Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: V8 Supercars - Townsville 2012

  1. #26
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    HÁT ez elképesztő. Végig vezetek, már 50 másodperc az előnyöm, kijöttem a boxba tankolni, hogy az utols 9 percre még legyen (kicsit alulszámoltam), erre konkrétan beállított a boxba és nem történt semmi percekig, hiába fogadtam el, hogy elkezdje a tankolást, konkrétan semmi. Hát ennyit erről, hogy konkrétan 50 percet az élen töltöttem és nem lehet egy ilyen bug miatt befejezni a versenyt.


    Néztem is, hogy mi történhetett, miért lépsz ki a végén?!
    Arra tippeltem, hogy legyalultad valahol az autót, de ez... eszembe nem jutott volna... elég fura...

    Én is elbaltáztam, bocs az elmaradt WU miatt, azzal voltam elfoglalva, hogy 60 perc legyen a verseny, meg jókor kezdődjön, meg blabla... a vacak WU teljesen kiment a fejemből.


    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    ...Kristóf bugba hajtott ...
    Kristóf, erről mesélnél valamit?

    Azért köszi mindenkinek aki megjelent!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 02. 26. 00:08.

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Öhm. A rajtnál bealudtam, nemtudtam micsinálok, bocs yaka, akartam is meg nemis, homály.
    Utána elkezdtem darálni, Hubit utolértem, egypárszor, küzdöttünk jókat. Aztán mentem volna tovább de az első helyen lévő Széchy-re nem tudtam közeliiteni se, iigy nem akartam unatkozni, rövidre akartam fogni, kicsit bevártam hubit, meg yakát, hogy legyen még valami. Kissé kirázódtam én is, iigy az utolsó kanyar elött a falra kenődtem, nemnagyon, csak kicsit, de ezekszerint volt ott egy szeglet, éshát szépen orral beleakadtam. Sajna küzdelem nélkül továbbhaladtak rajtam. Leléc.

  3. #28
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Huuuh el vagyok már szokva az ilyen egy órás versenytől, a végére már mindenem fájt, de amúgy egész élvezetes ez a gép még kopott gumin is elég kontrollálhatóan működött.
    Nem volt rossz első körbe Skywalker Lajos felkent a falra azt hittem látsz, gondoltam gázzal tartva tolom a kocsidat végig, de hát az lehet szándékos lett volna, aztán majd rám varrják, na itt a futómű le is íródott, innen meg csak mentem jó kis csata volt Huberrel mikor visszaértem rájuk, sajnáltam hogy kifogytál nem értettem, néha az ilyen 1 mp-s lassulásaidat kigyorsitásokon, majd mentem a végén magamba, láttam Széchy úr be megy a boxba, na mondom lehet nem kapok ki millió mp-vel erre nézem beérek a célegyenesbe még mindig bent van, gondoltam majd jön ki...de nem, onnan gondoltam, hogy vmi bug. Grat Szabi szépet mentél amúgy!
    Hát akkor több bug is van a pályába sajnos pedig jó kis pálya ez :/
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #29
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    A lassúlásaim azért voltak mert bevállaltam versenyre is a lágy kevékeket

  5. #30
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    A lassúlásaim azért voltak mert bevállaltam versenyre is a lágy kevékeket
    Értem, akarom mondani sejtettem mert mikor féltávnál mentem mögöttetek nagyon drifteltettek, én is de még volt a kocsiba a keményen, a végére kopott csak el de akkor is még kontroll alatt tartható volt. Viszont a tank az pont egy órás, matekoltam az elején hirtelen....telelöktem azt néztem, hát az pont nem lesz elég, de elég lett 0,7 literrel beértem
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #31
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    nekem 13 perc hiányzott remélem most már tavasszal tudok veletek menni, jó volt végre újra a kocsiban ülni és tolni veletek, a kevés induló ellenére baromira izgi volt

  7. #32
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Köszi Yaka!
    Egyébként én is hibás vagyok, mert ahogy számoltam elvileg nem lett volna elég a benya, még ha teletöltöm a tankot akkor sem, hát tévedtem. Ezért választottam azt, hogy inkább az utolsó kb 10 percben kiállok egy gyors tankolásra, gumikat nem is kellett cserélni, mert ahogy mondtad, még itt a vége felé is teljesen kontroll alatt lehetett tartani az autót. Nagyon élvezetes ez a mod is.
    Azért köszi a versenyt és gratula a győzelemhez!!!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #33
    Amúgy volt még valaki Szabin kívül a boxban? Akár tankolni, akár kereket cserélni...?
    Nekem egy s&g volt, de simán mentem tovább.
    Érdekel mi lehetett ez, már csak a tanulságok miatt is.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #34
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy volt még valaki Szabin kívül a boxban? Akár tankolni, akár kereket cserélni...?
    Nekem egy s&g volt, de simán mentem tovább.
    Érdekel mi lehetett ez, már csak a tanulságok miatt is.
    Én voltam, tankolni, mert nem biztam abban hogy kibirja a végéig. Simán betankoltam 50 litert, ami végzetesen soknak bizonyult, a végét több mint harminc literrel fejeztem be. Hozzá kell tenni hogy közvetlenül verseny előtt még állitottam box opciókat, lehet ezért volt könnyü tankolni.
    Kemény gumin indultam, de a vége felé már igy is állandóan csúszkáltam, el-el dobtam az autót. De látom Béla te nagyon ide születtél......
    Se tartani nem birtalak, se utolérni.

    A győzteseknek gratula, Szabolcs kár a végéért nagyon jól mentél.

    Hiába, ez nem az én tipusom, nem vagyok vele gyors.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #35
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy volt még valaki Szabin kívül a boxban? Akár tankolni, akár kereket cserélni...?
    Nekem egy s&g volt, de simán mentem tovább.
    Érdekel mi lehetett ez, már csak a tanulságok miatt is.
    Én is voltam veled egyidőben Béla (amikor éppen az SNG-det töltötted) én a javítatás, tankolás, kerékcserével több mint 50mp-et voltam bent és minden simán ment. Sajnos Szabival valami megmagyarázhatatlan egyedi eset történt és tudom, hogy ez nem vigasztalja, de amikor kidobta a szerver nálam egy nagyobb lagg volt. Sajnos menet közben többször is előfordultak micro laggok is, de nálam voltak nagyobbak is 2x-er. Sajnos a pályával volt valami.
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 02. 26. 11:52.







  11. #36
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...az utolsó kanyar elött a falra kenődtem, nemnagyon, csak kicsit, de ezekszerint volt ott egy szeglet, éshát szépen orral beleakadtam...
    Érdekelt a dolog, megnéztem a sztorit.
    A replay alapján nem úgy tűnik, mintha megakadt volna valamiben az eleje. Inkább az autó hátulja túl erősen csapódott a falba és ez dobta meg annyira, hogy megforogj.
    (Nem kötekedni akarok, vagy ilyesmi, inkább csak jegyzetelek magamnak a jövőre nézve. )


    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Én is voltam veled egyidőben Béla (amikor éppen az SNG-det töltötted) én a javítatás, tankolás, kerékcserével több mint 50mp-et voltam bent és minden simán ment. Sajnos Szabival valami megmagyarázhatatlan egyedi eset történt és tudom, hogy ez nem vigasztalja, de amikor kidobta a szerver nálam egy nagyobb lagg volt. Sajnos menet közben többször is előfordultak micro laggok is, de nálam voltak nagyobbak is 2x-er. Sajnos a pályával volt valami.
    Akkor az én készülékemben van valami hiba, ugyanis nekem nem volt se lag, se szakadás se semmi.
    (Na jó, a qual előtti versenyen láttam valakit lagolni, meg szóltak, hogy picit én is, de az tudom mitől volt, adtam egy kis kakaót a gépnek, és utána semmi gondom nem volt.)

    Igen én is pont ezt próbálom kideríteni, hogy pályával van valami ( a két helyen előforudló grafikai és a célegyenes ráfordítós bugon kívül), vagy... mi?!
    (csak mint infó.)

    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam, tankolni, mert nem biztam abban hogy kibirja a végéig. Simán betankoltam 50 litert, ami végzetesen soknak bizonyult, a végét több mint harminc literrel fejeztem be. Hozzá kell tenni hogy közvetlenül verseny előtt még állitottam box opciókat, lehet ezért volt könnyü tankolni.
    Kemény gumin indultam, de a vége felé már igy is állandóan csúszkáltam, el-el dobtam az autót. De látom Béla te nagyon ide születtél......
    Se tartani nem birtalak, se utolérni...
    A benzin mennyiséggel én is bajban voltam kicsit, de telenyomtam, (biztos ami biztos alapon bekészítettem még pár litert a következő set gumi mellé) aztán reméltem a legjobbakat.
    Még így is bőven sok lett.
    Ahhoz képest pedig elég rendesen megnyomtad az időmérőt és a pq-t.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 02. 26. 12:10.

  12. #37
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam, tankolni, mert nem biztam abban hogy kibirja a végéig. Simán betankoltam 50 litert, ami végzetesen soknak bizonyult, a végét több mint harminc literrel fejeztem be. Hozzá kell tenni hogy közvetlenül verseny előtt még állitottam box opciókat, lehet ezért volt könnyü tankolni.
    Kemény gumin indultam, de a vége felé már igy is állandóan csúszkáltam, el-el dobtam az autót. De látom Béla te nagyon ide születtél......
    Se tartani nem birtalak, se utolérni.

    A győzteseknek gratula, Szabolcs kár a végéért nagyon jól mentél.

    Hiába, ez nem az én tipusom, nem vagyok vele gyors.

    Köszönöm Zsolti!
    Igazából én nem állítottam előtte be tankolásra stratégiát, mert elfelejtettem és verseny közben állítottam be a boxot, de tényleg nem értettem a dolgot, mert rányomtam a confim-ra és konkrétan olyan volt, mint ha be akarnának tolni a boxomba és ennyi. Se kép, se hang. Láttam, hogy többen is voltatok bent korábban, gondoltam ezzel akkor nem lesz gond, hát nem így lett. Végül is mindegy, fun futam, ettől függetlenül nagyon élveztem, a végéért kár, mert még sanszos, hogy lett volna egy szép csatánk Yaka-val, ez elmaradt most.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  13. #38
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    ...Igazából én nem állítottam előtte be tankolásra stratégiát, mert elfelejtettem és verseny közben állítottam be a boxot, de tényleg nem értettem a dolgot, mert rányomtam a confim-ra és konkrétan olyan volt, mint ha be akarnának tolni a boxomba és ennyi...
    Bekapcsolt autobox?

  14. #39
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Bekapcsolt autobox?
    Mire gondolsz autobox alatt? Nem tudom, hogy az micsoda, én állítottam a benzint a verseny közben, a limitert is én kapcsoltam be, nem tudom.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  15. #40
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Mire gondolsz autobox alatt? Nem tudom, hogy az micsoda, én állítottam a benzint a verseny közben, a limitert is én kapcsoltam be, nem tudom.
    A „játékbeállítások” között van egy „autobox” opció.
    Már nem emlékszem pontosan mit csinál, mert rég kikapcsoltam, de úgy rémlik megoldja helyetted a boxutcai teendőket.
    (Talán limitert is kapcsol, beáll helyetted, kinavigál. Meg néha bekavar.)

    Végülis mindegy...
    Kár hogy így ért véget a versenyed, szépet mentél.

  16. #41
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    A „játékbeállítások” között van egy „autobox” opció.
    Már nem emlékszem pontosan mit csinál, mert rég kikapcsoltam, de úgy rémlik megoldja helyetted a boxutcai teendőket.
    (Talán limitert is kapcsol, beáll helyetted, kinavigál. Meg néha bekavar.)

    Végülis mindegy...
    Kár hogy így ért véget a versenyed, szépet mentél.

    Ja, hogy az. Azt már kb 3 éve kikapcsoltam .
    Az nem kavarhatott be, nem szeretem, ha bármit is a gép csinál helyettem.
    Azért köszönöm a dicsérő szavakat, igyekeztem!!!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #42
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, hogy az. Azt már kb 3 éve kikapcsoltam...

    Hm... akkor passz...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •