkezésedre a pályán. A büntetésed is ezért kaptad, nem fordultál elég szűken és úgy ütköztél az előtted lévővel, hogy több autónyi helyed lett volna még belül elkerülni az kontaktot, ráadásul vágással kerültél előzési pozícióba.

    Az eset kapcsán olyan új információra, körülményre nem derült fény, így az újra vizsgálat sem indokolt.

    Jó, okés igazatok van, tényleg megnéztem most még egyszer és nem figyeltem oda, hogy előtte kicsit levágtam a kanyart. De arra, hogy kinek mire van joga, azt akkor kérlek nézzétek meg a Slovakiaring R1 - 1584'-től, illetve egy kisebb eset az utolsó futam R2 - 279-től és mindkét esetben a Te autód mozgását Szabi. Mert szuper, hogy elmondjátok, hogy mit szabad lekörözéskor és mit nem, mi a korrekt eljárás és mi nem, valamint egy kanyar bejáratnál kinek van joga kanyarodni az ideális íven, de akkor kérlek mondjatok erre is valamit. A szlovák pályán ezzel elment az első futamom utolsó pár köre teljesen, hockenheimben pedig csak éppen annyira pöcköltél meg, hogy a féktávnál bebicskázzon az autó és visszaelőzz. Nem bántásképp, mert párszor már találkoztunk a pályán és jókat és tisztességeseket vívtunk, de mint beugró VB-s pilóta, ellened nehéz óvni és büntetés sincs, pedig én buktam pozíciókat. Ezt csak azért mondom, mert kaptam már figyelmeztetéseket olyanokért, amit vitattam, de beletörődtem, viszont velem szemben nem túl sokszor voltatok elnézőek (tudom, hogy nem személyes és nem irányul ellenem semmi külön akció, csak így érzem).
    Köszönöm!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #34
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Zoli a korrekt választ, csak mi van abban az esetben, ha nem vagyok napokig gép előtt, mert mondjuk nincs rá módom és később nézem vissza az esetet, amelyből azt látom, hogy tényleg hibás voltam és ezért megóvom magam? Ez így egy gyorsasági verseny, hogy ki óv hamarabb. Ha Ő a gyorsabb, akkor biztosan kapok figyelmeztetést, ha pedig én, akkor talán elkerülhető. Nem azért óvtam saját magamat, mert Peti óvott korábban, megmondom őszintén, azt nem figyeltem. Egyszerűen megnéztem az esetet (csak később, amikor volt rá időm) és rájöttem, hogy én voltam a hunyó nagyobb mértékben. A büntetés enyhítését azért kértem, mert én magam is beláttam a hibámat. Tudom, hogy túl sokat nem jelent ez az egész, csak ha már valaki beismeri, hogy hibázott ....
    Azért köszi, hogy ránéztetek az esetre!
    Ezért szoktuk a lehető leghamarabb már a futam után elérhetővé tenni a replayeket és megnyitni az óvás topicot. Természetesen abban igazad van, hogy nem gyorsasági verseny, de ha a másik fél előbb beadja az óvást akkor sajnos nincs mit tenni akkor nem tudjuk figyelembe venni az enyhítést. Erre az tudom tanácsolni, ha van a futam után egy 10-15 perced nézd át a versenyeket és ha látsz konkrét esetet amit óvni szeretnél akkor azt még azon melegében tedd meg.







  10. #35
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért szoktuk a lehető leghamarabb már a futam után elérhetővé tenni a replayeket és megnyitni az óvás topicot. Természetesen abban igazad van, hogy nem gyorsasági verseny, de ha a másik fél előbb beadja az óvást akkor sajnos nincs mit tenni akkor nem tudjuk figyelembe venni az enyhítést. Erre az tudom tanácsolni, ha van a futam után egy 10-15 perced nézd át a versenyeket és ha látsz konkrét esetet amit óvni szeretnél akkor azt még azon melegében tedd meg.
    Volt rá precedens, hogy a futam másnapján délután megóvtam magam, majd rá 5 órára a sértett fél is megóvott és akkor sem lett figyelembe véve, hiába óvtam először. Akkor az volt a válasz h azért mert ő is megóvott és a sorrend lényegtelen. Tavaly Norsdschleife. Akkor számít a sorrend v nem?

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    akkor kérlek nézzétek meg a Slovakiaring R1 - 1584'-től, illetve egy kisebb eset az utolsó futam R2 - 279-től és mindkét esetben a Te autód mozgását Szabi. Mert szuper, hogy elmondjátok, hogy mit szabad lekörözéskor és mit nem, mi a korrekt eljárás és mi nem, valamint egy kanyar bejáratnál kinek van joga kanyarodni az ideális íven, de akkor kérlek mondjatok erre is valamit. ... Nem bántásképp, mert párszor már találkoztunk a pályán és jókat és tisztességeseket vívtunk, de mint beugró VB-s pilóta, ellened nehéz óvni és büntetés sincs, pedig én buktam pozíciókat. Ezt csak azért mondom, mert kaptam már figyelmeztetéseket olyanokért, amit vitattam, de beletörődtem, viszont velem szemben nem túl sokszor voltatok elnézőek (tudom, hogy nem személyes és nem irányul ellenem semmi külön akció, csak így érzem).
    Nézd, ami Szlovákiában történt, azt Szlovákiában kellett volna megóvni, amennyiben valóban zavart a dolog. Annak nincs semmi értelme, hogy futamok át hurcolásszunk magunkban sérelmeket és akkor húzzuk elő a kalapból, amikor épp olyanunk van. Ezért mondom mindenkinek, hogy ha csak egy picit is zavar a dolog, akkor tessék óvást benyújtani, vagy pedig végérvényesen spongyát dobni rá.

    Amikor versenyen a pályára lépek, akkor én is csak egy versenyző vagyok, én is hibázhatok és követhetek el szabálytalanságokat, amiért engem is ugyan úgy felelősségre lehet vonni. Adott VB tag nem vehet részt olyan eset elbíráslásában melyben bármilyen mértékben is érintett, szóval bátran óvjátok meg a szervezőket és VB tagokat is, ha futamon elkövetnek valamilyen kétes manővert.

    Illetve még egy dolog, amiről biztosíthatlak, hogy nem vezetünk semelyik versenyzőről sem listát... egy szezon során több száz esetet bírálunk el, általában fogalmunk sincs már arról, hogy két futammal korábban ezzel, vagy azzal a versenyzővel mi történt, nekünk az elbírálás során ez csak kék autó, meg piros autó, nem fontosak a személyek. Arra emlékszünk, hogy milyen esetek voltak, de hogy kivel, arra már nem nagyon, az számunkra nem is lényeges. Éppen ezért ha vki úgy érzi, hogy nagyon rájár a rúd, vagy pikkel rá a VB, az csak a véletlen műve... olyan sokan vagytok, hogy nincs kapacitásunk megjegyezni, hogy kit "kedvelünk", meg kit nem...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 23. 09:36.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Volt rá precedens, hogy a futam másnapján délután megóvtam magam, majd rá 5 órára a sértett fél is megóvott és akkor sem lett figyelembe véve, hiába óvtam először. Akkor az volt a válasz h azért mert ő is megóvott és a sorrend lényegtelen. Tavaly Norsdschleife. Akkor számít a sorrend v nem?
    Ennek utána nézek, kis türelmedet kérem.

  13. #38
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Péter!

    Akkor megpróbálok válaszolni a feltett kérdésekre. Kérdezném tőled, hogy a szabályzat melyik részében láttad, hogy a Chatstop megszegéséért 1 figyelmeztetés jár minden esetben, ennél többet meg nem lehet adni? Idézném a szabályzat ezen pontját:

    CHAT STOP: az időmérő edzésen és verseny közben a chat nem engedélyezett, beszélgetni szigorúan tilos! Szabadedzéseken és a warmup alatt minimális beszéd engedélyezett. Szükség esetén chat-elni csak a versenyigazgatóság, illetve a versenybíróság tagjainak van joga. A chat-stop áthágása büntetést von maga után. Esetleges vitás helyzetek megbeszélését és elnézéskérést mindenki lebonyolíthatja a futam után a chatben, vagy más módon. Az egyetlen eset, amikor a chatstopot meg lehet szegni, ha valaki lagoló pilótát lát a pályán. Ebben az esetben röviden csak annyit kell beírni, hogy "X.Y. lagol".

    Sehol nem szerepel, hogy a büntetés mértéke ennyi meg ennyi. A te esetedben a VB-é egyetértett abban, hogy mivel a repülő rajt lebonyolítása közben történt a beírás amivel megzavartad magát a rajtot, ezért döntöttünk úgy, hogy magasabb büntetést adunk. Azért ne kezeljünk egy véletlenül beírt "köszönést" vagy "elnézést" kérést egy szándékosan beírt szöveggel amit a repülő rajtnál ír be valaki, hogy megzavarja a pilótákat. Ez a megoldás nemcsak a chatstop megszegésére igaz, hanem az összes büntetésre, mint ahogy jó párszor le lett írva nincs két egyforma eset, lökés és lökés között is van különbség, ezért a VB dönti el közösen az eseteknél, hogy mennyi a kiróható büntetés. Ez az eset is egyedi volt, ezért került más elbírálás alá.

    A vágásoknál az esetben a Q1-es körödben két vágás látott a VB-ság amiért kaptál 1 figyelmeztetést. Mivel a Q2-es körödben is találtunk vágást ezért ott egy szóbelit kaptál még pluszba. A vágásoknál figyelembe vesszük a vágás mértékét milyenségét (szándékosságát), tehát ezeket sem lehet egy kalap alá venni és nem attól függ, hogy jobbról vagy balról vág valaki egy kanyart.
    Bár nem akartam ezt felhozni, de ha már repülőrajt témában vagyunk szeretném én is elmondani a véleményemet a VB következetességével kapcsolatban.

    Még Pannonaiaringen volt egy eset, amikor teljesen el lett szúrva a repülőrajt. Én jóhiszeműen limiterrel mentem 3. helyen és a fél mezőny átment rajtam mert az első versenyző nem limiterrel ment. A teljes futamom ráment (nem csak az enyém amúgy) és a kedvem is elment az egésztől. (idegeskedés, hibák stb) ha jól rémlik akkor pont Yaka jött föl a replőrajton vagy 5-6 helyet. Ezek után a VB a replőrajtot elrontó versenyzőnek adott 1 db figyelmeztetést. Azért gyerekek..... Most meg Yakának adtok 3-at chatstopért. Legalább legyetek következetesek és mindent a maga súlyában kezeljetek, mert annak aki készül és jóhiszemű majd elrontják az egész versenyét, ez elég kellemetlen.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem akartam ezt felhozni, de ha már repülőrajt témában vagyunk szeretném én is elmondani a véleményemet a VB következetességével kapcsolatban.

    Még Pannonaiaringen volt egy eset, amikor teljesen el lett szúrva a repülőrajt. Én jóhiszeműen limiterrel mentem 3. helyen és a fél mezőny átment rajtam mert az első versenyző nem limiterrel ment. A teljes futamom ráment (nem csak az enyém amúgy) és a kedvem is elment az egésztől. (idegeskedés, hibák stb) ha jól rémlik akkor pont Yaka jött föl a replőrajton vagy 5-6 helyet. Ezek után a VB a replőrajtot elrontó versenyzőnek adott 1 db figyelmeztetést. Azért gyerekek..... Most meg Yakának adtok 3-at chatstopért. Legalább legyetek következetesek és mindent a maga súlyában kezeljetek, mert annak aki készül és jóhiszemű majd elrontják az egész versenyét, ez elég kellemetlen.
    Ennek a két esetnek az ég világon semmi köze sincs egymáshoz. Hogy a rajtprocedúra elrontásáért kinek milyen büntetés adunk az egy ettől teljesen független téma, ha ott kevesellted az 1 figyut azt önmagában persze lehet firtatni, de nincs értelme párhuzamba hozni ezzel az esettel. Yaka a büntetését nem csak a chatstop szimpla megszegéséért, hanem az egyértelműen szándékos szabálytalankodásáért és zavarkeltésért kapta és itt a hangsúly a szándékoson van.

    És még egyszer kérnem, hogy ha bármilyen gondotok van akár egy versenyzőtársatokkal, akár a szervezői döntésekkel, azt egyből jelezzétek, ne hónapok múltán kerüljenek elő régi sérelmek, ne hurcoljatok magatokkal tüskéket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 23. 11:42.

  15. #40
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem akartam ezt felhozni, de ha már repülőrajt témában vagyunk szeretném én is elmondani a véleményemet a VB következetességével kapcsolatban.

    Még Pannonaiaringen volt egy eset, amikor teljesen el lett szúrva a repülőrajt. Én jóhiszeműen limiterrel mentem 3. helyen és a fél mezőny átment rajtam mert az első versenyző nem limiterrel ment. A teljes futamom ráment (nem csak az enyém amúgy) és a kedvem is elment az egésztől. (idegeskedés, hibák stb) ha jól rémlik akkor pont Yaka jött föl a replőrajton vagy 5-6 helyet. Ezek után a VB a replőrajtot elrontó versenyzőnek adott 1 db figyelmeztetést. Azért gyerekek..... Most meg Yakának adtok 3-at chatstopért. Legalább legyetek következetesek és mindent a maga súlyában kezeljetek, mert annak aki készül és jóhiszemű majd elrontják az egész versenyét, ez elég kellemetlen.
    Nem indultam a Pannóniaringen, úgyhogy én ott biztos nem jöttem fel De amúgy köszi, hogy kiállsz mellettem

    (A 3 figyelmeztetés még jogos is ha úgy malmozok a szabályokkal, de a kitiltás pallosának lebegtetése még nekem is erős, az kicsapta a biztosítékot)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2015. 02. 23. 12:20.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #41
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem indultam a Pannóniaringen, úgyhogy én ott biztos nem jöttem fel De amúgy köszi, hogy kiállsz mellettem
    Te oszt má télleg mindenbe benne vagy még ha ott sem vagy... ha jó ha rossz. Tiszta celeb lettél..

  17. #42
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Te oszt má télleg mindenbe benne vagy még ha ott sem vagy... ha jó ha rossz. Tiszta celeb lettél..
    Megdolgoztam én ezért a celeb létért
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #43
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek utána nézek, kis türelmedet kérem.
    Ez tavaly teljesen logikus magyarázat volt, h hiába óvom meg magam, ha az illető is megóv, időrendtől függetlenül, akkor nincs enyhülés. Sem a büntetést, sem az enyhítés hiányát nem vitattam. De így, hogy idén viszont teljesen mást mondtok... Mindamellett, hogy az ideivel nem értek egyet, hogy gyorsasági versenyt csináltatok belőle

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tavaly teljesen logikus magyarázat volt, h hiába óvom meg magam, ha az illető is megóv, időrendtől függetlenül, akkor nincs enyhülés. Sem a büntetést, sem az enyhítés hiányát nem vitattam. De így, hogy idén viszont teljesen mást mondtok... Mindamellett, hogy az ideivel nem értek egyet, hogy gyorsasági versenyt csináltatok belőle
    Pedig ha belegondolsz így logikus, csak addig van értelme az önkéntes vallomásnak, amíg más oldalról nem derül ki a dolog.
    Viszont ezzel Nord-os esettel kapcsolatban én találom az általad említett beszélgetést, be tudnád nekem linkelni?

  20. #45
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig ha belegondolsz így logikus, csak addig van értelme az önkéntes vallomásnak, amíg más oldalról nem derül ki a dolog.
    Viszont ezzel Nord-os esettel kapcsolatban én találom az általad említett beszélgetést, be tudnád nekem linkelni?
    Tavaly is addig volt értelme amíg a másik oldalról ki nem derült a dolog, és érvényét is vesztette onnantól a saját vallomás.
    Nem igazán tudom belinkelni , mivel ezt Ákossal beszéltem facebookon privátban. Ott mg nem hiszem h valaha is megtalálnám. Ő akkor VB volt

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Tavaly is addig volt értelme amíg a másik oldalról ki nem derült a dolog, és érvényét is vesztette onnantól a saját vallomás.
    Nem igazán tudom belinkelni , mivel ezt Ákossal beszéltem facebookon privátban. Ott mg nem hiszem h valaha is megtalálnám. Ő akkor VB volt
    Nem, ez az én emlékeim szerint mindig is így működött, mivel az alapkoncepció az, hogy ezzel a módszerrel szeretnénk támogatni az önbevallást, tehát ha a vétkes fél jelzi előbb, akkor azt méltányoljuk. Így sokkal több esély van rá, hogy fény derül az incidensekre és nem lesznek elsunnyogva. És természetesen mivel a vétkes fél nem tudja, hogy az áldozata fog-e óvni és mikor, ezért neki iparkodnia kell a "bűnbánattal", de ha időben színt vall, akkor azt elfogadjuk akkor is, ha utána más is bejelenti az esetet.

    Mivel a konkrét történésekre már nem emlékszem, ezért a Te esetedben két dolgot tudok elképzelni:
    - vagy figyelmetlenség történt a részünkről és nem vettük észre, hogy te előbb már jelezted
    - vagy elfelejtettük odaírni, hogy méltányolva van a büntetésed.

    Bármelyik is történt, elnézést kérek érte, feltehetőleg az én mulasztásom volt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 23. 16:02.

  22. #47
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a konkrét történésekre már nem emlékszem, ezért a Te esetedben két dolgot tudok elképzelni:
    - vagy figyelmetlenség történt a részünkről és nem vettük észre, hogy te előbb már jelezted
    - vagy elfelejtettük odaírni, hogy méltányolva van a büntetésed.

    Bármelyik is történt, elnézést kérek érte, feltehetőleg az én mulasztásom volt.
    Ha az első eset történt akkor fölöslegesen kaptam BUÁ-t Spára, utolsó előtti futamon. Elég sokmindent befolyásolt

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az első eset történt akkor fölöslegesen kaptam BUÁ-t Spára, utolsó előtti futamon. Elég sokmindent befolyásolt
    Igen, ezzel magam tisztában vagyok. Azon az 1 órás futamon 2. lettél, 21 másodperccel értél be Toga mögött.
    Szóval ha tévedésből gyűlt össze a Spa-ra a BUÁ-d és ha e nélkül meg tudtad volna verni Togát azon a futamon, akkor az valóban sokmindent befolyásolt.

    Biztos választ egyik "ha"-ra sem fogunk már kapni, de szeretnéd, hogy minkét kérdésre megpróbálunk valamilyen valószínűséget találni?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 23. 16:59.

  24. #49
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezzel magam tisztában vagyok. Azon az 1 órás futamon 2. lettél, 21 másodperccel értél be Toga mögött.
    Szóval ha tévedésből gyűlt össze a Spa-ra a BUÁ-d és ha e nélkül meg tudtad volna verni Togát azon a futamon, akkor az valóban sokmindent befolyásolt.

    Biztos választ egyik "ha"-ra sem fogunk már kapni, de szeretnéd, hogy minkét kérdésre megpróbálunk valamilyen valószínűséget találni?
    Teljesen fölösleges sztem . tul sok a ha, egyaltalan nem biztos h behúztam volna. Meg amugy is max csak felhuzna

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •