Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: Nyílt FunRace: DTM 2013 - Oschersleben 2008

  1. #26
    Illés György Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Város
    Detk
    Üzenetek
    8
    Sziasztok!!
    Nagyon érdekel a bajnokság,de egyenlőre az eredeti játék beszerzésén dolgozom!A Race Injection-t tudom beszerezni eredetiben,az nem tudom jó-e ide?
    Azt kérdezném még,hogy a kormány használat kötelező-e?Nem billentyűvel játszom hanem egérrel,de az is teljesen korrekt/nem venni észre hogy nem kormány/,finoman lehet vele irányítani!A mod-okat pontosan hová kell berakni,mert ez a rész még új nekem.Köszönöm a segítséget!
    Üdw:Prohanter

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Prohanter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!
    Nagyon érdekel a bajnokság,de egyenlőre az eredeti játék beszerzésén dolgozom!A Race Injection-t tudom beszerezni eredetiben,az nem tudom jó-e ide?
    Azt kérdezném még,hogy a kormány használat kötelező-e?Nem billentyűvel játszom hanem egérrel,de az is teljesen korrekt/nem venni észre hogy nem kormány/,finoman lehet vele irányítani!A mod-okat pontosan hová kell berakni,mert ez a rész még új nekem.Köszönöm a segítséget!
    Üdw:Prohanter
    Szia,

    A Fun futamok és a bajnokság során a Race07 különböző kiegészítőit használjuk (link), az esemény függő, hogy éppen melyik csomagok kellenek.
    A kormány használata viszont alap elvárás, ugyan egérrel is lehet akár szépen terelgetni a gépet, de azon a szinten ahogy itt mi nyomjuk, ahhoz kevés.
    Szóval szerezz be kérlek egy kormányt, a DFP, vagy DFGT típusokat használtan is érdemes megvenni, megbízhatóak, pontosak és nem drágák: Kormány Kalauz
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 02. 11. 11:27.

  3. #28
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy aki az első kerekes autókhoz szokott, és azért nem akar csatlakozni a DTM fun-hoz, mert hátsókerekes, van egy jó hírem. Nagyon is jól kezelhető módról van szó, rendkívül gyorsan hozzá lehet szokni, nem egy Asseto Corsa. Próbáljátok ki, megéri.
    Ez így van ahogy a Zsolt mondja, ez olyan RWD mód ami elég kezelhető, nem akar minden kanyarba megforogni illetve még be is fordul, ezért még az FWD pártiaknak is ajánlom.
    Mondjuk nekem annyira nem jött be mentem már jobb DTM móddal, hiába vettem le a szárnyat úgy is talán 1x pörögtem meg az erőltetésbe, illetve a hangja nekem nagyon nem.....talán kicsit bugos is.
    Arra meg figyeljetek, hogy több gumi verzió van pár kör alapján úgy vettem észre, hogy van különbség bőven....mondjuk ez pont azt erősíti, hogy 1 órás futam is futható szerintem evvel a móddal, csak hát ez valóban nevezőszámtól függ mert ki tudja mekkorák a különbségek esélyes hogy túl sok pár nem alakul ki, egyedül meg menni egy órát az nem túl FUN! Úgyhogy szerintem nevezőszámtól független jobban jártok két sprinttel.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #29
    Illés György Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Város
    Detk
    Üzenetek
    8
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni,hogy a DTM-modot pontosan hova kell berakni!!
    Köszi előre is...

  5. #30
    Idézet Eredetileg Prohanter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni,hogy a DTM-modot pontosan hova kell berakni!!
    Köszi előre is...
    /steam/steamapps/common/race07

    (de az ugye megvan, hogy ez a már lefutott móka? )
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #31
    Illés György Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Város
    Detk
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    A Fun futamok és a bajnokság során a Race07 különböző kiegészítőit használjuk (link), az esemény függő, hogy éppen melyik csomagok kellenek.
    A kormány használata viszont alap elvárás, ugyan egérrel is lehet akár szépen terelgetni a gépet, de azon a szinten ahogy itt mi nyomjuk, ahhoz kevés.
    Szóval szerezz be kérlek egy kormányt, a DFP, vagy DFGT típusokat használtan is érdemes megvenni, megbízhatóak, pontosak és nem drágák: Kormány Kalauz
    Köszönöm a választ....közben már tapasztaltam,hogy a kormány elengedhetetlen része és rajta is vagyok 100%-san...de beszerezni egy DFP kormányt nem olyan egyszerű...még újonnan sem...de igyekszem!!Köszi mégegyszer...

  7. #32
    Illés György Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Város
    Detk
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    /steam/steamapps/common/race07

    (de az ugye megvan, hogy ez a már lefutott móka? )
    Persze....csak gondoltam lesz még ilyen móka... - vagy hasonló!!!
    És köszi...

  8. #33
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Prohanter írta Hozzászólás megtekintése
    Persze....csak gondoltam lesz még ilyen móka... - vagy hasonló!!!
    És köszi...
    Hasonlók fun mókák lesznek a tavaszi bajnokság kezdetéig.
    Szerdánként vannak a futamok, mindig ki is vannak írva stb, pl a jövő heti V8 - Townsville.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •