Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 80 (80 összesen)

Téma: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

  1. #76
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

    Idézet Eredetileg aesir írta
    Azért egy-két nagyobb eseménytől eltekintve LeMans a hossza miatt elég unalmas tud lenni. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a pálya hátsó részén ahol nincsenek fák, csak az égbolt, már elég rendesen jojózott a szemem, volt olyan kanyar amit már szinte "vakon" vettem. Ahogy szoktam olvasni a fórumotokat, az A1-Ringgel grafikailag is meg voltatok elégedve, szerintem mehetnénk ott legközelebb. Az a pálya simán elbír 30 autót, megfelelően működik, szép is, vannak előzési pontok, és a hossza miatt biztosan nagyon eseménydús lehetne Ez a LeMans verseny bizonyította, hogy ennyien is tudunk együtt menni, hiszen viszonylag kevés volt a baleset, ezért gondolom jobb lenne kicsit "összébb húzni" a mezőnyt
    Le Mans nagyszerű pálya, de a futam végére nekem kifolyt a szemem, nem a legtökéletesebb grafikával rendelkezik a pálya.
    Az A1-ring és Zeltweg is nagyon jó.

    Még egy dolog: most használtam életemben először stability helpet de szerintem irreális, nem hiszem hogy van olyan autó a világon amivel padlófékkel így lehet bemenni kanyarba, és úgy hogy közben kanyarodik is az autó. Mondjuk az nem vitás hogy az engine adta nagyon keskeny tartományon -amikor az ember még megfogja az autót megcsúszásnál vagy már nem- határozottan segít.

  2. #77
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

    Megmondom őszintén az addon ötletelésnek nem vagyok híve, nyáron végigpróbáltunk egy rakás addon pályát, rosszabbnál rosszabb élményekkel. Az egyiken ez nem volt jó a másikon az.
    A mostani LeMans-i pályán is hibás volt az session-ök ideje, kéklámpa nem volt, a körszám is szarul van beállítva rajta (mert nem a km táv függvényében), komoly matek kellett a fogyasztás számításhoz, hiányosságokról nem is beszélve (pl. LTT). Ennek ellenére lehetett volna jó versenyt menni, de még így is tudott meglepetéseket okozni (pl. Superman Aston problémája).

    Mindezek fényében én azt javaslom olyan pályán menjünk legközelebb össznépit ami bevált, és nem most kell kikisérletezni, hogy mi működik és mi nem, mert én már öreg vagyok ehhez

  3. #78
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

    Szóval mindegy milyen pálya, csak működjön, de 100%-ban

  4. #79
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

    Nordschleife

  5. #80
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: "Össznépi" külön futam, HGTRM-HGTRR

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Megmondom őszintén az addon ötletelésnek nem vagyok híve, nyáron végigpróbáltunk egy rakás addon pályát, rosszabbnál rosszabb élményekkel. Az egyiken ez nem volt jó a másikon az.
    A mostani LeMans-i pályán is hibás volt az session-ök ideje, kéklámpa nem volt, a körszám is szarul van beállítva rajta (mert nem a km táv függvényében), komoly matek kellett a fogyasztás számításhoz, hiányosságokról nem is beszélve (pl. LTT). Ennek ellenére lehetett volna jó versenyt menni, de még így is tudott meglepetéseket okozni (pl. Superman Aston problémája).

    Mindezek fényében én azt javaslom olyan pályán menjünk legközelebb össznépit ami bevált, és nem most kell kikisérletezni, hogy mi működik és mi nem, mert én már öreg vagyok ehhez
    Én öregebb vagyok nálad

    Zeltweg egyébként jó
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •